לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
84838,483 עוקבים אודות עסקים

פורום פאגניזם ושאמניזם בישראל

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום פאגניזם ושמאניזם בישראל. אני מקבלת אותכם בזרועות פתוחות לתוך הבית הווירטואלי לפאגנים ושאמנים בישראל. אני ממזמינה אותכם לקחת חלק בדיונים ובשיחות שיעלו פה או אפילו סתם לקבל מילה טובה ותמיכה מאנשים הדומים לכם בדרך החיים המקורבת לאדמה ולטבע. אני מקווה שפה תמצאו את הפינה שאותה חיפשתם לאמונה שלכם ולדרך החיים שלכם. כמה כללי התנהגות בפורום:1) בדומה למעגלי דיבור אני מזמינה אותכם לדבר מהלב להקשיב מהלב לראות מהלב ובמקרה שלנו לכתוב מהלב. בלי שיפוטיות ובלי העברות ביקורת מהמקום הנקי והאמיתי שלכם. 2) בלי קללות וניבולי פה. הודעות כאלה ימחקו מיד בלי קשר ליתר התוכן.3)סובלנות לדעות של אחרים- זה בסדר שיש לך דעה שונה מותר להגיד אותה אבל בלי לפגוע באדם השני. אני מודעת לכך שזה גבול דק אני משאירה את זה לשיקול דעתי שתכלול גם תחושת פגיעה מגולשים אחרים. גולש שפונה אלי וטוען שנפגע מתוכן של מישהו אחר נכלל בקטגוריה והמצב נלקח בכובד ראש.4) בלי מיסיונריות. הודעות המנסות לשכנע שזו הדרך הנכונה כי היא שלכם ימחקו גם כן. 5)ללא הצפות או הטרדות. 6) גולש שמקבל שתי הזהרות בשלישית הוא נחסם מהפורום. התנצלויות כנות מתקבלות בברכה תמיד ויכולות להשפיע לטובה ולדחות את החסימה. 7) הגבול בין שיחה על פאגניות ושאמניות למאגיה הוא טיפה בעייתי אני מבקשת שבכול ספק להפנות את הדיון לפורום מאגיה. נכון לעכשיו איסור זה הוסר זמנית עקב סגרת פורום מאגיה 8) הודעות לגבי  אתרים או אירועים אשר לא רלוונטים לנושא הפאגניזם באופן ישיר רק בשירשור OFFמאחלת לכולנו דיונים פוריים, מהנים וסובלניים. הילה )0(

אודות הפורום פאגניזם ושאמניזם בישראל

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום פאגניזם ושמאניזם בישראל. אני מקבלת אותכם בזרועות פתוחות לתוך הבית הווירטואלי לפאגנים ושאמנים בישראל. אני ממזמינה אותכם לקחת חלק בדיונים ובשיחות שיעלו פה או אפילו סתם לקבל מילה טובה ותמיכה מאנשים הדומים לכם בדרך החיים המקורבת לאדמה ולטבע. אני מקווה שפה תמצאו את הפינה שאותה חיפשתם לאמונה שלכם ולדרך החיים שלכם. כמה כללי התנהגות בפורום:1) בדומה למעגלי דיבור אני מזמינה אותכם לדבר מהלב להקשיב מהלב לראות מהלב ובמקרה שלנו לכתוב מהלב. בלי שיפוטיות ובלי העברות ביקורת מהמקום הנקי והאמיתי שלכם. 2) בלי קללות וניבולי פה. הודעות כאלה ימחקו מיד בלי קשר ליתר התוכן.3)סובלנות לדעות של אחרים- זה בסדר שיש לך דעה שונה מותר להגיד אותה אבל בלי לפגוע באדם השני. אני מודעת לכך שזה גבול דק אני משאירה את זה לשיקול דעתי שתכלול גם תחושת פגיעה מגולשים אחרים. גולש שפונה אלי וטוען שנפגע מתוכן של מישהו אחר נכלל בקטגוריה והמצב נלקח בכובד ראש.4) בלי מיסיונריות. הודעות המנסות לשכנע שזו הדרך הנכונה כי היא שלכם ימחקו גם כן. 5)ללא הצפות או הטרדות. 6) גולש שמקבל שתי הזהרות בשלישית הוא נחסם מהפורום. התנצלויות כנות מתקבלות בברכה תמיד ויכולות להשפיע לטובה ולדחות את החסימה. 7) הגבול בין שיחה על פאגניות ושאמניות למאגיה הוא טיפה בעייתי אני מבקשת שבכול ספק להפנות את הדיון לפורום מאגיה. נכון לעכשיו איסור זה הוסר זמנית עקב סגרת פורום מאגיה 8) הודעות לגבי  אתרים או אירועים אשר לא רלוונטים לנושא הפאגניזם באופן ישיר רק בשירשור OFFמאחלת לכולנו דיונים פוריים, מהנים וסובלניים. הילה )0(

אתרים כלליים

Archaeoastronomy Archaeoastronomy
ספירה לאחור אל הסולסטיסים וימי השויון במהלך השנה - ותודה ל-  laoch gaidhlig על הלינק.

Sircle Sanctury Sircle Sanctury
אתרה המצויין של אחת מכוהנות הוויקה הידועות - סלנה פוקס.באתר מאמרים רבים על החיים כפגאן, על פילוסופיית החיים הפגאנית וכן קישורים לאתרים רבים. האתר נוגע בעיקר לוויקנים אך גם לפגאנים אחרים.

Traditions of Magic in Late Antiquity Traditions of Magic in Late Antiquity
"Magic," as modern scholars have grudgingly learned to admit, is a very elusive category. No definition of "magic" has ever found universal acceptance, and countless attempts to separate it from "religion" on the one hand and "science" on the other have borne few, if any, fruits.

WitchVox WitchVox
אתר על כל הפגאניות שבעולם... או לפחות באמריקה ואירופה. המון המון מידע, מאמרים וקישורים. שימו לב לדף של ישראל שנפתח בזכותו של ג´סטין אנג´ל!

אתר הקהילה הפגאנית הישראלית אתר הקהילה הפגאנית הישראלית
כן, זה האתר של כולנו!! נמצא תחת בנייה מתמדת.

המעגל - Magick.co.il המעגל - Magick.co.il
הסבר על המעגל בקסם. מאמר של עטר (Demonic angel).

המרכז הפגאני הישראלי המרכז הפגאני הישראלי
האתר של אלון מכיל מאמרים בנושאים שונים שנכתבו על ידי חברי הקהילה, קורסים, ועוד.

הספריה הפגאנית הספריה הפגאנית
כל מילה נוספת מיותרת...

כישופים כישופים
בקדירה של כרמית מבעבעים תבשילים נהדרים! מומלץ!!!

לוח אלטרנטיבלי לוח אלטרנטיבלי
לוח ארועי הרפואה המשלימה, הרוחניות והמיסטיקה המקיף ברשת הישראלית. בכל מגוון רחב של תחומים.

קומיקסים פאגניים. קומיקסים פאגניים.
כן כן, גם זה קיים!
לקרוא ולצחוק.

הודעות אחרונות

22:35 | 13.05.12 אורחים בפורום
06:49 | 21.12.11 מורגיין1
13:25 | 20.12.11 אביה המואביה
13:16 | 20.12.11 shanytopper2
12:43 | 16.12.11 supe
11:14 | 15.12.11 העורב הצחור
10:12 | 14.12.11 gwizard
11:56 | 09.12.11 Warby Parker

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ