לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1636616,366 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסים והחזרי מס

פורום מיסים והחזרי מס עוסק בכל סוגיות המס השוטפות איתם מתמודדים אזרחי ישראל בדגש על שכירים, עוסקים מורשים ועוסקים פטורים. אתם מוזמנים לעלות בפנינו כל סוגיה, שאלה, בעיה הקשורה לענייני המס שלכם. חברת FINUPP הינה החברה המובילה בישראל בתחום החזרי המס לשכירים והיחידה שנבחרה לשאת את תו אמון הציבור. רו"ח, אורטל דוידסון, סמנכ'"ל שרות הלקוחות של חברתנו בעלת ניסיון של 12 שנה בתחום ראיית החשבון והחזרי המס עומדת כאן לשרותכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסים והחזרי מס

פורום מיסים והחזרי מס עוסק בכל סוגיות המס השוטפות איתם מתמודדים אזרחי ישראל בדגש על שכירים, עוסקים מורשים ועוסקים פטורים. אתם מוזמנים לעלות בפנינו כל סוגיה, שאלה, בעיה הקשורה לענייני המס שלכם. חברת FINUPP הינה החברה המובילה בישראל בתחום החזרי המס לשכירים והיחידה שנבחרה לשאת את תו אמון הציבור. רו"ח, אורטל דוידסון, סמנכ'"ל שרות הלקוחות של חברתנו בעלת ניסיון של 12 שנה בתחום ראיית החשבון והחזרי המס עומדת כאן לשרותכם.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ***היעוץ שניתן הוא כללי ואינו מהווה יעוץ משפטי או יעוץ חשבונאי או תחליף ליעוץ מקצועי. 
המשך >>

לצפיה ב-'mm financim'
mm financim
29/08/2018 | 12:11
44
היי
חיפשתי איפה יהיה אפשר להגיב ולפרגן לחברת ממ פיננסים על השירות והרווח שקיבלנו אני ובעלי ופתאום ראיתי את תגובתו של דניאל לגבי החברה אז ככה אני ובעלי עשינו החזר של מס הכנסה דיברנו עם עובדת בשם מילנה קיבלנו את מלא התמיכה והענות לקח משהו כמו 5 חודשיים שחיכינו כבר ממש עלה לנו כל מיני מחשבות למה לוקח הרבה זמן אבל תמיד היא ידעה להרגיע אותנו ולבסוף נכנס לנו סכום כסף לבנק של 32679 אלף שח כן כן גם אנחנו לא האמנו
אז קודם כל ממש תודה מילנה יקירתי נתראה בשנה הבאה.
ובקשר אלייך דניאל ראיתי את הכתבה שלך וממש לא האמנתי שאנחנו מדברים על אותה חברה וחוץ מזה לשבת בבית ולקבל חצי מ9000 שח זה מעולה יש כאלה שעובדים חודש כדי להביא הביתה סכום כזה אז ממש לא צודק מה שרשמת 
בקיצור לא אחפור לכם פה חח
ממליצההה בחוםםםם
לצפיה ב-'מס הכנסה'
מס הכנסה
27/08/2018 | 12:14
1
34
אני גרה בכפר יובל בשנה האחרונה. יש לי תלושי משכורת מכל השנה, הדירה שאני גרה בה בשכירות היא על שם בן זוגי.אני משלמת חשבונות כאן והכל. השבוע גיליתי שמגיע לי 13% החזר מס בגלל שאני גרה בכפר יובל. מה אני צריכה לעשות בכדי להזדכות? תודה
לצפיה ב-'את צריכה לבקש שיפיקו לך אישור תושב '
את צריכה לבקש שיפיקו לך אישור תושב
27/08/2018 | 14:53
20
קודם כל תפני למועצה (או למי שמפיק את האישורים באיזור שלך) ותבקשי אישור.
אח"כ במידה ומגיע לך החזר:
בגין המשכורות של 2017 תצטרכי להגיש למס הכנסה דוח להחזר מס.
בגין המשכורות של 2018 תפני למעסיק עם אישור התושב ותמלאי טופס 101 חדש.
לצפיה ב-'סכום מענק חייב במס'
סכום מענק חייב במס
27/08/2018 | 02:53
24
בשנת 2016 עבדתי כ- 4 חודשים במקום עבודה נוסף למקום העבודה העיקרי. לאחר 4 חודשים קיבלתי טופס 161 ובו רשום: משכורת קובעת לפטור: 1000, מענק משולם בפרישה: 1600- כולו חייב במס. מעולם לא הגשתי 161א ועד היום גם לא עשיתי כלום עם הכסף בקופה. שתי שאלות:
1. האם יש אפשרות למשוך את הסכום בפטור כלשהו ?
2. האם בדוח השנתי לשנת 2016 יש לציין את סכום המענק בסעיף 258 על אף שלא ביצעתי משיכה בפועל  ?
תודה רבה !

לצפיה ב-'איחור בפתיחת עסק'
איחור בפתיחת עסק
25/08/2018 | 19:31
1
24
העסק שלי פעיל מפברואר ורק באוגוסט פתחתי תיק עוסק  מכיוון שהייתה אי הבנה עם מקבל השרות, סברתי שאהיה שכיר ואחר חצי שנה גיליתי שאהיה פרי לנסר. הבנתי שצפויה בעיה עם ביטוח לאומי שמחשב הכנסה חודשית ממוצעת לפי מספר חודשי פעילות העסק.
כך 110,000 שנתי שמפברואר היה נותן 10,000 ממוצע לחודש
יחויב לפי 5 חודשים (מאוגוסט) וזה כבר לפי ביטוח לאומי ממוצע של 22,000 ש"ח.
אשמח לרעיון איך להיחלץ מהמצב.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/08/2018 | 18:44
20
ביטוח לאומי מחשב את ההכנסה החייבת בדמי ביטוח לאומי, על הרווח (הכנסות פחות הוצאות) לתקופה שבה אתה מגדיר את עצמך כעצמאי ופורס את ההכנסה כעצמאי על פני אותה תקופה.
כך שיש לפנות במהרה לביטוח לאומי ולעדכן את המעמד שלך וכמובן לשלם מקדמות בהתאם לרווח  המוצהר שלך. 

כמו כך, עליך לפתוח תיק גם במס הכנסה ולא רק במע"מ. 

התשובה ניתנה על ידי ג'נט סורי, יועצת מס.
ממונת תחום מקצועי (משותף) בפורום המיסים של לשכת יועצי המס.

**היעוץ שניתן הוא כללי ואינו מהווה יעוץ משפטי או יעוץ חשבונאי או תחליף ליעוץ מקצועי. לקבלת יעוץ מומלץ להפנות את מלוא הפרטים העובדתיים ליועץ מס חבר לשכת יועצי המס בישראל.

לצפיה ב-'אחוזי נכות ותאום מס'
אחוזי נכות ותאום מס
24/08/2018 | 15:49
2
20
שלום לכולם,

אני מעוניין לדעת מהם אחוזי הנכות הכללית ו-או הרפואית המזכים בפטור ממס, וכן האם במידה וישנם, האם עלי לדווח על כך לרשות המיסים כדי להשיג מהם אישור על פטור.
תודה מראש.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
25/08/2018 | 12:18
1
26
מצרפת קישור לאתר רשות המיסים.
כאן תמצא את כל המידע הנדרש.

התשובה ניתנה על ידי ג'נט סורי, יועצת מס.
ממונת תחום מקצועי (משותף) בפורום המיסים של לשכת יועצי המס.

**היעוץ שניתן הוא כללי ואינו מהווה יעוץ משפטי או יעוץ חשבונאי או תחליף ליעוץ מקצועי. לקבלת יעוץ מומלץ להפנות את מלוא הפרטים העובדתיים ליועץ מס חבר לשכת יועצי המס בישראל.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/08/2018 | 17:28
11
לא מצאתי קישור בתגובה, אבל בדקתי בעצמי בסעיף :" מדריך בנושא ועדה רפואית לפטור ממס לנכים או עוורים" אני מניח שלזה התכוונת. בדף שלהם כתוב:" נכה שנקבעה לו נכות צמיתה בשיעור העולה על 89% לפי חישוב מיוחד " הוא בין הזכאים לפטור. מהו אותו חישוב מיוחד? האם מי שיש לו 75 אחוז אי כושר השתכרות וכן
83 אחוז נכות רפואית, שניהם לצמיתות, לא יהיה זכאי לפטור?

אודה לך אם תסבירי לי אם יש משהו שלא הבנתי כראוי.
לצפיה ב-'הגשת דוח מס הכנסה לשכירים'
הגשת דוח מס הכנסה לשכירים
24/08/2018 | 17:42
33
היי,
אני מגישה טופס 1301. האם ניתן לקזז מס הכנסות בעקבות הבאים:

פריסת ימי חופשה אחורנית - פרקטיקה מקובלת? האם המשמעות היא שיש צורך להגיש דוחות אחורה לשנות הפריסה?

הכרה בשכ"ט עורך דין שנועדו לייצר הכנסה אצל שכירים - האם מוכר? איפה אפשר לכתוב את זה כהוצאה (בטופס 1301 אין מקום לכך)

תודה

מנהל/ת הפורום

אודות:
"פינאפ "הינה החברה הגדולה בישראל בתחום החזרי מס לשכירים והגשת דוחות מקוונים. החברה הוקמה בשנת 2015 כחברת סטארט אפ אשר מעניקה אפשרות לשכירים לבצע בדיקה
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

finupp-מנהל פורום מיסים והחזרי מס
להתייעצות עם מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו