ראיון קבלה

ראיון קבלה

שלום רציתי בבקשה לקבל פרטים כיצד עובד מרכז ההערכה בקבלה למכללות השונות מה שואלים ?מה מנסים לברר וכיצד.? אני פשוט גרועה בראיונות קבוצתיים ואני כל כך רוצה להתקבל לזה

TalBroder

New member
לא בטוח שתהיה מרוצה ממה שאני הולך להגיד...

אבל מה שאני חושב זה שאת צריכה ללכת בראש פתוח בלי לדעת מה יהיה ואם את באמת חושבת שאת מתאימה למקצוע אז את תעברי את הראיון . בלי שום קשר לזה שאת גרועה או לא . חוץ מזה במאמר מוסגר הראיונות האלה הם כל כך לא מפורטים ורציניים שממש אין לך ממה לדאוג, הלוואי שהראיונות האלה היו יודעים לסנן יותר אנשים. ראיתי אנשים שהתקבלו וממש לא מתאימים למקצוע. ו...בהצלחה !

תודה רבה

אני מאוד רוצה את זה,בגלל זה אני כל כך מפחדת יש לי מעט מאוד ניסיון עם אוכלוסיות מיוחדות ואני מפחדת להיפסל בגלל זה ודווקא בגלל שאין הגיון בראיונות האלו זו בעיה אי אפשר לדעת אילו ציפיות ,שהן לא תמיד ריאליות ,יש לועדת הקבלה אפשר לשאול איפה אתה למדת?

טוטס

New member
את ממש לא תיפסלי בגלל זה...

תאמיני או לא - מגיעים אנשים גם מתחומים שאינם קשורים בכלל לחינוך/טיפול ואין להם שום ניסיון בשום דבר שקשור.... הראיונות לרוב שטחיים לחלוטין וזה יותר העברת מידע מאשר "בחינת קבלה". בדר"כ רוצים לראות שאת רצינית ובזה זה נגמר
אם תכתבי איפה את שוקלת ללמוד אולי יוכלו למקד לך יותר את אוירת הראיון באותו מקום... שיהיה בהצלחה

יש לי כמה אופציות

יש לי כבר ראיון בסמינר הקיבוצים בשבוע הקרוב וחוץ מזה אני מתלבטת אם להירשם למכון מגיד ו/או ללוינסקי מכון מגיד נשמע כמו מוסד טוב הבאסה שהלימודים הם 3 שנים ולא שנתיים ויש צורך בנסיעה לי-ם

TalBroder

New member
גם בסמינר הקיבוצים הלימודים הם כבר שלוש....

שנים ולא שנתיים וכל המקומות שהזכרת טובים.

למעלה