שרשור תצפיות?

tuvia k

New member
איזור ר"ג והספארי

היום סייור נוסף הפעם באיזור הספארי ובחוות תלמיי אברהם מהיתרשומת ניראה כי רוב בנודדים כבר הזבו את האיזור ורק האחרונים נישאור יחד עם כל המינים היציבים והפולשים. לא נירשמו סנסצייות גם הפעם למעט חמישה זהבנים [שלושה זכרים ושניי נקבות] בחוות תלמיי אברהם . עוד בשתך הפרק וסביבו : זוג בזיי עצים,בז מצוי,נקרים רבים ירגזים מצוייים פשושים וכמה סבכי שחור כפה וטוחנים. אפלי אותי ליראות כי באיזור הספארי ובגן הצמו עציי תות רבים מלאיי פרי אבל ריקים מציפורים למישהו יש רעייון למה זה ? במאלך הסייור ניצפו יחסית ארבה מינים יציבים כגון : בז מצוי,כרוון,נקרים סורים,דוחיפת,צופייות,חוחייות וירקונים וכו' לצד ארבה [מידי!!!] מינים פולשים דררות שכבר רגילות כאן עם מאיינות מצוייות וגם מעט מאינות בורמזייות . תודה גדולה לקרן על הסייור ערב טוב
טוביה...

tuvia k

New member
אין דבר קרן ../images/Emo13.gif

אני בתוח שבים הג'ונגל של הספארי יש עוד ארבה ציפורים אחרים

doyo1

New member
מאינה הודית בעוטף עזה

כנראה לאות סולידריות עם "חוטפי הקסאמים" נראתה מאינה הודית בקיבוץ כפר עזה השבוע. מסתבר שלא בפעם הראשונה. אולי תישאר לעשות קניות בשדרות בסופ"ש... כמו כן, היום סיפרו לי כי בנוסף לנפגעים שדווחו בהתקפה הקטלנית על הקיבוץ בסוף השבוע, נאסף גוזל של ינשוף עצים לאחר שפצמ"ר נפל בסמוך לקן שלו. השכנים יצרו קשר עם אנשי החל"ט שבאו ואספו אותו.

TZIPOR6

New member
הגראד קטע את הצפרות היומית שלי.

בשעות אחה"צ הקפצתי את ביתי(עשר וחצי) לקניון חוצות באשקלון עם חברה מהכתה, הן רצו לקנות מתנה למורתן. חזרתי לאזור חוות מרים לצפר, לא הספקתי הרבה כששמעתי בום חזק מאזור אשקלון, מיד התקשרתי אליה ואיך שהיא פתחה את הסלולרי שמעתי בכי וצעקות הבנתי שפיזית לפחות היא בסדר, כמובן שטסתי לקניון היא לא נפגעה פיזית אבל הטראומה קשה, חברתה עדיין בבה"ח ברזילי, נפגעת חרדה. וגם אני בחרדה כי כבר נתבקשתי לצמצם את שעות השהיה שלי בשטחים. בקשה בלתי אפשרית מבחינתי. ציפו

insomni

New member
תרגישו טוב, ותהיו חזקות ובריאות!

וכמובן שאתן מוזמנות לבוא לצפר קצת אצלנו בצפון ולהירגע... שי

devra

New member
תחזקנה ידייך

ציפו אל תוותרי על התענוג הצפורי אבל תשגיחי על עצמך ד"א שמעתי לעצתך וקניתי מונרך. רפואה שלמה לנפגעים הקרובים והרחוקים ושנשמע בשורות טובות

TZIPOR6

New member
תודה, הכל כאילו בסדר, עד הפעם הבאה. מה שכן,

יש לי אינסטינקטים של ציפור, עפתי לשם, חדרתי למתחם והוצאתי אותה, רק כשהגעתי וחיבקתי אותה היא הרשתה לעצמה להתחיל לבכות ולבקש הביתה. הבית במקרה שלה הוא מאוד טרפואי, כרגע גרים איתה בחדר ארבעה גורי חתולים לבנים כשלג ואימם, עוד מתגוררת בבית אסופית קטנה שמחציתה העליונה שחורה ומחציתה התחתונה לבנה, לרגליה גרביים לבנות מנוקדות בשחור ועונה לשם פוקה, גורת כלבים מצחיקה וחמודה. אני לא רוצה להלאותכם עם גו'ני, סימבה,בוזו'לון ואחרים אז שיהיו ימים של שקט וציפורים, ולילות ........ של ינשופונים. ציפו

insomni

New member
מירומיות במעגן מיכאל - יש סריה!

היום בבריכות הצפוניות מירומית לבנת לחי - 13 -"- לבנת כנף - 2 -"- שחורה - 1 ! כולן לבוש קיץ מלא וכולן מדדות על הבוץ כמו חופיות. שי

למעלה