שאלות לעמיר בניון

השאלות שלי

1. למה לעזאזאל אתה לא מוציא d.v.d ?? 2. מה עם קליפים ?? ערוץ 24 משדר עכשיו נון-סטופ... אתה יודע... 3. הופעות בצפון הארץ? מתי ואיפה??

עמיר, התשובות שלך נורא מסתוריות....

מאחלת לך את כל האור האושר והטוב שבעולם! שרק תצליח!

LILACHE

New member
מה שלומך

מאוד אהבתי את האלבומים שלך כל אלבום הוא עולם ומלואו רק רציתי לאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך ושתיצור עוד הרבה אלבומים נפלאים כאלה אוהבת לילך

s h i r i e

New member
אתה מחזק את כולנו

עמיר שלום ברכות על היותך כאן איתנו בפורום שלך אני די חדשה כאן וקצת התברברתי עד שהבנתי שכאן אני צריכה להיות כדי לשאול אבל כמוךלאויתרי במהרה אני שירי מירושלים ראיתי את ההופעה שלך שלדעתי היא עוצרת נשימה מחכה בקוצר להופעה נוספת שלך כאן אצלנו בבירה מוזיקה זה משהו שאני נושמת וחיה אותה כל רגע וכל שניה המוזיקה שלך היא משהו שקשה להגדיר במשפט או מילה הצלחת לגעת בי בכל שיר ושיר שאני לוחצת על ה- PLAY זה נשמע תמיד אחרת בשירים שלך אתה מרגש, משמח, מהפנט וחשוב לי להגיד את זה בפעם האלף כאן באתר אתה אדם כה צנוע שעוזר באמצעות המוזיקה שלך לכל כך הרבה אנשים אוהבת אותך תמיד שירי

roii3

New member
עמיר תמיד רציתי לשאול אותך שאלה..

לעמיר היקר אני יודע שאתה אדם צנוע, ואני יודע שאתה לא אוהב שמשבחים אותך. אבל אני בכל זאת חייב להגיד לך כמה דברים ואעשה זאת בקצרה: א. אני חושב שאתה לא מודע למה שאתה גורם לכל האנשים שאוהבים אותך. דרך השירים שלך, אתה פשוט לפחות אותי לוקח למקום אחר, נותן לי לחשוב בצורה אחרת, ונותן לי הרבה כוח להמשיך הלאה והכל בזכותך. ב. עמיר.. אני רוצה לכתוב לך שיר אבל אני לא יודע איך לשלוח לך אותו.. האם תוכל להגיד לי איך אפשר לשלוח אליך את השיר. ג. עמיר מתי תכתוב ספר, אני כבר לא יכול לחכות. ד. למה אי אפשר להשיג את הדיסק "רק את" בחנויות. ה. לסיום עמיר, אומר לך תודה מקרב לב על כול המוזיקה שהבאת לנו. ו. ועשיו באמת פעם אחרונה לסיום.. אני יודע שאתה עובר תהליך של התקרבות לדת, אני מאחל לך בהצלחה, רק בקשה קטנה לי אליך אל תפסיק לשיר ולהופיע. בהערכה רבה רועי בן-חיים.

may lev

New member
עמיר עמיר עמיר, תודה שיש אותך

עזרת לי לעבור שני משברים בחיים ובאחד חויתי מוות של אדם קרוב השירים שלך נתנו לי כח תקווה והון אהבה שלך תמיד

roii3

New member
עמיר אני מתחנן בפניך בבקשה כנס..

לעמיר היקר אני יודע שאתה אדם צנוע, ואני יודע שאתה לא אוהב שמשבחים אותך. אבל אני בכל זאת חייב להגיד לך כמה דברים ואעשה זאת בקצרה: א. אני חושב שאתה לא מודע למה שאתה גורם לכל האנשים שאוהבים אותך. דרך השירים שלך, אתה פשוט לפחות אותי לוקח למקום אחר, נותן לי לחשוב בצורה אחרת, ונותן לי הרבה כוח להמשיך הלאה והכל בזכותך. ב. עמיר.. אני רוצה לכתוב לך שיר אבל אני לא יודע איך לשלוח לך אותו.. האם תוכל להגיד לי איך אפשר לשלוח אליך את השיר. ג. עמיר מתי תכתוב ספר, אני כבר לא יכול לחכות. ד. למה אי אפשר להשיג את הדיסק "רק את" בחנויות. ה. לסיום עמיר, אומר לך תודה מקרב לב על כול המוזיקה שהבאת לנו. ו. ועשיו באמת פעם אחרונה לסיום.. אני יודע שאתה עובר תהליך של התקרבות לדת, אני מאחל לך בהצלחה, רק בקשה קטנה לי אליך אל תפסיק לשיר ולהופיע. בהערכה רבה רועי בן-חיים.

לילי601

New member
אני לא שומעת מיזרכית כל כך אבל..

יש איזה ילד בכיתה שלי (דודי ביטון) שמזיין לי כל היום במוח שאח שלו מנגן עם עמיר בניון אז רק רציתי לשאול אם יש לך איזשהו נגן שהשם משפחה שלו זה ביטון תודה מראש לירז.

תשובה ל-לילי

שלום לילי, הילד שלומד איתך הוא אח של נדב ביטון, חבר שלי שמנגן איתי ועושה איתי תקליטים. ערב טוב.

ס פ י ר2

New member
במבוקי?? אתה פה? ../images/Emo23.gif

קודם כל תודה על כך שענית לי מקודם על שאלותי. יש לי עוד שאלה אחרונה..: האם החזרה בתשובה תשפיע על הקרירה המצליחה שלך, ועד כמה רחוק אתה מיתכוון ללכת? שלום במבוקי.. חיחיחיחיחי

איך אפשר לנגן איתך

שלום עמיר שמי איילת השחר ואני גיטריסטית מנגנת כ 10 שנים מאד מאד התחברתי לחומר שלך והייתי מעונינת לנגן איתך מנגנת גיטרה חשמלית ובוזוקי חומר יווני איילת השחר הירש

שרונהG

New member
אשרך

לפני הכל סליחה גדולה (ואני מקווה שאתה סולח) ברכות על הדיסק הוא מדהים ולא פחות מהקודמים, אני שולחת לך הצלחה, בריאות שתיתחזק אמונתך ושתעלה לגדולות "יברכך ה' וישמרך יאר ה' פניו אליך ויחנך ישא ה' פניו אליך וישם לך שלום" אמן. שרונה

אלעזר2005

New member
לא לדאוג אנשים!!!

לכל השואלים אותי בפרטי,כבר מחר יעלה לאתר ריכוז של כל השאלות והתשובות של עמיר בצורה יפה נוחה וברורה.

s h i r i e

New member
../images/Emo25.gifאולי הפעם תשיב לי

עמיר שלום ברכות על היותך כאן איתנו בפורום שלך אני שירי מירושלים ראיתי את ההופעה שלך שלדעתי היא עוצרת נשימה מחכה בקוצר להופעה נוספת שלך כאן אצלנו בבירה מוזיקה זה משהו שאני נושמת וחיה אותה כל רגע וכל שניה המוזיקה שלך היא משהו שקשה להגדיר במשפט או מילה הצלחת לגעת בי בכל שיר ושיר שאני לוחצת על ה- PLAY זה נשמע תמיד אחרת בשירים שלך אתה מרגש, משמח, מהפנט וחשוב לי להגיד את זה בפעם האלף כאן באתר אתה אדם כה צנוע שעוזר באמצעות המוזיקה שלך לכל כך הרבה אנשים עצם היותך אתה כאדם שלא משתנה ויהי מה...זו גדולתך מה עם קליפים חדשים? יוצא לך להכינס מדי פעם לאתר שלך ולראות תגובות? אוהבת אותך תמיד שירי נ.ב.
השיר האהוב עליי מכל...(מורה לחיים) רק אל תפגע בשום אדם גם לא בעצמך והישמר תמיד על נפשך תגרום גם נחת והמון שמחה...לאוהבייך ואל ואל תאמר נואש ואל תשכח אמונתך האל ישמור עלייך אם תמשיך לבדוק את צעדייך בוודאי תשאף וגם תגיע.... כל מילה כאן נוגעת מעבר בהווה ובעתיד שלך זה מדהים אתה מדהים

למעלה