לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1652816,528 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסים והחזרי מס

פורום מיסים והחזרי מס עוסק בכל סוגיות המס השוטפות איתם מתמודדים אזרחי ישראל בדגש על שכירים, עוסקים מורשים ועוסקים פטורים. אתם מוזמנים לעלות בפנינו כל סוגיה, שאלה, בעיה הקשורה לענייני המס שלכם. חברת FINUPP הינה החברה המובילה בישראל בתחום החזרי המס לשכירים והיחידה שנבחרה לשאת את תו אמון הציבור. רו"ח, אורטל דוידסון, סמנכ'"ל שרות הלקוחות של חברתנו בעלת ניסיון של 12 שנה בתחום ראיית החשבון והחזרי המס עומדת כאן לשרותכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסים והחזרי מס

פורום מיסים והחזרי מס עוסק בכל סוגיות המס השוטפות איתם מתמודדים אזרחי ישראל בדגש על שכירים, עוסקים מורשים ועוסקים פטורים. אתם מוזמנים לעלות בפנינו כל סוגיה, שאלה, בעיה הקשורה לענייני המס שלכם. חברת FINUPP הינה החברה המובילה בישראל בתחום החזרי המס לשכירים והיחידה שנבחרה לשאת את תו אמון הציבור. רו"ח, אורטל דוידסון, סמנכ'"ל שרות הלקוחות של חברתנו בעלת ניסיון של 12 שנה בתחום ראיית החשבון והחזרי המס עומדת כאן לשרותכם.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ***היעוץ שניתן הוא כללי ואינו מהווה יעוץ משפטי או יעוץ חשבונאי או תחליף ליעוץ מקצועי. 
המשך >>

לצפיה ב-'זכות קניינית וחוזית ומעמ על אדמה '
זכות קניינית וחוזית ומעמ על אדמה
09/05/2020 | 02:13
2

חברה שמתעסקת באדמות חקלאיות מציעה את הדבר הבא:

קניית אדמה בזכות חוזית והחברה משכירה אותה למשך ארבע שנים:
אם רוצים טאבו בהתחלה (זכות קניינית) משלמים מעמ
אם בוחרים טאבו בסוף התהליך (2024) - לא משלמים מעמ

האם זה נשמע חוקי? למה יכול להיות אפשרי לא לשלם מעמ בסוף החוזה !
לצפיה ב-'החזר מס הכנסה בגין קביעת נכות זמנית מביטוח לאומי'
החזר מס הכנסה בגין קביעת נכות זמנית מביטוח לאומי
07/05/2020 | 16:17
7
לאחר ועדה של ביטוח לאומי קיבלתי נכות של 100% למשך שנה וההחלטה הועברה לרשיות המס.
האם אני צריך להגיש טופס כל שהוא לרשויות המס או להמתין עד לקבלת הודעה מהם ?

בתודה מראש

לצפיה ב-'האם נכון, שכדי לקבל מענק בפעימה ה-2, צריך להגיש את הדוח '
האם נכון, שכדי לקבל מענק בפעימה ה-2, צריך להגיש את הדוח
07/05/2020 | 10:14
3
השנתי של 2019?
לצפיה ב-'טופס 101 והחלפת עבודה'
טופס 101 והחלפת עבודה
06/05/2020 | 14:35
195
לאחרונה החלפתי מקום עבודה, כלומר עבדתי במקום אחד והחלפתי למקום חדש ללא עבודות במקביל.

במקום החדש אני אמור למלא טופס 101. למיטב הבנתי ולפי מה שקראתי אם אני עובד ב-2 מקומות במהלך השנה (לאו דווקא במקביל), אז אני אמור לעשות תיאום מס על מנת למלא את סעיף ט' של טופס 101. כי אם יש הבדל במשכורות אז אני עלול לשלם עודף מס, ואני מעדיף לא להיכנס לתהליך של החזר מס בסוף השנה.

באתר של רשות המיסים יש אפשרות להגיש את טופס תיאום המס, ושם זה נראה כאילו אני אמור לציין כמה מעסיקים יש בשנה ולהכניס את המידע של 2 המעסיקים על שכר ועוד סכומים (הבראה, ביגוד וכדו') כפי שמופיע בתמונות המצורפות.
העניין הוא שאני אמור לעשות את התיאום מס לפני טופס 101 שזה בתחילת העבודה במקום החדש, וכמובן שזה עוד לפני שקיבלתי תלוש משכורת עם כל פירוט השכר.
אז איך זה אמור לעבוד?

בלינק המצורף כתוב:
"אוכלוסיית יעד ותנאים מקדימים: עובדים המועסקים ביותר ממקום עבודה אחד בשנת המס;"
"ניתן לערוך את התיאום כבר בתחילת שנת המס, ואף עוד לפני קבלת המשכורת הראשונה ממקומות העבודה, אך לצורך כך על העובד לציין את מספר תיק הניכויים של כל אחד מהמעסיקים (ניתן לברר את המספר במקום העבודה)."

לצפיה ב-'איך לקבל החזר מס בלי חשבון בנק?'
איך לקבל החזר מס בלי חשבון בנק?
04/05/2020 | 19:26
14
אני אינני מתגורר בישראל מזה מספר שנים כבר ואין לי בישראל חשבון בנק על שמי.
אני יודע שמגיע לי החזר מס הכנסה לפחות על שנת המגורים האחרונה שלי בישראל ואני רוצה להגיש בקשה להחזר.
כיצד אוכל לקבל את ההחזר ללא חשבון בנק? האם אני יכול למסור פרטי חשבון של אדם אחר (בת זוג, הורה)? או לקבל לחשבון PayPal למשל? מה הפרוצדורה?
לצפיה ב-'רשום בספרים של מענק הקורונה'
רשום בספרים של מענק הקורונה
03/05/2020 | 12:22
2
14
שלום.
קיבלתי מענק של הפעימה הראשונה.
1. האם אני צריך לרשום חשבונית על כך ואז זה חייב במע"מ? (בכלל, המענק חייב במע"מ?)
או לרשום רק קבלה, ולרשמו כהכנסה שלא חייבת במע"מ?
או אולי מספיק להדפיס את אישור המענק מאתר רשות המיסים ולהכניסו לתיק?
2. בחודש אפריל לא עבדתי כלל. ההכנסה היחידה שלי היא המענק לעצמאים. בכל חודש אני פותח פנקס תקבולים חדש, שממוספר מ 1 עד 12. בשל אי עבודה באפריל אני צריך לרשום את המענק בפנקס מס' 4 (אפריל), או להשאיר אותו ריק, ואם כך לדלג עליו, ובחודש מאי לרשום הכנסות בפנקס 5 (מאי), במידה ואעבוד ותהיינה לי הכנסות?
או שזה לא משנה בכלל?
3. המענק אושר לי ב 30.4, ונכנס לחשבון הבנק ב 1.5. באיזה חודש לרשום אותו? (מתייחס גם לסעיף 2)
תודה.
לצפיה ב-'קיבלתי תשובה בפייסבוק, אז אין צורך להגיב'
קיבלתי תשובה בפייסבוק, אז אין צורך להגיב
03/05/2020 | 16:28
1
8
התגובה לכל הסעיפים, אין צורך לעשות כלום.
לצפיה ב-'תשלום מע״מ של לקוח מחו״ל'
תשלום מע״מ של לקוח מחו״ל
01/05/2020 | 15:42
3
אם אני עושה עבודת עיצוב ללקוח מח״ל. האם צריך להוציא לו חשבונית עם מעמ?
לצפיה ב-'תשלום ביטוח לאומי וטופס החזר מס 135'
תשלום ביטוח לאומי וטופס החזר מס 135
29/04/2020 | 10:48
9
שלום רב. שאלה קטנה - 
אני ממלא טופס 135 להחזר מס על שנה בה הייתי סטודנט ולא עבדתי באיזשהיא עבודה קבועה ומסודרת, ובמשך השנה הזאת (בחודשים שלא עבדתי והופרשו לי דמי ביטוח לאומי מהמשכורת - שזה היה ברוב המוחלט של השנה) - שילמתי דמי ביטוח לאומי כאשר הייתי בסטטוס "סטודנט". 

הבנתי שצריך לצרף לטופס 135 טופס אישור למס הכנסה מהאתר של ביטוח לאומי (הוצאתי אותו), אך בחלק ההערות למטה כתוב:
1. רישום הנתונים בטופס 1301 המוגש למס הכנסה: אם יתרת נטו חיובית, יש לרשמה בשדה 089/030 ...."

וע"פ הטופס יתרת הנטו שלי בשנה הרלוונטית היא חיובית -
א. זה אומר שאני צריך לרשום את הסכום הזה בשדות 030 של 135?
ב. זה בכלל רלוונטי לטופס 135? כי אני לא מגיש 1301..
ג. מה הסכום הזה בכלל אומר? האם חלק מהסכום הזה הוא עבור מס הכנסה ואפשר יהיה לקבל עליו החזר, או שזה כמו סוג של סכום (כמו נניח ביטוח חיים) שמזכה בקיזוז (ניכוי?) מס? (כלומר, אם בכל השנה הזאת שבה הייתי סטודנט וכמעט ולא עבדתי - כלומר אני בכל מקרה לא מגיע לתקרת המס וכל סכום ששילמתי בעבור עבודות כאלה ואחרות בכל מקרה אמור להיות מוחזר - אז אין רלוונטיות לזיכוי מס נוסף?) 

תודה! 

לצפיה ב-'FATCA CRS לתושב גרמניה שאינו תושב ישראל.'
FATCA CRS לתושב גרמניה שאינו תושב ישראל.
24/04/2020 | 13:10
5
12
היי אני תושב גרמניה ללא תושבות בישראל ובעל אזרחות כפולה של שתי המדינות. יש לי סכום של כ15 אלף שקל בבנק ישראלי. את הסכום הפעוט הזה הרווחתי כתושב ישראל כשעוד גרתי במדינה לפני הרבה שנים. לא הייתי בעשור האחרון בארה"ב ואין לי את אזרחות המדינה הזאת שהבנתי שיצרה את כל הסכמי הFATCA במקור. השאלה אם יש להם זכות לחייב אותי למלא את המסמך שכותרותו "הצהרה בדבר תושבות מס לצורך FATCA ו- CRS הצהרת יחיד" כיוון שיש לי הרגשה שהמסמך הזה ממש לא נוגע לי.
אשמח לכל פיסת מידע גם אם אינכם יודעים בדיוק.
לצפיה ב-'מי ביקש שתמלא ולמה?'
מי ביקש שתמלא ולמה?
24/04/2020 | 15:34
4
5
לצפיה ב-'הבנק. לטענתם עקב אי תושבותי בארץ אני מחוייב לכך.'
הבנק. לטענתם עקב אי תושבותי בארץ אני מחוייב לכך.
24/04/2020 | 19:00
3
3
לצפיה ב-'זה קרה בעקבות פעולה שעשית או סתם בקשה משום מקום?'
זה קרה בעקבות פעולה שעשית או סתם בקשה משום מקום?
26/04/2020 | 01:42
2
4
ביקשת לפתוח חשבון או משהו אחר?
אני לא בקיא בטפסים הללו אבל באופן כללי אני יודע שארה"ב מחייבת את המוסדות הפיננסיים בישראל (כגון בנקים, בתי השקעות וכד') להחתים את הלקוחות שלהם על הצהרה בנושא ה- FATCA. אם זה המקרה אז אני חושב שזאת בקשה סטנדרטית של הבנק וצריך למעשה להצהיר שאין לך אזרחות אמריקאית ואתה לא חייב להגיש דוחות מס בארה"ב.
לצפיה ב-'אני חושב שהטופס הוא אחיד לCRS ו ל FATCA'
אני חושב שהטופס הוא אחיד לCRS ו ל FATCA
26/04/2020 | 18:01
1
9
הם ביקשו ממני למלא אותו בשנה האחרונה אני חושב לאחר שהבינו שאיני תושב ישראל. למרות שהם ידעו שאני לא גר פה כבר שנים אבל גם כל הסכמי הCRS נעשו רק בשנים האחרונות ואולי לפני כן גם הם לא התעסקו בכך, בטח לא בחשבונות קטנים.
אני גם ממש לא בקיא בנושא אבל ממה שקראתי באינטרנט שלא כמו הFACTA ה CRS לא כולל גבול תחתון שמתחתיו אין תושב חוץ בר דיווח ולכן כל אדם שהינו תושב חוץ במדינה שעימה יש הסכמים תחת הCRS מחוייב למלא טופס שכזה אם הוא מחזיק בחשבון בישראל. קצת מעצבן שמציקים לי עם שטויות כאלה על סכומים קטנים שהרווחתי בבירור בישראל, אבל זה מה יש. תודה על העזרה על כל פנים.

לצפיה ב-'הבנתי, מעצבן אבל אין מה לעשות. בהצלחה.'
הבנתי, מעצבן אבל אין מה לעשות. בהצלחה.
26/04/2020 | 21:12
לצפיה ב-'החזר מס בשנת דמי לידה - טופס 134'
החזר מס בשנת דמי לידה - טופס 134
25/04/2020 | 13:39
8
שלום,
בשנת 2019 קיבלתי דמי לידה מביטוח לאומי ושהיתי בחל"ת אחרי לידה. עבדתי במקום עבודה אחד, שניכה משכרי מס הכנסה עבור הפקדות לקרן השתלמות ולקצבה, כאשר ההפקדות השנתיות לא עברו את התקרה השנתית הפטורה ממס.
אני רוצה להגיש בקשה להחזר מס, אבל טופס 134 מתייחס למצב בו עבדתי ביותר ממקום עבודה אחד. כיצד עליי למלא את הטופס או להגיש את הבקשה להחזר מס במקרה בו עבדתי במקום אחד ובכל זאת גבו ממני מס על קרן השתלמות והפרשה לקצבה שלא עברו בפועל את התקרה?

תודה
לצפיה ב-'הפסד בעסק ומלאי'
הפסד בעסק ומלאי
24/04/2020 | 11:21
1
12
אני עצמאי ומנהל ספרים צד אחד. קניתי בשנה שעברה מלאי של 100 אלף ורשמתי את הכול כהוצאה בפועל מכרתי מהמלאי 20 אלף והיו לי הכנסות של 30 אלף אני מתלבט בין כמה אפשרויות מה לרשום בדוח השנתי.
1) שדה 150 - הכנסות 30 פחות הוצאות 100 שווה הפסד 70
שדה 097 – ערך מלאי 80
2) שדה 150 - הכנסות 30 פחות הוצאות 100 שווה הפסד 70
שדה 097 – לא לרשום ערך מלאי
3) שדה 150 - הכנסות 30 פחות הוצאות 20 שווה רווח 10
שדה 097 – ערך מלאי 80 ואז איך רושמים מכירות של מלאי שקניתי שנה שעברה ומכרתי השנה ? החשבוניות עם תאריך 2019...

לצפיה ב-'אופציה 3 היא הנכונה'
אופציה 3 היא הנכונה
24/04/2020 | 15:43
6
הנוסחא לחישוב ההוצאות השנתיות (מה שנקרא עלות המכירות) היא:
מלאי פתיחה פלוס קניות באותה שנה מינוס מלאי סגירה.
לדוגמא אם ב- 2020: מלאי הפתיחה שלך יהיה 80, הקניות יהיו לדוגמא 10, ומלאי הסגירה יהיה לדוגמא 40 - אז לפי הנוסחא עלות המכירות שלך ב- 2020 תהיה 50. והמכירות שלך ב- 2020 יהיו לפי החשבוניות שתוציא ב- 2020.
לצפיה ב-'החזר מס - יועץ מס \רואה חשבון\חברת החזרי מס ?'
החזר מס - יועץ מס \רואה חשבון\חברת החזרי מס ?
20/04/2020 | 23:07
12
שלום ,

רוצה לעשות החזר מס לשכיר.
האם כדאי לפנות ליועץ מס?   לרואה חשבון?  לחברה שמתמחה בזה?

יש המלצות?

תודה,
ירון
לצפיה ב-'החזר מס - יועץ מס \רואה חשבון\חברת החזרי מס ?'
החזר מס - יועץ מס \רואה חשבון\חברת החזרי מס ?
20/04/2020 | 23:06
7
שלום ,

רוצה לעשות החזר מס לשכיר.
האם כדאי לפנות ליועץ מס?   לרואה חשבון?  לחברה שמתמחה בזה?

יש המלצות?

תודה,
ירון
לצפיה ב-'מיסוי חברה המרוויחה מאפליקציות באפסטור'
מיסוי חברה המרוויחה מאפליקציות באפסטור
20/04/2020 | 21:51
1
שלום רב,
אני במחקר לפני פתיחת עסק ורציתי לבדוק האם חברה של אדם יחיד שמפתחת אפליקציות לשוק הבינלאומי (בעיקר ארהב) ומרוויחה מפרסומות ורכישות בתוך האפליקציה יכולה להנות מהטבות מס?

האם חברה כזאת נכללת בחוק לעידוד השקעות הון בישראל?

בנוסף אני גר בצפון האם זה נחשב אוטומטית כאזור פיתוח א? או שיש מגבלות ואזורים ?

תודה מראש
אלכס
לצפיה ב-'האם שכיר צריך למלא את השדה ״פרטי העסק״ בטופס 1301?'
האם שכיר צריך למלא את השדה ״פרטי העסק״ בטופס 1301?
20/04/2020 | 14:05
1
10
מצורפת תמונה. תודה!
לצפיה ב-'רק העיסוק העיקרי (תרשום שכיר) ושמות המעבידים (שם החברה/ות)'
רק העיסוק העיקרי (תרשום שכיר) ושמות המעבידים (שם החברה/ות)
20/04/2020 | 15:13
4
לצפיה ב-'ביטול דו"ח 2018'
ביטול דו"ח 2018
18/04/2020 | 12:14
8
23
בשל תקלות שלא כאן הסיבות לפרטן, עלינו להגיש מחדש את הדו"ח השנתי המקוון ל 2018. עד אז לא ניתן לקבל את המענק לעצמאים. מכיוון שאישי עצמאי שלא עובד כרגע, ושגילו בטווח המסוכן, כל שקל הכנסה חשוב לנו.
למרות שמישהו מבפנים ביטל את הדו"ח, עדיין צריך לבטל אותו בנציבות מס הכנסה, עד אז לא ניתן לשדרו מחדש.
נאמר לנו, שרק אנחנו יכולים לבקש זאת, לא המייצגת שלנו.
התקשרתי למס הכנסה (הנשמה יצאה עד שהצלחתי להשיגם), נאמר לי שבאתר יש לשונית ביטול דו"ח 1301 לשנת 2018.
חיפשתי בכל מקום אפשרי - באתר רשות המיסים, מס הכנסה, כל זכות, גוגל, בכל הלשוניות האפשריות. מצאתי רק הגשת דו"ח, לא ביטול דו"ח.
מיילים לשתי כתובות שונות באתר לא נענו מעבר לאישור קבלה. (ללא מספר פניה)
למי אני פונה כדי לבטל את הדו"ח?!
עזבו את הזמן הרב שביזבתי. מה עושים? למי פונים? יש איזה טלפון ישיר, מייל ישיר, פקס ישיר, משהו?
תודה מראש לכל מידע והפנייה.
שבת שלום.

לצפיה ב-'רציתי להעלות את השאלה לפורום רואי חשבון, הוא לא פעיל'
רציתי להעלות את השאלה לפורום רואי חשבון, הוא לא פעיל
18/04/2020 | 12:17
9
לכן שאלתי כאן.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
18/04/2020 | 16:15
6
33
1. לגבי הנושא של המייצגת, זה נשמע לי לא הגיוני מה שאמרו לכם. אם יש לכם מייצגת היא יכולה לטפל בזה (לפי דעתי) ולכם ישאר רק לחתום (ולשלם לה).
2. אני חושב שעליכם לשדר ולהגיש את הדוח מחדש ולצרף מכתב שמפרט שאתם מעוניינים לבטל את הדוח הקודם שהוגש ואת הסיבות. כך יתבצע הביטול/תיקון.
לצפיה ב-'ראשית, גם המייצגת אמרה שרק אנחנו יכולים לבטל את הדוח'
ראשית, גם המייצגת אמרה שרק אנחנו יכולים לבטל את הדוח
18/04/2020 | 16:32
5
9
יותר מאשמח לקישור/טלפון/דוא"ל/פקס כדי שנוכל לבטל את הדו"ח.
כי לבד לא הצלחנו.
תודה.
לצפיה ב-'זה עדיין נשמע לא הגיוני. '
זה עדיין נשמע לא הגיוני.
18/04/2020 | 22:16
4
173
מה כל כך מיוחד בביטול דוח (לעומת פעולות אחרות) שרק הנישום הוא זה שמותר לו לשלוח את הפקס או לחכות על הקו כשהוא מחייג למס הכנסה? ואם ישאלו אותך שאלה מקצועית שלא תדעי לענות עליה? בשביל כל זה יש מייצג. 
כפי שכתבתי, לפי דעתי הדרך לבטל היא: לשדר ולהגיש פיזית את הדוח מחדש בצירוף מכתב שמסביר למה אתם רוצים לבטל. לאחר שתגישי הם יקראו את המכתב ויבטלו את הדוח הקודם וגם יקלטו את הדוח החדש. כמובן שיכול להיות שהם לא יסכימו לבטל. תלוי בנסיבות המקרה.
לצפיה ב-'תודה רבה. הצלחתי לבטל את הדוח'
תודה רבה. הצלחתי לבטל את הדוח
19/04/2020 | 01:48
2
9
קיבלתי הכוונה כללית ממישהו בפייסבוק, ולאחר "משחקים" ונסיונות של המון זמן, הצלחתי להגיע ללשונית ביטול, וביטלתי. בבדיקה נוספת באזור האישי באתר, הופיע שהדוח בוטל.
שבוע טוב.
לצפיה ב-'מעולה, טוב לדעת שיש לשונית ביטול. בהצלחה שבוע טוב.'
מעולה, טוב לדעת שיש לשונית ביטול. בהצלחה שבוע טוב.
19/04/2020 | 14:09
1
17
לצפיה ב-''
19/04/2020 | 19:02
לצפיה ב-'החזר מס'
החזר מס
16/04/2020 | 19:33
1
26
שלום,

אשמח לעזרה עם 2 שאלות שיש לי בנושא החזר מס.
1. האם עוסק פטור שהגיש דוח שנתי למס הכנסה יקבל אוטומטית החזר מס במידה ומגיע לו, או שעליו למלא טופס נפרד לבדיקה זכאות ובקשה להחזר?
2. עוסק פטור שהוא גם שכיר במקביל ורוצה לקבל החזר מס, איזה טופס עליו למלא? 135, 1301, או גם וגם?

אודה מאוד להכוונה בנושא.
בברכת ימים טובים ובריאים,
רינה
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
18/04/2020 | 11:49
12
שלום,
1. עוסק פטור נדרש כל שנה להגיש דוח שנתי למס הכנסה; בדוח השנתי צריך למלא מידע על כל ההכנסות בארץ ובחו"ל (כולל הכנסה כשכיר). אחרי שמגישים, מס הכנסה שולח לך מכתב שבו רשום אם את צריכה לשלם מס או לקבל החזר. 
2. אם הוא רוצה החזר מס בגין שנה כלשהי שבאותה שנה הוא לא היה עוסק פטור אז הוא צריך להגיש 135 או 1301 (תלוי בנסיבות). אני מזכיר שאם הוא היה עוסק פטור בשנה כלשהי אז הוא כבר היה אמור להגיש בדוח גם את הנתונים על המשכורת שלו כשכיר - ואם הוא אכן הגיש דוח כמו שצריך אז כבר חישבו לו אם מגיע לו החזר (או שהוא צריך לשלם) על אותה שנה.
3. אני ממליץ לך להיעזר באיש מקצוע (רו"ח או יועץ מס) כדי לחסוך כאבי ראש, זמן וטעויות.
בהצלחה
לצפיה ב-'תגמול על שירות מילואים ותקבולי פשיטת רגל'
תגמול על שירות מילואים ותקבולי פשיטת רגל
16/04/2020 | 13:39
6
איך מדווחים למס הכנסה בדוח השנתי על תגמול על שירות מילואים שמתקבל ממס הכנסה ונוכה ממנו למעשה מס סופי של 25%
איך מדווחים על גמלת פשיטת רגל שנתקבלה מביטוח לאומי?
לצפיה ב-'עוסק פטור/מורשה'
עוסק פטור/מורשה
16/04/2020 | 13:00
11
שלום רב,

אודה לעזרתכם ..
אישתי עוסקת פטורה מזה כ-5 שנים, שירותי שרטוט אדריכליים.
השנה, בטעות טיפשית, מחזור העסקאות עלה ב160 שח מעל המחזור המותר לעוסק פטור ולכן מעמ ביקש והפך אותה לעוסקת מורשה.
העסק אינו גדול ואנו מנהלים את כל נושא הדוחות לרשות המיסים עצמאית. אנו לא בנויים כלל לניהול דוחות וכל מה שקשור בעוסק מורשה...
2 שאלות בבקשה :
1. הבנו שניתן להגיש דוח/הצהרה מתקנת. נשמח לקבל יותר מידע בנושא.  
2.במידה וסוגרים את העסק, מה המשמעויות הכרוכות בכך? האם ניתן לפתוח מחדש עוד חצי שנה כעוסק פטור? ..

נשמח לכל הצעה.

לצפיה ב-'לכל מי שמחפש רואה חשבון עם המלצות '
לכל מי שמחפש רואה חשבון עם המלצות
13/04/2020 | 14:51
1
30
רואה חשבון יהונתן וטורי
לצפיה ב-'סופסוף'
סופסוף
13/04/2020 | 15:17
9

מנהל/ת הפורום

אודות:
"פינאפ "הינה החברה הגדולה בישראל בתחום החזרי מס לשכירים והגשת דוחות מקוונים. החברה הוקמה בשנת 2015 כחברת סטארט אפ אשר מעניקה אפשרות לשכירים לבצע בדיקה
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

finupp-מנהל פורום מיסים והחזרי מס
להתייעצות עם מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו