מה לעשות עם כל הערסים המפגרים האלה שצועקים ברחוב מול הבית של

STING3ER

New member
מה לעשות עם כל הערסים המפגרים האלה שצועקים ברחוב מול הבית של

מה לעשות עם כל הערסים המפגרים האלה שצועקים ברחוב מול הבית שלי?

מידי פעם כמו עכשיו, חבורת ערסים מפגרים עוצרים ממול הבית שלי מתחילים לצעוק ולצחוק בקול רם וזה פשוט לא נעים, בגלל השטויות שלהם פעם אחת התעוררתי ב 2:00 בלילה ונהרס לי יום עבודה שלם בגלל חוסר שינה.
הם לפעמים גם עוצרים את האוטו ומשמיעים איזה שיר מזרחי מטומטם.
אני לפעמים מתקשר למשטרה אבל מפחד שבסוף יבואו בטענות נגדי שאני מטרטר את המוקד חירום הרבה....
למשטרה לוקח הרבה זמן להגיע ולפעמים למטומטמים האלה יש מזל שהם הולכים למקום אחר לפני שהשוטרים מגיעים.
פעם אחת מוקדנית של 100 אמרה לי "נו ומה הבעיה?" כאילו שאני לא בסדר שצועקים לי מול הבית באמצע הלילה....

הקטע המוזר הוא שאף שכן בבניין לא מתלונן על זה, כאילו שלאף אחד לא אכפת או שאנשים יושנים כמו אבן.
לדעתי אנשים יודעים מזה ופשוט מחכים לאדם הבא שיטפל בזה.

עכשיו יש לי כאב ראש בלתי נסבל מחבורת אידיוטים ממול הבית שלי, הם צועקים בלי הפסקה....

אני לא ינסה לצעוק עליהם מהחלון בגלל שאני לא מאמין שזה יעזור, הם יכולים לעשות דווקא ולהישאר שם.

Shaycus

New member
באיזה עיר אתה גר?

קרה לי דבר דומה לפני כמה חודשים, אמנם לא ערסים אבל חבורה של ילדים עמדו מחוץ לחלון והעבירו את הזמן בדיבור מאוד רועש בשעה נורא מאוחרת (אחרי 12-1 בלילה).
פשוט הוצאתי את הראש מהחלון וביקשתי מהם בנימוס לעבור למקום אחר מאחר וזה נורא מרעיש ואי אפשר לישון ככה.
הם דווקא לא עשו בכוונה וכיבדו את הבקשה שלי, מאז זה לא חזר על עצמו.

אני לא חושב שיש לך מה להפסיד, תנסה ובמקרה הכי גרוע הם יעשו לך "דווקא", מה שקורה גם עכשיו גם ככה בין אם זה בכוונה או לא בכוונה.

שי

תאמץ כלב גדול ותסגל הרגל לצאת לטייל

איתו כשמעירים אותך לטיול לילי, אם יש רכב שעוצר תן לו לרחרח את הגלגלים ולהשתין.
יש כאלו שמבינים סימון טריטוריה רק כשהם מריחים את קורה מתחת לאף שלהם.
&nbsp
תחנה את הרכב ליד איזור הבשה הקבוע שלהם, וכשהם נינוחים ומעצבנים תלחץ על כפתור הפעלת האזעקה בשלט מהחלון דרך התריסים בחושך ובשושו.
&nbsp
תעלה לגג ותקים מארב בלוני פיפי/מים/פצצת סרחון או שתתבגר כי הערסים האלו לא יתבגרו בקרוב וכנראה שלהם לא יהיה עתיד אז תמצא בית מחוץ לשיכוני המצוקות...

למעלה