צהריים טובים שבוע נפלא חברים יקרים

ובדיחה לשעת הצהריים ../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif

קהילה היהודית בשיקגו חגגה 25 שנות שירות מסור של רב הקהילה . כאות הוקרה שלחה אותו הקהילה לשבוע נופש בהוואי כולל כל ההוצאות. כשהגיע הרב לחדרו המפואר במלון בהונלולו, נשמעה דפיקה בדלת והופיעה בפתח נערה צעירה שופעת איברים. לשאלתו מי היא? ענתה: אני הבונוס מאת נשיא הקהילה מר גולדברג. הרב פנה בזעם אל הטלפון והתקשר קולקט לשיקגו אל נשיא הקהילה. כשזה ענה התפרץ עליו הרב: איך אתה מעז מר גולדברג, מה זה צריך להיות הרי אני יהודי שומר מצוות ,רב בישראל סמל למוסר ושמירת טוהר המשפחה. אני מאד מאוד כועס עליך, וטרק את הטלפון. הנערה, שבינתיים התפשטה, מיהרה להתלבש והתכוננה לצאת בעד הדלת. הרב פונה אליה ואומר לה : לאן את הולכת מיידעלה ? עלייך אני לא כועס....

or הזמן לא עובר חבל שאי אפשר לנמנם 10 דקות

כדי להתאושש טיפ-טיפונת עוד שעה הביתה

or1

New member
עננושק'ה את מחוגי הזמן לא ניתן להזיז../images/Emo3.gif

גשי לפינת הישיבה של הפורום
והתאוששי קצת

or1

New member
צהריים טובים לכולם ../images/Emo24.gif

נטולת מחשב והמחשבה שהגיעה שעת הצהריים מעודדת
כן.... לא פשוט לשנות הרגלים טובים ונעימים
רגילה להציץ ל 40 יותר מפעמיים ביום
היום לא הצעתי
, אפילו פעם אחת
ולא הספקתי לברך את דרדרה בברכת חופשה נעימה
עד ההצצה החטופה הבאה, שיהיה לכולנו המשך יום נפלא

dardara

New member
תודה לך אור ../images/Emo13.gifצהריים טובים לכולנו

מאוד נחמד לי היום הראשון לחופשה יש זמן לכל דבר שפוט שלווה וכיפיות

dardara

New member
עננה ../images/Emo6.gif

דוקא שאני בבית ,לא בא לי לישון אנרגיות להתעוררות קבלי באהבה

zerez

New member
../images/Emo6.gif אז הגיע הזמן

יאללה תציצי ל 40 ותציעי לי

or1

New member
שעת קפה בהזמנה ../images/Emo6.gif

הנה הצצתי והצעתי
"ובית קפה קטן כסא, פסנתר, פסנתרן ממול הים גועש הזמן חולף לאט וזה כל מה שיש..."( עלי מוהר)

dardara

New member
../images/Emo24.gifה../images/Emo96.gifהיה מעולה אור

שלא לדבר על המוזיקה המשך ערב טוב לך ולכולנו

logikal

New member
ערב טוב

דרדרה חופשה נעימה לך. התפנקי,תבלי,תגלי,תעשי מה שליבך חפץ. הקפה היה מעולה,עוגיות שוקולד-צי'פס שהבת שלי אפתה,עם אויר מזגנים קריר-מעולה. אתמול היינו בים.[שסער מאד וגבה קורבנות.]אויר אחה"צ עם פירות,קפה ועוגה,חברתם הנעימה של הילדים,שקיעה מהממת,דרך נעימה לסיים את השבת. שבוע נפלא לכולם.

or1

New member
ערב טוב לוגי ../images/Emo24.gif

נפלא לסכם כך שבוע באוירה משפחתית נעימה. איך עבר מבצע מיחשוב בית ההורים?

logikal

New member
לא התקבל ברצון

אמא שלי לא התמודדה עם ההאי סדר הזמני. נכנסה לאי שקט מדברים שזזו ממקומם הקבוע,על מנת להניח את המחשב.הכל נראה לה מגושם,מכוער ומסורבל.אבא שלי גם לא אהב.נשברתי,אספתי הכל.החזרתי כל דבר למקומו.וזה אחרי שהכל כבר הותקן ורק היה צורך להתקין תוכנות,נראה לי כאילו שחדרתי להם לסדרי החיים ושיבשתי אותם,אז ויתרתי בשלב זה.אולי לחצתי מידי מוקדם.היא אמרה שתסתפק במשחקי החשיבה בקופסאות שהבאתי לה,גם החזירה לי את רובם והשאירה חלק קטן.זה המצב,לא רוצה לשבש להם סדרי עולם,גם ככה עולמם השתבש.חשבתי שזה מאד יועיל לה,אבל.....אולי בהמשך.

or1

New member
אולי בהמשך ...

קוראת את העצב מבין מילותייך לוגי
כוונותייך היו טובות ואני משוכנעת שגם הם רואים זאת כך, אלא שהארועים האחרונים שינו את אורך חייהם ואולי זו הסיבה שהם אינם מוכנים נפשית לשינויים נוספים. קבלי באהבה ובסבלנות ואולי באמת בהמשך ...
המשך לילה טוב

or1

New member
ערב טוב דרדרה ולכולם ../images/Emo24.gif

ומוסיקה עפ"י הזמנה ורק המזמין לא בא
שקט השתרר בבית לעת ערב, כל אחד היה עסוק בעיניניו, בין מטלות הבית וכתיבה הייתי קשובה. מרכב שחנה לרגע ברחוב, בקעה מנגינה. הוא המשיך בדרכו ונסע, הותיר אותי מזמזמת את השיר עד עתה.
הרי הוא לפניכם, ריקי גל שרה את היי שקטה
המשך ערב טוב לכולנו

dardara

New member
ערב טוב אור ../images/Emo13.gifערב טוב לכולנו

אור הקשיבי היטב ל
החונה שם בצידו השני של ביתך ונסי להביא לכאן את השיר המושמע שם שיר ממש יפה ....
אהבתי את השיר היפה של ריקי גל בכלל שירים יפים יש לה . האויר הנעים שיש הערב סחף אותי לתנומה קצרצרה לפני שנת הלילה המשך לילה נעים וענוג 4U|

or1

New member
למען האמת דרדרה זה היה חריג ../images/Emo13.gif

כאן ניתן לשמוע את ציוץ הצפורים או נביחת הכלבים. לא חולפות כאן מכוניות מזדמנות, רק דיירי הרחוב החונים והם בדרך כלל מאד שקטים
מכיוון שנימנמת קצת אביא שיר מעט יותר קצבי ומקווה שלא להעיר את השכנים
מערבה מכאן
המשך לילה טוב

למעלה