סתם מעניין אותי

leka27

New member
../images/Emo268.gifסתם מעניין אותי

אחרי שעמיר כתב שירים לגלי עטרי וריטה, יש עוד זמרות שהייתם רוצים לשמוע אותן שרות שירים של עמיר?

odery

New member
כן

יש משהו שלא יושב לי טוב באישה ששרה בניון אם זה בקאברים ואם זה בשיר ששומעים עמיר מכל תו. זה כאילו מחוספס מידי לנשים. |נשים למטבח|

revital110

New member
אישית זה דווקא לא מפריע לי

אולי מירי מסיקה יכול היה להיות רעיון נחמד. חוץ מזה שישי הבדל בין שירים שעמיר כותב ליוצר/ת אחר והם שרים אותו, לבין שיר של עמיר, כמו למשל ניצחת איתי הכל, כשאת עצובה וכו', כאשר מישהו אחר מבצע אותם. הביצוע היחיד שאהבתי היה של שירי מיימון בשיר כשאת עצובה. אגב, אני מקווה שההערה בסוגריים היתה בצחוק.

leka27

New member
גמני חושבת

שמירי מסיקה יכול להיות יפה, וגם אתי אנקרי ואולי זהבה בן.

רפי35

New member
דווקא הייתי רוצה לשמוע את שירי מימון...

היא כבר שרה בעבר חידוש לשיר של עמיר והייתי רוצה לשמוע אותה שרה שיר משלה שעמיר כתב והלחין...

nuly123

New member
נדמה לי שהוא כתב לה שירים בזמנו

אבל היא בחרה שלא להכניס אותם לאלבום הבכורה שלה. אני הייתי שמחה לשיתוף פעולה שלו עם יסמין לוי... אבל לא נראה לי שזה יקרה.

הגורר 98

New member
גם אני חושב שעם יסמין לוי זה יהיה

פשוט מעולה יצא מזה שיר שאין דברים כאלה הלואי שזה יקרה

odery

New member
לא נראלי שהוא כתב לה

עמיר דוס בערך מאז שהיא התפרסמה לא? הוא היה הולך לחפש היתר לכתוב לנשים לפני גלי עטרי

אנונמני

New member
היא התפרסמה לפני שהוא חזר בתשובה

וכשהתארח באולפן גלצ הוא אמר שהוא ראה והתרגש.. אבל בכל מקרה גם לי לא נראה שהוא כתב לה(לפחות לא שמעתי על זה באף מקום)..ולא נראה לי שיש לה פריבלגיה כזאת לוותר על שירים שעמיר בניון כתב.

אנונמני

New member
..........ובלי קשר..

http://www.mako.co.il/music-Magazine/articles/Article-4a06b08738b2f21006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1080044444

רפי35

New member
אם אני זוכר נכון הוא לא כתב לה מה שכן..

אתמול הייתי בהופעה שלה עם שמעון בוסקילה והשיר היחידי שהוא לא של אחד מהם והם מבצעים בהופעה הוא "כשאת עצובה" כשהסיבה היא לטענתם שזו פשוט בקשה שחזרה אחרי כל ההופעות הראשונות בהן הם לא ביצעו את השיר. ובאותה הופעה חשבתי שזה יכול להיות שילוב מדהים של בוסקילה ובניון... לראות אותו "מתחרע" על שירים במרוקאית בהופעה ולחשוב מה עמיר יוסיף לזה פשוט עולה על כל דמיון..

כולם להכנס

עמיר בניון צריך לכתוב ולהלחין שיר או שניים לפחות לאייל גולן בקריירה המוסיקלית שלו כתב לגידי גוב,שיר לוי,גלי עטרי,משה זגורי,יהודה סעדו... זהו,חלאס,הגיע זמנו של אייל גולן להנות מכל הטוב המוסיקלי של עמיר

אנונמני

New member
אייל גולן דווקא אמר שהוא רוצה מאוד

גם בראיון עם גל אוחובסקי,וגם בתוכנית שלו עכשיו,התארח איזה זמר שאמר שעמיר כותב לו אז אייל גולן אמר הלוואי שיכתוב גם לי..

למעלה