אני בקשר טרי כחודשיים ומתלבטת לגביו

אני בקשר טרי כחודשיים ומתלבטת לגביו

(אני והבחור בקרוב נחגוג 28)

אז עשיתי רשימה של חיובי ושלילי, אשמח שתקראו את הרשימות ותגידו לי מה דעתכם:

חיובי:
  1. בחור חיובי ואופטימי.
  2. חייכן.
  3. משקיע בנסיעות (אנחנו גרים במרחק של 50 דקות ברכב בלי פקקים).
  4. מפנה לי המון זמן כרגע כשהוא בחופש מהעבודה, בתקופה שהוא עבד כ- 220 שעות בחודש שלעיתים היו בשעות מטורפות, הוא ממש השתדל לפגוש אותי גם אם היה עייף ובקושי היה לו זמן.
  5. בעל חוש הומור, יש לנו חוש הומור דומה.
  6. יש לו משפחה מקסימה שמקבלת אותי מאוד יפה.
  7. חברותי מאוד, מאוד ידידותי לסביבה.
  8. גורם לי לשינוי חיובי במצב החברתי, בגלל שהוא חברותי זה משפיע עלי.
  9. מקבל אותי כמו שאני (יש לי בעיות נפשיות, אני חסרת השכלה אקדמית וכרגע מובטלת)
  10. מכבד אותי ואת הגבולות שלי. (לפניו יצאתי עם 10+ בחורים שרובם לא כיבדו אותי וישר שלחו ידיים, ניסו להשכיב וחלק ממש עברו את הגבולות עד כדי הטרדה / תקיפה מינית)
  11. משתדל לגרום לי ליהנות במיטה גם עם דברים שמרתיעים אותו...
  12. מתגעגע ורוצה להיות איתי המון.
  13. מתוק.
  14. זורם עם זה שאני לא רוצה ילדים, הוא גם לא מתלהב מהעניין.
  15. ממלא לי את החור שהיה לי בלב של הבדידות ולבד, הוציא לי את המרמור של: אין לי בנזוג ואני מקנאה בכל מי שיש לו / לה ולמה אין לי וכו', הוא ממלא את החוסר שהיה אצלי.
  16. אני חשובה לו והקשר חשוב לו.
  17. יש לו תואר ועבודה טובה.

שלילי:
  1. מאחר לעיתים קרובות.
  2. קרוב לא-מיניות: לא התעניין בסקס עד גיל 24 וגם מאז התעניין רק באופן קלוש, לא נמשך לגוף הנשי, נמשך רק לפנים ולבחורות רזות. לא נמשך לציצי, תחת, ואיבר המין הנשי... נגעל מלרדת וגם לא מתלהב לגעת... הפשרה היא שהוא יורד לי כשאני עם תחתונים וגם אז זה נעשה בלי תשוקה ומתוך תחושה שהוא נענש או יוצא ידי חובה... יש לו בעיות בזקפה... אני לא חושבת שהוא נהנה מסקס באופן מיוחד, הוא לא יוזם אלא פשוט זורם איתי... הוא אוהב שאני מתעסקת עם איבר המין שלו עם הפה והיד, הוא ישמח שזה יקרה כמה שיותר.
    אני אישית אוהבת סקס וכשיש לי גבר אני רוצה להרגיש נחשקת, שהוא משתגע מהגוף שלי, רוצה לשכב איתי, מפשיט אותי בתשוקה וכו'... ולא שאני מפשיטה את עצמי ומובילה הכל... הוא נורא שקט במהלך האקט ולא נראה שיותר מידי קורה לו... לפעמים הוא גומר בפנים אבל הרבה פעמים לא...
    הסקס איתו לא מספק כי אין בו תשוקה מצידו, וכי איבר המין שלו לא לגמרי מתפקד... לפעמים הוא מתקשה לחדור ופעמים האיבר נרדם שם בפנים...
    הוא לא רוצה להוריד את הקונדום למרות שעשיתי בדיקות למחלות מין ואני לוקחת גלולות... הוא מפחד מאוד מהריון...
  3. הוא לא ממש נדיב וקרה שהוא התחשבן איתי... עכשיו כשאין לו רכב ודלק מהעבודה הוא מתקמצן על נסיעות אלי ומקטר על העלות של הדלק. (אני נסעתי אליו מלא פעמים באוטובוסים וזה יצא לא מעט כסף)
  4. אין לנו שיחות עמוקות, כשאני רוצה להתייעץ איתו על משהו אין לו הרבה מה לומר... היו לנו שיחות בודדות עמוקות, לרוב השיחות שטחיות ויומיומיות או שטותיות.
  5. הוא אוהב להציק, זה ממש משהו שהוא אוהב לעשות וזה לא מתאים לי הרבה פעמים ומעצבן...
  6. הוא ילדותי ולא בוגר רוב הזמן.
  7. יש לו הרבה ידידות וזה מפריע לי, למרות שאני יודעת שככה העולם אני ממש משתדלת כמה שפחות להתרגש מזה...
  8. טס לעיתים קרובות לחו"ל בעוד שלי אין כסף, וקשה לי לחשוב שהוא יהיה כמה שבועות / חודשים בחו"ל.
  9. לעיתים יחסית קרובות משעמם לי איתו, הוא לא יודע ממש מה לעשות אז מרבה להתחפר במיטה, אני פחות בקטע של לשרוץ במיטה ביחד.
  10. יש לו ניסיון מיני מועט (לפני הוא שכב עם שתי בחורות, עם אחת פעם אחת ועם השנייה פעמיים) והוא ללא ניסיון זוגי.
  11. הוא חסר ביטחון וחושב כל הזמן שאני עומדת לעזוב אותו.
  12. הוא לא פותח איתי שיחות על הקשר, כשאני אומרת מה מפריע לי הוא אומר שלא מפריע לו כלום...
  13. כרגע הוא בחופש מהעבודה, אבל כשהוא עובד הוא מתפנה אלי רק בשעות מאוחרות ופנוי לזמן קצר.
  14. יש לו הרבה חברים ולפעמים כשהוא פוגש אותם יוצא שבקושי נשאר לנו זמן ביחד.
  15. הוא מתעסק עם הבורסה ואני לא מתה על זה בכלל (הוא לומד בקורס של שוק ההון)
  16. בתקופה שהוא עבד הרגשתי שבקושי יש לו זמן אלי.

אשמח לייעוץ ולחוות דעתכם

MyTaoWay

New member
שמעי

אני רואה שיש לכם בעיות סקס, זה משהו שעליכם לדבר ולפתור בעצמכם.
וכדאי לעשות זאת במהירות..
&nbsp
&nbsp
יש סעיף שצורם לי למשל בחסרונות סעיף 15, זה התחביב שלו. זכותו להתעסק בו
כל עוד הוא לא מפסיד הרבה כסף זה לא אמור להפריע לך.
&nbsp
שמעי בתכלס אין דבר כזה בנזוג מושלם
תמיד יהיו לו חסרונות
השאלה היא האם אפשר לגשר ולהתפשר ביחד על חסרונות שלו ושלך
&nbsp
אמרת שיש לך בעיות נפשיות כלשהן האם את מטפלת בעצמך בטיפול מקצועי?
&nbsp
הרבה אנשים חושבים שאם תהיה להם זוגיות
הם יהיו מאושרים
ובסוף מגלים שהם לא מאושרים כמו שהם חשבו שיהיו.. ואז מתחילים לחפש בעיות בזוגיות..
&nbsp
האם את אוהבת אותו?/האם יש לך כימיה/משיכה עליו?
&nbsp

מפתחSOL

New member
לגבי העניין המיני

קודם כל, העלית את זה בפניו? איך הוא הגיב?
שווה לבדוק אולי יש בעיה הורמונאלית כלשהי, זה תמיד היה ככה? זה היה ככה גם עם אחרות?
אם הכל תקין מבחינה פיזית אולי כדי ללכת לסקסולוג..
אם לא אכפת לו להתאמץ בעניין ולספק אותך הייתי חושבת פעמיים אם להמשיך את הקשר הזה.

למעלה