אאאאסף! אתה דואג להביא לנו את Damages?

gadgad0

New member
אאאאסף! אתה דואג להביא לנו את Damages?

- החדשה (בערוץ FX) של גלן קלוז. הביקורות מתלהבות מזה שמה ביו-אס-איי ("גלן קלוז בהופעת דינמיט, טד דנסון כפי שמעולם לא ראיתם אותו"). הן קצת פחות מתלהבות מ-Saving Grace הסדרה החדשה עם הולי האנטר. תשאירו אותה לאלה עם הלוגו האדום, או תביאו גם אותה?

gadgad0

New member
ותלונה קטנה בענייני תרגום:

אולי צריך למסור למי שתירגם את SNL עם ג'ון סטיוארט שלתכנית שלו לא קוראים "התכנית היומית" אלא "הדיילי שואו", והיא משודרת מדי פעם ממש באותו ערוץ? שמונה פעמים בתכנית חזרו על התרגום הזה הזה. בכלל, אני מוצא שמי שמתרגם את פרקי SNL עושה עבודה גרועה במיוחד (החל מהסדרה "בית", בה מככב יו לורי, דרך שירו של אלטון ג'ון "להתראות לדרך הצהובה" ועד העניין עם סטיוארט).

השבוע נתקלתי בתרגום

משחק הפוקר "texas holdem" תורגם ל"הבית שלי בטקסס"............................

gilriv

New member
../images/Emo44.gif../images/Emo91.gif בערוץ הולמרק

-מיני -סידרה ב2 חלקים >'מים על הידברות על היכול הגולובול והסידרה מצוינת מקנדה מקומה , היום ב-23.15 חלק הראשון ומחר ב23.15 החלק האחרון ..עם פול גרוס .ולסלי הופ {מ'24 אישתו של ג'יק באוור

gilriv

New member
הולמרק לא בילעדי רק בכבלים

?הערוץ בחבילת הבסיס בכללי וזה יכולים לראות לקוחות יס גם

gilriv

New member
אלווי שזה יהיה בערוץ3 ו-yes stars3

>כי זה מאותו הרשת של " הסידרה המגן FX NETWORK
דרך אגב הסידרה ש'גלן קלוז מככבת בה יותר דומה שישימו אותה בערוץ3 וערוץ3 של יס" הסידרה שראיתי קטע מזה ב- ג'י לנו ? היא משחקת עורכת דין מחוזי וגם טד דנסון משחק זותי בסך הכול דרמה משפחתית -בטוח זה יהיה בערוץ3 תאמינו לי

assafTV

New member
...ואל תניחי כלום

כל מה שאמרתי זה "אל תאמין לביקורות". זה לא שיס לא רוכשת סדרות לא טובות (שני גברים וחצי אניוואן?). רשמית: שמענו על הסדרה אבל אין לנו כרגע תשובה חיוביות או שלילית בקשר לרכישתה.

gilriv

New member
../images/Emo51.gif היום >תראו "טרוצוורד הסיום זה

..אומנם בתחלתו של הפרקים זה היה סתם !עלילה לא משהו -אבל מה זה חשוב תמיד אני מת על משהו אקסטרים -שקורהבעמצא הפרקים ?, מעניין מה יהיה חדש אני מקווה
במקומה של הסידרה המבורכת הזות {קצת ריענון כי כבר הסדרות בערוצי 12 14 נגמרו -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- אגב בyes יש תיזר חדש {שבקרוב יביאו סרטים של רק מדע בדיונית שחלק מהסרטים זה כבר היו בפסח -מדע בדיוני ----------------------------------------- למה yes עושה ספיישל מדע בדיוני
<אבל מביאה סרטים שראינו מדי יום {בשבוע שעבר גם שיבאו את סטאר טראק את הסידרה המקורית ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

למעלה