שירשור תצפיות 18.10.08

tuvia k

New member
שירשור תצפיות 18.10.08

היום מוקדם בבוקר בפרק הירקון [שבע תחנות + החווה החקלאית + הגן בוטני ] : בחווה: בז נודד אחד, שלושה פיפונים אדומי גרון, חנקן נובי אחד, ודוחלים שחורי גרון . בשבע תחנות: ברודית גדולה 1, רלית מים 1,נחליאלי זנבתן 1 בגן הבוטני : סבראש 1,סבכי ניצי 1, נ.ב. מזל שיש אופניים בימיינו טוביה...

desert finch

New member
מט"ש קלח- בית שאן

הפלמינגו איננו ופרט למאות חופמאים מהמינים הרגילים נראו גם: 15+- עפרוני פסגות- להקה שנחתה למספר שניות לשתות ולאחר מכן המשיכה במעוף דרומה. 11 ברווזים חדי זנב. 2 שלכים. זרון סוף. בשדה ליד 5 עגורים. בקיבוץ עין הנצי"ב: חטפית גמדית-1. מי שיכול לשלוח על העפרונים ועל החטפית לאיזרבירדנט אודה לו מאוד.

חטפית גמדית בעין רימון

טובעה ע"י ברוריה גל כמו כן בטיבוע רב חכליליות עצים אדום חזה סבכי טוחנים ירגזים חטפיות אפורות עלוית אפורות לצד כביש 31 מדרום לרהט מאות דיות

Kookabara

New member
שדות כפר ברא-חגור

שום דבר חשוב... סלעיות בעיקר אירופיות (אחת ערבות), עדיין דוחלים חומי גרון, חנקנים אדומי גב מתמעטים, יותר נחליאלים לבנים מצהובים, מגלן חום. הזכיר היום את פארק הירקון: קאקים סיסקים אנפיות בקר דררות ומיינות

odedkeynan

New member
נץ גדול בנחל שרף

היום בבוקר צפו litchi וqwaega בנץ גדול, נקבה בתוך ערוץ נחל שרף סמוך לאזור ההפוך...

aetos

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo106.gif../images/Emo88.gif המזל וההידד הולכים איתם ...

מצפון לדרום עם הנדידה.. נ.ב. מה זה ''האיזור ההפוך'' ? (שכחתי כבר את הוד המדבר והדרו..)

בריכות נחשולים

בטיול נעים ובלתי מזויין עם שלושה ילדים ושתי כלבות חסידות שחורות כמה עשרות בודדות שעפו כל הזמן מעל הראש שלנו בגובה נמוך עשרות כפנים (לבנים?) ויפים מאוד חסידות לבנות היו עוד הרבה עופות שלא זיהיתי בודאות או בכלל מחמת הספק אשתמש בתירוץ שלא היתה לי משקפת
חמישה שקנאים ועוד כמה שראיתי עוד בדרך באוטו או מחצר הבית בנחשולים

aetos

New member
תעלי למשפט על הפקרת נשק ! ../images/Emo8.gif

מה זה ''בלי משקפת'' ..איך אפשר..

גם 2 כלבות

זה לא בדיוק ציוד צפרות מתקדם אני שם כמעט כל שבועיים כך שזה היה טיול ספונטני לייד בחצר האחורית של הבית עם החברים שגרים שם

aetos

New member
כלבים זה דווקא בסדר..

(אם הם למדו ''לעשות טוב ולסור מרע'' כמובן..) כמה מגדולי הכוהנים מסתובבים עם כלבים..

nubijar

New member
טיבוע בפארק לכיש אשדוד

הבוקר בפארק לכיש, אשדוד, יחד עם רע, שלמה, אורן ויותם, טיבוע טוב, עם מגוון יפה (גל של כחולי חזה) וכמות לא רעה. בין העלוויות האפורות הייתה גם זאת שנראית לי מועמדת טובה לתת המין המזרחי yekutensis - גדולה וכנף מחודדת מאד, ללא גוונים ירוקים בגב, בחזה, בבטן ובראש, בהירה מאד. מלבד זאת, שלושה כסופי מקור - פעם ראשונה שאני רואה באשדוד. במאגר תימורים עיט ניצי צעיר.

יואב, יש לך תמונות גם של העלוית המעניינת

השניה?, עלוית אפורה, גדולה מאוד, כנף 74.5, פחות אפורה מהעלוית בתמונה, אבל עדין יותר אפורה בהירה בממוצע מהאפורות הטיפוסיות שלכדנו היום...לא סגרנו עליה כלום עד כמה שהבנתי. רע.

nubijar

New member
ילד אתה לא צריך ללכת לישון?

אולי מחר אספיק להעלות צילום שלה

tamarbike

New member
פלמינגו

בעתלית: 2 פלמינגו 1 חופמי צווארון הרבה ביצנית לבנת בטן הרבה ביצנית לבנת כנף פרפור שלדג גמדי הרבה סנוניות נחליאלי לבן בנחל אורן הרבה חכליליות עצים 1 חטפית אפורה 3 נץ מצוי בזים (הלכו מכות עם הנצים..) ירגזי 1 סיבכי שחור ראש (זכר)

למעלה