בעיות עם ההורים

תולעת22

New member
בעיות עם ההורים

היי לכולם, החלטתי שהגיעו מים עד נפש ואני חייבת לפרוק את מה שעל ליבי. אני סטודנטית בת 25 שגרה עם ההורים. אני לא מפסיקה לריב איתם על ההתערבות שלהם בחיים שלי, זה התחיל מגיל קטן מאוד שבו כל דבר שעשיתי קיבלתי ביקורת לרוב שלילית לגביו ואז זה המשיך במשך שנים. בגלל כל זה
אני גם מטופלת כי זה בעצם די דפק לי את החיים. לדבר עם ההורים כבר דיברתי מאה פעם בצורה יפה והגעתי למסקנה שאי אפשר לשנות אותם והם תמיד ימשיכו להתערב לי בחיים וזו ממש בעיה! מה אני יכולה לעשות? אני כבר באמת משתגעת מזה, זה מוציא אותי מדעתי

Jacob87

New member
מכיר את התופעה

זה בגלל שהם אוהבים אותך ורוצים את הטוב בשבילך. בעיניהם את הילדה הקטנה שלהם.
תוכיחי להם שאת בוגרת ומסוגלת להחליט החלטות. תעזרי להם, תכבסי את הבגדים שלך, תנקי את החדר שלך, תקני קניות לבית....

Purple Mushroom

New member

משפחה לא בוחרים

אבל את יכולה לבחור את המשפחה של הבן זוג, על פי הבן זוג קודם כמובן, ולהתאמץ אצלם. אי אפשר לשנות אדם אחר, לא על ידי ביקורת שלילית ובכלל, כדאי שתעבדי על עצמך כדי שהם לא יכנסו לך מתחת לעור ותוכלי להיות יותר אדישה אליהם.

Purple Mushroom

New member
אולי כדאי לצאת מהבית

או אחרי התואר, אם יש בעיה כלכלית. אחרי שתמצאי עבודה, ותתחילי לחסוך, אז אולי תוכלי לצאת מהבית של ההורים, כמו שאני עשיתי בערך בגילך (קצת לפני ).:)
בהצלחה ! :)

MyTaoWay

New member
זה מאוד קל

זה מאוד קל להגיד לך לכי לגור לבד..
אך אם היה באפשרותך לעשות זאת
כבר היית עושה זאת...
&nbsp
אומר ש
אם אתה לא יכול לשנות את המצב (הסביבה)
תשנה את הגישה שלך אל המצב הזה.
&nbsp
במילים אחרות
הם אולי מתישהו כן ישתנו
אבל זה לא תלוי בך ואת לא יכולה לשנות אותם.
&nbsp
מה שכן
את יכולה להתחיל לעבוד על ההתייחסות שלך למצב הנתון.
&nbsp
זה מעצבן *אותך*
פוגע בך
וכו
על זה תעבדי
&nbsp
אם תרצי אביא לך לינק מעניין לתרגיל מעשי שיכול לעזור לך בלשנות את הגישה שלך לעניין.

למעלה