געגועים לפורם פעיל יותר...

silikiy

New member
געגועים לפורם פעיל יותר...

לפני 5 שנים הצטרפתי לפורם הזה. במשך השנים האלו נהנתי ולמדתי הרבה מהפורם . פעם לא ידעתי לזהות ביצנית אפילו, היום אני כבר מכיר 203 מיני ציפורים. נכון שעדיין אני פונה לעזרה בזיהוי אך זה עשירית ואפילו פחות ממה שאני מתצפת.
משום מה בזמן אחרון, אני מרגיש בודד במערכה. איפה כל הוותיקים? הצפרים והצלמים המומכים? כנראה שהם נמשכים למדיות אחרות כמו Facebook
חבל, הייתי אומר כי לפורם הזה יש חשיבות אחרת בית ספר ממש, מין אוניברסיטה לצפרות. זה לא פורום להשביץ על כמה יפה צילמת ובאיזו תוכנה תיקנת את התמונה אלא איזה דברים מענינים תפסת, איזו תצפיות היית. לשתף גם אחרים. בזכות פורום זה ידעתי למצוא את הפורפריה הכחולה או את הביצנית האפורה.
על עוזנית הנגב שצילמתי והשחפית השחורה...
חברה!. נא לא להירדם, לא לזלזל בפורם...!
תחזרו הביתה

בהזדמנות זאת תודה לשכי שהוא היחיד שמשתדל... אין עליך שכי.

יהודה, העולם התקדם. אתם נשארתם מאחור....

כל מה שהיה פה, כולל הדיונים, הלימודים, השיחות הפוריות, השיתוף והעידכונים נמצאים היוםפ בפייסבוק ובטלגרם (בטלגרם רק עדכונים).
ההבדל היחיד הוא ששם זה יעיל יותר...
אני עוד נכנס אחת לשבועיים בערך לראות מה התפתח, אבל בהחלט כן, הפורום ננטש בדיוק כפי שננטש האיזרבירדנט לפניו.
אין טעם לאחוז בקרנות המזבח של העולם הישן.
"הישן יתחדש והחדש יתקדש..."
יום טוב
נתנאל

אנטי 1

New member
הפורמט החדש של תפוז באמת מבאס, אם יש קבוצת צפרות

מעניינת בפייסבוק אז תן קישור.

rei segali

New member
מבין לליבך

בהחלט יש הרבה במה להתפאר בעבר של הפורום הזה. הכל נוסטלגיה. וכמו הרבה דברים מרוב אופציות האנרגיות התפזרו לכל עבר. אין היום משהו מרכזי באמת שכווולם נמצאים בו. יש המון דברים אחרים.
אז נשארנו עם נוסטלגיה....
דרך אגב הדף צפרות בפייסבוק באמת יחסית פעיל ומעניין, ככה זה כשיש מנהלים קשוחים.

למעלה