שלום לכולם

שלום לכולם

לצערי מנהל האשכול החדש, שלא מכיר את היסטורית הפורום ונמצא יומיים בתפקיד, החליט להוריד אותי מניהול הפורום
למרות כל ההסברים על העומס המטורף בחודש האחרון וגם ניסיונות לספר על ים התחרויות הקרובות ובאות

בכל מקרה, למען המנהל הזה (שאפילו לא יודע את שמו כי שולח הודעות מהנהלת הפורומים), לספר לו שהפורום הוקם על ידי שלושה חודשים לפני אולימפיאדת אתונה,
הביא לכאן אלפי אנשים שהתענינו במשחקים האולימפיים, הפראלימפיים ובהמשך גם עקבו באליפויות עולם - אירופה ואפילו המכביה

עשרות ספורטאים התארחו כאן ולא מעט סקופים נחשפו בפורום האולימפי,
במהלך השנים היו מספר שיאים, החל מאלוף אולימפי גל פרידמן שכתב כאן שניות לפני היציאה למים ברגע הכי חשוב שלו, שיא של 60 אלף הודעות בחודש במהלך אולימפיאדת בייג'ינג ואפילו הודעת פרישה של 2 ספורטאים

ניסו בעבר כבר להתפטר ממני ולא הצליחו, גם שקיבלתי במה הרבה יותר גדולה מכאן
זאת זכותם שהחליטו מה שהחליטו
אני מאוד אשמח שכן הפורום יקום לתחייה והיה מי שיתפוס את מקומי
אותי אתם יודעים איפה למצוא

תודה לכולם

ashigara

New member
זו פשוט בושה מה שקרה פה

שלא לדבר ש-
יורים לעצמם ברגל, כי אין מישהו בקליבר שלך שיכול להרים כזה פורום מקצועי ומעשיר.
הפורום המצוין הזה פשוט יסגר. חבל, כי בשום מקום אחר אין דווח כל-כך עקבי אחרי ענפי הספורט האולימפיים.

יש לזכור שהכול בהתנדבות

הדבר היחידי שקיבלתי מהם כל השנים איזה ספר עלוב
אבל לא בשביל זה פתחתי את הפורום

BentzWatchJudo

New member
חבל שזה נעשה בטעם רע לפי מה שאתה מספר

הפורום זקוק לרענון אבל לדעתי יותר נכון היה לשלב מנהלים חדשים (אחד או שניים) יחד איתך אורן שתעזור להם מנסיונך וממקורתיך הרבים.
חבל שלפי מה שאתה מתאר סיום התפקיד שלך כמנהל הפורום נעשה בטעם רע.
שוב תודה על כל השנים היפות שלך בפורום ואני מקווה גם שאיכשהוא הפורום יתאושש ושנמשיך לראות אותך (או יותר נכון לקרוא את דבריך) גם פה.

אורן היקר

אותו הדבר תפוז עשו לי בפורום אתלטיקה אותו ניהלתי
חבל שהם מגלים כזו חוסר רגישות
אתה היית מנהל מעולה ומשקיען וההפסד כולו של תפוז.

למעלה