שלום..
מחפשת חוות דעת

שלום..
מחפשת חוות דעת

כתבתי הודעה בפורום בינו לבינה על בעיה שאני מתמודדת איתה בעיקר בשביל לקבל חוות דעת של גברים.
מסתבר שזה משהו שקשה להשיג.. אז חשבתי שאולי גם פה יש אנשים שיסכימו להביע את דעתם..
ברור לי שהדעה שלכם לא בהכרח תשקף את התגובה שאני אקבל בחיים האמיתיים, אבל אני מנסה בכל זאת לקבל מושג כלשהו..
אז אם יש לכם משהו לומר בנושא אני אשמח לשמוע.. פה או שם או איפה שבא לכם.

תודה רבה :)

oromer

New member
מנהל
אף אחד לא מושלם

אני בטוחה שיש בך הרבה דברים יפים אחרים חיצונית ופנימית. אני בטוחה שיהיו גברים שזה לא יפריע כמו שאת חושבת. ברגע שאת תרגישי יפה ותקריני את זה, אז זה יתגמד.
אנחנו לרוב, מאוד שיפוטיים כלפי עצמנו. מבלי לראות אותך אני מניחה שגם אם את נחשבת שעירה, זה לא באופן מוגזם כמו שאת חושבת.
תראי, אחת צריכה להתאמץ להסתיר משהו אחד, השנייה צריכה להתאמץ לשמור על משקל תקין. אנחנו לצערי חיים בעולם, שדורש מאיתנו להראות בצורה מסוימת. וזו עבודה מאוד תובענית למי שזה לא בא בקלות יחסית.
יש אפשרות לעשות הסרת שיער בלייזר. יש אפשרות לעשות שעווה ואז לא צריך להוריד לעיתים תכופות. בגיל מסוים (אחרי 40) יש דילול רציני של השיער בגוף. וזה נעשה משמעותי עם השנים. ראיתי נשים שצומח להן על הגוף שערות בודדות. והן נחשבות לשעירות.

אני יודעת את זה

ומזכירה לעצמי את זה כל הזמן.
אבל עצם זה שיש עוד אנשים שיש להם מאפיינים חריגים או סתם כאלה שלא נחשבים לאידיאלים, לא גורם לי להרגיש פחות פגומה (בקטע הזה).. וזה לא שאני שונאת את עצמי כמכלול, אני פשוט נאלצת להתמקד כל הזמן בחלק שהכי מפריע לי.
אני מבינה שאולי אנשים לא רוצים לדמיין שזה מצב כזה גרוע, אבל כן..
התחייסתי הרבה לחלק הזה של הסרת שיער למרות שזה לא רציתי לפתוח דיון על זה, אז תסלחי לי הפעם....
וגיל 40?.. זה אוטוטו..

oromer

New member
מנהל
על מה רצית לפתוח את הדיון?

אני מסירה שיער בליזר. זה עוד לא הגיע למצב שאין לי בכלל שיער על הגוף אבל זה הדלדל בצורה משמעותית. ואני ממשיכה לקבל טיפולים.
גיל 40 זה רחוק ממך, אבל ככל שעובר הזמן יהיה לך פחות שיער.
אנשים אוהבים אסטטיקה. ולכן אני חושבת שצטרכי למצוא את הזמן ולהוריד, או להסיר שיער לצמיתות. ומעבר לכך ולפני הכל, תעשי את זה בשביל ההרגשה שלך. כאשר את תרגישי טוב זה יקרין החוצה

לירונעע

New member
קראתי את מה שכתבו לך בשרשור

ואת התגובות שלך, והאמת? לדעתי את נורא נורא מצפה לתגובה הזאת ש"תאשר" לך שזה בסדר ושזה לא מפריע לגברים וכו' וכו'.
אז דבר ראשון, מה לעשות, אנחנו חיים בעולם שרובנו הגדול רואים אסתטיקה כדבר נורא חשוב אצל בן זוג, ושעירות, נכלל ב"אסתטיקה" כמובן.
ראיתי שכתבו לך פתרונות על לייזר אך אמרת שזה לא עוזר, הציעו לך לשנות את הטיפול, גם לא כ"כ רצית.
אז אוקיי, אם נגיד אני זורמת על כך שבשבילך לייזר זה לא הפתרון והייתי במצב שלך - הייתי משקיעה פעם בשבועיים / חודש, הזמן שכמובן יתאים לך, ללכת לעשות שעווה (אם לא מרגיש לך בנוח, יש המון פדיקוריסטיות פרטיות שאולי תרגישי איתן בנוח).
אז קודם כל אני לגמרי מבינה שזה פתרון יקר. אך כמו שיש כאלה שהולכות לעשות החלקה יפנית כל חצי שנה (שזה דבר נורא יקר), או ניתוח אף/חזה/וכו', או פדיקור מניקור או בנייה, אז גם את יכולה להגיד לעצמך שזה משהו שאת משקיעה בשבילך ולעצמך ושיגרום לך להרגיש הרבה יותר טוב.

ועוד משהו שחשוב לי להגיד לך - יש לי חברה, שהיא ממש שעירה, ברמת הגב ועד לפנים וזה נורא נורא בולט לעין.
אבל מה?
היא אוהבת להתלבש יפה, היא מטפחת את עצמה, היא יוצאת, היא מבלה, היא נהנית מכל רגע.
יש לה ה-מון חברים. גברים מתים עליה!
אני לא אגיד לך שכשאני הכרתי אותה פעם ראשונה לא עלה לי לראש "וואו, למה היא לא מורידה שיער בפנים?!"
אבל זה מהר מאוד עובר אחרי שאת מכירה את הבנאדם. ולמה? כי לה זה לא הפריע בכלל. וברגע שאת רואה שלבנאדם עצמו זה לא מפריע, הוא מעביר לך את אותה ההרגשה.

שורה תחתונה - אם זה מה שיעלה לך את הביטחון, אם זה מה שבאמת מפריע לך ובלי זה את רואה את עצמך בן אדם מאושר, מציעה לך לעשות את המאמץ (גם מבחינה כספית וגם מבחינה של זמן ואולי גם מבוכה) וללכת למישהי מקצועית.
מצטערת אם זה יישמע בוטה, אבל איך הפדיקוריסטית שלי אומרת? "אני מורידה לאנשים שיער גם מה*** של התחת".
ככה שאת לא הראשונה, ובטח לא האחרונה.
לדעתי את בכלל צריכה לעזוב את כל העניין של "מה הגברים יחשבו" ויותר עלייך. את יכולה לקבל את עצמך ככה?? אם התשובה היא כן. את לא צריכה לעשות עם זה כלום ופשוט לחיות את החיים כאילו זה לא קיים בכלל.
אם התשובה היא לא, יש לך את החפירה שלי למעלה :)

נ.ב
אני יודעת שרצית חוות דעה של גבר, אבל הייתי חייבת

בהצלחה!

אוקיי..

אני לא אשקר, הייתי שמחה רק לקבל תגובות כאלו של "זה לא מפריע", "למי אכפת", "זה הפטיש הסודי שלי".. וכל מי מיני דברים בסיגנון

אבל זאת לא הסיבה שבגללה כתבתי את ההודעה. כתבתי את ההודעה כי זה נושא שמפריע לי מאוד (מאוד מאוד..) שאני מסתירה בחיים האמיתיים ואין לי אומץ לדבר עליו (אולי רק בהומור וגם אז מתהפכת לי הבטן), בטח שלא לשאול כל מיני גברים מה הם חושבים על זה.
אז חשבתי שאולי פה תהיה לי הזדמנות.. באינטרנט.. כשכולם אנונימיים.
אני בסך הכל רוצה לדעת מה מצפה לי. אם הייתי מנסה לסחוט תגובות חיוביות מאנשים הייתי מנסה להטות שם משהו לטובתי.. כשאת קוראת את ההודעה שלי את רואה שזה מה שעשיתי? כתבתי רק על הבעיה (שעירה מאוד) וההשלכות שלה (בתולה ומפחדת להכנס לקשר).
לא הוספתי פרטים שיחמיאו לי.. לא ניסיתי לרכך אף אחד.. כתבתי במפורש שאני רוצה לשמוע חוות דעת כנה.. גם אם היא שלילית.
&nbsp
ובין היתר גם כתבתי שאני מודעת לפתרונות להסרת שיער.. ושזה לא התחום שבו אני מחפשת חוות דעת..

ואני לא חושבת שאפשר להשוות בין דברים שנשים עושות כדי להיות יותר יפות (ברוב המקרים, כשלא מדובר במישהי עם נתונים חריגים או אחרי תאונה..) לבין מה שאני עושה רק כדי להיות נורמלית.
ברור לי שהעצות שלך הן מכוונה טובה ושאת רוצה לעזור, אבל מעדיפה לא להכנס לזה.
&nbsp
גם לי יצא להתקל בבנות כאלה.. שהן די שעירות בגלוי ומקבלים אותן בלי בעיה.. אבל במקרה שלי גם אם היה לי ביטחון עצמי בשמיים זה לא היה עובר.. זאת אומרת, אני בטוחה שחלק מהאנשים היו מקבלים אותי ועם כל השאר היה לי קשה.
ולא.. אני גם לא מסוגלת לקבל את עצמי.. אני מנסה, ואפילו הגעתי לאיזו מידה של השלמה.. אני לוקחת את זה קצת יותר בפרופורציות... אבל מאז ומתמיד שמעתי שאישה שעירה זה מגעיל וקשה לי להתנתק מזה.
&nbsp
לא גבר אבל לא נורא... תודה :)

תכתבי זאת גם בפורום הכרויות בתפוז

וגם בפורום הכרויות לגילאי ה30,
שם בטח יהיו עוד גברים שיענו לך

&nbsp

לא בטוחה

אם את צינית או רצינית..

בכל מקרה נראה לי שאני אוותר.. גם שתיקה אומרת משהו...

למעלה