צריך רעיונות להרחבת מעגל חברים לבחורה בת 25

תומאס

New member
צריך רעיונות להרחבת מעגל חברים לבחורה בת 25

בחורה שאני מכיר, בת 25, עברה עם המשפחה לגור מאזור המרכז לאזור הצפון, ובגלל המעבר היא התנתקה מהחברים שלה. והיא מרגישה קצת בודדה.
היא לא יכולה כרגע לחזור לאזור המרכז.
אשמח לקבל רעיונות איך היא יכולה להכיר עוד אנשים (בנים / בנות) לא בקטע רומנטי אלא בקטע חברי.

nofi1456

New member
היי :)

מה עם מקום עבודה? אני לא יודעת אם היא למדה/לומדת, ואם היא עובדת ומה הסטנדרטים שלה למציאת עבודה, אבל שתמצא איזה מקום שעובדים בו הרבה צעירים..

תומאס

New member
תודה על ההמלצה, זה באמת רעיון טוב רק שהיא לא עובדת ולא לומדת

הסברתי לה שדרך לימודים / עבודה, היא תכיר חבר'ה צעירים בגילה. אבל לא הצלחתי לגרום לה לפעול בנושא.

nofi1456

New member
עוד אפשרויות

היא יכולה להתנדב באיזה מקום, זו גם דרך להכיר אנשים. ועל הדרך לתרום לקהילה.
ונגיד, כשאח/בת דודה וכו' יוצאים עם חברים שלהם, היא יכולה להצטרף (בהנחה שלא מדובר בהפרש גילאים גדול מידי) וככה להכיר אנשים חדשים ולא להרגיש בודדה.

מעניין אותי לדעת, למה היא לא רוצה לעבוד או ללמוד? מכל אחד מהדברים האלה מפיקים כל כך הרבה מעבר ל"להכיר אנשים"...
יכול להיות שהיא דווקא מחפשת את הזמן שלה לבד?

תומאס

New member
הרעיון של להתנדב הוא מעולה! לא חשבתי על זה

אין לה אחים ועם שאר קרובי המשפחה הקשר הוא לא קרוב.
היא בכלל לא מחפשת זמן להיות לבד - בדיוק להיפך.
הנושא של לימודים ועבודה הוא קצת מורכב. יש לה השכלה מינימלית (12 שנות לימוד) אז יהיה לה קשה למצוא עבודה. אז היא צריכה להתחיל ללמוד ואז תוכל לצאת מהלופ הזה.
המון תודה על העזרה!

האם לבחורה יש חבר?

מערכת יחסים זה דבר מאוד חשוב, על אחת כמה וכמה במצב של בדידות.

ספציפית לגבי שאלתך, היא יכולה להכיר דרך תחביבים משותפים, חברים של חברים שלה בפייסבוק וכו'..

תומאס

New member
לא. אין לה חבר. והיא גם לא כל כך רוצה להכיר כי הבחורים שהיא

הכירה היו כאלה שרק רצו לשכב איתה, אז זה הוריד לה את החשק להכיר עוד בנים.
חברים של חברים בפייסבוק - זה באמת משהו שהיא לא ניסתה.
תחביבים משותפים - קצת קשה להכיר אנשים ככה כי לא יודעים מה התחביבים של כל אחד. אני חושב שצריך ללכת לאיזה חוג ושם להכיר. הצעתי לה את זה.
תודה על ההתייחסות והרעיונות!

שתכיר את עצמה ואת מה שמעניין אותה ותעסוק בזה עם עוד אנשים

והחיבור יגיע מעצמו. בצפון זה יותר קל, פחות פוזות ולחץ אנשים יותר "נורמליים".
מעניין אותה לרקוד במסיבות יש גם את זה, מעניין אותה טבע או ללכת לים יש גם את זה, וכל דבר והמעגלים שלו.
מכיר שניים שלמדו לגלוש, עכשיו הוא עם החבר'ה מהקורס והיא עם הברנז'ה של הגולשים. שתחפש בעצמה קבוצות בפייסבוק
לפי נושא+מיקום פיזי בצפון. מעבר לא צריך להיות עילה לניתוק, אלו שיש להם דרכון בתוקף היא יכולה להזמין אותם
לסוף שבוע שקט מהרגיל.

תומאס

New member
הרעיון של חיפוש קבוצות בפייסבוק - מעולה! תודה!

אני גם הצעתי לה שתתחיל ללכת לחוגים בנושאים שמעניינים אותה וככה היא תכיר אנשים שאוהבים את מה שהיא אוהבת.
אבל לא חשבתי על חיפוש בפייסבוק.
היא מזמינה את החברות אבל ביקור של פעם בכמה חודשים זה לא מה שעושה את ההבדל.

Purple Mushroom

New member
איפה בצפון?

אחותי הקטנה לא מזמן עברה לגור עם בעלה בצפון הארץ. וגם בחודש הבא , אחותי הגדולה , עם משפחתה, תעבור לגור בצפון הארץ.
(אם זה עוזר)*:)

למעלה