חידה מארצות הניכר...

• פותח הנושא yols
  • פורסם בתאריך

yols

New member
חידה מארצות הניכר...

התמונות המצורפות צולמו מחוץ למשרד שלי (מאד עזרו לי להעביר פגישה משעממת) וקשורות למנהג מקומי. החידה - מהו המנהג ומהי מטרתו ? רמז - אני לא עובד בסעודיה או באמירויות (לצערי....). הפותר נכונה יזכה בסיפור קטן ומשעשע הקשור למנהג. יקי מנהל הפורום - אני מודע (היטב) שזה פורום ציפורים בטבע וזה לא ממש טבע - אני אשמח אם לא תשתמש בכוגך המופלא למחוק את הודעתי :D ו

Kookabara

New member
ראיתי כזאת, כבר בווילס, ונראה לי שגם תמונה

זו מחצי האי הבריטי. בזיראות לצורך צייד, והם (בווילס) השתמשו ביבוא מאמריקה, Harris Hawk ואם הבנתי נכון, אז שם זה חוקי

yols

New member
כן מהבריטים - לא לציד

זה מה שיפה בכל הסיפור זה למטרות טובות (לפחות כאן באיסט אינכלנד) ..... והבחלט חוקי שנה טובה

yols

New member
../images/Emo127.gif

והסיפור הוא שהבחור הזה מגיע אחת לשבוע - מסתובב ומעיף את הנץ בכל האיזור להבריח יונים. לדעתי זו דרך יפה ל"הדברה טבעית" - אני מניח שיש אנשים שיחלקו עלי. משיחה איתו מסתבר שהוא מגיע באופן רנדומלי אחת לשבוע. ולמה, כי כשהוא היה מגיע באאותו יום כל הזמן היונים למדו לא להגיע ביום הספציפי. שתהיה שנה טובה. יקי

כמו היונים

שבאות לספארי... בדיוק בשעה 7:30 לאכול ארוחת בוקר עם שאר בעלי החיים בשטח הפתוח- מפזרים תערובת בקר על הכביש החלפת השעון לשעון חורף/קיץ קצת מבלבל אותן אבל הן מתאימות את עצמן מהר מאוד

למעלה