לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2314223,142 עוקבים אודות עסקים

פורום עשרים פלוס

אנשים! לא, זה לא הפורום של הסדרה...זה מקום המפגש של העשור שבו אנחנו נכנסים אל החיים...עבודה, לימודים, צבא (קבע?), חתונה, גירושים וכו' וכו' וכו'...אבל חוץ מכל זה, יש הרבה כיף בעצמאות הזאת...אתם מוזמנים להיכנס ולדבר על כ-ל מה שבראש שלכם...אין הרבה חוקים מלבד המובנים מאליהם, תשמרו על תרבות דיון, תשתדלו לשרשר...נו, אתם כבר מעל 20...אתם יודעים על מה אנחנו מדברים...תהנו!

אודות הפורום עשרים פלוס

אנשים! לא, זה לא הפורום של הסדרה...זה מקום המפגש של העשור שבו אנחנו נכנסים אל החיים...עבודה, לימודים, צבא (קבע?), חתונה, גירושים וכו' וכו' וכו'...אבל חוץ מכל זה, יש הרבה כיף בעצמאות הזאת...אתם מוזמנים להיכנס ולדבר על כ-ל מה שבראש שלכם...אין הרבה חוקים מלבד המובנים מאליהם, תשמרו על תרבות דיון, תשתדלו לשרשר...נו, אתם כבר מעל 20...אתם יודעים על מה אנחנו מדברים...תהנו!
x
הודעה מהנהלת הפורום
ניהול מפגשי הפורום ע"י פרסום הודעה וציון איש קשר לפרטים במסרים- בבקשה לא לעשות אאוטינג ע"ג הפורום לגבי מיקום, שמות, תמונות, פרטים מזהים וכד'
פניות פרטיות בנושאים אישיים יש לנהל אך ורק במערכת המסרים.
אין לפרסם בלוגים וקומונות בפורום אלא רק בלוחות הפורום. 
המשך >>

לצפיה ב-'יש דברים שעליהם פשוט אסור להמר '
יש דברים שעליהם פשוט אסור להמר
<< ההודעה הנוכחית
27/12/2010 | 12:25
22
13
אומרים שבשביל התערבות צריך חזיר וחמור – החזיר יודע את התשובה ומנסה להרוויח על חשבון הצד השני -  והחמור מתעקש להתערב איתו.

פורום "עשרים פלוס" מזמין אתכם לחלוק את סיפור ההימור הרע שלכם: מתי התעקשתם להרוויח - וגמרתם קירחים מכאן ומכאן…

אז בואו וספרו לנו, כתגובה להודעה זו, על התערבות או הימור שנגמרו רע מבחינתכם

עשרה  גולשים שייבחרו על ידינו יקבלו כרטיס זוגי להצגה "או אני או הקזינו" מאת מורן אייזנשטיין מתנת משרד הכרטיסים פשבר. ההצגה תתקיים ביום שישי ה-7.1.2011 בשעה 22:00 בתיאטרון חולון.

את הסיפור ניתן להעלות עד ה-2.1 ב-12:00. לאחר מכן נודיע על הזוכים בפורום.

אנא עיינו בתקנון התחרות המלא:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

על ההצגה "או אני או הקזינו":

הצגה בבמויה של מורן אייזנשטיין ובהשתתפותם של: מורן אייזנשטיין, רוני ששון, פזית ירון-מינקובסקי, רמי חזקיהו, ליאון שניידרובסקי.

"או אני או הקזינו" היא קומדיית ריאליטי ססגונית ומצחיקה, על ציון - ישראלי טיפוסי שירד מהארץ עקב חוב לקזינו והסתבכות עם השוק האפור.
הוא מגיע עם אשתו למלון קולט יורדים בארה"ב, שם הוא פוגש שלל טיפוסים צבעוניים השותפים לחגיגה: הגיס, השכנה היפהפייה ואב הבית הערבי שמנהל את החגיגה.

ו-ב-נ-ו-ס-ף

מבצע 1+1 לגולשי "תפוז אנשים" (זוג  ב-110 ₪ בלבד)
להזמנות: פשבר אתר המבצעים וההנחות
03-5745005 (בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00)
או ב: http://www.pashbar.co.il (24 שעות ביממה)
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'הימור בקזינו'
הימור בקזינו
27/12/2010 | 21:51
3
השבוע שהינו בטיול בקוסטה ברווה ובמהלך השהייה ביקרתי בקזינו של מלון מפואר, מה אומר ומה אגיד כולי נפעמת למכונות המזל ניגשת מביטה מתבוננת שומעת רעש וצלצול של מטבעות ומחליטה לנסות אך כל מכונה בה שיחקתי והימרתי די מהר בגדה בי ואיך שאני קמתי מאוכזבת התיישבה לה  גברת די מהודרת וכבר בהתחלה במשיכת הידית של המכונה בפעם השנייה נשמע צליל מטבעות מוכר. בסכומו של דבר ההימור שלי במכונות לא צלח אך עדיין חיוך קטן נסך. מי יודע אולי בפעם הבאה המזל וההימור ידבקו גם אלי.
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'לתחרות -הימור שנגמר בסוף לא טוב'
לתחרות -הימור שנגמר בסוף לא טוב
28/12/2010 | 01:00
2
היה לי חבר טוב ידיד נפש כזה...הוא מאוד אהב אותי ורצה אותי בתור חברה שלו...
אני פחות ...היה לי קשה הוא בחור דתי אני חילונית ,היו חילוקי דעות ...לא הסתדר לי כל כך...
ובכל זאת הוא מאוד נקשר אליי וניסה איכשהו שאני אמשיך להיות איתו ולצידו .
היה לו חבר מאוד מאוד טוב... והיינו ביחד כל הזמן...החבר הזה שלו נדלק עליי גם
והידיד נפש שלי התעצבן טיפה עליו כי הוא שם לב שהוא שם עליי עין והיה צוחק ואומר לשנינו
בעצם מה הסיכוי בכלל שאני ארצה אותו....והוא תמיד אמר אני מוכן להמר איתך שהוא (החבר הכי טוב שלו) לא ינסה לעשות משהו
שהוא לא היה עושה במקומו וזה להתחיל איתי או לנסות מעשה כלשהו איתי...
טוב...הימים עברו ונשארנו חבורה צמודה מאוד ...היינו במסיבה שלושתנו ,רקדנו והחבר הטוב שלו התחיל איתי ונישק אותי אפילו..
אני קצת המשכתי כי משהו בבחור הזה סיקרן אותי ובכל זאת היינו במסיבה ושתינו טיפה ולא התאפקנו.. כמובן שעצרתי אותו אחריי זה
אמרתי לו שזה לא בסדר ושיש לו חבר טוב כבר שנים וזה אסור...
בסופו של דבר היו עוד כמה פעמים כאלו דומות עד שידיד שלי גילה מה שהלך בינינו.... וכעס מאוד.
ההימור שלו כנראה החליק לצד הלא נכון.. ומי שנשארה קרחת זאת אני בסופו של דבר... הוא ניתק עם החבר את הקשר ....עד היום הם לא בקשר.
ואני איבדתי ידיד נפש מכיוון שלא היה לי את האומץ לספר לו מה שקרה....
אני מאמינה שהיום הוא נזהר בהימורים שלו...
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'פעם זכיתי בתחרות הצ'אט ועונשו'
פעם זכיתי בתחרות הצ'אט ועונשו
28/12/2010 | 11:27
וזה היה ביום שישי בלילה בתיאטרון חולון, ולא יכולתי להגיע.

אבל בכל זאת: פעם דרך מייל באנגלית, בסוף שנת 2004, בנובמבר, אני חושב,
נעקצתי בעוקץ הניגרי, ושלחתי 1,000 ש"ח לאפריקה, דרך שירות מיוחד של בנק ישראל.
כי חשבתי שאזכה בירושה של מיליארדים.
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'הימור שגוי כפול 2'
הימור שגוי כפול 2
28/12/2010 | 13:01
2
בטיול שנתי בבית ספר ערכו הגרלה שבה בחרו את 4 התלמידים שיאלצו לסחוב ציוד לאורך כל המסלול.
בהגרלה יצא לי את הספרה 9 ובגלל שאני לא אוהבת את הספרה הזאת ביקשתי מחברה שתחליף איתי כי לה  יצאה הספרה 2.
אחרי ההחלפה הרגשתי הרבה יותר אופטימית אבל האופטימיות שלי נעלמה במהרה כשגיליתי שדווקא הספרה 2 נבחרה כאחת מ-4 הספרות של התלמידים שיסחבו את הציוד.
אבל פה הסיפור לא נגמר...
בשעות הערב הגענו לאכסניה ואז שוב התקיימה הגרלה, הפעם בשביל לבחור מי ישן בחדרים הישנים והצפופים ומי במשופצים.
גם בהגרלה הזאת יצאה לי הספרה 9 ולשם שינוי החלטתי שהפעם אני לא מחליפה אותה ויהי מה
אבל כנראה שהמזל ה"טוב" שלי שוב הגיע אלי והספרה 9 דווקא כן נבחרה הפעם!!!
וכך אחרי יום מעייף שבו נאלצתי לסחוב ציוד כבד, במקום ללכת ולנוח בחדרים המשופצים והנוחים נאלצתי  להסתפק בחדר מעפן עם מיטות שבמקום לרכך את כאב הגב שלי מהסחיבה, הכאב רק הלך וגבר.
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'@_@'
@_@
28/12/2010 | 20:25
אז....לוטו.
ו..טוטו..
ו..כאלה של המזלות
ואלו של העונות,השנים והפרחים.

ברצוני להודות למפעל הפיס על מפעל חיים בעשיקת "צרכניו" ,אלו שהוא בחר בהם ולא הם בו.
peace~
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'ההימור שלי'
ההימור שלי
30/12/2010 | 11:33
1
בעלי קנה לי פלאפון <משוכלל אבל לא מה שרציתי>
קיטרתי לו שאני רוצה אייפון ואחרי שבועיים של חפירות מצידי קיבלתי ממנו <מבעלי> מייל מהעבודה שהוא נענה לבקשתי וקנה לי אייפון חדש.
אני ברוב טיפשותי התקשרתי לחברה שלי שידעתי שהיא מאוד רוצה לקנות את הפלאפון הנוכחי  שלי אמרתי לה בואי הפלאפון שלך
באותו יום בצהריים מסרתי לה את הפלאפון <כמובן שבעלי ידע זאת אך לא חשב שאעשה צעד מהיר שכזה> בערב חיכיתי לבעלי שיחזור עם "האוצר" שלי  אבל......מסבר שהאדון צחק עליי ואמר לי שהוא התלוצץ איתי (?)    עכשיו לכי תסבירי לו שאין לי פלאפון
כמעט חנקתי אותו  הוא היה ב ממני

אחרי כמה ימים קיבלתי את מבוקשי חדש דנדש
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'ההימור שלי.'
ההימור שלי.
30/12/2010 | 19:34
1
1
במשך המון זמן היה לי ספר בלוד. החלטתי להמר ולהחליף אותו באחד אחר באור יהודה. וואלה, יצאתי קירח מכאן ומכאן. (עשה לי קצוץ, כן?)
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'ההימור על אשתו של המנכ"ל....'
ההימור על אשתו של המנכ"ל....
31/12/2010 | 15:24
1
2
ההימור כדלהלן...התערבתי עם חבר על כך שבמסיבת העשור של החברה אשר בה אני עובד אני מהמר על תוצאה של פלירטוט ונשיקה מעודנת עם אשתו של המנכ"ל  וזאת כתוצאה ממהלכים אופרטיביים ונקודתיים אשר אני אמור לבצע בפועל וזאת במהלך המסיבה.....בשורה התחתונה התוצאה היתה.....פיטורין לאלתר וסטירת לחי מצלצלת ...
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-''
31/12/2010 | 20:17
1
לצפיה ב-'תמיד קיבלתי בבזוקה'
תמיד קיבלתי בבזוקה
01/01/2011 | 00:17
שכשאגדל אגיע לירח. מסביב התווכחו והתערבו איתי שזה מה שיקרה. הרי כתוב ליד ג'ו מהבזוקה.

בסוף יצאתי כזאת אסטרונאוטית. איך אכלתי אותה
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'תחרות אכילת שנגמרה בקילקול קיבה...'
תחרות אכילת שנגמרה בקילקול קיבה...
01/01/2011 | 12:53
בימי התיכון, במסגרת הפנינג פורים, התערבנו אני וחבריי מי מבינינו יסיים קרטון שלם של קרמבו (40 יחידות) ברבע שעה. קבענו שהמפסיד יזמין את המנצח למופע סטנד אפ של מה קשור שתיכננו ללכת אליו באותו ערב. מסתבר שזה פחות קל ממה שזה נשמע... אחרי חצי קרטון התחלתי להיגעל מהטעם ולהרגיש בחילה מרוב מתיקות. בכל זאת לא ויתרתי והמשכתי לזלול גם כשהשנים האחרים נשברו, עד שניצחתי בהתערבות. את אותו לילה ביליתי בשירותים בגלל קילקול קיבה ובסוף לא יצאתי איתם לאותה הופעה. עד היום הם צוחקים על זה
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'גביע אירופה לאלופות בכדורסל'
גביע אירופה לאלופות בכדורסל
01/01/2011 | 15:14
8
7 באפריל 1977. אותו יום חל במקרה גם יום הולדתי ה-15 על פי התאריך העברי. קבוצה של כמה עשרות בני נוער ואני ביניהם צופה במשחק הגמר המיתולוגי במבנה ציבורי באחד מקיבוצי הכרמל במהלך מחנה נוער בחופשת הפסח.

מהתחלה האמנתי שמכבי תיקח את הגביע! לפני המשחק, אחד הנערים הציע התערבות ואני, שהייתי בטוחה שננצח, הסכמתי (התערבנו על חפיסת שוקולד רוזמרי). כולם ידעו על ההתערבות. באמצע המשחק הוא "השתפן" וצעק אלי מהקצה השני של האולם "מבטלים את ההתערבות!" ואני לא התווכחתי, כמובן. כשלרגע היה נדמה שהמצב משתנה הוא צעק שוב: "מתערבים, מחדש?" וגם הפעם לא הגבתי.

בסופו של דבר, כידוע, מכבי ניצחה אבל הוא התנער מההתערבות. הוא טען שבגלל שלא הסכמתי להתערב מחדש זה לא נקרא...

אחר-כך החלטנו להתכתב (לא, לא במסנג'ר, סקייפ, מייל ואפילו לא בפייסבוק) ואת המכתב הראשון שלו אליי הוא כתב על נייר של שוקולד רוזמרי...
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'הימרתי על ה- $ ב- 2003'
הימרתי על ה- $ ב- 2003
01/01/2011 | 21:30
1
כל מי שדיברתי איתו אז טען - " הדולר רק עולה. הדולר אף פעם לא יורד. " היום בדיעבד, אנשים אולי לא יבינו על מה אני מדברת, אבל אז זה היה הלך הרוחות.

הצמדתי לדולר סכום כסף די רציני ב- 2003. זה היה אחרי שהוא ירד מ- 5 ל- 4.6. אז הוא כבר פעמיים ירד ל- 4.6 ועלה שוב ואני הנחתי שתוך זמן קצר הוא עולה למעלה ואני גורפת את הכסף ויוצאת מההצמדה.  אחרי שהמרתי, הדולר החל לרדת ולרדת ולרדת. כשהוא ירד ל- 4.4 , אנשים אמרו לי- "מה עכשיו את רוצה לצאת כשהוא ירד. זה לא חכם לעשות את זה." אז נשארתי והדולר המשיך לרדת ואחרי זה עלה ב-2006 מעל 4.7 ואז חיכיתי לכסות את ההפסדים ומה לעזוב כשהוא עולה... הרי הוא יכול לעלות עוד.  ואז הוא פתאום בשוונג מיד ירד וירד וירד. אני זוכרת כשהתייעצתי עם ידיד שלי כשהוא הגיע ל- 4.3. בבטחון גמור הידיד טען שהדולר יעלה. מה שקרה בפועל שהוא המשיך לרדת לתהומות חדשים וירד מתחת ל- 4.

וזהו. עד היום אני תקועה בהצמדה הזאת שאין בה שום ריבית ושום כלום. רק צמוד לדולר... וקשה לצאת, כי מי יודע, אולי ברגע שאצא, הדולר מיד יחל לעלות ולעלות ולעלות ויגיע ל- 5 ויותר. אולי כדאי שאני אגיד לאנשים שמהמרים על מט"ח כשאני יוצאת, כדי שהם ידעו שזה הזמן הטוב ביותר להכנס
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'טוב, אז ההימור של חיי היה:'
טוב, אז ההימור של חיי היה:
02/01/2011 | 08:37
כשהייתי בת 17,הייתה לי מריבה קשה וגדולה עם אימי והחלטתי לעזוב את הבית, זה היה הימור מאוד גדול, ילדה בת 17 לוקחת את כל חפציה ועוזבת את הבית לפני שיש לה בראש בכלל מחשבות וכיוונים מה?איך?כמה?ולמה?
אבל ברוך השם ההימור שלי הצליח מצויין עברתי לגור עם חבר שלי (לימים הפך לבעלי) , הוא היה עדיין חייל ואני תלמידה אבל למרות כל ההימור הקשה והגדול הזה , הכל הצליח, אמא שלו (לימים חמותי המדהימה)קיבלה אותי בזרועות פתוחות ולקחה אותי תחת חסותה ממש כמו בת נוספת שלה (אין לה בנות, יש לה רק 4 בנים ואני הפכתי להיות הבת שהיא מאוד רצתה)
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'תחרות ואפשרות לזכיה בפלאפון נוקיה'
תחרות ואפשרות לזכיה בפלאפון נוקיה
02/01/2011 | 11:07
3
3
לפני הרבה שנים כשהייתי ילד קטן בן 14 , היה פורטל לנוער גדול בשם "בונו".
היה תחרות של משחק ג'אבה באינטרנט של איסוף פופקורן בשקית, מי שאוסף הכי הרבה נקודות מקבל פלאפון נוקיה (מקום 1) ומקום 2 ושלישי זוכים גם במשהו שווה.
אני יום ולילה עבדתי על המשחק הזה כל החופש הגדול , והיה מישהו שהתקשר אליי ואיים עלי להפסיק לקחת נקודות כי חברה שלו רוצה את הפלאפון. בקשתי מחבר טוב שלי שהתחבר דרך הכינוי שלי ויעזור לי לאסוף פופקורן. בסופו של דבר ממש לפני סיום התחרות, אחרי חודשיים של עבודה קשה סיימתי מקום 4 וזכיתי בשקית פוקפורן עלובה. טוב, לפחות פעם ראשונה אכלתי פופקורן מהמקרוגל עם חמאה.

אמא שלי התקשרה למנהלת האתר ואמרה לה שכל החופש הגדול עבדתי קשה רק בשביל השקית פוקפורן.

בבקשה תתנו לי כרטיסים להופדעה של מורן, אני מעריץ גדול שלה! ואני רוצה ללכת עם חברה שלי שתינו מעריצים גדולים שלה ועקבנו אחריה בתכנית אירוח בערוץ 10, בחדשות בידור בטלויזיה, ביוטיוב וכתבתי סטטוסים יפים עליה בפייסבוק וחשבתי לפתוח לה קבוצת מעריצים בפייסבוק.

תודה
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'פעם הבטן שלי ממש כאבה!'
פעם הבטן שלי ממש כאבה!
02/01/2011 | 11:59
2
1
לקחתי סיכון והפלצתי, אממ הפסדתי...
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'אופס, זה לא היה אמור להיות משורשר לכאן!'
אופס, זה לא היה אמור להיות משורשר לכאן!
02/01/2011 | 12:37
1
המנהלת!!!!!!!!!111111 זה הלינק שהבאת לי.
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-''
02/01/2011 | 15:22
3
לי זה קורה יותר מידי פעמים לאחרונה.
סובל מפעילות מעיים, ומפליץ הרבה.
אולי בגלל כל מיני דברים מתוקים שאוכל :)
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'ההימור שנגמר רע מבחינתי...'
ההימור שנגמר רע מבחינתי...
02/01/2011 | 11:45
מעולם לא זכיתי באף הימור או הגרלה למעט זאת:
כחייל משוחרר נרשמתי ללימודים באונברסיטה העברית בירושלים, וכמובן נרשמתי גם למעונות.
כמה ימים לפני תחילת הלימודים, הסתבר כי רשמו למעונות בטעות יותר אנשים מהיצע החדרים.

הנהלת המעונות החליטה לזמן את כל המיועדים להגרלה, בין כל הנרשמים, ומותכם לבחור רק 3 אנשים שיאלצו
לוותר.
היתה לי הרגשה רעה, ואף התערבתי עם חברי ששמי יעלה בין ה"זוכים"
ההגרלה התקיימה וכמובן שאני עליתי בגורל... אוף (אני שוב מתעצבן למרות שחלפו כמה שנים מאז...)

מעולם כאמור לא זכיתי כאמור באף הגרלה , למעט הגרלה זו... והלוואי ולא הייתי זוכה בה.

עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'הימור גרוע'
הימור גרוע
02/01/2011 | 15:04
1
לפני שנה בערך הבוס שלי התייעץ איתי בלקבל מישהי לעבודה אצלנו (בקמפוס) לתפקיד מאוד ספיציפי. אני הימרתי על מישהי מבין כמה ומזה אכלנו אותה זו לא מילה! היא לא מסתדרת עם אף אחד, היא עושה את המוות לכולם. פחד אפילו להחמיא לה ממש כך! היא מתנשאת מעל כולם והיא גועלית. מתאים לה אולי לעבוד מול מחשב לבד אבל לא בחברת אנשים ובלשרת קהל
עשרים פלוס >>
לצפיה ב-'התערבות שנגמרה רע מבחינתי'
התערבות שנגמרה רע מבחינתי
02/01/2011 | 20:36
4
היינו בעבודה כ-6 חברות מאד טובות . שמענו שלידינו מחלקה אחת זכתה 6 בלוטו. והחלטנו כולנו למלאות טופס לוטו.
באותו שבוע אחת מהבנות לא היגיעה ואני הייתי אחראית על  מילוי הטפסים ושליחתם.
החלטנו לשלוח טופס שיטתי 9 - יותר אפשרויות זכיה.
שאלתי כל אחת איזה מספר היא בוחרת. היו לי 5 מספרים .
החברה השישית - אדית שמה לא היגיעה.
התעצלתי להתקשר אליה ולשאול אותה איזה מספר לשלוח.
ולכן ביקשתי מחברה אחרת מספר נוסף שתכתוב לי.
ביום שני שלחתי את הטופס בתחנה חדשה שנפתחה אצלנו באזור, אולי היא תביא לנו מזל.
התערבתי עם חברה שלי רחל שמה, שיש לי הרגשה טובה בקשר לטופס הזה.
אמנם זכינו ב-5 מספרים , אבל לצערי הרב, אם לא הייתי מתעצלת להתקשר לאדית כדי שתאמר לי את המספר השישי.
היינו זוכות ב-6 בלוטו. התערבות שיצאה רע בסופו של דבר, כולן האשימו אותי שלא מילאתי את הטופס כמו שרצו.
לבקש מספר מכל אחת.
יצאתי קרחת מכל הצדדים.
הן כל כך כעסו עלי שלא רצו יותר לשלוח איתי לוטו יותר.
אני הייתי עצבנית מאד וכועסת עליהן.
הן כל שבוע היו שולחות לוטו , ואותי לא רצו לשתף בגלל טעות אחת שעשיתי.
מה אני אשמה. ואם המספר של אדית לא היה המספר שיזכה.
כאב לי מאד על היחס שלהן.
באמת התערבות שנגרמה רע עבורי.
עשרים פלוס >>

הודעות אחרונות

16:53 | 01.07.16 ליטל8687
23:02 | 27.06.16 mishi500
00:48 | 21.06.16 Ayaan
13:24 | 16.06.16 hasmadar
19:54 | 15.06.16 רבקה0124
23:43 | 13.05.16 krispytuna
12:01 | 29.04.16 sun890
14:33 | 28.04.16 אורחים בפורום
14:31 | 28.04.16 אורחים בפורום
18:38 | 26.04.16 הר תבור2
22:26 | 19.04.16 פלונית30

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ