רגש הקנאה מוכר לכם?

Inbalskl

New member
רגש הקנאה מוכר לכם?

היום התבשרתי שבן זוגה של בת-דודתי (שהינה בת גילי -25) הציע לה נישואין.
אני מודה שהייתה לי צביטה בלב כאשר אמא שלי הודיעה על כך.
אני מקנאה כי אני גם רוצה מישהו שיאהב אותי ויקבל אותי כפי שאני.
אני מאוד רוצה קשר רציני.
אני לא רוצה שהקנאה הזאת תשתלט עליי.
כי הייתה כבר תקופה שהייתי בנאדם מאוד קנאי ואנשים רק התרחקו ממני
אף אחד לא רצה להיות לצידי כי הייתי מאוד מרושעת ומגעילה.

איך אני מוציאה את הרגש הזה החוצה מהחדרים של ליבי?.

88סול

New member
כלכך מזדהה איתך

ואני עברתי הרבה קשרים ומערכות יחסים..
הקשר הכי ארוך שהיה לי ניגמר לאחר 5 שנים ולא גרנו ביחד ולא התחתנו. הרגשתי אכזבה מאוד מאוד גדולה מהקשר הזה..
אז עדיין לא מצאתי מישהו שאנחנו מסתדרים ואוהבים זה את זה.
וכשאני שומעת על אנשים בגילי שכבר התחתנו והקימו משפחה אני מרגישה קנאה. זה טבעי.
&nbsp
אין לי ממש הצעה מועילה לתת חוץ מאשר לא לתת לקנאה להשתלט על חייך.
ספורט ויוגה/מדיטציה בעיניי מאוד עוזרים כשיש הרגשות לא נעימות.
&nbsp
מאחלת לך רק טוב ושתמצאי אהבה וזוגיות

קחי דף ועט ותכתבי את כל המחשבות שלך בנושא
ממש תשפכי את הכל על הנייר ואחרי שתגמרי עם זה תשבי לקרוא את זה ואז פוט תזרקי את הנייר לפח ..
לפעמים זה עוזר להוציא ככה את הקיטור והעצבים מבלי לפוגע בעצם באף אחד עם המילים הקשות כי הן בסה"כ כתובות ולא נאמרות בקל

spaysi8

New member
וואו זה כ"כ אני..

אני כ"כ מחכה לחתונה וכל פעם שמישהו מהפייסבוק או מהמשפחה מתארס אני נצבטת בלב וחושבת "מתי כבר יגיע תורי?"
קשה לצאת מזה, אבל הדבר שהכי מרגיע את המצבים האלה זה פשוט לחשוב על האחרים- אלו שמתחתנים, לנסות להיות איתם ברגע, לשמוח בשמחתם, פשוט לצאת מעצמי ולחשוב עליהם ועל כמה טוב להם ומגיע להם..
זה מרגיע את הקנאה הזו.. כי ברגע שאני חושבת עליהם ככה- האושר שלהם הופך להיות האושר שלי..

invisible touch

New member
בהחלט, עם זאת...

עצה שלי מאיך שאני רואה את הדברים בחיים שלי
ראשית, תמיד תמיד ת מ י ד לעשות את מה שהלב והבטן אומרים, לומר את מה שמרגישים, להגשים את החלומות שרוצים, זאת כדי שלא יווצר מצב שמתישהו אנחנו נצטער על משהו.
שנית, לדעתי כל אחד, המקום שבו הוא נמצא, שם הוא כרגע צריך להיות. בין אם כי לא מצאנו את האביר על הסוס, בין אם אנחנו צריכים לחוות עוד דברים בחיים ואולי מישהו צריך את תשומת הלב שלנו כרגע.
יש המון כיף בלהיות לבד, רווק, עצמאי... בשלב מסויים בחיים, אני מאמינה ומקווה, שלכולנו תהיה קריירה, ילדים, משפחה, הורים שצריך לעזור להם וכו' וכו'...וכל זה דורש המון אנרגיות...אבל עד אז, אפשר להשקיע בטיולים, לימודים, חלומות ושאיפות, מסיבות, חברים, מסעות שופינג מפנקים.
&nbsp
לי יש 2 בנות דודות שיותר צעירות ממני, נשואות, אחת מהן אוטוטו גם אמא,
כמה שהן מאושרות בזוגיות, יש המון פעמים שביננו הן אומרות שהיו שמחות להיות גם בצד שלי.
יתכן והדשא של השכן ירוק יותר, אבל צריך גם לדעת להנות ממה שיש לנו בידיים ברגע זה.
&nbsp
מאחלת לך זוגיות יציבה, כיפית ותומכת:)
&nbsp

למעלה