מכתב פתוח לניהול הפורם... לברק... מה עתיד הפורום?

silikiy

New member
מכתב פתוח לניהול הפורם... לברק... מה עתיד הפורום?

מזה 4-5 שנים שאני בפורום. למדתי הרבה מחברים הצפרים המנוסים וכן רכשתי אפילו חברים צפרים.
בזמן אחרון אני צופה בדאגה שהפורום הולך ודוהה.... כמעט לא פעיל. לדואר שישנם מאות צופים, אין אפילו תשובה אחת. לא מזמן היינו פורחים עם תצפיות וצילומים נהדרים. מה קראה? נכנענו ל' Facebook ?
לא מזמן, אני זוכר אתה ברק אמרת לי באחד מהתשובות שלך: לא לעבור כי אנחנו נמשיך להיות קיימים ופעילים... מה קראה נוצחנו על ידי הרשתות החברתיות המפתות?.... מה היה רע לנו? מה יעשו אנשים שלא אוהבים ומסרבים את Facebook ?
חבל!...
חבל מאוד אפילו...!
כי לפורום הז היה ויש (?) תפקיד מעבר להיות סתם פורם.
הוא פורום לימודי, הוא גם עוד כלי למודעות של אנשים לטבע בכלל וליצורים הציבעוניים הציפורים בפרט. ולצפרים להחליף דעות, תצפיות וכולי...
לא נורא אם זה תרדמה של קיץ חם אבל לא נראה כך.
אני מקווה שהכול יסתדר ויחזור להיות כמו שהיה. ואני מקווה שאני לא היחיד שמודאג מעתיד הפורום.
בכבוד רב,
ובתקווה שנפגוש תצפיות מענינות וצילומים היפים בקרוב כאן.
יהודה סיליקעי

ברק Granit

New member
בגדול אני מסכים
הבעיה שנראה שרוב הפעילות עברה לפייסבוק ואין עם זה מה לעשות, לטוב ולרע. לגבי עצמי - אשמח למחליף בניהול הפורום.

silikiy

New member
לא התכוונתי להחלפת ניהול הפורום...! אלא

האם אין מה לעשות ?
האם אי אפשר להחיות את הפורום?
האם אתה רוצה לעשות משהוא?
האם כל הצפרים המנוסים לא רוצים להמשיך להיות פעיל פה?
מה עושים בפיסבוק? משהוא שונה? הרי גם זה אינטרנט לא?
יאללה חברה....! לחזור הביתה...!

nirliv

New member
גם אני לא מבין למה הכל בפייסבוק

מוצא שזאת פלטפורמה די מעצבנת מבחינת הממשק.
אולי אני מיושן, אבל עם כל מגרעות התפוז, העדפתי אותו.
חסר לי הפורום.

rei segali

New member
אהלן, וואי באמת מזמן לא כתבתי כאן

אין ספק שהממשק כאן בעייתי מעט, וגם אטרקציות תיירותיות ברחבי הרשת צצות כמו פטריות זרחניות אחרי מופע אטומי אור קולי - והקהל כמו כל מכור טוב נמשך אל "האור".
&nbsp
בקיצור, ברק, אני אשמח לנסות להפעיל כאן מחדש, אבל רק אחרי שאחזור מהטיול למזרח שמתחיל עוד שבועיים, ומסתיים מי יודע מתי...

silikiy

New member
יופי עוד אנשים שחושבים כמוני... יאללה חברה באו נתעורר מחדש.!

למעלה