מה חסר לכם בהופעות של עמיר ?

מגןימני

New member
מה חסר לכם בהופעות של עמיר ?

למרות שכל הופעה היא מדהימה , אצלי חסרים הסלסולים , כאילו עמיר מסלסל קצת פחות.. יחסית לתחילת דרכו. וחסרים לי שירים קצת פחות מוכרים.. כמו עיניה , התגלות הנפש , דרך , קו ההתחלה , פעם..

קסם42

New member
נכון..

ההופעות של עמיר קצרות מידי וזה חבל מאוד.. שעה וחצי להופעה זה יפה אבל זה לא מספיק.. אין מישו שיכול לדבר עם ההפקה/ עם עמיר לגבי זה ?

leka27

New member
הייתי גם שמחה

לעוד כמה שירים, וחוצמזה מתגעגעת לעוּד, הוא כ"כ שדרג ת'הופעות של פעם ואם אפשר גם כינור- בכלל יהיה ממש מושלם...

קסם42

New member
זמן ההופעה ירד ?

בכל 5 ההופעות שהייתי בשנתיים וחצי האחרונות כל ההופעות היו בממוצע שעה וחצי..חבל שזה ירד גם מזה

קסם אחד1

New member
הכי הייתי רוצה-הופעה עם מעל 20 נגנים

מה שממש הייתי רוצה זה הופעה גדולה של עמיר. לאוו דווקא בכמות הקהל. את זה היה לנו לפני שנתיים. בריכת הסולטן וקיסריה-הייתי, היה מדהיםם! שם טעמתי לראשונה כמו גדולה של נגנים. אם אני זוכר נכון 16 נגנים. חוייה מדהימה. היה נחמד אם עמיר היה שר עוד כמה שירים בהופעה. את ההופעה ההאחרונה של עמיר ראיתי 3 פעמים. אוקטובר נובמבר וינואר. עמיר פתח את ההופעה עם עומד בשער וגם סיים עם אותו שיר. ההופעה נגמרת ומה שרוצים זה רק עוד שיר אחד........ ההופעות של עמיר זה משהו שלא נגמר! ראיתי שלוש הופעות בשלושה חודשים...ויש צמא לעודדדד כן ירבו. :)

למעלה