" לדעת הכל" השאלון

• פותח הנושא odery
  • פורסם בתאריך

odery

New member
../images/Emo132.gif" לדעת הכל" השאלון../images/Emo79.gif

שם: עיר מגורים: גיל: השיר הראשון של בניון ששמעתי ומתי זה קרה: הייתי משוכנע ששרים מילה מסוימת עד שהתברר ש: שיר השבוע החולף (בניון): שיר השבוע החולף (לא בניוני): אימרה/ספר/סרט/אלבום מומלצים: כיף מיוחד השבוע: שבוע דבש

leka27

New member
../images/Emo192.gif סחטיין על המקוריות

עיר מגורים: עיר הקודש גיל: 24 השיר הראשון של בניון ששמעתי ומתי זה קרה: "מורה לחיים" אם אני לא טועה זו הייתה הופעה ששודרה ברדיו של עמיר עם יהודה פוליקר (יש מצב?) לפני איזה 10 שנים, שמעתי אותו והתאהבתי, אבל אז עדיין האינטרנט לא היה כמו היום, הפעם הבאה שנקלתי בשיר היה באיזה חוברת תווים של אחשלי ומאז כל שנה בעמוד הראשון ביומן כתבתי ת'שיר הזה. אני רק שומעת את הצליל הראשון שלו (בביצוע המקורי) ואני מחייכת
הייתי משוכנע ששרים מילה מסוימת עד שהתברר ש:
פאדיחה... שיר השבוע החולף (בניון): רק אתה יכול שיר השבוע החולף (לא בניוני): ציפור/הראל סקעת אימרה/ספר/סרט/אלבום מומלצים: לא עולה לי משו כיף מיוחד השבוע: שיעבור ברוגע- מסתפקת בזה...

רפי35

New member
לא לדעת הכל אבל בהחלט משהו...

עיר מגורים: זכרון יעקב גיל: 26 השיר הראשון ששמעתי: כשאת עצובה..הוא נוגן שוב ושוב ברדיו, לקח לי זמן לגלות מי זה הזמר ואז לגלות את כל האלבום דרך בת דודה שלי. שיר השבוע החולף: ניצחת איתי הכל שיר השבוע החולף (לא בניון):כנראה שלא אומר/גידי גוב המלצה: נסו את ספרי מייקל קונלי - מתח מובחר. כיף מיוחד השבוע: הופעה של אינפקטד מאשרום והבלקן ביט בוקס ביום ה'.

התשובות....

מוטי יהוד 25 ת'אמת אני לא זוכר מה השיר הראשון ששמעתי,או שזה היה מורה לחיים או מלאך,קרה בכיתה ט' בשנת 99 שמעתי את זה ברדיו,ואז פתאום הביא לי חבר של אחי את הקלטת של עמיר בניון(המקורית) ומשם התמכרתי. שיר השבוע: יומהולדת. שיר השבוע שלא של עמיר: אייל גולן-לב שבור. אימרה: כוונה טובה מובילה למעשים טובים של הסביבה וזהו אין לי עוד מה להוסיף חוץ משבוע טוב לכולם.

תשובות :)

שם: אושרית עיר מגורים: אור יהודה גיל: 22 השיר הראשון של בניון ששמעתי ומתי זה קרה: " רק את " ,שנת 99 .. יצאנו לטיול משפחתי ואבא בדיוק סיפר שקנה קלטת של איזה זמר לא מוכר ואנחנו חייבים לשמוע .. בסוף הטיול הקלטת נשארה אצלי והשאר היסטוריה
הייתי משוכנע ששרים מילה מסוימת עד שהתברר ש: אממ.. לא זכור לי שיר השבוע החולף (בניון): פעם שיר השבוע החולף (לא בניוני): על פי תנועת הרכבות - שלמה ארצי אימרה/ספר/סרט/אלבום מומלצים: אין משו מיוחד .. כיף מיוחד השבוע: הופעה בברל'ה מחר

אתי Z

New member
אז ככה... (אודליה, מה עם דוגמא אישית?)

שם: אתי עיר מגורים: חולון (אם נעשה כזה שבוע הבא, כנראה שהתשובה תשתנה...
גיל: 27 השיר הראשון של בניון ששמעתי ומתי זה קרה: "כשאת עצובה", ממש כש"רק את" יצא, דודה שלי השמיעה לנו "זמר חדש ומוכשר" והצליחה להדביק את כל המשפחה... הייתי משוכנע ששרים מילה מסוימת עד שהתברר ש: לא ממש מילה אבל בהחלט פאדיחה... השבוע הייתי בחתונה של חברה מהמדרשה, במהלך ה"כסא כלה" ניגנו את "אלי אתה ואודך" של האדמו"ר הזקן.. ניגון שעמיר "הלביש" עליו את מילות "התקווה", מרוב שאני רגילה לביצוע של עמיר לקח לי כמה דקות להבין מה הם שרים ושאני זו שהתבלבלה, וזה לא הלחן המקורי של "התקווה"
שיר השבוע החולף (בניון): מבשרי (ובכלל, כל האלבום החדש והיפההה של אברהם) שיר השבוע החולף (לא בניוני): כל מיני שירי שבת ששמעתי בשבת האחרונה במדרשה ומתנגנים לי כל השבוע בראש.. הנה דוגמא אימרה/ספר/סרט/אלבום מומלצים: ציטוט של הרב קוק.. ארץ ישראל: הגוף של עם ישראל ארץ ישראל איננה רק שטח אדמה שאפשר ליישב בו יהודים, ואפילו לא קרקע שאפשר לקיים בה מצוות. ארץ ישראל קשורה בקשר של חיים אל עם ישראל. היא ה"גוף" של עם ישראל. ארץ ישראל היא בעלת 'תכונות' שמתאימות דווקא לאומה הישראלית (אורות). כיף מיוחד השבוע: מממ.. הופעה של יהודה מסס היום ובניון מחר בע"ה... (חייבים כזה שאלון שבוע הבא!!)

STEVE NASH

New member
הרומן שלי עם עמיר

שם: מעדיף שלא להחשף עיר מגורים: ירושלים גיל: 16 השיר הראשון של בניון ששמעתי ומתי זה קרה: אוקיי אז בגלל גילי הצעיר אתם מבינים שהכרתי את עמיר רק ב"דיעבד" ולא בזמן אמת, לא חייתי את השינוי שהוא עבר, את ההצלחות, הנפילות והמחאות, אבל למרות זאת עם השנים הכרתי אותו והיום אני פחות או יותר מכיר כל דבר שיצא לו מהפה... אמא שלי קנתה את הדיסק שלכת כשהייתי בן 6 בערך. שלכת וגעגועים לדמיון נתקעו לי מאז, אבל בתכלס נפתחתי לעולם של עמיר לגמרי כשהוא הופיע באולפן ליגת האלופות לפני 3 שנים בערך. נדהמתי מהאיכויות שלו. הייתי משוכנע ששרים מילה מסוימת עד שהתברר ש: בשיר ללכת לשם, הייתי בטוח שהוא אומר באותם הבתים אוהבים. במקום מבטים. אגב, אני חושב שיש כמה מילים שאני בטוח ששמעתי את עמיר אומר אותן, אבל בשירונט זה כתוב אחרת, או בכלל בכל מקום. שריטה שלי? שיר השבוע החולף (בניון): קסם. שיר השבוע החולף (לא בניוני): חבל שאת לא של ברי סחרוף כיף מיוחד השבוע: קניתי את הכל עד לכאן בשעה טובה... דיסק מדהים.

odery

New member
הנה אני

שם: אודליה עיר מגורים: ירושליםםם אהובתי
גיל: 27 וזה רק גדל וגדל כל הזמן השיר הראשון של בניון ששמעתי ומתי זה קרה: כשאת עצובה נראה לי שזה היה באוטובוס וקמתי לעמוד ליד הנהג...או שאני מתבלבלת עם מה שקורה עכשיו כל פעם שיש ברדיו ליד הנהג בניון הייתי משוכנע ששרים מילה מסוימת עד שהתברר ש: אצלי זה לא חכמה-אני ממציאה מילים חופשי לשירים,אפילו בשירים של אבי אני לא תמיד יודעת הכל ואני משכתבת אותם באותן שניות. שיר השבוע החולף (בניון): אשמח בך שיר השבוע החולף (לא בניוני): מלך אתי אנקרי אימרה/ספר/סרט/אלבום מומלצים: שבוע שעבר נפטר אחד הגבורים שלי,קוראיםפ לו רונן פורת האוטוביוגרפיה שלו מתארת מחלת als אבל בלי טיפת רחמים עצמיים הכל שנון מושחז וברוח טובה,אני ממליצה מאדד על "בסוף יבוא מלאך" כיף מיוחד השבוע: מפתח

למעלה