רענון:סיבוב שני

nissim p

New member
רענון:סיבוב שני

בתאריך 06.10.08 פרסמתי את התמונה הנ"ל כולל מס' טבעת-DD5436. משום מה אף מטבע לא טרח להגיב,תמוה בעיני, מפני שלפעמים הדיונים כאן על חלקי מספרים שנקראים זוכים לתגובות,ולכן אני מסיק. 1.המטבע של הטריסטרם הנ"ל אינו גולש בפורום ולא הובא לידיעתו. 2.הטריסטרם הנ"ל סוכן חשאי. 3.הטריסטרם הנ"ל בקע מהביצה עם טבעת. נסים.

insomni

New member
ניסים הפורום נהדר, אבל...

כבר נידון כאן רבות שהפורום איננו המקום לדיווח על טבעות, ולו מהסיבה שציינת בעצמך לא כל המטבעים גולשים בו, דיברנו על כך שטובעו טריסטרמיות באיזור ים המלח ע"י מספר גורמים - אני בטיבועים באיזור עין גדי יוסף/יואב/רון באיזורים שונים צפונית לעין גדי טריסטרמיות מהמחקר של אור באונ' העברית ששוחררו חזרה לאיזור ועוד. אבל הגורם המעשי וההכרחי לענות על השאלה הוא מרכז הטיבוע הישראלי כפי שמופיע גם בהודעות המנהלתיות תחת ,ציפור מטובעת" והכתובות השונות הן - הכתובת למשלוח היא : מרכז הטיבוע הישראלי ת.ד. 3557 בית הכרם ירושלים 91031 או בדואל [email protected] או ל - מרכז הצפרות הישראלי החברה להגנת הטבע רחוב הנגב 2 תל אביב 66186 בהצלחה שי

insomni

New member
יש סיכוי ניכר שזה בגלל שהמספר חלקי

לאתר שיוך של טבעת למטבע כאשר המספר אינו שלם עלול לקחת זמן, אני מציע שתפנה שוב לאלן ותשאל עם ישנה התקדמות. שי

למעלה