לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1652816,528 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסים והחזרי מס

פורום מיסים והחזרי מס עוסק בכל סוגיות המס השוטפות איתם מתמודדים אזרחי ישראל בדגש על שכירים, עוסקים מורשים ועוסקים פטורים. אתם מוזמנים לעלות בפנינו כל סוגיה, שאלה, בעיה הקשורה לענייני המס שלכם. חברת FINUPP הינה החברה המובילה בישראל בתחום החזרי המס לשכירים והיחידה שנבחרה לשאת את תו אמון הציבור. רו"ח, אורטל דוידסון, סמנכ'"ל שרות הלקוחות של חברתנו בעלת ניסיון של 12 שנה בתחום ראיית החשבון והחזרי המס עומדת כאן לשרותכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסים והחזרי מס

פורום מיסים והחזרי מס עוסק בכל סוגיות המס השוטפות איתם מתמודדים אזרחי ישראל בדגש על שכירים, עוסקים מורשים ועוסקים פטורים. אתם מוזמנים לעלות בפנינו כל סוגיה, שאלה, בעיה הקשורה לענייני המס שלכם. חברת FINUPP הינה החברה המובילה בישראל בתחום החזרי המס לשכירים והיחידה שנבחרה לשאת את תו אמון הציבור. רו"ח, אורטל דוידסון, סמנכ'"ל שרות הלקוחות של חברתנו בעלת ניסיון של 12 שנה בתחום ראיית החשבון והחזרי המס עומדת כאן לשרותכם.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ***היעוץ שניתן הוא כללי ואינו מהווה יעוץ משפטי או יעוץ חשבונאי או תחליף ליעוץ מקצועי. 
המשך >>

לצפיה ב-'לכל מי שמחפש רואה חשבון עם המלצות '
לכל מי שמחפש רואה חשבון עם המלצות
13/04/2020 | 14:42
16
לצפיה ב-'התניית תשלום בקבלת חשבונית מס'
התניית תשלום בקבלת חשבונית מס
12/04/2020 | 18:46
12
ביצעתי עבודה כפרילנס ולא קיבלתי תשלום כלל.
האדם שהזמין אותי לעבודה מתנה תשלום של חלק מהחוב (החלק שמבחינתו אין עליו ויכוח)בקבלת חשבונית מס. שלחתי לו חשבונית עסקה בחודש ינואר והוא לא מוכן בשום פנים ואופן לשלם לי לפני שאוציא חשבונית מס.
מה הדרכים שעומדות בפני לקבל את השכר שלי?
תודה
לצפיה ב-'ניכי מס'
ניכי מס
12/04/2020 | 11:32
1
7
האם יש מס מפקדון בסך של כ- 70 אלף שנוצר מיתרות בחשבון הבנק. אני בת 70 וחיה מקצבת זקנה של ביטוח לאומי בלי פנסיה.
לצפיה ב-'כנראה שאין'
כנראה שאין
12/04/2020 | 16:03
4
לצפיה ב-'קיזוז הפסד מניירות ערך'
קיזוז הפסד מניירות ערך
06/04/2020 | 10:32
15
בשנת המס 2019 היה לי הפסד מניירות ערך וגם נרשם בדוח במחשב מס הכנסה,כעת כאשר אני מדווח את שנת 2019 כיצד זה בא לידי ביטוי ,תודה מראש
לצפיה ב-'בירור מס הכנסה מתלוש חודש מרץ'
בירור מס הכנסה מתלוש חודש מרץ
05/04/2020 | 14:59
1
18
שלום,
אני בן 30 ורווק. המעסיק שלי הוציא אותי לחל"ת מה 22/3 בעקבות המצב. בתלוש ירד לי מס הכנסה סכום של 244 ש"ח למרות שלעניות דעתי היה צריך לרדת לי (אחרי קיזוז הנקודות זיכוי ו 35% מסכום ההפרשה לפנסיה) סכום של 12.55. פניתי לחשבת שכר בחברה וזו הייתה התשובה שלה: "מס הכנסה הינו מס שנתי מצטבר ולא חודשי-כך שלא יהיה חישוב כל חודש שמתייחס רק לאותו חודש זה תמיד יבצע חישוב מתחילת השנה. מעבר לכך החודש יצאת לחל"ת והזכאות ליחדות מס קטנה מאשר בחודש רגיל. שתחזור לעבוד המס יתאזן". אשמח להסבר לדבריה ומתי אני יכול לקבל את ההחזר על החודש הנוכחי כי עדיין זה נראה שירד לי הרבה יותר ממה שהיה צריך לרדת.
תודה רבה מראש.
לצפיה ב-'היא צודקת בכל מילה. אין לך מה לעשות כרגע'
היא צודקת בכל מילה. אין לך מה לעשות כרגע
05/04/2020 | 22:49
9
לצפיה ב-'האם יתרת נקודות זיכוי לפריסה מועברות אוטומטית לשנת המס הבאה?'
האם יתרת נקודות זיכוי לפריסה מועברות אוטומטית לשנת המס הבאה?
05/04/2020 | 00:04
2
44
בדו"ח 2018 נרשמו יתרות נקודות זיכוי לי ולבת זוגתי שלא נוצלו מכיוון שהייתה הכנסה מועטה (רשום בסוף הדו"ח: "יתרת נקודות זיכוי לפריסה...").
האם נקודות אלו מועברות אוטומטית לחישוב המס של שנת 2019, או שצריך לבקש ממס הכנסה להעביר את יתרת נקודות הזיכוי משנת 2018 לשנת 2019?
ואם כן צריך לבקש, האם ישנו טופס מיוחד לכך?

לצפיה ב-'זה בהקשר של מס שבח? עדיף שתעלה צילום '
זה בהקשר של מס שבח? עדיף שתעלה צילום
05/04/2020 | 22:47
1
9
לצפיה ב-'זה בהקשר של הדו"ח השנתי'
זה בהקשר של הדו"ח השנתי
06/04/2020 | 12:42
7
לצפיה ב-'מענק קורונה לפרילנס/עצמאי'
מענק קורונה לפרילנס/עצמאי
01/04/2020 | 19:15
1
17
שלום,
עד 9/19 הייתי גם שכירה וגם עצמאית , החל מ - 10/19 הוגדרתי בביטוח לאומי כעצמאית שאינה עונה על ההגדרה.
בחודש 3/20 ילדתי ותבעתי דמי לידה מעצם היותי שכירה בעבר, אישרו לי את התביעה לדמי לידה. אני תוהה האם אני יכולה לקבל את המענק של הקורונה בהיותי פרילנסרית ?
לצפיה ב-'תבדקי אם את זכאית במידע אישי מס הכנסה'
תבדקי אם את זכאית במידע אישי מס הכנסה
03/04/2020 | 21:54
11
עליך להירשם ולקבל קוד משתמש וסיסמה, זה הלינק:
לפי מה שאני יודע מחשבים את הזכאות למענק לפי הדוח שהגשת למס הכנסה בשנת 2018 אז יכול להיות שתהיי זכאית (יש כל מיני מבחנים).
לצפיה ב-'טופס W-8BEN'
טופס W-8BEN
03/04/2020 | 19:55
11
שלום, אני צריך בבקשה עזרה במילוי טופס W-8BEN. הבעיה שלי היא בחלק 2 סעיף 10 של הטופס. אני עוסק בשיווק באינטרנט. ההכנסות הם של יחיד, עוסק פטור.
אשמח לתשובה.
תודה
לצפיה ב-'בירור זכויות '
בירור זכויות
01/04/2020 | 13:41
1
15
שלום רב,
עד חודש קודם עבדתי בשתי עבודות אך בגלל המשבר הוציאו אותי לחל״ת מאחת העבודות אך בעבודה השנייה אני ממשיכה לעבוד כרגיל.
מילאתי מחדש טופס 101 והגשתי אותו למעסיק הנוכחי האם צריך לעשות עוד משהו?
כמו כן, אני מקבלת דמי אבטלה מביטוח לאומי עבור העבודה שיצאתי ממנה לחל״ת, האם זה פוגע בי מבחינת מס הכנסה או מכל בחינה אחרת?יש למיין שאני מתכוונת לעבוד רק בעבודה אחת ( הנוכחית שלי)
אשמח לתשובה ממישבו שבאמת מכיר או יודע
תודה ����
לצפיה ב-'את צריכה לעשות תיאום מס'
את צריכה לעשות תיאום מס
03/04/2020 | 21:59
5
לצפיה ב-'מס הכנסה משנתה לאותו השכר החודשי'
מס הכנסה משנתה לאותו השכר החודשי
24/03/2020 | 12:19
2
17
היי,
המשכורת שלי מתבססת על שכר שעתי אבל עומדת על 20 אלף כמעט קבוע, עם אלף שקל לפה ולשם. זה הגיוני ששילמתי לחודש מרץ מס הכנסה של 5,210 אלף שקל ולחודש 3,479 ולחודש ינואר 3,931?
תשלום המס לא אמור להיות קבוע על 3251 על פי המחשבון של רשום המסים

אשמח על כל עזרה
לצפיה ב-'הגיוני שאם המשכורת משתנה גם המס משתנה'
הגיוני שאם המשכורת משתנה גם המס משתנה
26/03/2020 | 15:35
10
אין דבר כזה מס קבוע כשהמשכורת לא קבועה
לצפיה ב-'מס הכנסה '
מס הכנסה
30/03/2020 | 13:29
9
שלום רב.. חישוב המס הינו לפי מס מצטבר והחישוב נעשה כל חודש במשכורות 
תמיד עדיף לעשות בסוף שנה בדיקה לזכאות החזר מס 
לצפיה ב-'מילוי טופס 1322 במחשב רווח הון ש.מ. 2019'
מילוי טופס 1322 במחשב רווח הון ש.מ. 2019
24/03/2020 | 12:39
1
22
מילאתי במחשב דוח 1322 ,מתחת לשורה ה-5 בדוח כתוב "הכנסה חייבת(חישוב 1 עד 5) לדוגמה 1000 שח, האם אני אמור להעביר סכום זה בעצמי לדוח 1301 במחשב? וכיצד אני מפחית את ההפסד שהיה לי בש.מ. קודמת 2018 ?
תודה מראש
לצפיה ב-'חישוב רווח הון '
חישוב רווח הון
30/03/2020 | 13:36
10
שלום בנספח ג  צריך לעשות חישוב רווח הון לרישום רווחים מנ"יע ולמטה לעשות קיזוז רוח הון  
ולאחר מכן לרישום את הרווח או הפסד בטופס 1301

לצפיה ב-'פטור ממס הכנסה'
פטור ממס הכנסה
23/03/2020 | 03:43
20
לאחר מסםר וועדות מס הכנסה בביטוח לאומי קיבלתי 89% נכות משוקללת. האם אני זכאי לפטור?
לצפיה ב-'פיטורים - גמר חשבון'
פיטורים - גמר חשבון
17/03/2020 | 14:43
35
אני מצפה למשכורת וחצי מהמעסיק בעקבות פיטורים.
האם יש אפשרות להקטין את תשלומי מיסי החובה? מדובר על תשלום עבודה, ותשלום של חודש עבור חלף הודעה מוקדמת.
לצפיה ב-'מחפשים עבודה?'
מחפשים עבודה?
08/03/2020 | 19:16
17
פנו אלינו באימייל
(fillip.jobs32@gmail.com) וביחד ננסה למצוא את         
העבודה שמתאימה לכם .
בכל תחום ובכל מקום בארץ עם משכורות יפות.
לצפיה ב-'האם מגיע לי החזר מס בזמן 2 עבודות?'
האם מגיע לי החזר מס בזמן 2 עבודות?
07/03/2020 | 04:45
1
26
שנה שעברה התחלתי לעבוד ביולי בעבודה נוספות
מייד עשיתי תיאום מס באינטרנט
לצערי לא ידעתי על צורך בתיאום גם לביטוח לאומי
רק לאחר חודשים עשיתי תיאום של ביטוח לאומי באינטרנט

עבדתי ב2 עבודות בשכר ברוטו כ18K עד שהיה לי נמאס ובנובמבר החלטתי להתפטר מעבודה אחת
בסיום הגעתי למס הכנסה לביטול תיאום המס
והגשתי למעסיק היחידי שלי 101 חדש לביטוח לאומי לעבודה אחת

האם מגיע לי החזר מס על זה שהמס היה בהערכה גסה שלי בזמן תיאום המס?
כי שבאתי לבטל את התיאום מס לחודשים שנשארו ל2019 הפקיד שומה עשה לי חישוב נוסף ועם זה הייתי צריך להגיש למעסיק
ומה לגבי החזר או בקשה או חישוב מביטוח לאומי האם אפשרי לעשות משהו או איך בודקים בכלל אם מגיע לי החזר מביטוח לאומי ו\או דמי בריאות?

תודה

לצפיה ב-'יש מחשבונים וסימולטורים באתרים של מס הכנסה וביטוח לאומי'
יש מחשבונים וסימולטורים באתרים של מס הכנסה וביטוח לאומי
09/03/2020 | 10:14
10
לצפיה ב-'זיכוי במס על הפרשה לפנסיה במשכורת משנית'
זיכוי במס על הפרשה לפנסיה במשכורת משנית
03/03/2020 | 10:08
11
שלום, אני עובד ב2 עבודות והפקתי תיאום מס באינטרנט באתר של רשות המיסים בתחילת השנה עבור שתיהן כדי לא לשלם מס עודף במהלך השנה. בתיאום מס עבור העבודה המשנית נקבע כי יש לנכות מס בסכום 13% עד לסכום מסויים.
במשכורת שקיבלתי בעבודה המשנית, ירד לי מס הכנסה בשיעור של 13% מגודל המשכורת ברוטו. לפי מה שאני יודע, אני צרך לקבל זיכוי במס על ההפקדות שלי לפנסיה, בגודל 35% מגודל ההפקדה, שלא קיבלתי בתלוש זה. פניתי לחשבת השכר של החברה, היא טוענת שהכל נעשה על ידי תוכנה אוטומטית וזאת בהתאם לתיאום מס שהפקתי, ושהזיכוי מההפקדה לפנסיה כבר כלול בתוך ה13% שרשומים בתיאום מס (מה שלא הגיוני כי 13% זו מדרגת המס הרגילה שאמורה להיות במקרה שלי - ממוצע בין 10 ו14). האם היא צודקת?
אגב, אני מודע לכך שיש תקרה שמעליה לא מקבלים זיכוי בהפקדה לפנסיה אך אני לא מגיע לתקרה זו גם אם מחברים את 2 המשכורות.
תודה לעונים
לצפיה ב-'תושב חוץ - ביטוח לאומי ומיסוי'
תושב חוץ - ביטוח לאומי ומיסוי
28/02/2020 | 05:01
13
אני מתגורר בחו״ל במשך 5 השנים האחרונות, אבל עדיין מקבל משכורת חודשית ממעסיק ישראלי לחשבון הבנק בארץ עבור עבודה שאני מבצע אונליין. בגין המשכורת משולם מס הכנסה וביטוח לאומי כחוק על ידי המעסיק בכל חודש וחודש.

כעת קיבלתי מכתב מביטוח לאומי המודיע לי שהפסקתי להיות תושב ישראל.

שאלותי:
1. האם זה אומר שבמידה ואני ממשיך לקבל את המשכורת מהמעסיק הישראלי, אני לא מחויב בתשלום ביטוח לאומי ומס הכנסה?
2. אני מחזיק תיקי ניירות ערך בארץ (בבנק ישראלי). המיסוי על רווחי ההון מהתיק הישראלי מתבצע על ידי הבנק. האם יש שינוי במיסוי זה לתושבי חוץ?
3. מכיוון ששילמתי ביטוח לאומי בכל חודש וחודש עד עתה, ולמרות זאת בוטלו זכויותי, האם אני זכאי להחזר כלשהו?
4. יש לי אפשרות ערעור על ההחלטה של ביטוח לאומי בדבר ביטול הזכויות . מה הקריטריונים בעצם שיאפשרו ביטול שלה?
לצפיה ב-'ערעור על שומת מס '
ערעור על שומת מס
25/02/2020 | 17:52
29
שלום,
איך מערערים על החזר מס לשכיר ?
(איך זה נעשה בפועל)
ותוך כמה זמן ניתן לערער (מרגע שבוצע ההחזר) ?

בתודה מראש
לצפיה ב-'ועדה רפואית במס הכנסה '
ועדה רפואית במס הכנסה
24/02/2020 | 17:55
15
בקשתי ועדה רפואית במס הכנסה ושלחתי טפסים.
שלחו לי לשלם בדואר כ- 659 שח .
שילמתי . כעת אני כבר  מחכה חצי שנה .
כמה זמן מחכים ?
תודה רבה .

מנהל/ת הפורום

אודות:
"פינאפ "הינה החברה הגדולה בישראל בתחום החזרי מס לשכירים והגשת דוחות מקוונים. החברה הוקמה בשנת 2015 כחברת סטארט אפ אשר מעניקה אפשרות לשכירים לבצע בדיקה
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

finupp-מנהל פורום מיסים והחזרי מס
להתייעצות עם מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו