שרשור תצפיות 11.10.08

זה השלב שהוא מסרב לי

התמונה המכווצת שמורה במחשב שלי, אני מעלה אותה באמצעות העיון, ומנסה לשלוח, ואז מקבלת הודעת שגיאה שאומרת שעלי לפתוח את הקובץ קודם. תפוז מתעמר בי

העלאת תמונה

אם עשית העלאת קובץ יופיע לך שלח קובץ ולאחר מכן שלח את כל ההודעה.מקווה שזה יותר ברור עכשיו.בהצלחה![מתחת לשורה עיון] הכותרת זה אם יש לך מה לכתוב מעל התמונה.

אהא../images/Emo70.gif זה עבד ../images/Emo62.gif

בקשת זיהוי מעלי
יום כיפור, עמק יזרעאל, שעות הבוקר.

aetos

New member
מה זה , ממש כמו לזהות רעול פנים..

האדון\גברת סובב\ה לך את הראש כסלב המתגונן מצפפראצי.. מהמר על עלווית אפורה..

לא רק

שסובב לי את הראש, גם פרח מיד אחרי קליק אחד הציפור החוצפן. איך אפשר לעבוד ככה?! חשבתי על עלווית ואפילו אפורה, אבל ההבחנה הברורה בין האפור לבהיר, הרגליים הקצת הארוכות, צורת הגוף - הם נראו לי לא עלוויתיים והלכתי לאיבוד. קשה להיות צפר-חובב-מתחיל-בלי-זמן-להתאמן

aetos

New member
את צודקת וזה כנראה משהו יותר פיקנטי..

סבלנות תהיה עוד הפעם הבאה.. לדעתי אם לא חנסי לצלם , אלא להתרכז בו רכז היטב -תמצאי כבר לבדך מהו (או היא..)..

insomni

New member
עלוית אפורה,

שימי לב לכך שלמרות העמידה המתוחה העלולה לבלבל, צבע כללי נשאר אפור צהבהב, רגליים בהירות, חישוף אברות ניכר, וגודל... שי

tuvia k

New member
גבעת קומי :

הערב עברו מעל גבעת קומי 200 עגורים בגבוע נמוח . כמו כן ניצפו שניי חכלילית סלעים ראשונות שלי ודוחל שחור גרון זכר ראשון גם כן טוביה...

adii77

New member
קצת ממאגר חימצון גליל תחתון

אתמול ה11/10 בשעות אחר הצהריים כמה מאות(400-600) בעיקר מריות וברווזים בל"מזים יתכן בירכיות צולל חלודי זכר אחד ושתי נקבות טבלן גמדי ספרתי 26 אך היו עוד יותר במרחק תמירונים לפחות7 חרטומיות(2) ביצניות ומיני עופות גדה שלצערי לא הצלחתי לזהות (יש עוד הרבה ללמוד וגם קצת רחוק) כמה עשרות מהן ושני נחליאלים לבנים ראשונים שלי באזור. חג שמח עדי

שפמתן

New member
עגורים מעל רם-און

בערך בחצות המוני עגורים,עם הרבה צעירים,חלפו דרומה מעל רם און. לפי הרעש נראה שהרבה וגם נמוך.

aptz

New member
לילות של עגורים

לפני כ 10 דקות נשמעו מעל טירת צבי. (לא נצפו עקב החושך...). תופעה מרתקת, הנדידה הלילית הזאת.

למעלה