לדעת הכל
ה ש א ל ו ן.

• פותח הנושא odery
  • פורסם בתאריך

odery

New member
../images/Emo132.gifלדעת הכל../images/Emo79.gif ה ש א ל ו ן.

שם: עיר: גיל: שיר השבוע: איזה משפט היתם רוצים שעמיר יסביר לכם אישית: לדעתי ה"דוסיות" עשתה לבניונים: שיר שאתם מדלגים עליו באלבום: ההופעה הבאה שאלך: אומן מומלץ שכדאי לשים אוזן: רכישה תרבותית אחרונה שלכם: רק טוב,בכמויות

מגןימני

New member
הנה :

שם: עיר: גיל: 18 שיר השבוע: שלכת איזה משפט היתם רוצים שעמיר יסביר לכם אישית: יש כל מיני , אין משהו ספציפי לדעתי ה"דוסיות" עשתה לבניונים: רק טוב , נכון הוא לא כותב שירי אהבה יותר ויש שינוי מעמיר של לפני הכיפה , אבל הוא עדיין אותו אומן ענק שיר שאתם מדלגים עליו באלבום: עולם אחר ההופעה הבאה שאלך: לא יודע אני מתגייס עוד פחות מחודש אומן מומלץ שכדאי לשים אוזן: אין , מבחינתי כולם זמרים טובים אבל אין אחד שמתקרב לרמה של עמיר רכישה תרבותית אחרונה שלכם: מה?

odery

New member
תכוונתי מה הדבר האחרון שקנית

וקשור לתרבות (ספר/דיסק/כרטיס להצגה/הופעה וכו')

leka27

New member
../images/Emo268.gifעונה

עיר: ירושלים גיל: 24 שיר השבוע: געגועים לדמיון איזה משפט היתם רוצים שעמיר יסביר לכם אישית: כל הסבר יתקבל בשמחה... לדעתי ה"דוסיות" עשתה לבניונים: רק טוב למרות שלענ"ד הם היו "דוסים" גם לפני הכיפה והציציות. שיר שאתם מדלגים עליו באלבום: בת מלך ההופעה הבאה שאלך: האמת, חייבת הופעה דחוף, לא יודעת מתי יצא
אומן מומלץ שכדאי לשים אוזן: עילי בוטנר (חורשת על השירים של הדיסק שהוא הוציא לאחרונה- הוא כתב והלחין לאמנים אחרים) רכישה תרבותית אחרונה שלכם 3 דיסקים (ב100)- עץ/המדרגות, דמויות/הראל סקעת, אביתר בנאי (הראשון שלו)

עונה ../images/Emo13.gif

שם: חן בריגה עיר: אשקלון גיל: 19 שיר השבוע: כמה סתיו,קסם,עיניים מביטות,פעם,לדעת הכל איזה משפט היתם רוצים שעמיר יסביר לכם אישית: כל מיני ציטוטים משירים שמסתתרים מאחורים כמה וכמה רבדים של פרשנויות לדעתי ה"דוסיות" עשתה לבניונים: רק טוב שיר שאתם מדלגים עליו באלבום: באלבום החדש?זה לא קורה לי האמת באף אלבום של עמיר בניון... ההופעה הבאה שאלך: רציתי ללכת להופעה של אבי בב''ש ב8.3 אבל לצערי אהיה בבסיס ביום הזה אומן מומלץ שכדאי לשים אוזן: עמיר בניון,אבי בניון,אייל גולן,סגיב כהן,שולי רנד,ליאור נרקיס רכישה תרבותית אחרונה שלכם:

odery

New member
דוגמאישית

אודליה ירושלים אהובתי
27 שיר השבוע: כמה סתיו וגם החדש של אהוד בנאי איזה משפט הייתם רוצים וכו':הייתי מתמקדת בזה שיסביר לי מה זה "הזיונות"
הדוסיות עשתה לבניונים רק טוב-בעיקר לאבי. מדלגת על: כלפם על משו אחר,אין משו קבוע:) הופעה הבאה שאלך: אבי באר שבע ואח"כ ממש ממש רוצה דודו טסה. אומן מומלץ: מאיר אריאל (הגאונות) וקובי אפללו (הפשטות) רכישה תרבותית אחרונה: עכשיו לא קונים,יש שכר דירה
אבל הדבר הראשון הבא זה ספר בע"ה

אתי Z

New member
הנה אני...

שם: אסתר (אתי) עיר: י ר ו של י ם!!! (איזה כיף לכתוב את זה
) גיל: 27 שיר השבוע: שירת העשבים בביצוע של שולי רנד איזה משפט היתם רוצים שעמיר יסביר לכם אישית: מממ לא עולה לי משו ספציפי עכשיו
לדעתי ה"דוסיות" עשתה לבניונים: רק טוב! אני מאחלת לשניהם שבע"ה ימשיכו ויתחזקו באמונה וימשיכו ליצור מהמקום הזה ומתוך כך ישפיעו טוב על המאזינים... שיר שאתם מדלגים עליו באלבום: תלוי במצב רוח.. ההופעה הבאה שאלך: בע"ה יום שלישי הבא בבאר שבע (ועוד מעט ממש בע"ה להופעה של אברהם...) אומן מומלץ שכדאי לשים אוזן: מאיר בנאי, הקול וההגשה של השירים - פשוט מדהים!! רכישה תרבותית אחרונה שלכם: מוזיקה - מאיר בנאי "כמו אגם רוגע" הופעה חיה עם גיטרה ופסנתר, ספר - "אוהב ימים" של צבי איל - סיפורים על עין טובה - ממליצה בחום

משה חפץ

New member
מתפקד אחרי הרבה זמן...

שם: מושיקו חפץ עיר: רמלה (גרעין תורני "עמיחי") גיל:27 שיר השבוע: "לִבנת כנף" (יוני יעיש ותומר מתנה), "על גג העולם" (עמיר ויהודה מסס), "אבא" (אברהם). משפט: יש הרבה... לדעתי ה"דוסיות" עשתה לבניונים: להיות יותר שלמים עם עצמם... שיר שמדלג עליו: אין כזה. ההופעה הבאה שאלך: כשיהיה כסף... אמן מומלץ שכדאי לשים אוזן: יוני יעיש {לדעתי האמן הבא בתחום המוסיקה האיכותית}. רכישה תרבותית אחרונה: "זוהי דרכי" של יוני יעיש...

STEVE NASH

New member
עונה

עיר: ירושלים גיל: 16 שיר השבוע: העין - ברי סחרוף, אושר -כנסיית השכל, אל בורות המים. איזה משפט היתם רוצים שעמיר יסביר לכם אישית:"מי כרת הענפים המתנשאים?!" בחיים לא הבנתי מה הקשר. לדעתי ה"דוסיות" עשתה לבניונים: אין לי מושג איך עמיר היה לפני זה. אני יודע שמבחינת היכולת הווקאלית הייתי מעדיף את עמיר של לפני כמה שנים, אבל זה לא קשור לחזרה בתשובה. שיר שאתם מדלגים עליו באלבום: התגלות הנפש בדרך כלל. וגם מלאך. אומן מומלץ שכדאי לשים אוזן: חולה על ברי. רכישה תרבותית אחרונה שלכם: הזמנתי את הכל עד לכאן מהאתר של עמיר לפני שבועיים, וזה עוד לא הגיע אליי. כשזה יגיע מתישהו אז אני אוכל להכריז עליו כקנוי

רפי35

New member
פותחים עוד שבוע...

שם: רפי עיר:זכרון יעקב גיל:26 שיר השבוע: "שלכת" איזה משפט היתם רוצים שעמיר יסביר לכם אישית: אפשר פגישה של שעה וחצי? אני אגיע עם רשימה. לדעתי ה"דוסיות" עשתה לבניונים: נתנה להם הרבה שקט פנימי שחסר להמון אנשים. שיר שאתם מדלגים עליו באלבום: אין משהו קבוע, זה תלוי במצב רוח ההופעה הבאה שאלך: מתי עמיר מגיע לצפון?? אומן מומלץ שכדאי לשים אוזן: קובי אפללו, הייתי בהופעה ואני חורש את הדיסקים... מומלץ ביותר רכישה תרבותית אחרונה שלכם: 4 ספרי מתח, שיהיה איך להעביר את הנסיעות ברכבת ביחד עם עמיר/אבי ב2 האוזניים. שבוע נפלא וחודש טוב.

odery

New member
אתה לא מגיע לאבי?!

ויש ך לייק על קובי אפללו

הגיע הזמן.

שם:יוגב צימט כהן. עיר:מעלה אדומים. גיל:20. שיר השבוע:דיאטה (אפרת גוש) איזה משפט היתם רוצים שעמיר יסביר לכם אישית:קשה לבחור. אולי משוגע זאת לא מילה גסה יותר. לדעתי ה"דוסיות" עשתה לבניונים:נרא שיר שאתם מדלגים עליו באלבום:אני חושב שטוב אבל הייתי שמח לשמוע פחות דת בשירים. קשה. ההופעה הבאה שאלך: מקווה לאיבתר בנאי השבוע או ג''רפות עוד שבוע אומן מומלץ שכדאי לשים אוזן:שולי רנד רכישה תרבותית אחרונה שלכם:לדעת הכל

ליטל149

New member
לדעת הכל - התשובון

שם: עיר: גיל: 18 שיר השבוע: ''קרוב אליך'' איזה משפט היתם רוצים שעמיר יסביר לכם אישית: הרבה מאוד... כמעט הכל. לדעתי ה"דוסיות" עשתה לבניונים: להיות יותר שלמים עם עצמם, יותר שקט פנימי, מה שמתבטא המון בשירים... חלק מזה זה פחות התבכיינות בשירים. שיר שאתם מדלגים עליו באלבום: ''עשרת הדברות'', סתם כי הביצוע של השיר משעמם אותי. ההופעה הבאה שאלך: בעז''ה בעז''ה היכל התרבות ת''א אומן מומלץ שכדאי לשים אוזן: ארז לב ארי רכישה תרבותית אחרונה שלכם: נראה לי הדיסק של אבי...=) שיהיה בשורות טובות וישועות!!!

למעלה