אני אנסה להסביר למה התחביב גוסס

CableGuy

New member
אני אנסה להסביר למה התחביב גוסס

יש לזה כמה סיבות עיקריות * אנשים כמו DHD שלא מבינים כלום מהחיים שלהם ומזבלים את המוח לאנשים בפורום ו/או תוקפים אנשים ללא סיבה * מחלקת הגריאטריה של באגודה ועל ממסר תל אביב בפרט * שיווק כושל של האגודה

zukik

New member
אני אסביר למה התחביב גוסס

לדעתי .... 1) החובבים אוכלים אחד את השיני שלא לדבר על חוסר פירגון ועזרה הדדית כל אחד חושב רק על עצמו ועל "מה יצא לי מזה" 2) ועד האגודה לא מקדם פיתוח טכנולוגי וכתוצאה מכך אין שום אטרקציה בתחביב כי לקנות מקמש בחנות ולדבר לא דורש שום חכמה יתרה 3) לא מביאים כך אדם חדש (כי אז יפריעו ל"אולד טימרים" לספר על הפקק בנתיבי אילון ב R-7 או הפקקים בדרך לטבעון על ממסר חיפה) 4) אין יחסי ציבור לאגודה (אולי בגלל סעיף 2 שאין אטרקצייה ואז אין מה ליחצן) 5) אתר האגודה שאמור להיות שער החובבים לא במיטבו (מבחינת התוכן והעדכניות שלו ) 6)השיטות הנוקשות של טיפול באי משלמי מיסים שיוצרות אנטי במקום לגרום להם לשלם "לא שילמת את המיסים לא תקבל שרות מהאגודה על אתר האגודה וכמובן אסור לך לדבר על הממסרים" .... 7) חוסר הקשבה של נבחרי הציבור באגודה להלך הרוחות של החברים ולרצונם לאן להוליך את התחביב .... במקום זה יודעים רק לתקוף כאן כל מי שרק מנסה להעביר ביקורת על התנהלות הענינים ולהגיד ש "הכל בסדר רק אתה לא בסדר" בטח ישנם סיבות נוספות אבל זה מספיק בתור התחלה .....

4x6lm

New member
התעוררתי היום

ואחרי ותק של 25 שנים בתחביב אני רואה שעדין אותם נושאים קיימים, ועדין הויכוח הזה אקטואלי. האמת שזוקיק - אומר את אותם הדברים באמת 25 שנים. האמת - שהתופעה של חוסר פרגון כל הזמן היתה קיימת. האמת - שלא תמיד ההתרסה על הותיקים שלא עוזרים נכונה. אני כחובב צעיר זכיתי להמון קשב ועזרה מחובבים ותיקים (כולל מזוקיק ואביו דויד). האמת - שאין לי עיצה או פתרון. צריך להקשיב לרחשי הלב של הציבור ולהפנים. אף אחד לא עושה זאת מכוונה רעה, לכולם יש ענין רציני. 73 שלמה 4x6lm

למעלה