עזרה בזיהוי - האם שיחנית? איזו?

erpeled

New member
עזרה בזיהוי - האם שיחנית? איזו?

הנ"ל נחבטה בחלונות חדרמנו במלון ולאחר לילה ומנוחה שוחררה לא הצלחתי לזהותה דומה לשיחנית אולם שימו לב לצוורון השחור שלא דומה לשום דבר במגדיר אנא עזרו לי לזהותה תודה ערן

erpeled

New member
הנה עוד תמונה -וזה באילת שכחתי לציין

מלון רויאל טוליפ -יתכן והזכוכיות עם אפקט המראה בלבלו אותה?

aetos

New member
נראה חרגולן ,כנראה זמירי ,אבל עדיף פה מומחה..

ישנם פה רבים וטובים שהחזיקו אותו ביד.. בכל מקרה - אשרייך ! ציפורים אוהבות אותך ומחפשות אותך גם במלון..

erpeled

New member
טריסטרמיות באזור עין עקב -שדה בוקר

האם תפוצתן מגיעה עד שם? לפי דיווח הפקח של רט"ג הזוג הזה כבר 4 שנים בקרבת המעיין

Loligo

New member
חרגולן זמירי

לפני שבוע נכנס גם לנו הביתה סבכי טוחנים סביב 1200 בלילה.(כבר הציפור השלישית או רביעית שעושה את זה) למרות שלא ברור לי מה גורם להם להיכנס בזיהוי חשוב להסתכל על סוככות התת זנב הארוכות וצורת הכנף המיוחדת דמוית משולש (נובעת מכך שהאברה החיצונית ביותר היא הארוכה ביותר). גם הרגליים הוורודות הן משהו לאין לשיחניות וקניות (אבל יש לצטיות !)

aetos

New member
רק אהובי הציפורים זוכים לביקורים כאלה ../images/Emo106.gif

למה לי אין ?..

erpeled

New member
תודה על הזיהוי אבל אני חייב להקשות -הצווארון

הצווארון השחור לא מוזכר ולא נראה במגדיר בכל הנוגע לחרגולן הזמירי אם לשפוט לפי הצבאים -גם כאן יש בעיה זה שהיה בידי היה אפור למדי ללא גווני חום צהבהב כמו בתמונות שבמגדיר ןלאומת זאת לזמירי הזה יש מין צורונים צידיים שאין לזה שהיה בידי -התמונה השניה ממחישה את זה היטב האם יש למישהו שתמונה של חרגולן זמירי בידו כדי להשוות? אינני יודע מה אצלך אבל במלון הזה השמשות נראות כמראות -ואני מצניח שהוא עף לתוך משהו שנראה לו כמו המשך טבעבי של נוף הסביבה...

insomni

New member
אין לו צווארון שחור - יש לו חוסר בנוצות.

מה שנראה לך כצווארון שחור (חלקי) הוא חישוף של נוצות תחתונות בגלל פגיעה פיזית שגרמה לאיבוד נוצות, מעבר לבעיה זו שאיננה בניצוי הציפור מתאימה הן בצבעיה והן בצורתה לזיהוי שכבר קיבלת. מדובר בחרגולן זמירי. שי

erpeled

New member
טוב -תודה לכולם אני מניח שהזיהוי ודאי ומקבל

את פסיקתכם תודה

erpeled

New member
תודה על הזיהוי אבל אני חייב להקשות -הצווארון

הצווארון השחור לא מוזכר ולא נראה במגדיר בכל הנוגע לחרגולן הזמירי אם לשפוט לפי הצבאים -גם כאן יש בעיה זה שהיה בידי היה אפור למדי ללא גווני חום צהבהב כמו בתמונות שבמגדיר ןלאומת זאת לזמירי הזה יש מין צורונים צידיים שאין לזה שהיה בידי -התמונה השניה ממחישה את זה היטב האם יש למישהו שתמונה של חרגולן זמירי בידו כדי להשוות? אינני יודע מה אצלך אבל במלון הזה השמשות נראות כמראות -ואני מצניח שהוא עף לתוך משהו שנראה לו כמו המשך טבעבי של נוף הסביבה...

aetos

New member
אולי כן ואולי לא -אבל פקוח נפש דוחה קורס

האדם חילץ את הציפור משבי במלון פאר .

erpeled

New member
החזקתי בעדינות רבה -לא נשברו הכל בסדר

צולם ושוחרר אחר כבוד -למרות שהמשיך להתקל בחלונות חדרים אחחרים אחר כך -לפי דיווח בני...

למעלה