שרשור היכרות

לירונעע

New member
שרשור היכרות

אז בגלל שאני קוראת הרבה הודעות של מצטרפים חדשים וגם כדי שיהיה לנו מושג קטן לגבי האנשים בפורום, חשבתי לעשות שאלון היכרות קצר וקליל

ואם זה יעזור לאחרים לקבל רעיונות מה טוב, כי מההודעות שקראתי נראה שאני לא היחידה שמתחבטת בשאלה "פניי מועדות לאן?
"
מנהלים מקווה שזה בסדר

ולשאלון

שם:
עיסוק נוכחי:
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן?
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט?
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל"
)
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'?

*השאלון כתוב בלשון זכר אך מיועד לשני המינים. (תמיד רציתי לרשום את זה
).

שבוע טוב

שם: הכתובת היתה על הכינוי
מקום מגורים: ההר שמלא חזירי בר כל ימות השנה
עיסוק נוכחי: אורז את מקום המגורים הנוכחי
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? לפני, אחרי, במהלך. לטרקים במזרח. מהקיץ ועד אחרי החגים.
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? מומלץ אך לא בריא בארצנו, או במימון מארנקנו. תכננתי, למדתי סיימתי, ותמיד אמשיך. למידה זאת דרך חיים.
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל") חינוך, גידול ומכירת ילדים ליהודים חשוכי פוריות.
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? להזכר לבדוק בלוח שנה שבועיים מראש
השנה.

*השואל כתב בלשון זכר ואינו מיועד לשני המינים. (תמיד רציתי לרשום את זה-מוכר אתרוגים בשוק לסוכות).

Purple Mushroom

New member
תלוי איזה משחק מחשב

כשהייתי גיימר יותר רציני, עקבתי באינטרנט בסוף שנות ה90, אחרי תיכנון ותיכנות משחק המחשב qfg5, וסיירה רצו לגשת למועמדות לפרסי המוסיקה, בגלל הקונצרט של המשחק, בגלל המוסיקה של המשחק. אח שלי כנראה עדיין גיימר, ובמפגש המשפחתי האחרון, סיפר לי בהתלהבות, שקנו את סיירה, ורוצים לעשות עוד משחקי מחשב.
אז תלוי בעצם באיזה משחק מחשב המוסיקה נוראית?

gandalf885

New member
עונה על השאלון

שם: מוטי
מקום מגורים: ראשל"צ
עיסוק נוכחי: נציג שירות בגולן טלקום
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? לא עשיתי טיול
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? מתחיל ללמוד מנהל עסקים במכללה למנהל
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל") אימון (קואצ'ינג) או בכל מה שקשור לשיפור והתפתחות אישית
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? מאחל לעצמי להכיר אנשים וחברים חדשים אולי אפילו בפורום הזה... מאחל לעצמי הצלחה בלימודים החדשים, הכרת אנשים חדשים בלימודים ויצירת קשרים חדשים

לירונעע

New member
ועונה בעצמי

שם:
לירון
מקום מגורים:
יישוב במרכז הארץ
עיסוק נוכחי:
כרגע אין, חזרתי לא מזמן מארה"ב, מאמינה שאתחיל לעבוד כבר בשבוע הבא

האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן?
עשיתי טיול לתאילנד למשך חודש, בנוסף גרתי בארה"ב למשך חצי שנה.
התכנון כרגע הוא טיול אחרון לחצי שנה לדרום אמריקה שאני מקווה שיקרה בשנה הקרובה.

אכן מתכננת ללמוד אך לא בשנתיים הקרובות, ברור לי שבמכללה וברור לי שאצטרך לחסוך הרבה כסף. כרגע אני לא כ"כ יודעת מה אלמד, מאמינה שאסגר על עצמי בהמשך.
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל" )
כמו שאמרתי, אין לי כרגע משהו ברור בראש, אבל הכיוון הוא טלוויזיה. בין אם זה מגישה ובין אם זה עורכת תוכן ותפקידים בסגנון.
מאחלת לי להכיר הרבה חברים חדשים, לבלות הרבה עם החברים הקיימים, לעבוד בעבודה שאני אוהבת וכמובן לחסוך כסף (ומקווה שהרבה
).

שבוע טוב

ebi83

New member
הולה סניוריטה

שם:
&nbsp
מקום מגורים: רמת גן
&nbsp
עיסוק נוכחי: מנהלן בחברה לרישום ועריכת פטנטים
&nbsp
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? כן, חודש לאירלנד. אחרי התואר הראשון טיילתי שלושה חודשים בניו זילנד ונגיעה של תאילנד.
&nbsp
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? כרגע סטודנט לתואר שני...
&nbsp
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל") יעוץ ארגוני
&nbsp
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? להתקדם בתואר ואינשאללה גם בתזה (שתצא לפועל וכאלה).
&nbsp
שיהיה בכיף

עונה

שם: יוצרת את עתידי
מקום מגורים: דרום
עיסוק נוכחי:סטודנטית
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? לא, וגם לא מתכוונת לעשות.
טיולים לחו'ל זה ביזבוז כסף. החוויה עוברת אחרי יום אחד כשחוזרים לארץ.
אם טיול אז רק כדי לשפר את השפות הזרות שלי
(ככה זה ישתלם לי לטווח הרחוק הטיול הזה והכסף שאשקיע בו)
&nbsp
סטודנטית.
אקדמיה חשובה רק למי שאוהב ללמוד.
למי שלא, שיחפש מקצוע שהוא אוהב וילמד.
לימודים לומדים באהבה, או לא לומדים בכלללל

&nbsp
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל")
אשת עסקים ומנהלת.
&nbsp
שאתמקד בעזרת השם אמן
ואציב לעצמי מטרות שאגשים בשנה 2015.
לא הרבה מטרות, ושלא אצור לעצמי יותר מידי עומס מטרות כמו שאני תמיד עושה.
&nbsp

אוכל זה חובה להיותי חיה.

אם לא נוכל נמות.
טיול זה ממש לא חובה.
במיוחד לא לחו"ל. זה מה שנקרא מותרות.
ככה שזו ממש לא השוואה במקום.
&nbsp
&nbsp

NEO83

New member
טיול לחו"ל זה בזבוז כסף?

שמעת פעם על זכונות וחוויות שנשארים איתך?
מה שאת אומרת אפשר להגיד גם על כל טיול בארץ, או סתם הליכה בחוץ, למה לעשות את זה? זה ביזבוז אנרגיה, עדיף להישאר בבית ולראות טלווזיה

שמע

לפני בית אבות אצבור זיכרונות.
טיול בארץ לא עולה מעל 10 אלף שקל כמו שעולה בחו"ל.
&nbsp
אני מעדיפה לחסוך כסף כזה לקניית בית.
ומטרות אחרות בעלות 'רווח' לטווח הרחוק
ולא איזה חוויה חולפת שעולה המוןןןן כסף.
&nbsp
טיול בחינם הכי טוב
ללכת לים
לטייל זה טבעי שמטיילים ונהנים
אבל לא במחיר הענקי של טיולי חו"ל.
&nbsp

Somebody33

New member
הו, שאלון!

שם: חסוי :)
מקום מגורים: ישוב במרכז.
עיסוק נוכחי: עובדת בחנות.
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? עכשיו חוסכת לטיול למזרח בסביבות ינואר, ומחפשת שותף.
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? רוצה ללמוד, כנראה אחרי הטיול.
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל" ) הממ... לא בטוחה, אבל אני יודעת שאני לא רוצה משהו "רגיל" שיוצר שגרה קבועה, דברים כאלה פשוט משעממים אותי מהר ומייאשים אותי...
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? חברתית- ליצור קשרים חדשים, לימודית- אפשר ללמוד מהחיים לבינתיים
, ותעסוקתית- כרגע אני עובדת, אז הבקשה היחידה היא לחסוך את הכסף ולא למות משעמום!

Any991

New member
יש כאן עוד שאלון שאני רוצה לענות עליו

שם: כתוב
מקום מגורים: מרכז הארץ
עיסוק נוכחי: מחלטר כסטודנט
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? הטיולים שלי מתוכננים בלי קשר ללפני או אחרי.
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? מחלטר כבר אמרנו. לימודים אקדמיים זה מדהים. אני והאקדמיה ניפגש בחיים עוד כמה פעמים, אני בטוח
במה תרצה לעסוק בעתיד? (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל" ) כל מקצוע שדורשת אמא יהודיה טובה. באמת בא לי ללמוד הרבה ומהכל חוץ ממה שאני לומד עכשיו (אבל גם לקחת הפסקות בין לבין)
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? להצליח בהכל, להתקדם בהכל, לגלות על עמצך דברים חדשים, לדעת לקחת דברים לא טובים ולשנות אותם לגמרי ליתרונות ולאכול מלא דבש כי זה בריא

raptor89

New member
מכיר

שם: שמעון.
מקום מגורים: ירושלים.
עיסוק נוכחי: סטודנט במשרה מלאה.
האם עשית טיול אחרי צבא? אם כן לאן? כמה זמן? כן, איסלנד, שבועים וחצי. בין שנה א' לשנה ב' גם הייתי חודש בגיאורגיה.
מה דעתך בנוגע ללימודים אקדמאיים? האם מתכנן ללמוד/ סטודנט? כאמור, סטודנט.
במה תרצה לעסוק בעתיד (או לחילופין, "מה תרצה להיות כשתגדל")? במה שיעניין אותי באותו עתיד.
כידוע, ראש השנה בפתח, מה היית מאחל לעצמך מבחינה חברתית/לימודית/תעסוקתית וכו'? רק שיהיה טוב.

למעלה