שאלות זיהוי מוזרות

lilo4

New member
שאלות זיהוי מוזרות ../images/Emo3.gif

שלום לכם
כהרגלי בקודש, מדי פעם אני קופצת כדי לשאול שאלות מוזרות ונעלמת מחדש. והפעם אני צריכה עזרה בזיהוי רק על פי הקולות [זה סוג של אובססיה בשבילי. אני חייבת לדעת איזו ציפור אני שומעת].
הציפור הראשונה: עוף לילי כלשהו, לא הצלחתי לראות אותו מעולם לצערי, אבל אני שומעת אותו המון במהלך הלילה. בלי לחשוף יותר מדי את מקום המגורים שלי, אני גרה בגדול בצמוד ליערות הכרמל. העוף משמיע קול קצר, בודד בדר"כ שנשמע בערך כמו...."קוואק" [כן כן, זה נכון- כתבתי קוואק]. למען האמת, אם לא הייתי יודעת יותר טוב הייתי טוענת שהוא ברווז לילי כלשהו, כי זה בערך מה שעולה לי באסוציאציות
ניסיתי לעבור על קולות של דורסים ליליים למינהם, אבל לא מצאתי שום התאמה, אפילו לא משהו שקצת מתקרב. זה לחלוטין לא דומה ל"הווו הווו" האופייני ללילית למשל.
הציפור השנייה: היום בבוקר [סביבות השעה שש] להקה קטנה חלפה מעל הבית שלי, הציפורים היו בערך בגודל שבין יונה לשרקרק. לא הצלחתי לראות בכלל צבעים, כך שאין לי שום כיוון לשומקום, אבל הקול שלהם היה מוזר מאוד. הוא נשמע כמו צחקוק של צבוע. אני יודעת שתורים [או שמה יונים??] משמיעים מעין קול שדומה לצחקוק, אבל זה היה שונה מאוד, וזה לא היה תור בוודאות. ושוב כהרגלי בקודש- אומנם ההודעה צינית והומוריסטית, אבל השאלות רציניות לחלוטין
תודה

harier

New member
קוואק נשמע כמו עטלף פירות

האם יש עצי פרי בסביבה? לגבי השני צריך תאור קצת יותר טוב ומכוון.

lilo4

New member
לא כרוון...

שמעתי מספיק כרוונים בחיי, אני יודעת לזהות אותם מקילומטרים.....

lilo4

New member
האמ

האמת שלא חשבתי לכיוון של עטלף...יש פה מספר עטלפים, אני לא יודעת אם הם עטלפי פירות או זן אחר כלשהו. אבל יש מצב
בגדול יש פה הרבה גינות פרטיות עם עצים, סביר להניח שעל חלק מהם יש פירות
לגבי השני אין לי שום תיאור טוב יותר, לצערי...זאת הייתה להקה קטנה שחלפה מעל הבית שלי פעם אחת ולפני שהספקתי להגיד "משקפת!" הם התאדו להם. מילא
תודה רבה

למעלה