זהירות, מטיילים

spaysi8

New member
זהירות, מטיילים

מה שלומכם? איך החופש?

קראתי באחד מאתרי החדשות שהמשטרה אשכרה מבקשת מאנשים לא להגיע לאיזורים מסוימים כי מפוצץ,
כל יום שאני ברכב אני שומעת שרשרת דיווחים שלא נגמרת,
אני גרה בזכרון יעקב ורואה מליוני תיירים במדרחוב (מה בכלל יש לעשות פה?? ממה אתם מתלהבים??),
בקיצור- אחד הפסחים העמוסים שנתקלתי בהם.
לי אישית זה מוציא את החשק, אני יודעת שבכל מקום שאלך אליו- המונים הגיעו לפני, הרבה ערסוותים, הרבה ילדים קטנים (שאני אוהבת, אבל לא במסות כאלה!),
איך מטיילים ככה? הרי גם לי יש חופש רק כשלכל העולם יש חופש..
איך מתמודדים עם הרעש והבלאגן והישראליוּת המוגזמת הזו??

אתם מטיילים בחגים? או מעדיפים לקחת חופש באיזה יום חול אוף-סיזן ובו לטייל?
הולכים לאתרים המוכרים (עין גדי, כנרת) או בורחים מהם כמו אש והולכים לאתרים סודיים ומגניבים?

h a j b i

New member
אין ספק שהחגים זה הזמן הגרוע ביותר לטייל

יש כאלה שאין להם ברירה אבל יש גם אחרים שיש להם. תמצאו זמן אחר לטייל

h a j b i

New member
אמרתי, יש כאלה שאין להם ברירה

אני מניח שאת יודעת אם את מאלה או לא.

Any991

New member
יוצא

שמטיילים במרכז, שזה מצד אחד כיף נורא אבל מצד שני זה מרגיש לפעמים ריקני קצת (שאלה למחשבה)

Any991

New member
קצת

פילוסופיה כזו-כשכתבתי את התגובה זה זרק אותי למחשבה פילוסופית קצת של האם
זה באמת בילוי אהוב וממלא. עכשיו אני לא במחשבה הזו-זה היה להט הרגע

Puskas

New member
השנה טיילתי דווקא

הייתי ביום חמישי בשמורת טבע עיון (מפל תנור), הכי צפון שיש בערך.
למרבה הפלא, עומס לא כל כך היה אפשר להגיד ואפילו שהגענו קצת מאורח (סביבות 12 וקצת), עוד הייתה חנייה אפילו.
כנראה הבלגן של יום רביעי השאיר הרבה אנשים בבית.
הייתי גם בזכרון באותו יום :) באתי בשביל איזו גלידרייה שמסתבר שנסגרה בחודשים האחרונים אז הלכנו לאלדו במקום שזה גם אחלה.

היה לי גם יום אחד של על האש בחופש הזה, מצאתי יער נחמד שהיה די ריק אז שוב, לא היה בלגן מטריד בכלל.

spaysi8

New member
חחחחחחחחחח מה?!?

כשבאים לזכרון זה רק בשביל אלדו, אין עוד גלידריות טובות אמיתיות חחחח הזוי שבאת לזכרון בשביל גלידה אחרת..

Puskas

New member
את אלדו הכרתי

אבל עד לפני כמה חודשים הייתה שם גלידה cono (גלידה כשרה הם קראו לעצמם) ובאתרים שונים טענו שהם אחת הגלידות הטובות בארץ אז עצרנו על הדרך ואמרתי שאם הם שם אז אחלה ואם לא אז אלדו שזה גם אחלה :)

spaysi8

New member
חחחח הזכרונים אפילו לא הכירו

הזוי.
לא מכירה אף אחד שמכיר ובחיים לא שמעתי עליה!

wild orchid

New member
אם אני מטיילת בחג אז רק במקומות לא מפורסמים.

לא מתקרבת לאטרקציות ומקומות שידועים כמגנט לערימות של אנשים. לראות המוני אנשים עם עגלות וילדים צורחים לא עושה לי את זה.

למעלה