לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1469914,699 עוקבים אודות עסקים

פורום בישול לילדים

בישול עבור ילדים, נדמה לפעמים כמשימה קשה ומפרכת. מי לא מכיר/מכירה את הסיפור על ההורה שטרח והכין, ובסוף הילד החליט לאכול שניצל יבש עם קטשופ? אצלנו בפורום מאמינים שאפשר!אפשר למצוא מתכונים מלבבים, מזינים, דיאטטיים, נעימים, כיפים עבור כל ילד וילדה וגם עבור אמא ואבא.אתם מוזמנים לעלעל ב-* דפי הפורום - גם באלו שנמצאים כבר בארכיון, * במאמרים (מתכונים בודדים עם תמונה), * בקישורים (כדאי להציץ בארוחות גולשים, ובסדנאות/הדרכות - הסדנאות הוכנו ע"י חברי הפורום ומראים צעד אחר צעד את אופן ההכנה + תמונות). נשתף אתכם במתכונים, בטיפים ורעיונות, ואפילו נזמין את הילדים, להציע הצעות מהפורום שלנו בכדי להעשיר את הידע ההורי.אני מקווה שיהיה לנו כיף ביחד, זכרו לשמור על נימוס ושפה נאותה.להתראות בפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בישול לילדים

בישול עבור ילדים, נדמה לפעמים כמשימה קשה ומפרכת. מי לא מכיר/מכירה את הסיפור על ההורה שטרח והכין, ובסוף הילד החליט לאכול שניצל יבש עם קטשופ? אצלנו בפורום מאמינים שאפשר!אפשר למצוא מתכונים מלבבים, מזינים, דיאטטיים, נעימים, כיפים עבור כל ילד וילדה וגם עבור אמא ואבא.אתם מוזמנים לעלעל ב-* דפי הפורום - גם באלו שנמצאים כבר בארכיון, * במאמרים (מתכונים בודדים עם תמונה), * בקישורים (כדאי להציץ בארוחות גולשים, ובסדנאות/הדרכות - הסדנאות הוכנו ע"י חברי הפורום ומראים צעד אחר צעד את אופן ההכנה + תמונות). נשתף אתכם במתכונים, בטיפים ורעיונות, ואפילו נזמין את הילדים, להציע הצעות מהפורום שלנו בכדי להעשיר את הידע ההורי.אני מקווה שיהיה לנו כיף ביחד, זכרו לשמור על נימוס ושפה נאותה.להתראות בפורום!

קטגוריות

6. ספרי מתכונים של חברי הפורום

pirge  pirge
קובץ מתכונים מובחר

pirge - תוכן העיניינים (רשימה בלבד)   לספרים של פירגה  - מ- 1 - 13 pirge - תוכן העיניינים (רשימה בלבד) לספרים של פירגה - מ- 1 - 13
סלטים ותוספות, מנות עיקריות, פשטידות

pirge - חוברות מספרים -    1-6  -   סלטים, תוספות ומנות עיקריות pirge - חוברות מספרים - 1-6 - סלטים, תוספות ומנות עיקריות
שימו לב  -
חוברת מס´ 1 תוקנה - להדפיס את המתוקן.
חוברת מס´ 6 תוקנה - להדפיס את המתוקן.

סה"כ 6 חוברות.

pirge - חוברות מספרים -    7-10 -  מנות עיקריות pirge - חוברות מספרים - 7-10 - מנות עיקריות
להנאתכם

pirge - חוברות מספרים -   11-13 -   פשטידות pirge - חוברות מספרים - 11-13 - פשטידות
להנאתכם

pirge - חוברות מספרים -   14-17-   מאפים שונים pirge - חוברות מספרים - 14-17- מאפים שונים
+ תוכן העיניינים

להנאתכם

pirge - חוברות מספרים -   18-20 -   לביבות-קציצות pirge - חוברות מספרים - 18-20 - לביבות-קציצות
+ תוכן העיניינים

להנאתכם

pirge - חוברות מספרים - 1 + 2 - עוגות ללא סוכר pirge - חוברות מספרים - 1 + 2 - עוגות ללא סוכר
+ רשימת המתכונים

להנאתכם

pirge - חוברות מספרים - 2-1-   עוגות בחושות/מאפינס pirge - חוברות מספרים - 2-1- עוגות בחושות/מאפינס
+ רשימת מתכונים

להנאתכם

pirge - חוברות מספרים - 4 -1-   קינוחים pirge - חוברות מספרים - 4 -1- קינוחים
+ רשימת המתכונים ליד כל חוברת

pirge - חוברת מספר -  1-   אורז pirge - חוברת מספר - 1- אורז
+ תוכן העיניינים

להנאתכם

pirge - חוברת מספר -  1-   דגים pirge - חוברת מספר - 1- דגים
כולל תוכן ענינים וכותרת

להנאתכם

pirge - חוברת מספר -  1-   חמוצים pirge - חוברת מספר - 1- חמוצים
+ רשימת מתכונים

pirge - חוברת מספר  1  -   מרקים pirge - חוברת מספר 1 - מרקים
+ תוכן העיניינים

להנאתכם

pirge - חוברת מספר - 1-    ירקות ותוספות pirge - חוברת מספר - 1- ירקות ותוספות
+ תוכן העיניינים

להנאתכם

pirge - חוברת מספר -  2-    ירקות ותוספות - תפו"א pirge - חוברת מספר - 2- ירקות ותוספות - תפו"א
+ תוכן העיניינים

להנאתכם

pirge - חוברת מספר - 3-   ירקות ותוספות pirge - חוברת מספר - 3- ירקות ותוספות
+ תוכן העיניינים

להנאתכם

monday monday
מבחר מתכונים של מנדיי

מומלץ מאוד, המתכונים של מנדיי מעולים

pirge - מתכונים דיאטטיים pirge - מתכונים דיאטטיים
מבחר מתכונים דיאטטיים מהמחברת של פירגה.

silvey - המתכונים של סילבי  (צביה) silvey - המתכונים של סילבי (צביה)
כל המתכונים של סילבי מאתר הרזיה שפויה

אוסף   - ריבות - ליפתנים - עוגיות - עוגות - גלידות ומשקאות- 1מדינת ישראל - שוש מדינה אוסף - ריבות - ליפתנים - עוגיות - עוגות - גלידות ומשקאות- 1מדינת ישראל - שוש מדינה
מבחר מתכוני עוגיות,עוגות,ריבות,גלידות ומשקאות למיניהם.
מבחר מתכונים מהמחברת האישית שלי.

אוסף -  ספר הבצקים- 1מדינת ישראל - שוש  מדינה אוסף - ספר הבצקים- 1מדינת ישראל - שוש מדינה
מבחר בצקים מהמטבח שלי. שוש מדינה.
יש לשים לב!!!! לטבלת ההמרות שלי הנמצאת בקישורים

אוסף - מאכלים בלקנים בולגריים- 1מדינת ישראל- שוש מדינה       אוסף - מאכלים בלקנים בולגריים- 1מדינת ישראל- שוש מדינה
מבחר מתכונים מעולים מהבלקן

אוסף - מהמטבח שלי לחנוכה - 1מדינת ישראל - שוש מדינה אוסף - מהמטבח שלי לחנוכה - 1מדינת ישראל - שוש מדינה
קובץ מתכוני חנוכה
חלק מהמתכונים מבית אמא וחלק נאסף במשך השנים.

אוסף - מהמטבח שלי לפסח - 1מדינת ישראל - שוש מדינה אוסף - מהמטבח שלי לפסח - 1מדינת ישראל - שוש מדינה
מבחר מתכונים מעולים לחג כולו
הספר המלא

אוסף - מתכונים תוניסאים- 1מדינת ישראל -שוש מדינה אוסף - מתכונים תוניסאים- 1מדינת ישראל -שוש מדינה
 מבחר מתכונים מעולים מהעדה התוניסאית

אוסף - מתכונים תימניים  -  1מדינת ישראל-שוש מדינה אוסף - מתכונים תימניים - 1מדינת ישראל-שוש מדינה
מבחר מתכונים מהעדה התימנית כפי שהוכנו על ידי-שוש
הספר המלא

אוסף מתכונים דיאטטים (1)- 1מדינת ישראל -שוש מדינה אוסף מתכונים דיאטטים (1)- 1מדינת ישראל -שוש מדינה
מאכלים לסוכרתיים ולדיאטה מיוחדת
מתכונים שמכינים במשפחתי

אוסף מתכונים דיאטטים (2)- 1מדינת ישראל -שוש מדינה אוסף מתכונים דיאטטים (2)- 1מדינת ישראל -שוש מדינה
אלו מתכונים שבני משפחתי (חולי סכרת מחלת לב) מבשלים.
מבחר מאכלים דיאטטים דלי שומן (גם לחולי לב)

מתאימים לחולי סכרת ולב

אוסף מתכונים מהמטבח שלי - 1מדינת ישראל -שוש מדינה      אוסף מתכונים מהמטבח שלי - 1מדינת ישראל -שוש מדינה
מבחר מתכונים מגוון הכולל: מרקים, סלטים, פשטידות,,,,,,

המתכונים שלי לחג השבועות - 1מדינת ישראל - שוש מדינה המתכונים שלי לחג השבועות - 1מדינת ישראל - שוש מדינה
מבחר מתכונים חלביים עוגות ופשטידות

טומי - מתרבות הונגריה טומי - מתרבות הונגריה
מבחר מתכונים מעולים

ניקי ב ניקי ב
שירשור (ארוך) מתכונים טעימים מאוד

ניקי ב. - בצק רב שימושי ניקי ב. - בצק רב שימושי
קובץ מתכונים שהוכנו עם הבצק הרב שימושי של ניקי

ניקי ב. - קובץ מתכונים מהבצק המפורסם ניקי ב. - קובץ מתכונים מהבצק המפורסם
בצק רב שימושי של ניקי ב.

קובץ המתכונים הגדול של - bigjack  - צחי  - חוברות מס´   9 + 9 א´ קובץ המתכונים הגדול של - bigjack - צחי - חוברות מס´ 9 + 9 א´
אין חוברת מס´ 8

קובץ המתכונים הגדול של - bigjack  - צחי  - חוברת מס´ 1 קובץ המתכונים הגדול של - bigjack - צחי - חוברת מס´ 1
חלקים 1+ 2

קובץ המתכונים הגדול של - bigjack  - צחי  - חוברת מס´ 2 קובץ המתכונים הגדול של - bigjack - צחי - חוברת מס´ 2
חלק 3

קובץ המתכונים הגדול של - bigjack  - צחי  - חוברת מס´ 3 קובץ המתכונים הגדול של - bigjack - צחי - חוברת מס´ 3
חלק 4

קובץ המתכונים הגדול של - bigjack  - צחי  - חוברת מס´ 4 קובץ המתכונים הגדול של - bigjack - צחי - חוברת מס´ 4
חלקים 5 ו-6

כולל תמונת שער, מתכונים , ורשימת מתכונים

קובץ המתכונים הגדול של - bigjack  - צחי  - חוברת מס´ 5 קובץ המתכונים הגדול של - bigjack - צחי - חוברת מס´ 5
חלק  7

קובץ המתכונים הגדול של - bigjack  - צחי  - חוברת מס´ 6 קובץ המתכונים הגדול של - bigjack - צחי - חוברת מס´ 6
חלק 8

קובץ המתכונים הגדול של - bigjack  - צחי  - חוברת מס´ 7 קובץ המתכונים הגדול של - bigjack - צחי - חוברת מס´ 7
מבחר מתכונים מעולים

קובץ המתכונים הגדול של baronm10 - מוטי - חוברת מס´ 1 קובץ המתכונים הגדול של baronm10 - מוטי - חוברת מס´ 1
חלקים מ- 1-6

קובץ המתכונים הגדול של baronm10 - מוטי - חוברת מס´ 2 קובץ המתכונים הגדול של baronm10 - מוטי - חוברת מס´ 2
חלקים - 7-9 כולל תמונת שער

קובץ המתכונים הגדול של baronm10 - מוטי - חוברת מס´ 3 קובץ המתכונים הגדול של baronm10 - מוטי - חוברת מס´ 3
חלקים 10 - 11 כולל תמונת שער ורשימת מתכונים

שיגריס - קובץ מתכונים שיגריס - קובץ מתכונים
חלק א´

חלק ב´

חלק ג´

הודעות אחרונות

20:44 | 14.07.20 timiהאחת
20:40 | 14.07.20 timiהאחת
18:01 | 11.07.20 timiהאחת
17:58 | 11.07.20 timiהאחת
17:56 | 11.07.20 timiהאחת
17:55 | 11.07.20 timiהאחת
17:54 | 11.07.20 timiהאחת
12:27 | 06.07.20 timiהאחת
12:23 | 06.07.20 timiהאחת
19:41 | 03.07.20 timiהאחת
19:38 | 03.07.20 timiהאחת

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ