לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1611416,114 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסים והחזרי מס

פורום מיסים והחזרי מס עוסק בכל מה שקשור לדיני המס בישראל, חוקים ותקנות, תכנוני מס, החזרי מס, תיאומי מס וסוגיות מורכבות. רו"ח עומר רופא חיים הינו שותף במשרד RMR, משרד למתן שירותי ייעוץ פיננסי לעסקים, חברות ושכירים. לעומר ניסיון רב בליווי חברות ועצמאיים החל מפתיחת התיק ועד לתכנוני מס והגשת הדוחות. בנוסף הוא בעל ניסיון ביעוץ מס, החזרי מס לשכירים, הנהלת חשבונות, שכר, ניהול כספים, ביקורת והכנת דוחות כספיים לעצמאיים וחברות, הצהרות הון, ניהול כספים, הערכות שווי, תכניות עסקיות ומימון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסים והחזרי מס

פורום מיסים והחזרי מס עוסק בכל מה שקשור לדיני המס בישראל, חוקים ותקנות, תכנוני מס, החזרי מס, תיאומי מס וסוגיות מורכבות. רו"ח עומר רופא חיים הינו שותף במשרד RMR, משרד למתן שירותי ייעוץ פיננסי לעסקים, חברות ושכירים. לעומר ניסיון רב בליווי חברות ועצמאיים החל מפתיחת התיק ועד לתכנוני מס והגשת הדוחות. בנוסף הוא בעל ניסיון ביעוץ מס, החזרי מס לשכירים, הנהלת חשבונות, שכר, ניהול כספים, ביקורת והכנת דוחות כספיים לעצמאיים וחברות, הצהרות הון, ניהול כספים, הערכות שווי, תכניות עסקיות ומימון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ***היעוץ שניתן הוא כללי ואינו מהווה יעוץ משפטי או יעוץ חשבונאי או תחליף ליעוץ מקצועי. לקבלת יעוץ מומלץ להפנות את מלוא הפרטים העובדתיים ליועץ מס חבר לשכת יועצי המס בישראל.
המשך >>

לצפיה ב-'הגשתי בקשה להחזר מס לפני 9 חודשים'
הגשתי בקשה להחזר מס לפני 9 חודשים
26/03/2019 | 12:43
1
2
ולא קיבלתי שום מענה?האם מותר להם לעכב? עד מתי? אני הייתי חייב בהגשת דוח שנתי ובכל זאת לא ענו לי וזה יוצר חוסר ביטחון
לצפיה ב-'החזר מס'
החזר מס
( לעמוד שלי בתפוז )
26/03/2019 | 13:23
2
היי,

החזר מס מתקבל עד שנה ממועד ההגשה.
לצפיה ב-'קבלת נקודות זיכוי בגין בן בגיר נטול יכולת '
קבלת נקודות זיכוי בגין בן בגיר נטול יכולת
25/03/2019 | 14:12
1
13
בן בגיר נטול יכולת מקבלת  קצבת נכות מלאה (אי כושר 100%), מתחדשת כל שנה מזה מספר שנים.
 במס הכנסה אמרו כי לא ניתן לתת להורה 2 נקודות זיכוי בגין נטול יכולת עד שהקצבה מבטלא אינה צמיתה.
 ההוצאות בגינו- קיימות כמו בקצבה  צמיתה.
 כיצד ניתן לקבל נקודות זיכוי בכל זאת ?
לצפיה ב-'נקודות זיכוי'
נקודות זיכוי
( לעמוד שלי בתפוז )
26/03/2019 | 13:22
2
היי,

4 .הזכאות להקלה במס בשל ילדים נטולי יכולת בגירים שמלאו להם 18 שנים
1.4" ילד בגיר"
סעיף 45 לפקודה עניינו מתן נקודות זיכוי להורים עבור "ילדם". רשות המסים נקטה
בפרשנות מרחיבה, לפיה בתנאים מסויימים שיפורטו בהמשך ניתן להעניק נקודות
זיכוי להורה עבור ילדו לאחר שמלאו לו 18 שנים )להלן: "ילד בגיר"(.
2.4 תנאים מצטברים
ילד בגיר כאמור ייחשב אפוא ל"ילד נטול יכולת" כמשמעותו בסעיף 45 לפקודה אם
יתמלאו התנאים המצטברים הבאים:
- מבחן ההכנסה שלו ושל בן זוגו. ההכנסה החייבת )כמשמעותה בסעיף 2 לעיל( של המזכה ושל בן זוגו לא עלתה על 262,000 שקלים חדשים בשנת המס 2012 ,ואם אין למזכה בן זוג, אם לא עלתה על 163,000 שקלים חדשים בשנת המס 2012.
- הילד "נטול היכולת" לא יצא מחזקת הוריו קרי, הוא "סמוך לשולחן הוריו"-
לעניין זה, גם מי ששוהה במסגרת מיוחדת כגון דירה משותפת לקבוצת בגירים
"נטולי יכולת" או נמצא במוסד מיוחד יכול להמשיך ולהיחשב כ"סמוך לשולחן
ההורים".
על פי שיקול דעת פקיד השומה בנסיבות המתאימות, ניתן לראות בבגיר/ה "נטול
יכולת" שנישא/ה לבת/בן זוג שגם הוא "נטול יכולת", ועדיין תלוי/ה בהוריו/ה ייחשב
"כסמוך על שולחן ההורים".
- הוא סובל מאחת הלקויות/המחלות המפורטות בסעיפים הבאים )1.3.4 ,2.3.4 ,
3.3.4 )כולל הגבלות הזכאות המפורטות בהם.
3.4 בגיר נטול יכולת הסובל משיתוק, מעיוורון או מפיגור שכלי
1.3.4" משותק": בגיר שאובחן על ידי רופא מומחה בתחום )נוירולוג ( כמשותק באחת מגפיו או שרופא אישר לגביו שנולד בלי אחת מגפיו או שנכרתה אחת מגפיו, על גבי טופס 127 ייחשב ל"ילד נטול יכולת".
2.3.4" עיוור": בגיר שמחזיק בתעודת עיוור שהונפקה על ידי השירות לעיוור של משרד העבודה והרווחה והשירותים החברתיים, ייחשב ל"ילד נטול יכולת".
3.3.4" מפגר": בגיר שאובחן כסובל מפיגור שכלי על ידי הוועדה לאבחון של השירות לאדם המפגר במשרד הרווחה והשירותים החברתיים ייחשב ל"ילד נטול
יכולת".
תקופת הזכאות: לצמיתות.
אין באמור לעיל כדי לגרוע מסמכותו של פקיד השומה, אם ראה צורך בכך, לבחון
מחדש את הזכאות לנקודות הזיכוי.
4.4 בגיר נטול יכולת הסובל מפיגור התפתחותי עקב לקות למידה חמורה
ראה האמור בסעיף 3.3 ,עד סיום חוק לימודיו בבית הספר התיכון.
5.4 בגיר נטול יכולת הסובל מפיגור התפתחותי עקב מחלה קשה שגרמה לאי כושר
להשתכר בגיר שנקבעה לו דרגת אי כושר להשתכרות בשיעור של %74 לצמיתות על ידי המוסד לביטוח לאומי ייחשב ל"ילד נטול יכולת". ההורה יידרש להציג אישור מהמוסד לביטוח לאומי על הזכאות לדרגת "אי כושר השתכרות" כאמור.
תקופת הזכאות הינה לצמיתות.
אין באמור לעיל כדי לגרוע מסמכותו של פקיד השומה, אם ראה צורך בכך, לבחון
מחדש את הזכאות לנקודות הזיכוי.
לצפיה ב-'החזר מס '
החזר מס
26/03/2019 | 12:33
1
3
כמה שנים אחורה אפשר לבקש החזר מס?
לצפיה ב-'החזר מס'
החזר מס
( לעמוד שלי בתפוז )
26/03/2019 | 12:37
4
היי,

עד שש שנים אחרונה ניתן לדרוש החזר מס.
לצפיה ב-'קיזוז רווח הון מול נ"ז והפסדים מועברים'
קיזוז רווח הון מול נ"ז והפסדים מועברים
25/03/2019 | 10:17
1
22
שלום רב! אני מבינה שניתן לקזז רווח הון מול נקודות זיכוי במידה ולא נוצלו במלואם כנגד הכנסה אחרת. השאלה שלי היא במקרה בו יש הפסדים מועברים מ-2017 על סך כ-40000 ש"ח, רווח הון ב-2018 כ-20000 ש"ח, נקודות זיכוי ב-2018 כ-6000 ש"ח ואין הכנסה נוספת - האם ניתן לקזז את הכ-20000 רווח הון מול הנקודות זיכוי של כ-6000 ואז את הכ-14000 הנותרים להפחית מההפסדים המועברים?

במילים אחרות איזה מהבאים נכון:
(1) אפשר לקזז נ"ז מול רווח הון ואז להפחית מההפסדים המועברים (מה ששאלתי לעיל)
(2) חייבים קודם להפחית את הרווח הון מההפסדים המועברים ורק אז אפשר לקזז מול נ"ז
לצפיה ב-'רווח הון'
רווח הון
( לעמוד שלי בתפוז )
26/03/2019 | 12:36
1
היי,

חייבים קודם להפחית את הרווח הון מההפסדים המועברים ורק אז אפשר לקזז מול נ"ז.

לצפיה ב-'גם ממני נלקח כסף אך לא ראיתי שקל'
גם ממני נלקח כסף אך לא ראיתי שקל
25/03/2019 | 22:33
4
גם אני נפלתי בפחה של גברת "ג'ני" מחברת "קמל ניהול פיננסי". עובדת בשיטת חבר מביא חבר וכך מגיעה לעשרות אנשי קבע. תוך שניות לוקחת את הכסף עבור פתיחת התיק, אך את כספי ההחזר או הביטול- תראו רק אחרי חודשים. אם בכלל.
לא לשתף איתה בעולה בשום אופן !!!
לצפיה ב-'האם משלמים ביטוח לאומי בעסק שכירות? שלום רב, אמא בת 70 ויש ל'
האם משלמים ביטוח לאומי בעסק שכירות? שלום רב, אמא בת 70 ויש ל
24/03/2019 | 19:59
1
13
האם משלמים ביטוח לאומי בעסק שכירות?
שלום רב,
אמא בת 70 ויש לה עסק שכולו משכירות בניין לעסקים. האם היא חייבת בתשלום ביטוח לאומי על בסיס השומה?

תודה
לצפיה ב-'תשלום ביטוח לאומי'
תשלום ביטוח לאומי
( לעמוד שלי בתפוז )
25/03/2019 | 18:12
7
היי,
אדם המשכיר משרד חייב לשלם דמי ביטוח לאומי, שיחושבו כאחוזים מההכנסה שלו מדמי השכירות.
לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
24/03/2019 | 10:45
10

אנו מברכים את רו"ח עומר רופא חיים עם כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים
לצפיה ב-'תשלום מס לשכירות שעוברת לבן בחול '
תשלום מס לשכירות שעוברת לבן בחול
23/03/2019 | 12:12
6
שלום
ברשותי דירה בארץ זרה שאני מקבל שכירות לארץ ומשלם מס על השכירות.
אני מעדכן החוזה כך שהשכירות תגיע לבן שבארהב שהינו תושב החי שם וישלם מס על הכנסה זו. מה דין המס בארץ עליי אם בכלל? הדירה עדיין בבעלותי אך כאמור אין לי הכנסה ממנה כי הכול מועבר לשם

תודה

לצפיה ב-'זיכוי במס הכנסה עבור ילד בדיור מחוץ לבית ההורים'
זיכוי במס הכנסה עבור ילד בדיור מחוץ לבית ההורים
21/03/2019 | 22:27
6
"הזיכוי הוא בשיעור 35% מההפרש בין הסכום ששולם עבור שהיית הילד בדיור חוץ ביתי, לבין 12.5% (שמינית) מההכנסה החייבת במס של ההורה."
האם  דמי הנכות   של ביטוח לאומי שמועבר  אוטומטית למסגרת נכלל  בחישוב הנ"ל  . ואם כן יתכן זיכוי מס מעבר למה ששולם ?
תודה?
לצפיה ב-'מחפש רו"ח (בעמלה מוגדרת) להגשת דוח החזר שכיר על ניכוי מס'
מחפש רו"ח (בעמלה מוגדרת) להגשת דוח החזר שכיר על ניכוי מס
21/03/2019 | 06:08
2
8
היי, אז יש לי מצב מיוחד:

ב 2018 היו לי רק שני תלושי משכורת.
בשנה זו משכתי גם כספים מקרן הפנסיה, ומגדל בגלל בלאגן גדול ואי הבנה, הורידו לי בסביבות 25 אלף ש"ח ניכוי מס במקור!

עכשיו אני צריך להגיש דוח להחזר, ולקוות לטוב מול מס הכנסה!
אני לא בארץ (עדיין תושב ישראל) - וכבר שני רואי חשבון, כולל אחת שטיפלה בי בעבר, דורשים ממני אחוזים!!!

לא איזה 500-1000 שקל עמלה, אלא 15, ואפילו בחוצפה של 20% על הסכום שאקבל!

מה זה, אם לחברה או עוסק מורשה היו אומרים ככה, היו זורקים את אותו רו"ח מכל המדרגות! בגלל שזה שכיר מישהו חלש יותר (או בגלל שלא בארץ), מרשים לעצמם לתת הצעות כאלו.

האם יש מישהו שיציע לי תעריף הוגן לעבודה פשוטה זו?

באם לא, אשמח לקבל טיפים איך להגיש את זה, בטוח לא מסובך מדיי - טופס 106, אישור ניכוי מס במקור ואולי כמה הוכחות על מיעוט הכנסות, אני לא אתן 5 אלף שקל מתנה בשביל זה!

רוצים ממני למשל 15% בהצלחה או 350 שקל בכישלון - זה ליהנות מההצלחה, ולא לקחת שום סיכון...

תודה!
לצפיה ב-'החזר מס'
החזר מס
( לעמוד שלי בתפוז )
26/03/2019 | 08:48
1
2
היי, 

התשלום שביקשו ממך הוא מה שמקובל בשוק. 
אתה יכול גם להגיש בעצמך. תמלא טופס 1301 ותצרף 106, אישורים מחברות הביטוח וכל אסמכתא אחרת שרלוונטית להכנסות שהיו לך באותה שנה. 
לצפיה ב-'חושש שאם אגיש לבד, מס הכנסה יתלבש עליי'
חושש שאם אגיש לבד, מס הכנסה יתלבש עליי
26/03/2019 | 13:22
הם יראו מישהו חלש לא מגובה ברואה חשבון וינסו לדחות בכל תירוץ קלוש! 

אולי אני יכול למצוא רואה חשבון טרי שרק סיים הסמכה ומוכן לכמה מאות שקלים כסף קל? זה שזה מקובל בשוק זה אנשים פראיירים... שכירים במצוקה לכסף מוכנים להביא 20 אחוז מתנה. אני בטוח שאנשים בעשירונים העליונים וחברות לא נותנים לאף רואה חשבון 15 אחוזים מתנה. 
לצפיה ב-'שלוש שאלות לגבי הדוח השנתי'
שלוש שאלות לגבי הדוח השנתי
20/03/2019 | 15:50
9
שלום,

אודה לעזרה:

1. האם קצבת הנכות נרשמת בסעיף 250 ("תקבולים והחזרים חייבי מס מהמוסד לביטוח לאומי בגין הכנסתך כעצמאי שאינם נכללים בסעיף אחר") או בסעיף הלא ממוספר בעמוד 3, בין סעיף 332 לסעיף 209 ("קצבאות פטורות ממס")? אובדן הכושר, אם זה משנה, הוא 60%.

2. מה ההבדל בין סעיף 135 (ניכויים - "לקופת גמל לקצבה כ'עמית עצמאי'") וסעיף 268 (זיכויים - "לקצבה כ'עמית עצמאי'")? הפקדתי לפנסיה כעצמאית בקופת גמל, היכן לרשום זאת?

3. האם בסעיף 030 ("לדמי ביטוח לאומי ששולמו בגין הכנסה שאינה הכנסת עבודה") אני רושמת את דמי הביטוח הלאומי ששילמתי בשנת 2018 כעצמאית? האם גם את דמי ביטוח הבריאות, או רק ביטוח לאומי? והאם הסכום שיש לרשום הוא זה שביטוח לאומי באישור שלו מגדיר כ - "סכום יתרה נטו חובה"?

תודה רבה!
לצפיה ב-'פטור מתשלום מס הכנסה בעקבות ועדה רפואית'
פטור מתשלום מס הכנסה בעקבות ועדה רפואית
20/03/2019 | 15:50
1
7
שלום,
בוועדה רפואית של מס הכנסה נקבעו לי 99% נכות לצמיתות החל מה-1/1/2017.
קיבלתי את סיכום הועדה הן מביטוח לאומי והן ממס הכנסה אולם אישור על הפטור עצמו מתשלום של מס הכנסה לא קיבלתי.

שאלותיי:
1. האם עלי לגשת לפקיד השומה על מנת לקבל את הפטור או שהפטור אמור להישלח בדואר?
2. לגבי השנים 2017 ועד היום, איך ניתן לקבל את ההחזר של המס ששולם? האם עלי לפנות לרואה החשבון שלי או שהחישוב מתבצע אוטומטית במס הכנסה ומוחזר ישירות לחשבון הבנק?

תודה
לצפיה ב-'פטור ממס'
פטור ממס
( לעמוד שלי בתפוז )
26/03/2019 | 08:53
1
היי, 

לקבלת אישור מפקיד השומה על פטור זה ממס יש להגיש למשרד השומה הסמוך למקום מגוריך את  טופס 169א- "בקשה לקביעת אחוזי נכות לצורך פטור ממסים", בצירוף עותק "נאמן למקור" של פרוטוקול הוועדה הרפואית.
לגבי 2017 יש להגיש בקשה להחזר מס. 
לצפיה ב-'מיסוי מכירת מניות של "חברת בית"'
מיסוי מכירת מניות של "חברת בית"
19/03/2019 | 15:45
60
שלום,
ברשותי מניות מ"חברת בית" שאותם ירשתי מאבי המנוח. ברצוני למכור את המניות הללו.
את המניות ירשתי בשנת 2007 אך ההקצאה של המניות לאבי הייתה בשנת 1973.

- כמה מס אצטרך לשלם על עסקה זו בעסקת מזומן?
- יש קונה שמציע לתת דירה תמורת המניות במקום מזומן. האם זה משנה את המס? האם יחולו עלי מיסים נוספים כמו מס רכישה של דירה?
- ושאלה נוספת, החברה רשמה במהלך השנים פחת במאזן. האם ניתן לייחס פחת זו גם לבעלי המניות בזמן מכירה?

תודה לעוזרים :)
לצפיה ב-'החזר מס מעכבים לי מ 7/18 האם מותר?'
החזר מס מעכבים לי מ 7/18 האם מותר?
18/03/2019 | 00:48
1
14
למה מס הכנסה לא מחזיר מייד כספים שקיבל יותר? ומיולי עד היום לא החזירו
לצפיה ב-'החזר מס'
החזר מס
( לעמוד שלי בתפוז )
26/03/2019 | 09:01
2
היי, 

החזר מס מתקבל בדרך כלל עד שנה ממועד ההגשה. אתה יכול לגשת לפקיד שומה ולברר אם יש בעיה עם הדוח. 
לצפיה ב-'העברת מונית מהעסק לשימוש אישי משפחתי'
העברת מונית מהעסק לשימוש אישי משפחתי
14/03/2019 | 08:51
9
אני רוצה לקנות מונית חדשה ואת הישנה להפוך לרכב פרטי
אשתי תנהג.
רציתי לדעת מה המשמעות מבחינת מס הכנסה ומע"מ
לצפיה ב-'מס על שכירות ל 12 שנה תשלום מראש'
מס על שכירות ל 12 שנה תשלום מראש
06/03/2019 | 00:47
2
34
יש לי דירה שאני השכרתי אותה למישהו , בחוזה שכירות כתוב 7 שנים + אופציה ל 5 שנים . כל חודש 4 אלף.
השוכר צריך לתת ערבון ציק ,
או לחילופין ש ישלם את כל הסכום מראש 576 אלף ובתמורה לזה אני לא יעלה לו את המחיר ל 12 שנה . ולא יצטרך לתת ערבון וערבים ,

האם אני ישלם מס אם הוא בחר באופציית תשלום מס' 2 .

תודה רבה מראש !

לצפיה ב-'יש לי שאלה: יש מישהו שמוכן לשלם עבור 12שנים מראש? הרי זה '
יש לי שאלה: יש מישהו שמוכן לשלם עבור 12שנים מראש? הרי זה
06/03/2019 | 20:26
1
28
כמעט חצי דירה.
לצפיה ב-'שכר דירה מראש '
שכר דירה מראש
10/03/2019 | 15:54
31
סעיף 8ב לפקודת מס הכנסה קובע כי במקר זה על כל שכ"ד יש לדווח מראש ולשלם את מלוא המס. 
לצפיה ב-'מיסוי על רווחי הבורסה:'
מיסוי על רווחי הבורסה:
06/03/2019 | 19:23
23
2 שאלות:
1. לגבי מיסים: נניח שאני מוכר באותו יום נייר ערך שהרווחתי עליו ונייר ערך אחר שהפסדתי עליו. האם אפשר מבחינת מס הכנסה לקזז את ההפסדים מהרווחים. כלומר אם הרווחתי בנייר ערך אחד 80000 ש”ח ובשני הפסדתי 50000 ש”ח. האם אוכל לשלם מס רק על ההפרש (לשלם מס רק על 30000 ש”ח)?
2. הסתכלתי באתר מאיה על קרנות נאמנות ואין שם את ביצועי הקרנות במשך השנים האחרונות. יש רק ביצועים לאורך שנה אחת בודדת. מישהו יודע למה? ומה אפשר לעשות כדי להשיג את האינפורמציה הזו?
לצפיה ב-'מכס - הבאת טובין בשדה התעופה'
מכס - הבאת טובין בשדה התעופה
05/03/2019 | 19:22
17
שלום

מקווה שאני בפורום הנכון.

ידוע לי שמותר לאדם להכניס דרך המכס מוצרים עד 200$.
שאלת תם, האם צריך להציג קבלה ?
אם אני קונה שני מכשירים סלולריים שכל אחד מהם בשווי 200$ והקבלה על שמי אך אחד בתיקי והשני בתיק של רעייתי , האם מבחינת המכס זה תופס או שלכל אחד צריכה להיות קבלה על שמו בסך 200$ ?

תודה
לצפיה ב-'החזרים בגין גביית יתר - שאלה למומחים '
החזרים בגין גביית יתר - שאלה למומחים
05/03/2019 | 12:05
1
12

שלום 
מספר שנים אני נמצאת באובדן כושר עבודה .
בתקופה זו קיבלתי מספר חודשים דמי אבטלה, בחלק מהתקופה שילמתי דמי ביטוח לאומי עצמאית ( בעזרת שוברים ) , לפני כשלוש שנים התחלתי לקבל קצבה חודשית קבועה מחברת הביטוח בה הייתי מבוטחת , בתקופה מסויימת קיבלתי  - קצבת נכות מביטוח לאומי וכו' - כמובן שמהכספים הללו קוזזו דמי ביטוח לאומי ומס בריאות .
בשנתיים האחרונות קיבלתי בכמה " פיקים " סכומי כסף גדולים בגין פיצויים מחברות הביטוח רטרואקטיבית עבור כל התקופה בה אני נמצאת באי כושר ( כאמור - 6 שנים ) וגם בגין סכומים אלו נגבו ממני דמי ביטוח לאומי ומס בריאות .
אני מבקשת לדעת :
1. כמה שנים אחורנית אני יכולה לבקש מביטוח לאומי החזר בגין כפילויות בתשלום דמי ביטוח לאומי ?
2. איך מחשבים כמה דמי ביטוח לאומי אני צריכה לשלם בזמן שקיבלתי כספים ממקור אחד או משני מקורות ? וכן מהם % התשלום עבור כל מדרגת סכום שקיבלתי  ? 
אשמח להתייחסותכם
תודה רבה 

לצפיה ב-'מציע לך לפנות לפורום ביטוח לאומי כאן בתפוז'
מציע לך לפנות לפורום ביטוח לאומי כאן בתפוז
07/03/2019 | 18:06
4
לצפיה ב-'הבנק הגדיר אותי כבעל חשבון תושב זר'
הבנק הגדיר אותי כבעל חשבון תושב זר
27/02/2019 | 22:30
1
32
שלום,  
הבנק סיווג אותי כתושב זר
הבנק שלח לי אימייל (בהתאם לסעיף 7 תקנות מס ההכנסה יישום תקין אחיד לדיווח ולבדיקת נאותות של מידע על חשבונות פיננסים) שבו אני צריך להמציא להם הצהרת תושבות מס ומסמך רשמי שהונפק במדינה על מנת שישנו לי את הסיווג לתושב ישראל. איך אני עושה את זה? אשמח לתשובה.

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
28/02/2019 | 05:08
22
אתה יכול להוציא ברשות האוכלוסין וההגירה אישור תושבות.

מנהל/ת הפורום

אודות:
רו"ח עומר רופא חיים, הינו שותף במשרד RMR, משרד למתן שירותי ייעוץ פיננסי לעסקים, חברות ושכירים. המשרד מתמחה בהנהלת חשבונות, שכר, ניהול כספים, ביקורת וה
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

רואה חשבון עומר רופא חיים מנהל פורום מיסים והחזרי מס
להתייעצות עם מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו