המלצה לקניית טלסקופ

רועי371

New member
המלצה לקניית טלסקופ

שלום לחברי הפורום .

אודה להמלצה על טלסקופ (עם התאמה לצילום) לצילום תמונות צפרות / נוף בעיקר.

כמו כן אם יש למישהו טלסקופ דומה אודה על תגובות לשימוש בו .(יתרונות / חסרונות)

תודה.

רועי

gimel123

New member
תתחיל מתקציב שיש לך להשקיע.

סוורובסקי נחשב להכי טוב וגם הכי יקר.

gimel123

New member
נראה לי שתצטרך להעלות קצת את התקציב.

מכיוון שלא כ"כ עונים לך כאן, נסה גם בקבוצות "צילום ציפורים" ו"צפרות וצפרים" בפייסבוק.
&nbsp
יש טלסקופים סבירים של ניקון סביב 3500 ש"ח בארץ, יש טלסקופים זולים יותר שמתחילים בערך ב 400 $. אם יש לך אפשרות להביא מחו"ל ייתכן והתקציב הזה מתאים למשהו בסיסי. אין לי מושג לגבי עלות של מתאמים לצילום וייתכן וגם לא כולם מתאימים למצלמה שיש לך.
&nbsp
צילום דרך טלסקופ נקרא דיג'יסקופינג digiscoping - נסה גם לחפש קצת מידע באינטרנט ואפילו יוטיוב.
&nbsp
עוד שאלה שתרצה עליה תשובה מאנשים עם יותר נסיון ממני זה האם טלסקופ שמתאים לצפרות, יתאים גם לצילומי נוף. בהצלחה.

רועי371

New member
סליחה

אולי אני לא מבין או מתחיל להבין בתחום אך ראיתי גם מחירים בארץ באינטרנט של חנויות שמתמחות בטלסקופים / משקפות שמציעות טלסקופים לצפרות / נו. החל מ 750 ש"ח ועולה . מבחינת הדגם , פירמה או מפרט טכני אפשר כמובן להתווכח אך מלהתחיל מתקציב של 2500 שח ועד "להתחיל" כהגדרתך בתקציב של 3500 ש"ח יש הבדל , העיקרון הוא : טלסקופ איכותי שנותן אפשרות לשלב תמונות תוך כדי הצפייה. המטרה - נוף וצפרות לצפר מתחיל.

agancz

New member
טלסקופ

רועי, אם תריץ למעל חיפוש על המילה טלסקופ תקבל המון שרשורים על יעוץ בקנייה. העצה שקיבלת כאן למטה היא עצה טובה ובמסגרת התקציב שציינת. מעבר לזה אתה יכול ללכת לחנות ולבקש לבדוק את המוצר. קח בחשבון שבטווח המחירים הנמוך יחסית תקבל איכות אופטית בהתאם.

shisha7

New member
קניתי דרך B&H טלסקופ Vortex Viper HD 20-60x80

בכ - 500 $, ואם יש לך מי שיביא אותו, תצא בזול. טלסקופ טוב למחירו.
משלוח ומע"מ על מע"מ הם תוספת של כ- 1000 שקל.
הכי מפתיע: הגיע בתוך 4 ימים!

למעלה