בקר טוב
הפיגוע בבולגריה

tovala5

New member
בוקר טוב חברים

הפיגוע בבורגס כפי שאמרתי טרגדיה נורא נורא.ליבי עם המשפחות

זה לא היה טיול מאורגן אלא ממשרד הנסיעות שבו יוצאים לבורגס ישנו נציג שממתין להם בשדה תעופה אשר מלווה אותם באוטובוס ומוריד אותם בבתי המלון.מכל סוכנויות הנסיעות ממתין נציג וכך דואגים לאסוץ אותם גם ביום האחרון לשהותם מהמלון חזרה לטרמינל.
זה פשוט בלתי נתפס עד לאן?כמה?

יערית 1

New member
מפחיד מאודדד

בפרט שהבן שלי עמד לנסוע לשם עם חבריו לטיול לפני צבא
תארי לך איזו הרגשה זו...
והוא דחה את הנסיעה בגלל הברית של האחיין, הנכד שנולד לנו...

אני מזועזעת עד מאוד...שיהיה רק טוב אמן ואמן
ושאלוהים ישמור על כולנו

אני לא ארבעים פלוס.

אני שלושים.

אבל דבר אחד אני יודע. מוסלמי טוב, לא יעזוב אותנו בשקט. מוסלמי טוב, לומד בבית ספרו היסודי, כאן בישראל,
תחת חסות משרד החינוך, שהיהודי לקח את אדמות אבותיו. מוסלמי טוב, לא יודע לעשות את ההבחנה
שיש שני צדדים למטבע. אותו מוסלמי טוב, מונחה על פי מוריו בבית הספר, שלא יחסכו ממוחו הרך את "האמת".

אותו מוסלמי טוב, גדל עם ההרגשה שהיהודי הוא רע. שיש לפחד ממנו. אחרי שאותו מוסלמי טוב גדל,
ומבין שהוא חלק מעם שונה בתוך ישראל, והשהוא חלק מהעם הפלסטיני בכלל (כמו אצל היהודים, כולנו אחים בכל העולם)
ושהוא מבין שיש חוקים דמוקרטיים שיגנו עליו, ושהוא חי במדינה סופר-דופר דמוקרטית כמו ישראל,
אותו פחד הופך לשנאה ופתאום המוסלמי הטוב מתחיל לדבר ולהשמיע קולו. (כי פינצ'ר קטן יעז לרדוף אחריך ברחוב, רק כשהבעלים שלו נמצא בסביבה).

המוסלמי הרע, מוסלמי שהחליט שישראל היא פלסטין, ושישראל היא האדמה שבבוא היום תהיה שלו "אינשאללה",
ושיש להלחם ביהודים, ושאם אי אפשר להלחם ביהודים צבא מול צבא, כי היהודים הם עם חזק שקיבל מדינה על פי-חוק,
אז נלחמים באזרחים היהודים. זורעים בהם פחד, הרס, חורמה, הרג, טראומה.

אני מבטיח לכם שלעולם לא תראו אויב ערבי כובש את ישראל ועושה בה כשלו. אני יכול להבטיח לכם שמי שבכוחו להגן
על המדינה שלנו יעשה זאת. יהרוג ערבי-כובש במו ידיו אם צריך. הזעם שנצבר בנו בעשור האחרון, יבטא את עצמו שם.

אבל, מוסלמי הרע יודע זאת. המוסלמי הרע פחדן מטבעו. לא יתמודד מול צה"ל. בשמחה יתמודד עם CNN ואל ג'אזירה,
שמתייחסים אליו כאל מסכן. שנותנים לו במה וזמן לווין יקר להפיץ משנתו. ובשמחה יתמודד מול אזרחים יהודים חפים מפשע.

חברים: המלחמה הפלסטינית בישראל נמשכת כבר יותר מעשור. זו מלחמת התשה למי שלא שם לב. מתישים אותנו.
כשאיש עולם תחתון רוצה לנקום קשות בבן אדם, הוא הורג אותו. אבל כשאיש עולם תחתון רוצה לגרום לו משהו יותר גרוע,
הוא פוגע בחופש שלו. פוגע בזכות היסוד שלו להלך ברחוב ובעולם ללא פחד. והכי חשוב, פוגע בכיסו.

וזה מה שעושים לנו. שוללים מאיתנו את הזכות לחיות ללא איום מתמשך. איום כאן בארץ מפני מפגע שיצליח להסתנן ארצה,
מפני רקטה ביישובי הספר, מפני מחבל עם טרקטור בירושליים שיחליט שהוא שם גז ועולה על מכוניות ואזרחים. או דוקר חיילת ברכבת הקלה.
ואיך נשכח, מחבל מתפוצץ בעיר נופש באירופה.

וגם בכיס שלנו פוגעים. כל רקטת כיפת ברזל עולה למשלם המיסים כמה עשרות אלפי דולרים. כל רקטה שלהם, עולה להם בעמוד של
תמרור "עצור" ועוד חומר נפץ + דלק סילוני מאולתר.

כל מזל"ט שלנו שעולה לאוויר עולה לנו, שוב, עשרות אלפי דולרים. כל שעת מטוס שלנו גם כן.

כל מחבל שלהם, או "לוחם חופש" עולה להם במטומטם אחד שמאמין שהוא שאהיד.

מי שמאמין שאין מלחמה כי הוא לא שומע על פיגועים או רקטות על שדרות טועה. המלחמה קיימת. חיה ובועטת.
מתישים אותנו, מאיימים עלינו, מבזבזים את כספינו. משנה לשנה אנו מרגישים זאת יותר ויותר. את הגרעון.
במקום שכסף יילך על פיתוח, על לימודים, על עשייה ותעשיה, הכסף הולך על בטחון. ועל בטחון ועל בטחון.

כמה שנים אתם חושבים שנצליח לחיות כך? תתעוררו אנשים!

שמים1

New member
שובבי לא חשוב הגיל - חשוב התוכן

וברוך הבא לפורום שלנו .

מה אתה חושב הפתרון ?
מה אנו יכולים לעשות כדי לחוש תחושת בטחון ?
לזרוק את הערבים לים ?

הפתרון הוא קודם כל הסברה.

כמו שכל אחד היום יודע שיש מצוקת דיור, צריך שכל אחד יידע שאנחנו במלחמת התשה.
לא משנה מי אשם כרגע ומי התחיל. קודם כל הסברה. המדינה שלנו לא יכולה להמשיך ולהתפתח
כשהיא עסוקה בהישרדות. מיליארדים בשנה הולכים על בטחון. למה?

למה לא להשקיע יותר ביזמים? סטארט אפ?
למה לא לעזור יותר למיעוטי יכולת?
מענקים?
דיור?
פיתוח ותשתיות?
הנחות במס?
אמהות חד הוריות?
רווחה?
ועוד אלף דברים, שכשמדינה יכולה היא מתחילה לחשוב עליהם.

הסברה! לעורר את הציבור, להביא לו עובדות, לא מי אשם ומי התחיל, אלא את התוצאות. מה שקורה בפועל עכשיו.
יש המון אנשים שפשוט לא יודעים. לא מבינים.

חברים, קברניטי המדינה הם לא הפתרון. הם אנשים שמוגבלים בסופו של דבר מלעשות את מה שהם באמת רוצים. מאלף ואחת סיבות פוליטיות.
אנחנו הפתרון. אנחנו המדינה. כולנו המדינה. יש לנו את הזכות להביע את דעתינו, ולצעוק שאנחנו לא מוכנים יותר.
לא מוכנים לראות את המדינה שלנו מאויימת ע"י פעולות טרור וע"י טרור כלכלי.

דבר אחד טוב יוצא מכל זה. אנחנו אלופים בפיתוח מכונות מלחמה ולוחמה אלקטרונית. כך רואים אותנו עמיתינו הטכנולוגיים בחו"ל.
כל ישראלי הוא רמבו. וזה כל כך עצוב. לאין שיעור.

שמים1

New member
האמת שובבי ?

מסכימה עם כל מה שכתבת
לא יזיק להשקיע ליזום
ולצאת במחאה גדולה שתדרוש שינוי כאן ועכשיו
שינוי שגם אנחנו נהיה שותפים לו בנתינה , בעזרה בעשיייה .

מאוד מתאים לי
מאוד מתחברת לאנרגיות ולתוכן .

שמים1

New member
שובבי

מסכימה עם כל מה שכתבת
לא יזיק להשקיע ליזום
ולצאת במחאה גדולה שתדרוש שינוי כאן ועכשיו
שינוי שגם אנחנו נהיה שותפים לו בנתינה , בעזרה בעשיייה .

מאוד מתאים לי
מאוד מתחברת לאנרגיות ולתוכן .

אז קדימה.

גם מסע ארוך מתחיל בצעד אחד.
המאבק הוא צודק. יש לנו את הזכות לחיות ללא טרור כלכלי. ללא טרור בכלל.
יש לנו את הזכות להתפתח. יש לנו את הזכות לחיות, ולא רק לשרוד.

אסור לנו לפחד. אסור לנו להסכים עם מה שקורה ולומר נואש. יש לנו מדינה עם יכולות מדהימות,
אנחנו הפנינה של המזרח התיכון, אנחנו המוח של המזרח התיכון, אנחנו המדינה הכי דמוקרטית (יותר מידי דמוקרטית) במזרח התיכון,
אבל אנו יושבים על חבית חומר נפץ.

אין לי אפילו פייסבוק. אני אפילו לא יודע איך לפתוח שם דף. מי שיודע ויכול שיעזור.

שמים1

New member
עזרה בלפתוח פייסבוק?

תקיש פייסבוק
תקבל תגית הרשמה
תמלא שלב אחרי שלב
ממש לא מסובך
אם אני הצלחתי כל אחד יצליח
ואם עדיין יש בעייה
אנחנו כאן .

לא לא לא

לפתוח פייסבוק זו לא הבעיה.

מה זה בדיוק הדפים האלו שפותחים? אלו שדרכם אפשר להפיץ דברים? מה שנקרא ויראליות?

למעלה