האולימפיאדה מתקרבת- אולי זה הזמן להחזיר את הפורום?

alonshin

New member
האולימפיאדה מתקרבת- אולי זה הזמן להחזיר את הפורום?

alonshin

New member

alonshin

New member
כן. מי מתנדב לנהל? אני אתרום בעדכונים על ענפים שונים כשאוכל

אפשר לארגן ככה, שלכל ענף ספורט יהיה גולש שאחראי לעדכן כשיש משהו מעניין. לא צריך להיות מסובך מדי, יאללה בואו נקים את הפורום לתחייה לקראת ריו. מי בעד?

yati6

New member

רק מקווה שבין כל קבוצות הפייסבוק למיניהן יש מקום לפורום פה.. אבל כמובן שווה לבדוק..

alonshin

New member
שווה לנסות. יש הבדלים ויתרונות לעומת הפייסבוק, עבורי לפחות-

הקבוצות בפייסבוק נחמדות בהחלט, אבל הודעות ופוסטים שם נעלמים מהר מאוד וקשה לעקוב, או לחפש פוסט מלפני כמה שבועות/ חודשים למשל. הפורום בתפוז בשבילי יותר נוח בהיבט הזה, קל יותר למצוא הודעות ולעקוב.
מעבר לזה, הקבוצות השונות בפייסבוק כל אחת מתמקדת לרוב בענף אחד בלבד, אין ממש קבוצה שממוקדת באולימפיאדה הקרובה. ובנוסף בקבוצות המידע לפעמים מסולף או מסונן ע"י דוברים שמנהלים את הקבוצות ועושים צנזורה להודעות שהם לא אוהבים, מה שכאן לא יקרה.
כאן זה יהיה שונה- מעקב ספציפי אחרי הענפים האולימפים והספורטאים הישראלים לקראת אולימפיאדת ריו 2016. נראה לי שיש מספיק אנשים שזה מעניין אותם.
אבל צריך מישהו שינהל את הפורום. מאחר ואני חי בשוויץ ולא בישראל, לפי חוקי תקנון תפוז אסור לי לנהל את הפורום. אשמח אם מישהו אחר יקח את זה על עצמו ואני אתרום בכתיבת הודעות ככל שאוכל.

yati6

New member
לצערי אני לא אוכל לקחת על עצמי את הפורום

למרות שהייתי רוצה, אני עדיין בשירות צבאי ואין לי זמן לזה (למרות שאמור להשתחרר לפני ריו, ואז מבטיח לנסות משהו).
&nbsp
בכל מקרה בסופ"שים אני כן מבטיח להיות פעיל פה, אם רק מישהו ייקח על עצמו את הניהול.

אני אשמח לעדכן על הטניס, בתקווה שיהיה לישראל ייצוג כמובן.
&nbsp
ואלון, הסקירות שלך בג'ודו חסרות מאוד.

alonshin

New member
תודה, יפה שאתה זוכר

הסיפור ההוא עם אליס שלזינגר הוציא לי את החשק מג'ודו ישראלי, אבל אולי בעתיד זה יחזור לי... עכשיו עוקב בעיקר אחרייה
יפה. מאמין שנוכל למצוא לכל ענף מרכזי מישהו שיהיה מוכן לקחת על עצמו עדכונים שוטפים. אבל הפורום הזה עכשיו במצב מוזר, לכאורה סגור אבל מאפשר כתיבת הודעות... צריך מישהו שינהל. קדימה. יהיו מספיק שיעזרו, בואו ננסה.

למעלה