מתוסכלת

Sapirush12321

New member
מתוסכלת

יום מסריח, באלוהים, מ ס ר י ח! וזה רק עוד 7:16 בבוקר.
כל המלשבים הולכים לבצפר, או לחלופין, צו ראשון, או לחלופין של החלופין יום המאה.
כל הגובניקים הולכים כמו כל בוקר שגרתי לבסיס.
וכל התומכים והלוחמים הולכים לחורים שאלוהים-יודע-מי המציא את החור הזה.
החורים האלה כמו כל היישובים האלו ליד עזה, חברון, רמאללה שבכוח אנשים נשארים שם, אבל אפחד בתכלס לא רוצה להיות שם.
איטס דה סיים פור מי.

בכל מקרה, הסיפור שלי דיי מסריח, ולא מעניין יותר מידי, אני פשוט מתוסכלת, ובאלי להוציא את זה (תרתי משמע שתבינו אחכ) מבלי להיות מתוסכלת.

אני צכה לעשות בדיקות צואה.
כןכן חברים יקרים. לעשות קקי ולשים באיזה קופסא רנדומאלית ואטומה כדי שאנשים שבחרו מקצוע חרא יבדקו מה זאת המחלה המדיינת שיש לי בגוף. או לפחות ישללו דברים.
יש לי חשש לסרטן הקיבה, קולטים? לא, אני לא קולטת. ואני מעדיפה להישאר צינית ויבשה לגבי זה, כמו הפוסט הזה.

אז מכירים את זה שאתם אוכלים כל דבר בערך בבית בשביל מטרות כאלו ואחרות?
- שעה פאקינג 7:00 בבוקר, ואני דופקת כוס חלב, אח"כ מסיימת חצי עוגה, ואז עוברת לסיגרים מרוקאיים במילוי תפוחי אדמה.
ושתבינו, פאקינג, 7:00 בבוקר!!!!!!!! 7:00!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני ככה קרובה ללדפוק סטייק, או לפשוט על חומוסייה.
אבל אני גם ככה קרובה לוותר וללכת לבסיס לשבועיים של הנאה מרובה.

אבל אם אני אוותר ואלך- מצד אחד זה יפחית ממני עול כבד של לשבת ולחכות למשיח בערך, שכבר קבענו שהוא לא בא ולא מטלפן...
מצד שני, זה נוגד את החוקים והכללים שאני מאמינה בהם, ובנוסף מה אני אגיד לקצינה שלי?!!?!?!!?
אני מדמיינת את השיחה: "היי, קרן, מה קורה? שומעת, הייתי היום בבדיקות האלו שאמרתי לך? כן, כן.. אז זהו שלא, זה לא באמת היה בדיקות דם כמו שאמרתי לך, זה היה בדיקות צואה. כן, אני יודעת, לא הייתי צריכה לשקר לך, אבל תביני שזה מביך... כן סליחה, בסדר, אני אנקה תשירותים כל השבוע כל יום. אוקי, מבטיחה גם לא לשכוח דנה. סבבה. קיצר את מוכנה להקשיב? אז לא יצא לי קקי.. אכלתי כמו בהמה ולא הלך."
ובטח הפרצופים שהיא תעשה יהיו כאלה -

בכל מקרה, כבר 7:36, והבטן שלי בשלה.. בוגדת בי.
ואני מרגישה נבגדת, מיוסרת, מבולבלת, מאוכזבת, עם שיברון לב (כי ככה מרגישים בבגידה, לא? תודה לאל, זה הכי קרוב לבגידה שהרגשתי).

וזה דפוק, אני אלופה, א ל ו פ ה בלתת תירוצים, אני כזאתי חרטטנית, שבחיים לא הבנתי איך החירטוטים האלו יוצאים כ"כ טבעי. אבל בקשר לעניין הזה זה יוצא מביך בכל דרך שהיא. ואני לא יכולה להשקר ולהגיד שהבדיקות דם לא יצאו טובות, נניח. כי איך אפשר לבדוק תוך רגע את הבדיקות שעשית לפני כמה דקות?

קיצור הכל יוצא מגעיל ומסריח מכל הכיוונים, אני מתפללת למושיע כבר.
ניראלי אני הולכת לסיים קרטון חלב, לאכול שזיפים, ולשתות מים עם אבקות מוזרות שחנויות מוכרות לנו שזה אמור לעזור למערכת העיכול אבל בעצם זה לא עוזר.
אולי רק אחרי זה יגיע הישועה.

ומי שנגעל מהפוסט הזה, אז שילך כוסאמק, ואמן שגם הוא יצטרך לעשות בדיקות צואה.
כי אני מה זה לא נהנית מהעובדה הזאת, ומכל הקטע הזה שאני צכה לעשות.

זה כמו בצו ראשון, שכולם מסתובבים עם הכוס שתן שלהן. תדמיינו בחורה מה זה כוסית עם כוס שתן.
דה סיים שיט.

לא חשוב, בלבלתי לכם תמוח.
קיצור ביי, ובעזרת ה' בירושלים הבנויה ולא נדע עוד בדיקות צואה.

מחקרים מראים

שאנשים עצבניים כמצב רוח ברירת מחדל (בוחרים להתעצבן) ואלו שנוטים להכפיל סימני קריאה ושאלה (פירוש הסימנים במקרא: אני לחוץ תחת, גם כשאני שואל מה נשמע) נוטים לחלות בסרטן. וברצינות יותר- לא הבנתי עשית קקי או לא בסוף?

מותר לשקר שקר לבן
בבדיקות דם מסוימות צריך צום 12 שעות
אז מותר לשקר ולהגיד ששכחת לצום ולכן קבעו לך מועד נכון.
&nbsp
בקשר לבדיקות צואה
יש כמה הדגשים כדאי לדעת
&nbsp
* יש אנשים שעושים צואה בשעות מסוימות
למשל בבוקר
אם את לא מהאנשים שעושים בבוקר באופן קבוע-יהיה לך קשה לעשות את הבדיקה.
&nbsp
* לאכול את כל המקרר בבוקר לא חושבת שיעזור
כי צריך כמה שעות לעכל את כל האוכל.
&nbsp
הכי טוב זה לאכול לאכול יום לפני:
בערב כמה שעות לפני השינה
אוכל משחרר (ללא לחם)
למשל טחינה
או שוקו וכל החלבי הזה הקליל (לא גבינה צהובה)
&nbsp
ובצהריים יום לפני לאכול ארוחה מלאה דגנים קטניות וכו..
&nbsp
מקווה שהכל בסדר איתך
ושהבדיקות יצאו טוב

ולעולם אל תגידי דברים שליליים על עצמך ועל גופך!
זה פשוט היה חוק מרפי..
&nbsp
בהצלחה

שרונת XD

New member
קצת הגזמת :)

זה לא נעים, לא נורא.
מגיל 40 כולם צריכים לעשות בדיקת דם סמוי בצואה כבדיקה שגרתית.

מקווה והכי חשוב שלמרות התסכול הבדיקות יחזרו

כמו שצריך. נראה לי שמעבר לבדיקות הצואה הלא נעימות במילא, מה שיותר מתסכל ומלחיץ הוא החשד. מקווה שהתבדיקות יחזרו במהרה ויגלו שהכל בסדר.
אגב, בנוגע לכאבי הבטן המטורפים, האם ניסית לעשות בדיקות רגישות לגלוטן ולקטוז ?

תרגישי טוב

למעלה