הקפצה

asio

New member
הדפסת QSL

שלום רב יש לי כעת גרפיקה מוכנה ואני רוצה להדפיס QSLים האם מישהו יודע על "נגלה" של הדפסה שעומדת לצאת לדרך ושאפשר להיכלל בה ? תודה חמש אלפא ג'ולייט

איפה אפשר לקנות קיטים לשידור רדיו?

איפה אפשר לקנות קיטים לשידור רדיו ל100 מטר ? כמה זה עולה? זה קשה לעשות את זה? על איזה תדר זה משדר? ועוד כל מיני מידע חשוב תודה

emroyem

New member
מישהו מבין באנטנות כיווניות ?

ובפילטרים כיווניים ? צריך מידע על-מנת לבנות אב-טיפוס לרעיון חדש (רכיבים, מחירים, גודל וכ"ו)

4Z7GBA

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo13.gifהקפצה../images/Emo13.gif../images/Emo36.gif

הודעות ללא מענה

elians

New member
אז ככה

מפה תוכל להגיע לכל הפרטים - כניסה לגבי איך משדרים, אם אין לך רקע זעיר אפילו באלקט' ובמשדרים.. [זה משתמע מהשאלה שלך] אז זה קצת בעייה... באתר עצמו אתה יכול להוריד דף מידע אני בטוח ששם תוכל להבין את העניין.

radiomrkaz

New member
שלום לך בקשר למשדר כנס ....

במידה ותרצה את מס' הנייד האישי של האדם שבונה לך את המשדרים (ואם תאמר לו שהגעת דרכי אולי תזכה להנחה) שלח לי הודעה פרטית אנסה לעזור לך. שנה מוצלחת :)

ariktugi

New member
היכן לקנות משדר...

שלום לכם חבר'ה, אני בונה את המשדרים ויש משדר חדש ואיכותי ביותר. ניתן לראות את המשדר והנתונים עליו בכתובת המצורפת. אפשרי לקבל משדר ל-10 ימי ניסיון ולהחזירו ללא כל התחייבות. מי שרוצה מוזמן ליצור איתי קשר ישירות 052-2240316 - אריק. יום טוב לכולנו!

icefox

New member
תשאל את PF, הוא סיפר לי פעם

על העלויות ואני מאמין שהוא יודע איפה להדפיס

למעלה