לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1092510,925 עוקבים אודות עסקים

פורום ספרות לילדים ולנוער

אני מזמינה אתכם לחוות ולהתרגש בפורום ספרות לילדים ונוער . הפורום מעניק במה לכול אוהבי הספר .מרחב לחשיפת ספרים שניחוחם משכר .מקום לשאלת שאלות ,להפעלת רעיונות ויוזמות . ``לקרוא ספרים ולהנות `` ``אדם הקונה ספר, אינו קונה אך ורק נייר ודיו ודבק במשקל ידוע -חיים חדשים הוא קונה לו" {כ. מורלי }מחכה לכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ספרות לילדים ולנוער

אני מזמינה אתכם לחוות ולהתרגש בפורום ספרות לילדים ונוער . הפורום מעניק במה לכול אוהבי הספר .מרחב לחשיפת ספרים שניחוחם משכר .מקום לשאלת שאלות ,להפעלת רעיונות ויוזמות . ``לקרוא ספרים ולהנות `` ``אדם הקונה ספר, אינו קונה אך ורק נייר ודיו ודבק במשקל ידוע -חיים חדשים הוא קונה לו" {כ. מורלי }מחכה לכם.
א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 
0  9  8  7  6  5  4  3  2  1 

תוצאות חיפוש

42 מונחים במילון זה
לנוחיותך חולקו כל המונחים לפי אותיות הא''ב.
בחר/י באות הרצויה, או בחר את כל המונחים במילון שמות ספרים.

מונח חדש במילון שמות ספרים

מגמגם , אבל פחות

מאת: חולית 10     תאריך: 15/12/2005 21:12:00
מיכל מילן מתיחסת בספרה "מגמגם ,אבל פחות" לבעיה מטרידה הגורמת סבל הן לילד והן להוריו "הגמגום" . בספר של מיכל מלין , קלינאית תקשרת בהוצאת יסוד ובאיורו של אודי טאוב , מעלה מיכל את בעית הגמגום ללא כחל ושרק . גיבור הסיפור ,תומר מספר לקוראים על עצמו . . . .כשאני פותח את הפה ומתחיל לדבר , קורה לי משהו מוזר . המילים לא יוצאות לי מהפה . . . . .הן נתקעות , עוצרות . . . פשוט עומדות להן שם בקצה הלשון .האם מנסה ליעץ ומבקשת ."תומר דבר לאט" גם האב מיעץ , "תחשוב טוב לפני שאתה מדבר "אבל העצות לא עוזרות . בגן סובל תומר מהילדים . לענות לשאלת הגננת רוצה מאוד תומר אבל ברגע שתומר מתחיל לדבר . הילדים צועקים את התשובה במקומו . גם האחות דנה אינה מגלה איפוק .במפגשים חברתיים בהם משתתפים ילדים והורים רבים קורה שלפתע אמא עונה לשאלות ששואלים את תומר . . בחוץ הילדים מחקים את דרך התבטאותו של תומר . תומר נעלב עד עמקי נשמתו ואיך לא? . . ."כול הילדים צחקו וניסו גם כן להגיד מילים כמוני . אחר כך במקהלה קראו:"אתה מגמגם ואתה מגמגם" .
כדי להבין כיצד מתגברים על בעית הגמגום ימשיך תומר לספר את סיפורו בספר"מגמגם אבל פחות " .ולרגע לא ישכח את עצתו של סבא "צריך לדבר תמיד כשיש לך מה להגיד ומי שאין לו סבלנות -מפסיד!" . אין ספק מסר המופנה גם אלינו החברה הסובבת .
הספר מיועד לגיל הצעיר

הודעות אחרונות

12:57 | 24.05.20 יעלקר
11:03 | 24.05.20 אורחים בפורום
09:03 | 23.05.20 אשרי אישתי
14:38 | 22.05.20 יעלקר
12:39 | 21.05.20 שחרזדה האחת
09:55 | 19.05.20 שחרזדה האחת
17:58 | 18.05.20 יעלקר
14:25 | 18.05.20 יעלקר
20:01 | 17.05.20 שחרזדה האחת
17:19 | 17.05.20 אורחים בפורום
13:37 | 15.05.20 יעלקר

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ