איך זה יכול להיות?

leka27

New member
../images/Emo4.gifאיך זה יכול להיות?

בתקופה אחרונה יצא לי לחרוש הרבה את הדיסקים של אבי וגם בלהיות ב2 ההופעות שלו, ואני רק מתאהבת במוזיקה שלו מיום ליום
, אבל אני תוהה איך יכול להיות שלכ"כ הרבה אנשים אין מושג מי זה אבי בניון ואיך אנשים לא נחשפו בכלל למוזיקה שלו? איך יכול להיות שבכלל לא משמיעים אותו ברדיו- המוזיקה שלו יחסית קליטה ויש היום פתיחות מאוד גדולה למוזיקאים דתיים, אז איך דילגו עליו? אולי זה בגלל שרואים אותו יותר כ"אח של...", אולי זה עניין של זמן או יחס"צ, אבל זה ממש מבאס אותי...

STEVE NASH

New member
יא אללה אני בדיוק חשבתי את המחשבה הזאת

אחרי האירוח... השיר שלו "לפעמים" פשוט קורע אותי לחתיכות הכי קטנות שיש. לא יודע אם שמת לב אבל גם את עמיר כבר פחות משמיעים, למרות שבמקרה הזה הייתי מייחס את זה למוזיקה עוד יותר קשה לעיכול ממה שיצר בעבר (האלבום האחרון). יכול להיות שאני טועה. בכל מקרה חבל לי על אבי, באמת שמגיע לו יותר.

רפי35

New member
אני אגיד לך מה אני מרגיש...

לצערי יותר מידי פעמים זה מרגיש כאילו לאבי נוח יותר ככה. כשאבי ידחוף יותר גם יבינו שהוא באמת רוצה את זה וישמיעו אותו יותר, אנשים לא יכירו אותו רק כאח של... אלא כזמר וכותב. שבוע טוב (כל הכתוב הוא דעתי בלבד)

odery

New member
זה אולי היה נכון לפני אלבום וחצי

היום אבי רוצה שואף ומנסה ללמוד את המדיה ואת הקהל,זה עדיין נתקע. אבל למי שיש אוזן פתוחה ויושב על האלבום האחרון,אין מצב שלא זז משהו בלב,נפתח ומתאהב.

רפי35

New member
כשהוא יסיים ללמוד אין אחד שלא יידע מיהו...

בנתיים זה עולה ויורד... מי שמקשיב מרוויח.

משה חפץ

New member
יח"צ יח"צ יח"צ

הכל עניין של יח"צ והחלטה במי מהאחים להשקיע יותר... אני בטוח שאם אבי היה תופס מעט מרחק הוא היה מצליח בענק! בהצלחה!

למעלה