מבולבל

babyface20

New member
מבולבל

היי,

אני בן 22 מתחיל שנה אחרונה בתואר(כן הספקתי לעשות הרבה גם לממן את התואר לבד וגם לעשות שירות צבאי מלא תוך כדי),מתחילת השבוע נהייתי מבולבל מאוד קיבלתי הודעה מהיום להיום שמשנים לי את אזור מקום העבודה כך שאני אבלה לפחות עוד שעה לכל כיוון בנסיעות כל יום,כמובן שהדבר הראשון שעלה לי לראש היה להתפטר ואני עדיין שוקל זאת כי בנוסף אני עובד לרוב עם אוכלוסיה בגיל הוריי כך שאין לי באמת אווירה צעירה של אנשים בגילי ואני דיי מגיע לעבודה לעיתים ללא חשק,
אך יש משהו שמציק לי,איני מצליח להישאר במקום עבודה לאורך זמן,אני כל הזמן חושב על עזיבה,ובסופו של דבר אני מגיע כמעט לשנה במקום העבודה ואז מתפטר,כוונתי הייתה לשבור את המחסום הזה במקום העבודה הנוכחי אך אני בספק אם אצליח להחזיק מעמד לאורך זמן,חייב לציין שמקום העבודה הנוכחי קשור לתואר שאני עושה, אך כרגע בתפקיד שאני מבצע זה באופן שולי.
האם אתם חושבים שבגילי אני צריך ללכת למקום עבודה שאני יהנה בו ותהיה אווירה צעירה או לחפש משהו שיהיה קשור לתואר שאני לומד?
האם הוספה של שעה פר כיוון לנסיעה שלי זה דיל ברייקר? או שאני מגזים ואני צריך לקבל זאת?

אשמח לעצות....

לירונעע

New member
התשובות שלך הן בתוך השאלה

תן לי לפשט את זה עבורך לפי הנתונים שנתת.
שורה תחתונה - אתה בעצמך אומר שלא טוב לך. אז למה אתה נשאר במקום שלא טוב לך בו???
אם היית אומר שממש טוב לך בעבודה, והבעיה היחידה היא הנסיעה של השעה, הייתי אומרת לך שלא שווה לוותר על זה. אבל זה ממש לא המקרה.

רוב האנשים נשארים במקומות שלא טובים להם (בין אם זה עבודה, מערכת יחסים, מקום מגורים וכו') מהסיבה שהם התרגלו לשגרה ושהם נלחצים שהם לא יוכלו למצוא משהו יותר טוב.
יש אנשים עם משפחות וילדים שעוזבים מקומות עבודה כי לא טוב להם. למזלך זה לא המצב שלך כרגע. פשוט תזרום.
זה נראה שיותר חשוב לך לצבור "פז"ם" בעבודה מאשר העובדה אם טוב לך או לא. זה באמת נראה לך היגיוני?
אם אתה במצב שאתה מפרנס את עצמך, תחפש עבודה אחרת ורק אז תתפטר.

בהצלחה!

לדעתי האישית

אם שעה של נסיעה לא תקשה עליך
(תלוי בכמה אוטובוסים תסע, או ברכב,
אם אוטובוס\רכבת אז אולי תוכל לנצל את הזמן ללמידה בשנה האחרונה שלך)
&nbsp
מה שכן לדעתי
בימנו
העבודה לא צריכה להיות מהנה
(תחביב זה מהנה, עבודה לא.)
עבודה צריכה להיות נסבלת.
מה הכוונה? אם אדם יכול לצאת בבוקר לעבודה (יש לו תמוטיבציה לצאת איכשהו לעבודה)
אז זה נסבל.
&nbsp
עבודה כייפית מוצאים אחר כך, כשכבר יש ניסיון תעסוקתי, כיוון מקצועי
וגם זה-לא תמיד.
&nbsp
אם שעה של נסיעה זו לא באמת בעיה שלך
אז תישאר במקום העבודה
בימנו קשה למצוא עבודה גם ככה
ואם עבודה שלך קשורה למקום הלימודים שלך
תשאר תצבור וותק
זה מאוד חשוב בימנו הוותק לכתוב עליו בקורות חיים
&nbsp
ושאפו על ההצלחה שלך בגילך הצעיר

oromer

New member
מנהל
תראה,

לשנות ולהחליף הרבה מקומות עבודה, זה לפעמים לא נראה טוב, וגם לאדם כל פעם להסתגל למקום חדש ולהוכיח את עצמך בכל פעם זה מורכב.
מצד שני אתה צעיר וזה מובן. אנחנו לא תמיד יודעים מה טוב לנו עד שאנחנו לא מנסים.
לוקח זמן עד שמגיעים למקום שטוב לנו בו.
אני בהחלט מבינה לנסוע שעה לכל כיוון ולעבוד עם אנשים מבוגרים זה קשה ומכביד.
ללמוד ולעבוד במרחק שעה נסיעה זה נראה לי מעמסה לא פשוטה.
אני חושבת שחשוב לחפש עבודה בתחום שתיתן לך ניסיון. יכול להיות שכדאי לך להתייעץ עם עו"ד יכול להיות שזה הרעת תנאים. לשנות את מיקום העבודה בפער משמעותי זה הרעה בתנאי העבודה. אם זה כך מותר לך להתפטר ולקבל פיצויים. תלוי על מה חתמת ומה סוכם איתך בהתחלה. כדאי לבדוק ולהתייעץ בסוגיה זו. חשוב לציין שאם תמשיך לעבוד לא בטוח שתוכל להגיד שזה הרעה כי הסכמת. אני חושבת שתחשוב מה מתאים לך. אם תפש עבודה ותגיד שזה בגלל שהם עברו מקום אז זו סיבה הגיונית. תחפש עבודה במקצוע ובנוסף תבדוק מה הזכויות שלך.

למעלה