לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85298,529 עוקבים אודות עסקים

פורום עמיר ואבי בניון

"אשרי האיש אשר לא הלך בעצת רשעים ובדרך חטאים לא עמד ובמושב לצים לא ישב כי אם בתורת יהוה' חפצו ובתורתו יהגה יומם ולילה."ברוכים הבאים לפורום עמיר ואבי בניון!!!פורום זה נפתח על מנת לאפשר למעריצי ואוהבי המוסיקה של משפחת בניון להתעדכן, לעדכן ולהנות בו בזמן...כל המעוניין לעלות מאמרים, רשמים, תמונות,או כל דבר מעניין בנוגע לעמיר ואבי זה המקום.מעבר לכך - אנחנו תמיד שמחים לקבל משתתפים חדשים, ביתנו פתוח לכולם בלי יוצא מהכלל.מאחלים לכם גלישה מהנה כל פורום עמיר אבי בניון!

אודות הפורום עמיר ואבי בניון

"אשרי האיש אשר לא הלך בעצת רשעים ובדרך חטאים לא עמד ובמושב לצים לא ישב כי אם בתורת יהוה' חפצו ובתורתו יהגה יומם ולילה."ברוכים הבאים לפורום עמיר ואבי בניון!!!פורום זה נפתח על מנת לאפשר למעריצי ואוהבי המוסיקה של משפחת בניון להתעדכן, לעדכן ולהנות בו בזמן...כל המעוניין לעלות מאמרים, רשמים, תמונות,או כל דבר מעניין בנוגע לעמיר ואבי זה המקום.מעבר לכך - אנחנו תמיד שמחים לקבל משתתפים חדשים, ביתנו פתוח לכולם בלי יוצא מהכלל.מאחלים לכם גלישה מהנה כל פורום עמיר אבי בניון!

לצפיה ב-'שאלות לעמיר בניון '
שאלות לעמיר בניון
<< ההודעה הנוכחית
03/08/2004 | 18:02
152
290
שלום חברים,
כידוע לכם ביום חמישי הקרוב ה- 5/8, בשעה 20:00, עמיר יכנס לפורום לענות על שאלות הגולשים.
היות ואני מניח שלא כולם יוכלו להיות בפורם בשעה הזו, אתם מוזמנים כבר מעכשיו להשאיר את שאלותיכם על גבי הפורום.

למען הסדר הטוב, אני מבקש לשרש את השאלות בצורה מסודרת כדי שכולן יהיו במרוכז - כלומר על מי שרוצה לשאול שאלה נא לא לפתוח הודעה חדשה אלה להגיב להודעה זו כך שניצור שירשור של שאלות.

אני מאחל לנו אירוח נעים ומהנה.

עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'השאלה שלי'
השאלה שלי
03/08/2004 | 18:05
6
79
שלום עמיר,

אין לי מילים לתאר את מה שאני חש למוסיקה שלך. כל מילה מיותרת.

שאלתי היא כזו, אני מחפש מוסיקה ערבית/אלג'יראית איכותית. שירים או קטעים בסגנון של "מורה לחיים".
אשמח אם תוכל להמליץ לי על אמנים מתאימים, אני פשוט לא מכיר.

תודה והמון הצלחה!
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'שאלה לעמיר'
שאלה לעמיר
05/08/2004 | 11:26
5
56
לעמיר, האח היקר (כל ישראל אחים...)!
מה שלומך? אני מצטרפת לכל מה שנאמר עליך ועל יצירותיך השמימיות ומאחלת לך מכל הלב אושר, בריאות ואהבה ושבורא עולם תמיד יאיר את דרכך.
צר לי שאין לי אפשרות להשתתף היום ומקווה שקיבלת את מכתבי.
ואלה שאלותיי:
1. כל מי שאוהב את המוזיקה שלך , מנסה בצורה כזאת או אחרת להבין את מילות השיר ו"למה התכוון המשורר", ו/או על איזה חוויה נכתב השיר. כל אחד יכול לקחת את הפרשנות לכיוון שלו וטוב שכך וזה מה שיפה בזה, אבל לגבי השיר "הוא והיא"  ("ואת תפרשי כנפיים, כי כולם עכשיו מחכים"),אני לא מצליחה להינעל על פרשנות מסוימת, מדובר ביחסי אם-בן? אהוב ואהובה?, אפשר לקבל את עזרתך בעניין, (רק אם אתה מוכן)?
2.לעניין הדת, וסילחה על החדירה לפרטיות, איך מקבלים אומץ ושמים כיפה? אני בטוחה שהיה שלב מקדמי, אבל בכל זאת, בתור דמות צבורית זה קשה כיפליים,מאיפה? אתה מקדש שם שמים ברבים, אשריך!

שתצליח ותגדל ותשאר ענו, אמיתי, ומיוחד כמו שאתה!
באהבת אחים והערכה אינסופית, נעמה.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'אה...ועוד עניין לאח היקר...'
אה...ועוד עניין לאח היקר...
05/08/2004 | 11:38
1
38
רציתי להוסיף על הדברים הקודמים, לעניין קידוש שם שמים ברבים, שאם תשים לב טוב , עמיר, יש בפורום , לא רק , אבל גם הרבה חבר'ה דתיים- מסורתיים, שבטוחני מוצאים חיזוק נוסף דרכך לדרך האמת וגם מי שלא שם , לומד דרך שיריך ודרך התנהגותך את הדרך הנכונה, פשוט "מורה דרך"... (זה אפרופו לעניין"הבבא עמיר"...)
ולעניין הענווה...מי שראה אותך בהופעה ואחריה ראה כמה פשוט אתה וענו, אנושי ואמיתי, כאילו לא שייך כלל לביצה התעשיתית של עולם המוזיקה,לא דבק בך רבב גאווה והביטול העצמי שלך הורס... וכשיש פרח נדיר כזה במדבר אין מי שלא יראה אותו ויאהב אותו, לכן המשך בדרכך זו (בטוח שתעשה כך), ושבורא עולם ישמור עליך מכל משמר!!!

באחוות אחים , נעמה..
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמירי,'
עמירי,
05/08/2004 | 15:17
29
טוב, בצער רב אני נוטשת את הפורום לטובת טיפול במשפחתי המדהימה.. לעמיר, שיהיו לך שעות יפות ונעימות בפורום וחיים נפלאים ומלאי עשיה והרבה "מזל"....ולכל חברי הפורום תהנו לכם....לא נותר לי אלא לקנא בכם...תעטפו את עמיר בהרבה חום אהבה ופזרו עליו הערכה ביד נדיבה...
להתראות עמיר ואחיי היקרים ושבת שלום ומבורך
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה לנעמה'
תשובה לנעמה
05/08/2004 | 20:03
2
56
שלום נעמה
השאלות ששאלת מאוד עמוקות
בגלל שהתשובות אמורות להיות עמוקות יותר מהשאלות, אז קצת קשה לענות עליהן ברגע זה.
תודה על השאלה, ואני מקווה שבנסיבות אחרות אוכל לענות על השאלות ששאלת לעומק.
ברכות.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'קודם כול ברוך בואך לפורום'
קודם כול ברוך בואך לפורום
05/08/2004 | 20:57
1
31
טווווב האמת שאני נכנסתי לפרום היום לא בכדי לשאול שאלות
אלא נכנסתי כדי להגידלך עד כמה אני מעריצה
ואוהבת את השירים שלך
מהפעם הראשונה שיצא לי לשמוע את קולך ואת מילות שירך התאהבתי בסוג המוזיקה איתו אתה עובד

נ.ב.
אני מאוד הייתי רוצה לזכות לתגובה ממך על ההודעה שלי
ומקווה שתמיד תזכור שיש לך מעריצה שקוראים לה נורית
מאחלת לך הצלחה בהמשך דרכך
עם המון המון אהבה
נורית...
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה לנורית'
תשובה לנורית
05/08/2004 | 21:55
40
שלום נורית,
תודה על הפירגון ועל המסר המשמח.
אני אשתדל תמיד לזכור אותך נורית.
תודה וערב טוב ושבת שלום.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'שאלה לעמיר היקר!'
שאלה לעמיר היקר!
03/08/2004 | 22:41
3
41
עמיר קודם כול ברוכים הבאים !
שתדע שכולנו שמחים , חיכינו כבר המון זמן שתבוא .
רציתי לומר שאני מאוד אוהבת את השירה שלך,המילים חודרות
ישר לתוך הנשמה כול מילה ומילה.
ורציתי לדעת אם יש דיסק חדש באופק ?
אתה עובד על זה ?
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'יצירת קשר'
יצירת קשר
05/08/2004 | 17:10
9
מהם  הדרכים שדרכם אנחנו יכולים ליצור איתך קשר?
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה לליטל'
תשובה לליטל
05/08/2004 | 20:06
1
34
שלום ליטל
אני תמיד עובד על דברים חדשים, אבל אין לי מושג מתי יצא תקליט חדש.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
05/08/2004 | 20:10
9
עמירי תודה רבה על התשובה
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-' עמירוש '
עמירוש
04/08/2004 | 15:38
1
15
תתחתן איתי? סססתתתאאאאאאם...

שתדע שהאיש שאיתו אני נמצאת הציע לי נישואין כשברקע התנגן שירך.... "בצבא הכי חזק"... לא חשוב שעדיין לא הסכמתי... אבל בכל זאת!

רציתי לדעת:

1. למה לעזאזאל אתה לא מוציא d.v.d ??
2. מה עם קליפים ?? ערוץ 24 משדר עכשיו נון-סטופ... אתה יודע...
3. הופעות בצפון הארץ? מתי ואיפה??

אוף יש לי מלא שאלות.... לא מסתדר לי עכשיו כלום מרוב התרגשות...

בסוף כל לילה אני בא
את רזי צניעותך את נותנת לי ללמוד
וריחמת עליי כמו אם
וניצחת איתי הכל
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'למה עמיר לא עונה לי ? '
למה עמיר לא עונה לי ?
05/08/2004 | 20:22
11
לצפיה ב-'יההההה'
יההההה
04/08/2004 | 16:06
6
וואי עמיר בניון....
אוי לא עולה לי עכשיו שאלות מרוב שאני מתרגשת......
טוב אז אני רק אגיד שאני מעריצה אותך?
ושאתה זמר 100מם
!!!
יאללה בייי
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר'
עמיר
04/08/2004 | 17:16
2
12
שלום לך עמיר

יש בשירה משהוא מאד עמוק, ומאד שומר על עולם שאתה לא מרשה אולי בעיקר לעצמך לחצות את גבולותיו. מה שמאד בולט גם בהופעותיך, (וכן הייתי). הוא הסינגור העצמי וההסתגרות. כאלו אתה מגן על המוזיקה שלך ממקום של "אל תגעו לי בהיסטוריה שלי, שילמתי מחיר גבוה להגיע עד הלום. ובנס אני יכול לספר לכם על זה עכשיו".
אני לא רוצה להשמע חלילה שחצנית אני באמת מאד מתחברת למוזיקה שלך, אך התהילה נוגעת לא אחת גם באומן. ולי ישנה תחושה שאתה לא מרשה.
שאלתי היא למה?

קיבלתי את הדיסק האחרון שלך ליום האהבה מבעלי, ויש לי אהבה גדולה ליצירה שלך.

עלה והצלח
ויקי
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עניין קליל לחלוטין'
עניין קליל לחלוטין
04/08/2004 | 18:15
1
20
עניין קליל לחלוטין בניגוד לכל ספות הפסיכולוג שנפתחות פה לכבודך.
אין לי שאלה (אתה ממש ספר פתוח) אבל אמי היקרה ביקשה להודיע שתהליך האימוץ שהיא החלה בו לפני חמש שנים נמצא לקראת סיום. לידיעתך היא לא מבשלת פסטות ויש 'כולל' ליד הבית. על מנת להשלים את התהליך צריך
שאסתר תחתום ויתור - אפשר גם במשרד הפנים בבאר שבע, לא צריך לבוא לירושלים. היא מוכנה למסור בתמורה אותי (אני סובלת בערך מאותן הפרעות אמא שלך לא תרגיש בהבדל, אנחנו אפילו באותו גובה רק שהגומה שלי בצד ימין, אבל זה לא עקרוני). לי אין התנגדות להחליף, אולי אני אצליח ללמוד תוים סוף סוף.

תודה ואלוהים אתך.

כמו כן אם לא קשה לכם ושמוליק הקשוח יסכים, "עד אליך" בהופעה הקרובה בירושלים, כבר התאכזבתי פעמים נסה לא לשבור את לבי, אפשר במקום
השיר של נוטש-הנשים-הסידרתי אלכסנדר פן.
הסבר והעשרה ספרותית להלן -
"לא אני הוא האיש" המוכר לך,
"וידוי" (מעילי הפשוט ופנס על הגשר וכו')- נטש ברוסיה
את חברתו ההרה ועשה שירים מהמכתבים שלה, וכמובן
"לחייך יפתי, אחותי הקטנה/
ומחר ישאני גל, אין יודע אנא"
בקיצור, לא מורשת שאתה רוצה לאמץ, נפילה רצינית לעומת
אברהם אבינו של נעמי שמר.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה לאני'
תשובה לאני
05/08/2004 | 20:15
30
שלום,
לגבי החלק השני של השאלה, יכול להיות שאדם מסויים כתב שיר כזה או אחר ממקום מסויים שרק הוא יודע ורק הוא מכיר. כשאני שר את השיר של אלכסנדר פן אני מתחבר למילים של השיר ולא אליו כי אותו לא הכרתי, והשימוש הנפשי והרגשי שאני עושה בשיר הוא בטוח שונה מהמקור.

לגבי האימוץ, אחרי ששקלתי ברצינות אני חושב שאני אשאר בבית שלי, אבל תודה רבה בכל זאת על ההצעה המפתה.
אשריך.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר'
עמיר
04/08/2004 | 23:44
1
16
קודם כל, אם אפשר לשים אצבע על אדם, שהוא לא ממשפחתי, שהשפיע בצורה הכי חזקה על חיי, זה אתה מר בניון.
מאז שהתוודעתי למוזיקה שלך אי שם בקיץ 1999, חיי הפכו עמוקים יותר, מרגשים יותר, בעלי משמעות רבה יותר. החיבור שלי למוזיקה שלך, ולימים גם לאדם שבך, על מעלותיך וחסרונותיך - הם באמת יוצאי דופן. שמור על עצמך.

שאלות:

- מתוכננים איזשהם פרוייקטים חדשים בהשתתפותך?

- מה עם הופעה בקיסריה? אתה יכול להרעיד את המקום, אולי בשיתוףעם עוד אומן אם זה עדיין מוקדם לך לבד (הצעות: פוליקר, שלמה ארצי...)

- האם בעקבות ההתקרבות (המבורכת לכשעצמה) לדת בעת האחרונה, נראה אותך פחות, נרגיש אותך פחות? (כולי תקווה שלא. אנשים צמאים ליצירותיך, קולך ואמירותיך).

- עלה והצלח.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה ליואב'
תשובה ליואב
05/08/2004 | 20:19
17
שלום יואב,
תבורך,
באמת תבורך.
אני תמיד מקליט ועובד, אבל אין משהו ספציפי שאני מתכנן כרגע.
לגבי קיסריה אני חושב שאלוהים והמציאות יחליטו מתי זה יקרה.
אין סיכוי שאתה תראה אותי פחות בעקבות מה שאתה קורא לו "התחזקות".
ערב טוב ומבורך.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר'
עמיר
05/08/2004 | 00:29
3
7
לא מזמן הייתי בהופעה שלך בירושלים.
קודם כל אני חייבת לציין שנהניתי מאוד, אני אוהבת את המוזיקה שלך, אני מכורה לקול שלך ולא עובר יום בלי שאני שומעת את השירים שלך.
אפילו אחותי שבאה איתי להופעה אהבה אותך מאוד, ואמרה שהפשטות והכנות שבשירה שלך שבו את לבה .

השאלה שלי היא האם אתה מתכנן להוציא אלבום נוסף מתישהו?

נ.ב

אתה חמוד עם כובע
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'השיר "גולן" על מי/למי נכתב?'
השיר "גולן" על מי/למי נכתב?
05/08/2004 | 01:51
1
67
לצפיה ב-'תשובה ל gamn3'
תשובה ל gamn3
36
שלום,
ההשראה העיקרית שבעקבותיה כתבתי את השיר הזה הייתה מותו של קרוב משפחה ששמו גולן.
ערב טוב.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עוד שאלההההההה'
עוד שאלההההההה
05/08/2004 | 20:09
14
מהיכן אתה מקבל את ההשראה לשירים שאתה כותב?

ויש לי חברה בשם מיכל שמאוהבת בך
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'לאחד שהצליח לגעת לי בנשמה...'
לאחד שהצליח לגעת לי בנשמה...
05/08/2004 | 02:14
2
17
עמיר,
רציתי לספר לך לפני הכל משהו קטן ואחר כך אני אשאל את שאלותיי....
התגייסתי לפני מספר חודשים, עם שאיפות להגיע רחוק רחוק....
היום אני משרתת בבקעת הירדן, בחור נידח מוקף ערבים מסתכלת על מכ"ם 12 שעות כל לילה.... לא משהו מרנין במיוחד...
הייאוש מהתפקיד עצום, האכזבה לא נמדדת במילים, אבל עם הימים שם מצאתי לי נחמה...
את הנחמה מצאתי בשירים שלך... כל יום (או לילה אם לדייק...) אני יושבת מול המכ"ם ומאזינה ברקע לשירה שלך... את השירה שלך אני מרשה לעצמי להגדיר כתפילה... אני מרגישה מעין חיבור למילים, לנפש לחוויות...
עם כל צליל וצליל אני מוצאת יותר רוגע ונחמה, ועל כך רציתי לומר לך תודה תודה ושוב תודה!

ועכשיו לשאלותי...
1. הייתכן והשיר "ניצחת איתי הכל" אכן נכתב על המוזיקה ולא לאישה?
2. ברצועה הרביעית בשיר אתה שר חלק בלשון זכר וחלק בלשון נקבה, אז ניסיתי להבין אל מי אתה פונה בשיר ולא הצלחתי... אני אשמח לדעת...

ועמיר, לסיום, תרשה לי לומר שאין לי מושג מהי ההגדרה לזמר נשמה, אבל אם ההגדרה היא של זמר שמחובר ומתחבר לנשמה של המאזין, אז זמר נשמה הוא אך ורק אתה!

בהצלחה תמיד ושתדע רק אושר...
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'היי עמיר..'
היי עמיר..
05/08/2004 | 05:49
5
המוזיקה שלך מאוד נוגעת ללב
לצערי אתה בין הבודדים שמעלים את איכות המוזיקה המיזרחית/ים תיכונית
ולא כמו "אומנים" שמורידים את הרמה והקסם של המוזיקה המיזרחית/ים תיכונית,כמו אם שירים "שלחי אותו בSMS"
המשך כך !..
אני בחור מיזרחי
אבל שם לב שהרבה אשכנזים מאוד אוהבים ומיתחברים אלייך
ואל המוזיקה שאתה יוצר
הדבר לא שיגרתי בינינו
האם יש לך מושג למה?
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה לטרילילי'
תשובה לטרילילי
05/08/2004 | 20:25
26
שלום טרילילי
אני מקווה שתוכלי להפיק מקסימום הנאה בבסיס.
לגבי הפילוסופיה של השירים כל מה שאני אגיד פשוט יגרע מהכוונה המקורית.
ערב טוב.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר נפש תאומה שלי שלום '
עמיר נפש תאומה שלי שלום
05/08/2004 | 07:28
2
9
אותי אתה מכיר מנחום ומהשיחת טלפון ואתה יודע שאני מעריצה גדולה שלך אחרי שהצלת אותי פעמיים ואתה מכיר את הסיפור שלי.

יש לי רק שני שאלות

באיזה שיר אתה פותח הופעות שלך?

שאלה שניה : אתה אוהב אותי אחינו היקר??.

מאחלת לך את כל האור בעולם ושולחת לך את ברכתי תמיד.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'התחזקות בדת'
התחזקות בדת
05/08/2004 | 17:09
2
האם ההתחזקות שלך תגרום לך לריחוק מהקהל המעורב?
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה לאלין'
תשובה לאלין
05/08/2004 | 20:30
21
שלום אלין,
מה שלומך?
אני שמח מאוד שחלק מהשירים עושים לך שמח ומרגשים אותך ומקווה שזה ימשיך כך.
ההופעה נפתחת בשיר "מודה אני לפניך".
כן, אני אוהב אותך אחותינו היקרה.
ערב טוב.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'שאלה לעמיר-היות ובערב אני באירוע..'
שאלה לעמיר-היות ובערב אני באירוע..
05/08/2004 | 10:27
1
16
היי עמיר, ערב טוב,

שמי שירה ואני אחות של נחום (כן.. נחום ששואל אותך הרגע את השאלות..).
ראשית רציתי לפרגן לך על הופעה מ ד ה י מ ה  שנתת בירושלים.
ישר כוח ועלה והצלח!
שנית, יש לי כמה שאלות אלייך:
1. לרוב, אנשים הנחשפים לפירסום, מאבדים את מידת צניעות הנפש. אתה לעומת זאת נשארת עניו כ"כ . האם אתה עובד על מידותייך או שמא נושא הפירסום ממך והלאה?
2. דבר שמאוד מעניין אותי בך הוא נושא הקשר לדת. רציתי לשמוע איך התחילה האמונה בה' ומה המניע שהוביל אותך (ברוך השם) להאמין?
3. נושא אחרון- אני באמת חושבת שהגיע הזמן לצאת בעוד קליפ אם לא יותר. הדבר יקדם אותך באופן משמעותי , וכמובן יגרום הנאה למעריצייך. מה אתה חושב על זה?

תמשיך ליצור ולהאמין בעבודתך
שירה
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה לשירה'
תשובה לשירה
05/08/2004 | 21:20
19
שלום שירה,
כמו עוד שאלות גם השאלות שלך מאוד עמוקות וקשה לענות עליהן ע"ג הפורום, בכתב.
לגבי הקליפ, עכשיו זה כבר חומר למחשבה ואני אחשוב על זה לעומק.
לגבי שאר השאלות, זו שיחה לזמן אחר.
תודה, ולא להסתובב הרבה בתל אביב :)
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'שירי דת'
שירי דת
05/08/2004 | 10:54
1
7
היי עמיר,

קודם כל רציתי לברך אותך על ההתקרבות המתמשכת לדת,

דבר שני ובאותו ההקשר, רציתי לשאול,
האם קיימת תוכנית לעתיד להוצאת דיסק עם שירי דת כאלו ואחרים
מקוריים שלך, או גרסאות כיסוי לשירים מוכרים וטובים

תודה, עידו
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה לעידו'
תשובה לעידו
05/08/2004 | 21:52
13
שלום עידו,
יש רצון לעשות מוסיקה תמיד, אני לא יודע להגדיר את איך שהיא תישמע.
אני כמוך מחכה לשמוע.
יישר כוח.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'שלום עמיר!'
שלום עמיר!
05/08/2004 | 12:24
1
מתי אתה מגיע להופיע בבאר שבע?
אצל אודטה אמרו שאתה מגיע ב-15/8 ובעיתון מופיע ה-7/8.

אשמח לקבל תשובה ולהגיע כמובן.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר יקר'
עמיר יקר
05/08/2004 | 12:35
2
2
עמיר שלום!
קודם כל תודה רבה לאלוהים על שברך אותך בקול ובכישרון הנפלא שלך. ותודה רבה לך שבחרת לשתף אותנו במתנה המבורכת שלך, ולגרום לכל כך הרבה אנשים אושר והתרגשות וחיבור לנשמה שלהם. תבורך עמיר, תבורך, ובבקשה תמשיך לשתף אותנו ביצירה שלך. כל דיסק שלך הוא מתנה מיוחדת, הלוואי ותמשיך להעניק לנו את המתנות המיוחדות והנוגעות ללב האלה שלך.

ולשאלות:
1. ההופעה עם גידי גוב הייתה נפלאה, פשוט מקסימה. האם יש סיכוי שתצאו לסיבוב הופעות משותף?
2. בעיני, ובעיני רבים נוספים, הדיסק השני "אותו מקום אותו הרוח" הוא האישי, המרגש והיפה ביותר שלך. זה מן הסתם קשור לעובדה שאתה הפקת אותו מוסיקלית. אם כל הכבוד לשמוליק ונדב (ויש כבוד!) האם תפיק מוסיקלית בעצמיך בעתיד?
3.להופעה שלך יש חיסרון אחד גדול - היא קצרה מדי... מה לגבי הופעה ארוכה יותר, עם הפסקה באמצע, כמו שעושים אמנים אחרים?
4. מה השיקולים בבחירת השירים להופעה? האם יש סיכוי שנשמע את "החולם" בביצוע חי?

תודה תודה תודה, הרבה ברכה ואור.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר'
עמיר
05/08/2004 | 17:13
1
ראשית אני מאוד שמחה על השאלות המפורטות של כולם כי אני
משום מה בבלק אאוט של שמחה. באמת.

הדבר היחיד שעלי לומר, בעקבות השאלה של איילת על "אותו מקום, אותה הרוח" והפקה מוסיקלית שלך את עצמך בעתיד -
אני לא יודעת אם יצא לך לראות, אבל היו כאן ויכוחים רציניים על עניין העיבודים, והיו מי שטענו בשם "האיכותיות" שאין צורך בעיבודים המאסיביים, שכמה שיותר ערום עושה יותר צדק עם השירה שלך.
ההתנגדות שלי לאסכולה הזו היא על בסיס טיבעה של היצירתיות -
אני חושבת שיש איזו "בקרת דיוק" ביצירה, כלומר, משהו שלא מרגיש נכון לא יעבור (כשאתה יוצר אמיתי ונאמן).
אני מניחה שהשאלה שלי היא האם אתה מרגיש ש"אותו מקום, אותה הרוח" הוא יותר שלך בגלל שהוא רק שלך? כי ברמת הטקסטים אני לא רואה הבדל בינו ובין יתר הדיסקים, מבחינת היותו מאוד אישי וכו', ומוסיקלית - מבחינת 'החוויה של המאזין' - גם בשלכת וגם בדיסק האחרון יש קטעים, שאפילו עם כל העיבודים והמחשבים של שמוליק, הם מזוקקים, יש להם איכות של דימוי.

לסיום - סליחה על האורך, התאוששתי יפה מהבלק אאוט - רציתי לדעת אם אני הפסיכוטית היחידה שמתבלבלת בבוקר עם "מודה אני לפניך". אחת לשבוע לערך אני תופסת את עצמי בטעות, בדרך כלל בשלב עליית האוקטבה. (אל תצחק עלי, בכל זאת, בין שינה לערות)
נשיקות (באויר, באויר. מזל טוב על הכיפה)  
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'הופעות'
הופעות
05/08/2004 | 17:34
1
עד מתי סיבוב ההופעות הנוכחי יימשך?
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'לעמיר הענק'
לעמיר הענק
05/08/2004 | 14:08
1
אני אמנם אהיה היום אבל גם למען הסדר הטוב וגם שאני לא ישכח
קודם כל אני רוצה להגיד לך שמהרגע הראשון ששמעתי אותך ברדיו ירושלים אצל ירון אילן שר את "מורה לחיים" שהיית אז בתור זמר חדש ומבטיח התחברתי לקול ולסגנון ולאחר מכן ישר קניתי את הדיסק ואז התחברתי למילים, ללחנים ולפריטה המיוחדת שיש לך על העוד ומאז עברו חמש שנים של שמיעה של היצירות המופלאות שלך אתה אחד,יחיד ומיוחד, אוהבים אותך.

שאלות:
1:בתור כאלה שכל כך מתחברים למילים ואי אפשר בכלל להבין את כולם אז מידי פעם אנו פותחים פה דיונים על פירושם של שיריך והיה דיון על השיר "אותו מקום אותה הרוח" הייתי רוצה לדעת מה כוונתך בשיר (אם תרצה כמובן)?
2:טוב בטח ידעת שישאלו אותך שאלות בקשר לדת (דרך אגב כל הכבוד על הדרך שבחרת אני דתי וקשה לי מאוד להתחזק והצעד להשים כיפה מעורר המון הערכה)
הייתי רוצה לדעת אם גדלת על ערכים דתיים או שנחשפת לדת בקרך שונה ואם כן איך ומתי?
3:שאלה אחרונה לבנתיים, האם כדי להצליח היית חייב לעבור לגור בתל אביב או שאתה חושב שגם בבאר שבע הייתה לך הצלחה מתישהו?
אם תענה ואם לא, מודה לך מאוד על מי שאתה, מי יתן והקב"ה יתן לך אריכות ימים וכח להמשיך לעשות את מה שאנחנו הכי אוהבים (ואני מאמין שגם אתה)עוד שנים ארוכות וטובות. אתה מספר אחד ותשאר עוד הרבה בעזרת ה'.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמירי...'
עמירי...
05/08/2004 | 14:11
1
8
עמירי
"סיפור האהבה" שלנו התחיל כשבמקרה שיחקתי והחלפתי ערוצים ברדיו והקשבתי לשיר שלך "רק את" זה הספיק להפוך אותי למאוהבת.
מאז חלפו כמה שנים, המשכת ללוות אותי(צבא, לימודים וכו)
ועדיין יש בי התרגשות כשאני שומעת את המוסיקה שלך (לא מתפלצנת עליך) ומכריחה את אמא שלי לתרגם לי לעברית.
הייתי בכמה הופעות ורק באחרונה בצוותא  היה לי אומץ לפגוש אותך.
היה שווה. מלמלתי משהו, זכיתי לחיבוק, הצלחתי להצחיק אותך ואפילו הספקתי להציע נישואין (ההצעה עדיין תקפה...) והכל ב-5 דקות.
טוב אחרי ה"סדאע ראס" קבל שתי שאלות:
1.מי האומן הישראלי שהיית רוצה לעבוד אותו ולא הספקת?
2.מה היית עושה אם לא היית עושה מוסיקה?

שיהיה לך רק טוב נשמה
יפעת

עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה ליפעת'
תשובה ליפעת
05/08/2004 | 20:37
18
שלום יפעת
היה אמן מסויים שרציתי להציע לו לשיר שיר שכתבתי, אבל לצערי הרב הוא הלך לעולמו לפני חודשיים, ושמו אריק לביא זכרונו לברכה.
אין לי מושג מה הייתי עושה עם לא הייתי עשה מוסיקה
ערב טוב.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'למה למה למה '
למה למה למה
05/08/2004 | 14:52
3
רוב היום אצלנו בבית אתה ברקע.... בכלל יש לי 2 מכל דיסק... הרי אני חייבת אחד גם באוטו... לא?

אבל למה? למה? אני חושבת שאתה שר רק לי
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'למי התכוונת?...'
למי התכוונת?...
05/08/2004 | 14:58
2
12
לעמיר בניון, הזמר המזרחי הטוב ביותר:
קודם כל, שתדע שאני ממש לא שומע מוזיקה מזרחית, ואתה היחיד שאני שומע, ואני חושב, שאתה הזמר המזרחי האמיתי שיש. בשירים שלך יש את האמת שלך, ואני מאחל לך שתמשיך ליצור ולכתוב שירים כאלה נפלאים!
ולשאלתי:
למי אתה מתכוון בשיר "ניצחת איתי הכל", לי זה נראה שאתה מתכוון לאישה, אבל אחותי אמרה לי שהיא שמעה שזה לגיטרה(?) שלך.
ועוד שאלה קטנה:
כמה דיסקים הוצאת עד עכשיו?(כולל את האחרון, "ניצחת איתי הכל")
         בתודה, ואיחולי הצלחה גדולה ומלאה!
                           חן אוסעדון
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'על מי מדובר "בניצחת איתי הכל"?!'
על מי מדובר "בניצחת איתי הכל"?!
05/08/2004 | 18:08
1
18
לצפיה ב-'תשובה ל- LeNi1983'
תשובה ל- LeNi1983
05/08/2004 | 20:38
30
שלום,
כתוב על הדיסק, שהשיר הוא למוסיקה או אפשר גם על השראה שבגללה אני כותב.
ערב טוב.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר אהובי!'
עמיר אהובי!
05/08/2004 | 15:18
4
אז זהו שלדעתי עמיר כותב את השירים עליי- רק שהוא עדיין לא מודע לקיומי...
חברה יש הופעה שלו בהיכל התרבות בבאר שבע -לבוא! חובה חובה חובה
האחד והיחיד..שהצליח באמת- לגעת בי..
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר'
עמיר
05/08/2004 | 15:46
1
טוב אז ככה.. אני אפתח ואומר שלטעמי ולדעת רבים אתה אחד מהיוצרים המיוחדים והחשובים שקמו והתפתחו במדינת ישראל תענוג צרוף ומתמשך כבר יותר מ5 שנים שהתחיל בהופעה הטלויזיונית המדוברת אצל פרנס כששרת את כשאת עצובה בפעם הראשונה בטלויזיה... את ההתרגשות כששמעתי אותך לא ניתן לתאר
ומאז בכל הופעה או בהופעה טלויזיונית ההתרגשות רק מתגברת כי למדתי להכיר אותך(לפחות מה שיוצא החוצה בראיונות)מה שמוכיח שיש משמעות אמיתית בשיריך
הצלחת אחי היקר לעשות מה שאף אמן לא הצליח לגרום לי להרגיש כמו ילד קטן שמקבל מתנה ורק רוצה שלא יגמר לעולם(מה שמביך כשמדובר בסטודנט בן 25...)
אשרייך אחי היקר ..תודה

ןלענין שלשמו התכנסנו:
1.האם התקרבותך לדת (דבר מבורך לכשעצמו)יגרום לריחוק מאיתנו??
2.האם אתה מתכנן פרוייקט מיוחד במהלך השנה הקרובה כמו אלבום דואטים או אלבום עם גרסאות כיסוי לשירים ישנים וטובים?

שוב תודה לך עמיר יישר כח

1.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר היקר'
עמיר היקר
05/08/2004 | 17:08
3
תודה רבה לך על מוסיקה כה נפלאה ונוגעת
שאלות:
1. מה הוא ההשראה לשיריך?מהם הדברים שעליהם אתה כותב?
2. לנחום-  אולי תכתוב לנו פירוש לעוד שיר כמו שעשית לאותו מקום בבקשה?
תודה לעמיר על המוסיקה ותודה לנחום על תיכזוק האתר מעומרי
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'אין לי שאלה ספציפית...אבל אולי'
אין לי שאלה ספציפית...אבל אולי
05/08/2004 | 17:26
4
תספר קצת על  תהליך התשובה שהתחלת לעשות....ואין לי ספק שאתה מסוגל לסחוף אחריך רבים אחרים לדרך הזו...

בהצלחה אדם יקר ויישר כוח....אוהבים אותך (מאוד!!!)
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר...'
עמיר...
05/08/2004 | 19:23
3
5
עמיר היקר !!!
במקרה אנחנו מתפללים באותו בית כנסת (אבל לא באתי איזה חודשיים...) והייתי בהופעה שלך בהיכל בב"ש ופשוט היה מדהים , באמת ! לי אין כל כך שאלה ... אבל יש לי בקשה ואני בטוח שאתה שומע את זה מיליון פעם , אבל אתה לא חייב לקבל את הבקשה ואתה יכול לדחות אותה .
ת'אמת זה קצת קשה לי לכתוב את זה בפורום אבל , רק בגלל שאין לי אומץ לפנות אלייך כשאני רואה אותך בשבת ,גם מתוך נימוס וגם מתוך רצון לשמור את השבת רק לדברים שמחים .
עמיר , איבדתי את חבר/אח שלי בצבא לפני שנתיים וקצת אני משוחרר שנה ... הייתי רוצה לשאול אותך אם יש מצב ורק אם אתה יכול ,באמת להלחין שיר שכתבתי בשבילו ובשביל המשפחה שלו כי זאת המתנה הכי יפה שאני יכול לתת להם , קצת להוציא אותם מהשיגרה , אמא שלו ואחותו הן מעריצות שלך וכל פעם שאתה בירושליים הן מגיעות גם בתקופה הקשה שהם נמצאים .
dido82@hotmail.co.il אני אשמח אם תוכל לעשות את זה וגם אם לא אני עדיין חושב שאתה מספר אחד !!!!
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'אין מצב שהוא לא יסכים'
אין מצב שהוא לא יסכים
05/08/2004 | 19:32
8
ריגשת אותי אביר מהדרום
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'זה פשוט מקסים'
זה פשוט מקסים
05/08/2004 | 19:39
3
גם לי יש דמעות עכשיו בעיינים....
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה לאביר מהדרום'
תשובה לאביר מהדרום
05/08/2004 | 20:43
17
שלום אביר,
אני מצטער לשמוע על המקרה שלך.
בפעם הבאה שתראה אותי תפנה אלי, תאזור אומץ, אנחנו אמנם לא נקרא את השיר שכתבת ביום שבת אבל תמיד יש יום ראשון.
אשריך.
ערב טוב.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'כמה שאלות לעמיר בניון....'
כמה שאלות לעמיר בניון....
05/08/2004 | 19:50
2
10
אמיר, יש לי כמה שאלות שמעניינות אותי...
אז ככה...
1) כמה שנים אתה זמר?
2) כמה דיסקים יש לך?
3) ממתי חשבת להיות זמר?

כמו שאתה שם לב לפי שאלות אילו אין לי כל כך מידע עלייך...
אני מכירה רק את השיר שלך " ניצחת איתי הכל " כי לא הצלחתי להשיג שירים שלך........ יש לך אחלה של קול תמשיך ככה והרבה הצלחה...
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'שוקר.. הולכים לחנות תקליטים'
שוקר.. הולכים לחנות תקליטים
05/08/2004 | 19:51
1
3
ושואלים את המוכר... וקונים את הדיסקים....
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'טוב תודה נשמה מחר אני אלך...'
טוב תודה נשמה מחר אני אלך...
05/08/2004 | 19:58
5
כנראה אין בנס ציונה אז אנסה בראשון ושוב תודה לך
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
05/08/2004 | 19:59
3
16
אנחנו מתחילים בשאלות ותשובות
אירוח מהנה לכולם :)
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תודה... מאיפה אתה עמיר בניון?'
תודה... מאיפה אתה עמיר בניון?
05/08/2004 | 20:01
4
לצפיה ב-'כפרות עליך '
כפרות עליך
05/08/2004 | 20:01
1
4
לצפיה ב-'אחלה זמר אחלה קול'
אחלה זמר אחלה קול
05/08/2004 | 20:02
1
לצפיה ב-'עמירררררררר'
עמירררררררר
05/08/2004 | 20:02
1
אני מקווה שאתה עונה על כל השאלות שצברנו בימים האחרונים........
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'מאיפה למדת את הפיוטים שלך?'
מאיפה למדת את הפיוטים שלך?
05/08/2004 | 20:04
1
מאיפה למדת את הפיוטים ובאיזה שיראתה הכי גאה?
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'אור אהבה ממזל טוב'
אור אהבה ממזל טוב
05/08/2004 | 20:11

בפעם הראשונה ששמעתי אותך זה היה באוטובוס. השמיעו שיר שהעביר בי צמרמורת, כמה רגש ...
עד היום יש שיר שלך שכאשר אני שומעת אותו אני בוכה.
שולחת לך אור נשיקות וחיבוק ענק. מזל טוב
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'למה לא רואים את ההודעה במסך השאלות'
למה לא רואים את ההודעה במסך השאלות
05/08/2004 | 20:12
1
לצפיה ב-'לעמיר היקר!'
לעמיר היקר!
05/08/2004 | 20:16
1
בס"ד
היי עמיר רציתי להגיד לך שאתה זמר ממש ענק!! ואני מאחלת לך המון המון בהצלחה בדרכך החדשה!! אני מאוד שמחה שיש לי היזדמנות פה להתכתב איתך!
אתה זמר ממש ענק ובאמת אין אין עליך !

יש לי כמה שאלות:
1. מתי תיהיה לך הופעה באזור הצפון שוב?
2. האם אתה מכיר משפחת חזות בבאר שבע?

בהמון אהבה והערצה מרגנית חזות!!!!
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'שאלה לעמיר'
שאלה לעמיר
05/08/2004 | 20:19
3
עמיר היקר שלום,
כמי שצבר בערך עשרים שעות של הופעות שלך ועוד כמה רעיונות והופעות בודדות בטלויזיה (טוב נו אנחנו יודעים שאתה לא טיפוס "תקשורתי" במיוחד), אני חייב לציין שהיום אתה נראה לי אדם מאושר יותר היום  האם אני צודק? אם כן האם זה נובע מהליך החזרה שלך בתשובה, וה"התקרבות" לבורא עולם ועד כמה זה השפיע על סגנונו של הדיסק האחרון?
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'לעמיר שלום'
לעמיר שלום
05/08/2004 | 20:21
1
7
לעמיר נכנסתי לא מזמן לפורום ליתר דיוק אחרי ההופעה בתל אביב ונורא הציק לי לראות שיש אנשים שמריע להם הכיפה לעמיר רציתי להגיד לך שחבישת הכיפה רק מראה עלייך שאתה בכלל לא כפוי טובה וידע להעריך והכיר טובה לזה שבגללו אתה איתנו כאן היום ועמיר אני מאוד מקווה שתמשיך לעשות מה שבראש שלך ולא על פי מה שאנשים מכתבים לך אוהבת אותך הרבה הרבה הרבה טוב אם אני אמשיך כול הדפים שבעולם לא יספקו באהבה רבה ורד ב
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'שלום ורד'
שלום ורד
05/08/2004 | 20:47
11
חזק ואמץ על המסר
אשריך.
ערב טוב.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר אוהבים אותך!!!!'
עמיר אוהבים אותך!!!!
2
לצפיה ב-'נטלי מרציאנו'
נטלי מרציאנו
05/08/2004 | 20:23
1
מרציאנו אמרה בראיונות שאתה הזמר הנערץ עליה והכי מוערך
שאלתי היא מה אתה חושב על העומק והאמת שלה בשירה ובכלל על הסגנון שלה.

בתודה
אביאל
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'התפלק לי'
התפלק לי
05/08/2004 | 20:24
1
המילים שבטח לא תבין זה מפריע ולהכיר
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'לעמיר בניון???'
לעמיר בניון???
10
רציתי לדעת איך אתה כותב שירים האם זה קשה??? ולמי נכתב השיר הזמן שלי איתך??????
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'אולי כאן זה יעבוד לי...עמיר בבקשה'
אולי כאן זה יעבוד לי...עמיר בבקשה
4
עמיר בבקשה תבשר לנו שלא תפסיק להופיע בגלל ההתחזקות לדת שאני מאוד שמחה לשמוע
ההופעה שלך פשוט עוצרת נשימה כמו הקול שלך המהפנט

שירי
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'בבקשה תקרא את זה אני מתחננת'
בבקשה תקרא את זה אני מתחננת
05/08/2004 | 20:26
2
הלוואי ואוכל לומר לך רק דבר אחד:
עמיר יקר שלי שתדע אולי כמה שאני אוהבת אותך שתדע שבשעת משבר אתה עזרתה לי יותר מכול בנאדם אחר, אפילו יותר מהקרובים אלי וכול זאת בזכות השירה שלך שלימדה אותי לא להתייאש ולא לוותר.
למדתי להבין שגם אם קצת קשה "ואם הייאוש בא לקראתך אל תיתן לו יד להתחבר לנשמה ולא אהיה לבד" או לדעת שיש "רק להיום"
וזה כול כך נכון אז יש לי רק מילה אחת ממש אבל ממש תודה
(כרגע יש לי דמעות בעיינים כי זה כול כך מרגש אותי )
בבקשה תמשיך בדרך הזאת ואל תפסיק לעולם בקולך אתה נותן לי המון כוח.

עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'היי עמיר מה שלומך??? '
היי עמיר מה שלומך???
05/08/2004 | 20:27
2
6
קודם כל קוראים לי ספיר, אני בת 14 מראשון לציון.
רציתי להגיד לך שאני מעריצה שלך ממש ממש מגיל קטן ואוהבת ת'שירים שלך מאוד מאוד, עוד שיצא הדיסק הראשון שלך לחנויות "רק את".
יש לך שירים מדהימיםםם.
הייתי בהופעה שלך בצוותא בתאריך ה- 17.6.2004 ואני רוצה להגיד לך שהיה מדהים ומאוד מאוד יפה, הייתי בשורה שנייה ממש מול המיקרופון שלך ומאוד מאוד נהננתי.
אני לא יודעת אם אתה זוכר שניכנתי מאחורי הקלעים פעמיים והיצטלמנו.

עכשיו יש לי מספר שאלות:
הראשונה היא: האם אתה תופיע בראשון לציון ואם כן, מתי?
השאלה השנייה היא: האם סבב ההופעות שלך גם יהיה בחו"ל?
עוד שאלה: מאוד מעניין אותי לדעת אם יצא  לך בעתיד דיסק ב- DVD??
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה לספיר'
תשובה לספיר
05/08/2004 | 20:52
1
14
שלום לספיר החמודה בת ה- 14
במסגרת סיבוב ההופעות הנוכחי אני מקווה להגיע לרשל"צ בהקדם האפשרי, אני מקווה שזה יתאפשר.
דובר על כך שאולי אני אופיע קצת בחו"ל, אבל כרגע זה לא בראש מעייני.
אני מאמין שיצא בעתיד DVD, אבל אני לא יודע זמן מדוייק.
ערב טוב.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'ראית'
ראית
05/08/2004 | 20:53
1
ספיר ראית הוא לא שכח אותך
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
05/08/2004 | 20:28
4
השאלות שלי הם מה הגובה שלך 2 ומה ומה המתנה הכי הכי שקיבלת ממעריץ  או מעריצה
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'השאלות שלי'
השאלות שלי
1
1. למה לעזאזאל אתה לא מוציא d.v.d ??
2. מה עם קליפים ?? ערוץ 24 משדר עכשיו נון-סטופ... אתה יודע...
3. הופעות בצפון הארץ? מתי ואיפה??

עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'אתר המעריצים!!'
אתר המעריצים!!
1
3
אהלן, עמירו'ש, מה שלומך? טוב, לשאלתי, מה יש לך לומר על אתר המעריצים שלך שנחומי בנה עבורך? תודה
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה לגרציה'
תשובה לגרציה
05/08/2004 | 20:57
14
שלום גרציה,
ברכות...
האתר בראש ובראשונה זה משהו חדש בשבילי.
זה מאוד מרגש אותי וזה מאוד מחמיא וזה סוג של תקשורת שאף פעם לא היכרתי.
יש לי מה ללמוד בנושא ואני מקווה שאשתפר.

תודה מעומק הלב והמון הערכה והוקרה לנחום על האתר המקסים הזה, יישר כוח.

ערב טוב.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'לעמיר היקר.. כנס בבקשה דחוף לי..'
לעמיר היקר.. כנס בבקשה דחוף לי..
1
10
לעמיר היקר
אני יודע שאתה אדם צנוע, ואני יודע שאתה לא אוהב שמשבחים אותך.
אבל אני בכל זאת חייב להגיד לך כמה דברים ואעשה זאת בקצרה:
א. אני חושב שאתה לא מודע למה שאתה גורם לכל האנשים שאוהבים אותך.
דרך השירים שלך, אתה פשוט לפחות אותי לוקח למקום אחר, נותן לי לחשוב בצורה אחרת, ונותן לי הרבה כוח להמשיך הלאה והכל בזכותך.
ב. עמיר.. אני רוצה לכתוב לך שיר אבל אני לא יודע איך לשלוח לך אותו..
האם תוכל להגיד לי איך אפשר לשלוח אליך את השיר.
ג. עמיר מתי תכתוב ספר, אני כבר לא יכול לחכות.
ד. למה אי אפשר להשיג את הדיסק "רק את" בחנויות.
ה. לסיום עמיר, אומר לך תודה מקרב לב על כול המוזיקה שהבאת לנו.
ו. ועשיו באמת פעם אחרונה לסיום.. אני יודע שאתה עובר תהליך של התקרבות לדת, אני מאחל לך בהצלחה, רק בקשה קטנה לי אליך אל תפסיק לשיר ולהופיע.

בהערכה רבה רועי בן-חיים.

עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה לרועי'
תשובה לרועי
05/08/2004 | 21:04
11
שלום רועי,
תודה ויישר כוח.
אתה יכול לשלוח לי מכתב דרך אתר האינטרנט של חברת הליקון והם מעבירים אלי את המכתבים שמגיעים אלי, תודה רבה.
אני מקווה שבשבוע הבא תגיע לחנויות כמות לא מבוטלת של התקליט הראשון, וכמו שאמרתי קודם אני לא מתכוון להפסיק להופיע.
לגבי כתיבת הספר, לא נראה לי שיש לי משהו חכם במיוחד לכתוב.
תודה וערב טוב.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר, התשובות שלך נורא מסתוריות....'
עמיר, התשובות שלך נורא מסתוריות....
05/08/2004 | 20:29
1
6
מאחלת לך את כל האור האושר והטוב שבעולם!
שרק תצליח!
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'ימים בהירים'
ימים בהירים
05/08/2004 | 20:41
3
ימים בהירים מזכירים לך את מי?
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'מה שלומך'
מה שלומך
05/08/2004 | 20:33
2
מאוד אהבתי את האלבומים שלך כל אלבום הוא עולם ומלואו
רק רציתי לאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך ושתיצור עוד הרבה
אלבומים נפלאים כאלה אוהבת לילך
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'אתה מחזק את כולנו'
אתה מחזק את כולנו
05/08/2004 | 20:34
2
עמיר שלום
ברכות על היותך כאן איתנו בפורום שלך
אני די חדשה כאן וקצת התברברתי עד שהבנתי שכאן אני צריכה להיות כדי לשאול אבל כמוךלאויתרי במהרה
אני שירי מירושלים ראיתי את ההופעה שלך שלדעתי היא עוצרת נשימה
מחכה בקוצר להופעה נוספת שלך כאן אצלנו בבירה
מוזיקה זה משהו שאני נושמת וחיה אותה כל רגע וכל שניה
המוזיקה שלך היא משהו שקשה להגדיר במשפט או מילה
הצלחת לגעת בי בכל שיר ושיר שאני לוחצת על ה- PLAY  זה נשמע תמיד אחרת בשירים שלך
אתה מרגש, משמח, מהפנט
וחשוב לי להגיד את זה בפעם האלף כאן באתר
אתה אדם כה צנוע שעוזר באמצעות המוזיקה שלך לכל כך הרבה אנשים
אוהבת אותך תמיד
שירי
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'על מי נכתב על שיר כשאת עצובה???'
על מי נכתב על שיר כשאת עצובה???
05/08/2004 | 20:34
1
248
רציתי לדעת על מי נכתב השיר כשאת עצובה????
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'יש סיכוי'
יש סיכוי
05/08/2004 | 21:04
31
לעמיר יש סיכוי שראתי אותך בהקרנה של הסרט משהו מתוק
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'לעמיר'
לעמיר
05/08/2004 | 20:35
7
איך מסתדר לך כול הקטע עם המעריצים?
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר תמיד רציתי לשאול אותך שאלה..'
עמיר תמיד רציתי לשאול אותך שאלה..
05/08/2004 | 20:35
1
12
לעמיר היקר
דרך השירים שלך, אתה פשוט לפחות אותי לוקח למקום אחר, נותן לי לחשוב בצורה אחרת, ונותן לי הרבה כוח להמשיך הלאה והכל בזכותך.
ו. ועשיו באמת פעם אחרונה לסיום.. אני יודע שאתה עובר תהליך של התקרבות לדת, אני מאחל לך בהצלחה, רק בקשה קטנה לי אליך אל תפסיק לשיר ולהופיע.

בהערכה רבה רועי בן-חיים.

עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר עמיר עמיר, תודה שיש אותך'
עמיר עמיר עמיר, תודה שיש אותך
05/08/2004 | 21:01
3
עזרת לי לעבור שני משברים בחיים ובאחד חויתי מוות של אדם קרוב
השירים שלך נתנו לי כח תקווה והון אהבה
שלך תמיד
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עד מתי אתה בפורום?'
עד מתי אתה בפורום?
3
לצפיה ב-'עמיר אני מתחנן בפניך בבקשה כנס..'
עמיר אני מתחנן בפניך בבקשה כנס..
3
לעמיר היקר

בהערכה רבה רועי בן-חיים.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'נהנית לשמוע אותך כל כך'
נהנית לשמוע אותך כל כך
3
אוהבת את הקול שלך המיוחד והכי אוהבת את השיר ניצחת איתי הכל שגורם לי לצמרמורת בכל הגוף כל פעם מחדש כשאני מאזינה לו.
עמיר, תמשיך ליצור שירים נהדרים,
שתצליח תמיד ותהיה אהוב בכל ימי חייך
רונית
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'אני לא שומעת מיזרכית כל כך אבל..'
אני לא שומעת מיזרכית כל כך אבל..
05/08/2004 | 20:41
1
6
יש איזה ילד בכיתה שלי (דודי ביטון) שמזיין לי כל היום במוח שאח שלו מנגן עם עמיר בניון אז רק רציתי לשאול אם יש לך איזשהו נגן שהשם משפחה שלו זה ביטון
תודה מראש לירז.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה ל-לילי'
תשובה ל-לילי
05/08/2004 | 21:08
20
שלום לילי,
הילד שלומד איתך הוא אח של נדב ביטון, חבר שלי שמנגן איתי ועושה איתי תקליטים.
ערב טוב.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'ערב טוב במבוקי!!'
ערב טוב במבוקי!!
05/08/2004 | 20:42
1
5
לצפיה ב-'במבוקי?? אתה פה? '
במבוקי?? אתה פה?
05/08/2004 | 21:27
1
קודם כל תודה על כך שענית לי מקודם על שאלותי.
יש לי עוד שאלה אחרונה..:
האם החזרה בתשובה תשפיע על הקרירה המצליחה שלך, ועד כמה רחוק אתה מיתכוון ללכת?
שלום במבוקי.. חיחיחיחיחי
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
05/08/2004 | 20:43
2
כי לנגן של עמיר קוראים נדב ביטון
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'לעמיר בניון??'
לעמיר בניון??
05/08/2004 | 20:44
4
עמיר למה אתה כותב רק שירים עצובים ואין לך אף שיר שהוא שמח רצתי לדעת בבקשה ממך למה????????????????????????????
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר תעבור גם לדף ה-1 בבקשה ..'
עמיר תעבור גם לדף ה-1 בבקשה ..
05/08/2004 | 20:47
לצפיה ב-'מעריצה שלומדת אותך לאט.......'
מעריצה שלומדת אותך לאט.......
05/08/2004 | 20:51
2
אבל בטוח , זה קרה לי בעקבות הערצה של חברה טובה מאוד , שלמען האמת בהתחלה לא  הבנתי את הערצה הטוטלית שלה . אבל התחלתי להקשיב למילים שלך בדיוק בתקופה רגישה שלי בגלל אחי הקטן, ומיד עם המילים וכמובן הקול שבעצם עשה את הכול אני מעכשיו  צמודה אליך לעד (או עד ש...) כול זאת בזכות חברתי הטובה (אחותי) גרציה . תודה על כול המסרים ובמיוחד החיזוקים שעוזרים לי בחיי. בהצלחה בהמשך ב"ה
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'איזה כיף'
איזה כיף
05/08/2004 | 20:53
2
תודה עמיר על התשובה עמיר לפי דעתי השיר ניצחת איתי הכול נכתב עלייך מה אני הייתי עושה בלעדייך
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עתיד ורוד'
עתיד ורוד
05/08/2004 | 20:54
שלום עמיר
איך היית רוצה לראות את העתיד שלך כאמן -זמר ?
איך נראות השאיפות המוסיקליות שלך?
חו"ל? עושר אינסטרומנטלי בהופעות? ( יש לי פנטזיה לטריו : עמיר בניון , שמעון בוסקילה וחיים אוליאל ! קטלני לא? :)
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר היקר!'
עמיר היקר!
05/08/2004 | 20:55
אז קודם כל וכמו כולם:תודה רבה! תודה שאתה מזכה אותנו לרוות מכשרונך המדהים! אני מצטרפת לדבריה של נעמה בעניין קידוש שם שמיים... לי אישית השירים שלך תמיד מתחברים לאמונה ולתחושת השיכות הבלתי סופית לבורא עולם.. יש לי מיליון שאלות אליך, בעיקר על משמעויות של מילים משירים אך אני מבינה שזה לא הזמן והמקום להתפלספויות אז רק אשאל שאלה קטנה: למה אתה לא שר את "אושר קטן" בהופעה?? אני מאוד אוהבת את הלחן שלו, מרגיע ומקסים ואם התירוץ הוא הקצב האיטי שלו ובשל כך חוסר התאמתו להופעה... אז גם "מודה אני" הוא כזה ואותו אתה כן שר...
שאלה לשמוליק דניאל: כשאני התחלתי להכנס לפורום כמדומני שמך היה מופיע מדיי פעם... למה עכשיו לא?
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר,בבקשה בבקשה תענה לי.'
עמיר,בבקשה בבקשה תענה לי.
05/08/2004 | 20:56
4
לצפיה ב-'איך אפשר לנגן איתך'
איך אפשר לנגן איתך
4
שלום עמיר
שמי איילת השחר ואני גיטריסטית מנגנת  כ 10 שנים מאד מאד התחברתי לחומר שלך והייתי מעונינת לנגן איתך

מנגנת גיטרה חשמלית ובוזוקי חומר יווני

איילת השחר הירש
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'לעמיר תודה'
לעמיר תודה
1
1
לעמיר תודה על התשובה ועוד משהו לפי דעתי השיר ניצחת איתי הכול נכתב עלייך אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדייך
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'ברוך בואך'
ברוך בואך
05/08/2004 | 20:59

טווווב האמת שאני נכנסתי לפרום היום לא בכדי לשאול שאלות
אלא נכנסתי כדי להגידלך עד כמה אני מעריצה
ואוהבת את השירים שלך
מהפעם הראשונה שיצא לי לשמוע את קולך ואת מילות שירך התאהבתי בסוג המוזיקה איתו אתה עובד

נ.ב.
אני מאוד הייתי רוצה לזכות לתגובה ממך על ההודעה שלי
ומקווה שתמיד תזכור שיש לך מעריצה שקוראים לה נורית
מאחלת לך הצלחה בהמשך דרכך
עם המון המון אהבה
נורית...
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר היקר'
עמיר היקר
05/08/2004 | 20:59
3
ערב טוב
ברוך הבא צדיק

אם בא לך ולא קשה לך
אם אפשר במטותא לקבל את האקורדים של השיר  "פעם"

ואם בכלל משעמם לך הנה האימייל שלי
לשם שליחת אקורדים נוספים
nir_bs@walla.co.il

אני רוצה להגיד שאני נורא נהנה מההופעות שלך
האם יהיה עוד דיסק בסגנון "אותו מקום אותה הרוח"

תודה רבה וערב נעים

עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'אשרך'
אשרך
05/08/2004 | 21:06
1
לפני הכל סליחה גדולה (ואני מקווה שאתה סולח) ברכות על הדיסק הוא מדהים ולא פחות מהקודמים, אני שולחת לך הצלחה, בריאות שתיתחזק אמונתך ושתעלה לגדולות "יברכך ה' וישמרך יאר ה' פניו אליך ויחנך ישא ה' פניו אליך וישם לך שלום" אמן.

שרונה
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'האם מתוכנן כבר שיצא בעתיד dvd????'
האם מתוכנן כבר שיצא בעתיד dvd????
05/08/2004 | 21:08
1
3
רצתיתי לדעת עים יצא dvd של סבב ההופעות?????????. זה ימכור מיליונים
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'כתוב למעלה נשמה'
כתוב למעלה נשמה
05/08/2004 | 21:09
1
"אני מאמין שיצא בעתיד DVD, אבל אני לא יודע זמן מדוייק"
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'שאלה לעמיר בניון'
שאלה לעמיר בניון
05/08/2004 | 21:09
4
22
עמירוש קודם כל מה שלומך?
עמיר זו ההזדמנות שלי להודות לך על שירה עמוקה מהלב שעושה טוב לכולנו ולהודות לך על ה11.11 אם אתה זוכר או לא תודה בכל אופן שהתקשרת אליי ביום הולדת.
דבר אחר עמיר השיר "מורה לחיים" יש לו עבורי השפעה חזקה...
אם אפשר לדעת הוא נכתב עבור מישהו??????

בהערכה וצפייה שתענה רחל מב"ש
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה לרחלי ,שלום נחום'
תשובה לרחלי ,שלום נחום
05/08/2004 | 21:23
3
4
כשיצא הדיסק "רק את"
אני כמעט בטוח שהוא אמר שזה על סבא שלו.

נחום ערב טוב מה שלומך
כל הכבוד על האתר
אני קצת עצלן אז תסלח לי אם אני לא משתתף יותר מדי

ובקשה קטנה : אני רואה שעמיר הלך אם תוכל להוסיף לאתר
אקורדים וטאבים

וכל עזרה שתבקש תתבצע במהירות וביעילות המירבית

נרי בא
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'לנרי'
לנרי
2
2
היי תודה על התשובה ובלי לפגוע הייתי רוצה לשמוע את זה מהמקור-עמיר
בכל אופן תודה על התשובה...
ו..עמיר כבר הלך?איך את יודעת?
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'רחלי היקרה'
רחלי היקרה
05/08/2004 | 21:43
1
היה איתו ראיון בגלל זה אני יודעעעע
ודרך אגב עמיר נמצא חזרה בפורום הרגיל
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'לנריה'
לנריה
06/08/2004 | 11:33
1
קודם כל מצטערת פשוט יש לך שם מיוחד שלא ידעתי אם זה בן או בת..
תודה על התשובה בכל אופן...פשוט אתה יודע זה קצת מבאס לא לשמוע תשובה ממנו בלי שום קשר אלייך- אין שום דבר נגדך ושוב תודה על התשובה פשוט ציפיתי לקבל ממנו..
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'לא לדאוג אנשים!!!'
לא לדאוג אנשים!!!
05/08/2004 | 21:14
3
לכל השואלים אותי בפרטי,כבר מחר יעלה לאתר ריכוז של כל השאלות והתשובות של עמיר בצורה יפה נוחה וברורה.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'אול אולי אפשר'
אול אולי אפשר
05/08/2004 | 21:19
1
1
לעשות מפגש מעריצים ?
עד מספר מסוים של אנשים זה יהיה נחמד.....
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'חח הלוואי שיהיה מיפגש... '
חח הלוואי שיהיה מיפגש...
06/08/2004 | 20:10
1
לצפיה ב-'מי יודע?,אולי אולי אולי'
מי יודע?,אולי אולי אולי
05/08/2004 | 21:20
1
לצפיה ב-'עוד שאלה...'
עוד שאלה...
05/08/2004 | 21:23
1
5
הגעתי לא מזמן הביתה ואני מסוחררת מקריאת ההודעות..(אולי לא פר להוסיף עוד אחת?!) רק רציתי להוסיף שאמנם אני יודעת שאתה לא בקטעים של מחשבים אבל אולי כמו כל דבר חדש, צריך לתת צ'אנס ולהתרגל... אני אישית לפני שנה לא ידעתי להדליק מחשב אבל מאז שהאוניברסיטה אילצה אותי גיליתי הרבה דברים יפים בדרך... אחד מהם זה האתר המקסים הזה!  אני רוצה לאמר שבזכות דרך הההתקשרות הזאת קודם כל נרגעתי(הבנתי שאני לא המכורה  היחידה...) וגם הכרתי כ"כ הרבה אנשים מדהימים מרקעים וגילאים שונים... כאן באה השאלה: למה שלא "תנצל" את שרותו של נחום המדהים ותכנס לכאן אחת ל...(לכמה שתרצה כמובן...)
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה לבתאל'
תשובה לבתאל
05/08/2004 | 21:42
14
ערב טוב,
כדי לנצל את נחום כמו שצריך, הוא צריך להגיע בכוחות עצמו מירושלים לת"א והוא צריך לנתק את עצמו מסדר היום שלו, וזה לא פשוט לבקש ממנו דבר כזה.
כרגע אנחנו נמצאים ביחד: אני הגעתי מב"ש ונחום מירושלים.
כיף לנו כרגע ביחד בפורום אבל לצערי זה לא יכול לקרות לעיתים קרובות מידי.
אני בטוח שזה יקרה פעמים נוספות בעתיד.

ערב טוב.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'זהו עמירי הלך?'
זהו עמירי הלך?
1
6
לצפיה ב-'אני פה עד 22:30 לפחות :)'
אני פה עד 22:30 לפחות :)
05/08/2004 | 21:44
10
לצפיה ב-'מישהו'
מישהו
05/08/2004 | 21:30
3
מישהו יודע אם עמיר הלך
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'בקשה מעמיר'
בקשה מעמיר
05/08/2004 | 21:33
1
8
עמיר תעשה מערוף אנחנו באים במוצ"ש הקרוב בע"ה לב"ש נצא מירושלים עם צאת השבת ונגיע בסביבות 21:30 תעשו טובה  תשתדלו לחכות לנו, אנחנו נשב שורה שלוש באמצע .....
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה לחבורה'
תשובה לחבורה
05/08/2004 | 21:46
12
ערב טוב
אני מאמין שההופעה לא תחל לפני 21:30
נתראה שם
ערב טוב
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר עונה גם בעמוד הראשי של הפורום'
עמיר עונה גם בעמוד הראשי של הפורום
05/08/2004 | 21:36
6
עמיר ואבי בניון >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'רק תגיד להתראות לפני שאתה הולך'
רק תגיד להתראות לפני שאתה הולך
05/08/2004 | 21:36
4
לצפיה ב-'חלק מהשירים שלך הם......'
חלק מהשירים שלך הם......
05/08/2004 | 21:39
1
מאוד קיצביים, כלומר, שמחים לדעתי, שגורמים לי לעזוב הכל ולהתחיל לרקוד{ולא משנה איפה אני נמצאת} זה קצת מתנגש לי עם העובדה שאתה תמיד מציין שאתה לא יודע לשמוח אולי תוכל להסביר לי את הניגוד של שני המצבים האלה? תודה
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'לעמירי'
לעמירי
05/08/2004 | 21:45
1
אנחנו מבינים אותך ואת זה שאתה עסוק תודה על המאמצים
זה מקסים אין עוד הרבה אומנים כמוך
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'לעמיר'
לעמיר
05/08/2004 | 21:48
1
קשה לך לענות לי שעה כבר אני שואלת אותה שאלה ואתה לא עונה מה הגובה שלך זה מעניין אותי אתה צריך לשמוח
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'עמיר!'
עמיר!
05/08/2004 | 21:51
1
היו לי עוד שתי שאלות קודם לכן... אתה יכול להתיחס גם אליהן???
בקשר למרחק בין י"ם לת"א ובין ב"ש לת"א, "ארצנו הקטנטונת..." ב"ה יש לנו ארץ גדולה במעלות אך לא בקילומטרים אז... בלי תירוצים... תתיחס לכל האוהבים והמעריכים...סתם... איך שטוב ומתאים לך... בטוחה שכולם ישמחו אם יהיה המשך לדבר הזה....
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'אולי הפעם תשיב לי'
אולי הפעם תשיב לי
05/08/2004 | 22:02
2
9

עמיר שלום
ברכות על היותך כאן איתנו בפורום שלך
אני שירי מירושלים ראיתי את ההופעה שלך שלדעתי היא עוצרת נשימה
מחכה בקוצר להופעה נוספת שלך כאן אצלנו בבירה
מוזיקה זה משהו שאני נושמת וחיה אותה כל רגע וכל שניה
המוזיקה שלך היא משהו שקשה להגדיר במשפט או מילה
הצלחת לגעת בי בכל שיר ושיר שאני לוחצת על ה- PLAY  זה נשמע תמיד אחרת בשירים שלך
אתה מרגש, משמח, מהפנט
וחשוב לי להגיד את זה בפעם האלף כאן באתר
אתה אדם כה צנוע שעוזר באמצעות המוזיקה שלך לכל כך הרבה אנשים
עצם היותך אתה כאדם שלא משתנה ויהי מה...זו גדולתך
מה עם קליפים חדשים?
יוצא לך להכינס מדי פעם לאתר שלך ולראות תגובות?
אוהבת אותך תמיד
שירי

נ.ב.
השיר האהוב עליי מכל...(מורה לחיים)
רק אל תפגע בשום אדם גם לא בעצמך
והישמר תמיד על נפשך
תגרום גם נחת והמון שמחה...לאוהבייך
ואל ואל תאמר נואש ואל תשכח אמונתך
האל ישמור עלייך אם תמשיך
לבדוק את צעדייך בוודאי
תשאף וגם תגיע....

כל מילה כאן נוגעת מעבר בהווה ובעתיד שלך זה מדהים
אתה מדהים

עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה ל s h i r i e'
תשובה ל s h i r i e
05/08/2004 | 22:07
1
17
שלום,
אני אמנם לא נכנס לפורום, אבל שמוליק ונחום מעבירים לי את מה שנכתב בפורום.
ערב טוב.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תודה תודה תודה...'
תודה תודה תודה...
05/08/2004 | 22:09
4
תודה על הזמן שהקדשת לנו לכל מעקיצך הערב
ואנחנו יודעים שזמנך נוא יקר
אז שוב תודה אין כמעט בכלל אנשים כמוך
אוהבים כל הזמן
נשיקות חמות
שירי
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'לעמיר '
לעמיר
05/08/2004 | 22:10
2
עמיר איך אתה מקבל את כול עניין המעריצים?
זה משונה לך או שכבר התרגלת ?
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'שאלה נוספת'
שאלה נוספת
05/08/2004 | 22:11
2
8
איפה אתה מתגורר עכשיו?
חזרת להורייך בבאר שבע? או בת"א
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'הוא כבר ענה'
הוא כבר ענה
05/08/2004 | 22:13
1
4
הוא כבר ענה  בבאר שבע אצל ההורים!
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'סליחה לא ראיתי...תודה'
סליחה לא ראיתי...תודה
05/08/2004 | 22:14
7
לצפיה ב-'אחייך אבי'
אחייך אבי
05/08/2004 | 22:12
1
8
מה עם אבי האם הוא הולך להוציא דיסק נוסף
כי הראשון שלו בהחלט מצויין?
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'תשובה 2 ל- s h i r i e'
תשובה 2 ל- s h i r i e
05/08/2004 | 22:16
18
שלום,
אבי אחי תמיד מנגן ומחפש דברים חדשים.
אני יודע שיש לו חומרים חדשים, אבל אני לא יודע בדיוק מתי הוא מתכנן להקליט אותם באולפן, אני מקווה שזה יהיה בקרוב.
יישר כוח.
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'אבי שר מדהים יישר כוח!'
אבי שר מדהים יישר כוח!
05/08/2004 | 22:17
1
שיהיה לו בהצלחה
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-' לפני שתלך לפחות תגיד שלום'
לפני שתלך לפחות תגיד שלום
05/08/2004 | 22:18
2
אוהבים אותך שוב ושוב ושוב
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'המזל שלך...'
המזל שלך...
05/08/2004 | 22:21
2
4
אני מבינה שאתה מזל דגים...
באיזה תאריך נולדת?
עכשיו זה מסביר את הכל את היותך מי שאתה כבן מזל דגים
גם אני דגיגה
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'מאמי יש לך טעות'
מאמי יש לך טעות
05/08/2004 | 22:23
1
5
היום הולדת שלו בסוף החודש איך הגעת למזל דגים?
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'אז מי הכניס את הטעות הזו'
אז מי הכניס את הטעות הזו
05/08/2004 | 22:25
3
מי הכניס את נטעות הזו בשם משתמש שלו
כנסי לאחת התשובות ולפרטים של עמיר ותראי
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'לעמיר'
לעמיר
05/08/2004 | 22:23
4
אני כבר מחכה לפעם הבאה
עמיר ואבי בניון >>
לצפיה ב-'מה נגמר???'
מה נגמר???
05/08/2004 | 22:38
1
4
לצפיה ב-'כן בתאל חמודה זה ניגמר'
כן בתאל חמודה זה ניגמר
06/08/2004 | 00:34
4
היה מאוד נעים ליהיות כאן עם עמירוש שלנוו!!!
אנחנו מחכים כבר לפעם הבאה שיבוא אלינו
היה לנו איתו פה כל כך כיף :) :) :)
ביי לכםםםםם
עמיר ואבי בניון >>

הודעות אחרונות

16:36 | 31.07.12 אורחים בפורום
16:01 | 17.05.12 אורחים בפורום
15:41 | 23.06.11 leka27
08:26 | 22.06.11 ליטל149
19:46 | 21.06.11 leka27
00:23 | 14.06.11 גרציה פ
19:11 | 13.06.11 leka27
19:04 | 13.06.11 אנונמני
10:29 | 10.06.11 אנונמני
20:13 | 08.06.11 crazzywak
21:46 | 04.06.11 Chamuelm

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ