לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2335823,358 עוקבים אודות עסקים

פורום עשרים פלוס

אנשים! לא, זה לא הפורום של הסדרה...זה מקום המפגש של העשור שבו אנחנו נכנסים אל החיים...עבודה, לימודים, צבא (קבע?), חתונה, גירושים וכו' וכו' וכו'...אבל חוץ מכל זה, יש הרבה כיף בעצמאות הזאת...אתם מוזמנים להיכנס ולדבר על כ-ל מה שבראש שלכם...אין הרבה חוקים מלבד המובנים מאליהם, תשמרו על תרבות דיון, תשתדלו לשרשר...נו, אתם כבר מעל 20...אתם יודעים על מה אנחנו מדברים...תהנו!

אודות הפורום עשרים פלוס

אנשים! לא, זה לא הפורום של הסדרה...זה מקום המפגש של העשור שבו אנחנו נכנסים אל החיים...עבודה, לימודים, צבא (קבע?), חתונה, גירושים וכו' וכו' וכו'...אבל חוץ מכל זה, יש הרבה כיף בעצמאות הזאת...אתם מוזמנים להיכנס ולדבר על כ-ל מה שבראש שלכם...אין הרבה חוקים מלבד המובנים מאליהם, תשמרו על תרבות דיון, תשתדלו לשרשר...נו, אתם כבר מעל 20...אתם יודעים על מה אנחנו מדברים...תהנו!
x
הודעה מהנהלת הפורום
ניהול מפגשי הפורום ע"י פרסום הודעה וציון איש קשר לפרטים במסרים- בבקשה לא לעשות אאוטינג ע"ג הפורום לגבי מיקום, שמות, תמונות, פרטים מזהים וכד'
פניות פרטיות בנושאים אישיים יש לנהל אך ורק במערכת המסרים.
אין לפרסם בלוגים וקומונות בפורום אלא רק בלוחות הפורום. 
המשך >>

לצפיה ב-'משעמם....'
משעמם....
10/03/2016 | 19:39
6
258
חדשה כאן .
משעמם לי. וכואב לי
אני פיספסתי את החיים פיספסתי הרבה בחיים שלי
עכשיו אני שואלת מה לעשות!!! מה לעזאזל אני יכולה לעשות אחרי שעשור שלם לא עשיתי כלום עם החיים? ולא עבדתי ולא חייתי.
פשוט גם הייתי לבד.
לבד לבד לבד. מה עושים?!!

עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'מיצוי והחמצה.'
מיצוי והחמצה.
<< ההודעה הנוכחית
11/03/2016 | 01:41
156
יש להפריד בין כמה דברים : שעמום. , כאב, ופספוס.
לא יכול להיות שלא עשית שום דבר משמעותי בעשור.
עשור. בת כמה את?
אני בעשור החולף עשיתי כמה דברים משעותיים. השאלה היא מה המטרה בחיים שלך? ואיך למצות אותם. אני עוד פחות משבוע, חוגג יום הולדת עגול. יחסית לפורום אני ממש מבוגר. ובסיכום עשור, כן עשיתי דברים, יש לי היסטוריה. אבל כיום וכעת, קודם כל אומר תודה רבה על הכל, אבל שואף להתקדם בחיים .אדם אופטימי. יש לי מטרות, ואני רוצה להשיג אותם.
אם רוצה להתייעץ איתי באישי, מוזמנת לשלוח לי מסר אישי. את אורחת בפורום. אז המייל שלי הוא :
רק תכתבי לי בהזדהות, שאת מורן האורחת מפורום עשרים פלוס. (מקווה לזכור).
מוכן לייעץ לך על החיים בהתנדבות. יש לי קצת ניסיון בחיים האלו, יחסית, למרות הכל. בהצלחה רבה בהמשך הדרך. ואל תתייאשי. :).

עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לפורום '
ברוכה הבאה לפורום
15/03/2016 | 23:35
99
לא אשאל בת כמה את, כי לא שואלים כבר בגילנו שאלות כאלו..

שמעי, כולנו מידי פעם מרגישים החמצה, זה טבעי.. אבל רק מידי פעם..
אם כל הזמן חושבים על העבר ועל מה שהחמצנו-זה גורם לדיכאון, שיכול אחר כך להידרדר ולגרום לדיכאון קליני.

המפתח לאושר הוא לא להשוות את עצמנו לאחרים (הרי מה זה החמצה? אנחנו מסתכלים על מה שאחרים עשו-ומשווים אותם אלינו. בהישגים שלהם, וכשלנו אין הישגים אז מרגישים החמצה..)

והמפתח השני לאושר זה ללמוד להתמקד בהווה ובעתיד
ורק ללמוד מטעויות העבר בכדי לא לחזור אליהן.

להתמקד בעתיד זה להציב מטרות כלשהן, מטרות שילהיבו אותך, כמו למשל חופשה איפשהו, או כל דבר כייפי אחר,

בשביל ההתחלה, אני ממליצה על הספר 'אושר אפשרי' של דר טל בן שחר

ובקשר ללבד, צריך לראות שיהיו לך חברים, צריך להשקיע בקשרים חברתיים, בימנו זה הרבה יותר קל להכיר אנשים חדשים בעלי אותם תחביבים, למשל אפשר להכיר מהפייסבוק וגם פה בתפוז אפשר למצוא חברים!

עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'בת כמה את?'
בת כמה את?
27/03/2016 | 19:11
100
איפה את מתגוררת? ממה את מתקיימת?
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'סקס'
סקס
30/03/2016 | 18:00
68
לצפיה ב-'אם את מחפשת להכיר אנשים חדשים כדי לשפר את המצב רוח תצרי קשר'
אם את מחפשת להכיר אנשים חדשים כדי לשפר את המצב רוח תצרי קשר
08/06/2016 | 22:29
34
לצפיה ב-'אני לא יודעת בת כמה את אבל לפי מה שאת כותבת פיספסת עשור אחד '
אני לא יודעת בת כמה את אבל לפי מה שאת כותבת פיספסת עשור אחד
21/06/2016 | 00:36
49
בלבד
אני לא מומחית בחיים מאושרים ממש לא אבל לדעתי את צריכה קודם כל לרצות, ואז להאמין בעצמך, שזה ממש קשה אבל אפשרי עם הרבה להכריח את עצמך לחשוב חיובי ולא לקלל את עצמך בראש וכו׳ וג׳ לא לאבד תקווה לשינוי. 
אני גם ממליצה שתטפלי בעצמך בעזרת פסיכולוג או כדורים אם צריך. אם את מרגישה שפיספסת עשור סימן שבטח עברו עלייך דברים לא קלים שהביאו אותך למצב הזה של אדישות לגביי החיים שלך וזה שאת כותבת פה סימן שאכפת לך ואת מוכנה לעשות מעשה אז מלא בהצלחה !! 
עשרים פלוס >>

הודעות אחרונות

16:53 | 01.07.16 ליטל8687
23:02 | 27.06.16 mishi500
00:48 | 21.06.16 Ayaan
13:24 | 16.06.16 hasmadar
19:54 | 15.06.16 רבקה0124
23:43 | 13.05.16 krispytuna
12:01 | 29.04.16 sun890
14:33 | 28.04.16 אורחים בפורום
14:31 | 28.04.16 אורחים בפורום
18:38 | 26.04.16 הר תבור2
22:26 | 19.04.16 פלונית30

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ