"הטיסה הגדולה"

spaysi8

New member
"הטיסה הגדולה"

אהלן חברים,
מה שלומכם?
איך עברו חגיגות העצמאות?

אז לאחרונה היות והזמנתי כרטיס טיסה לקיץ (מרכז אמריקה- 3 חודשים!),
עולות לי הרבה מחשבות על "הטיסה הגדולה".
אנחנו נמצאים פה בפורום 20+, הרבה אנשים שסיימו צבא לא כ"כ מזמן,
ורציתי לשאול אתכם-
גם אתם חלק מהדבר הזה? גם לכם יש או היה את הרצון להיעלם מהמדינה שלנו לכמה חודשים או לפעמים גם כמה שנים?
מאיפה זה נובע? מהצבא?
זה לא מוזר שכ"כ הרבה בני 20 קורעים את התחת שנה שלמה ואז מבזבזים הכל בכמה חודשים בחו"ל?
אני גם נשאבתי לתוך זה ועומדת לטוס בחופשת קיץ מהלימודים עם החבר למרכז אמריקה, וכואב לי קצת על הכסף..
וזה עוד רק 3 חודשים..
אני מאוד רוצה לטייל ולחוות בכל העולם אבל הזוי לי שדווקא הגיל שבו אנחנו הכי עניים וחסרי כל- זה הגיל שבו מוציאים הון תועפות על טיול..
מצד שני- באמת יותר קשה לטייל אחרי שמסיימים תואר ויש עבודה מסודרת, ילדים וכו'..
בקיצור- דעותיי חלוקות.
איך אתם עם כל הסיפור?

Purple Mushroom

New member
נופש ארוך לחו"ל :

באמת נתת דיעות לכאן ולכאן. זה באמת בזבוז, אבל כנראה ההנאה גדולה.
אולי באמת זה דור אחר ממני. אבל גם אחים שלי עשו את זה.
אני באופן אישי, לא עשיתי את זה ממש. זה דורש גם אומץ. אני בפעם האחרונה, נסעתי עם אבא שלי ללונדון ל5 ימים. ועברו הרבה שנים מאז, יותר מעשור :)

invisible touch

New member
כיף

לא טסתי אחרי הצבא, זה הרגיש לי כאילו אני עוצרת את החיים שלי, כי באותה תקופה מאוד רציתי להתחיל ללמוד ולעבוד ולעבור לגור לבד. כמוני גם כל החברים הקרובים שלי. אציין שאני טסתי המון בחיים, לאירופה, אסיה, אפריקה, כך שאולי כל הנסיעות האלו מפצות על הנסיעה הגדולה. אציין דבר נוסף במקום העבודה שלי, יש לו מעט אנשים בני 25-35, חלקם נשואים עם/ בלי ילדים, במידי פעם עושים גיחות של 1-3 חודשים לטיולים כאלו ומאשרים לי חופשות וחל"ת... כך ש...הכל אפשרי:)
&nbsp
בכל מקרה, שלושת החודשים הקרובים יעברו ממש מהר ואני מקווה שזו תהיה חוויה והרפתקה מספקת עבורך:)

TFNM

New member
תמיד חשבתי שזה בגלל הצבא

בתור בן,אחרי ששלוש שנים (ולא מעט אנשים אפילו יותר) לבשתי מה שאמרו לי ללבוש,מילאתי פקודות,סגרתי מתי שאמרו לי,איפה שאמרו לי,ישנתי בחדר עם אנשים שלא הייתה לי ברירה לישון איתם,אכלתי מה שהביאו לי לאכול ובגדול,כמו חלק גדול מהאנשים בצבא אכלתי כמות דשנה של חרא יש צורך לברוח מהכל לתקופה ממושכת למקום רחוק שונה וחופשי.
&nbsp
יש כאלה שעושים את הטיול כי החברים נוסעים והם איתם,וזה בסדר גמור.
יש כאלה שיוצאים לטיול בגלל האמונה שזה עכשיו או לעולם לא,רגע לפני שמתחילים הלימודים וההתחייבויות.
ויש כאלה,שעושים את זה כי הם צריכים,כי הם האכילו אותם מספיק חרא,הם לבשו מספיק זמן מדים,אכלו אוכל מבאס מספיק זמן וסגרו מספיק שבתות וחגים כדי שזה "יגיע" להם.
&nbsp
&nbsp

Jupiter30

New member
תענוג, ממש מקנא בך

אין כמו לנסוע לכמה חודשים לחו"ל.. לחוות תרבות אחרת, מנטליות אחרת, להתנתק מכל הדאגות שיש לנו פה במדינה, להתנתק מהשיגרה. וליהנות מהחיים. נראה לי חוויה ממש כיפית.

למעלה