לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1652016,520 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסים והחזרי מס

פורום מיסים והחזרי מס עוסק בכל סוגיות המס השוטפות איתם מתמודדים אזרחי ישראל בדגש על שכירים, עוסקים מורשים ועוסקים פטורים. אתם מוזמנים לעלות בפנינו כל סוגיה, שאלה, בעיה הקשורה לענייני המס שלכם. חברת FINUPP הינה החברה המובילה בישראל בתחום החזרי המס לשכירים והיחידה שנבחרה לשאת את תו אמון הציבור. רו"ח, אורטל דוידסון, סמנכ'"ל שרות הלקוחות של חברתנו בעלת ניסיון של 12 שנה בתחום ראיית החשבון והחזרי המס עומדת כאן לשרותכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסים והחזרי מס

פורום מיסים והחזרי מס עוסק בכל סוגיות המס השוטפות איתם מתמודדים אזרחי ישראל בדגש על שכירים, עוסקים מורשים ועוסקים פטורים. אתם מוזמנים לעלות בפנינו כל סוגיה, שאלה, בעיה הקשורה לענייני המס שלכם. חברת FINUPP הינה החברה המובילה בישראל בתחום החזרי המס לשכירים והיחידה שנבחרה לשאת את תו אמון הציבור. רו"ח, אורטל דוידסון, סמנכ'"ל שרות הלקוחות של חברתנו בעלת ניסיון של 12 שנה בתחום ראיית החשבון והחזרי המס עומדת כאן לשרותכם.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ***היעוץ שניתן הוא כללי ואינו מהווה יעוץ משפטי או יעוץ חשבונאי או תחליף ליעוץ מקצועי. 
המשך >>

לצפיה ב-'מדוע אני נדרש לדווח על עסקאות נדל"ן אם כבר שולם מס שבח'
מדוע אני נדרש לדווח על עסקאות נדל"ן אם כבר שולם מס שבח
29/05/2020 | 09:25
6
מכרתי דירה ב 2019 ושילמתי מס שבח
מדוע בדו"ח השנתי למס הכנסה אני צריך שוב למלא את הפרטים של מס השבח שכבר שולם ?
האם זה נחשב כרווח הון ?
בדו"ח יש שדות למלא שאני לא מבין וזה מחייב אותי לגשת שוב לעורך הדין שעשה את העסקה או לרואה חשבון כדי שחלילה לא תהיה טעות וירצו לקחת ממני עוד
אחוז הנחה (10 או 20 אחוז)
רווח ההון הריאלי עד למועד הקובע –
רווח ההון הריאלי מהמועד הקובע עד מועד השינוי –
הרווח הריאלי לאחר מועד השינוי –
סכום אינפלציוני חייב –

דא"ג - הדירה שנמכרה עברה אלי בירושה

לצפיה ב-'סגירת תיק במס הכנסה לשכיר שעבד בתור עצמאי כי אין תלושי שכר'
סגירת תיק במס הכנסה לשכיר שעבד בתור עצמאי כי אין תלושי שכר
28/05/2020 | 07:31
7
יש לנו תיק במס הכנסה מכיוון שאשתי עבדה במקום שלא מספק תלושי משכורת, כך שהורדת המס בוצעה פעם בשנה בצורה מרוכזת על ידי מילוי טופס 1301 בצורה מקוונת.
כעת מקום העבודה כבר מספק תלושי משכורת ושנת 2019 כולה היא ללא הכנסות מחוץ למסגרת עבודתה כשכירה.
אם הייתי ממלא את טופס 1301 הייתי רושם 0 במשבצת של ההכנסות.
אני רוצה לסגור את התיק.
מצאתי באתר מס הכנסה טופס שכותרתו "דרישת פרטים בדבר הפסקת פעילות עסק/משלח יד/ניכויים
האם מספיק למלא את הטופס הזה בצרוף טופס 106 לשנת 2019 ולמסור אותו לפקיד השומה כדי לסגור את התיק או שיש לבצע פעולות נוספות?
לצפיה ב-'"פטור" ממס הכנסה..'
"פטור" ממס הכנסה..
27/05/2020 | 08:02
6
בוקר טוב ושלום.
ברצוני למשוך פיציים מהבנק. בבנק נאמר לי, כי תחילה עליי להגיע למס הכנסה על מנת לקבל "פטור" ממס...
שאלה.. אלו מסמכים עליי להביא למס הכנסה? או אין צורך בכך מפני שהכל מופיע במחשב?
אשמח לתשובה מהירה
המון תודות,
בוקר טוב

לצפיה ב-'שאלה על הצהרת הון'
שאלה על הצהרת הון
25/05/2020 | 14:12
7
קראתי שצריך לרשום בהצהרה רק את חלק העובד בהפקדות לפנסיה והשתלמות.
אשמח לקבל הסבר למה חלק מעביד לא נכלל.
לצפיה ב-'אי זכאות למענק לעצמאים בשל הכנסה פטורה מירושה ב- 2018'
אי זכאות למענק לעצמאים בשל הכנסה פטורה מירושה ב- 2018
24/05/2020 | 11:31
7
האם משום שקיבלתי הכנסה פטורה מירושה בשנת 2018, שבגינה עברתי את מגבלת 240,000 שח, איני זכאי למענק לעצמאים ?
כך עולה מהתשובה שקיבלתי באתר הרשות למיסים.
האם ידוע לכם על אפשרות לערער על כך?

תודה
לצפיה ב-'תשלום מס בחישוב שנתי ...'
תשלום מס בחישוב שנתי ...
23/05/2020 | 16:07
2
13
כשכירה , האם תשלום מס המנוכה מהמשכורת מחושב מראש כאילו אעבוד כל השנה ?
אני יודעת שהחישוב שנתי , אבל אם הפסקתי לעבוד לאחר 7 חודשים , האם מגיע החזר מס כי בחודשים שעבדתי גבו ממני כאילו היתי עובדת כל השנה ?
לצפיה ב-'ככל הנראה כן'
ככל הנראה כן
24/05/2020 | 17:41
1
5
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
24/05/2020 | 18:08
1
לצפיה ב-'דמי לידה וטופס 135'
דמי לידה וטופס 135
22/05/2020 | 11:48
5
שלום רב,

באישור מביטוח לאומי מופיעים הנתונים:
1. גמלאת אמהות ברוטו
2. ניכוי מס הכנסה מהתגמולים ברוטו

האם כאשר ממלאים את טופס 135 כשכירה, יש צורך לעדכן בו גם את הנתונים הנ"ל מביטוח לאומי בנוסף לנתונים אשר מופיעים בטופס 106.ובמידה וכן תחת איזה סעיף?

תודה

לצפיה ב-'עולה חדש שמשכיר דירה'
עולה חדש שמשכיר דירה
22/05/2020 | 00:08
8
שלום לפורום,האם עולה חדש (שנה בארץ) שמעל גיל 60, זכאי לזיכוי מס נוסף, 
בעקבות זה שהוא עולה חדש, ?
תודה
לצפיה ב-'הגשה פיזית של דוח שנתי למס הכנסה'
הגשה פיזית של דוח שנתי למס הכנסה
21/05/2020 | 15:27
1
12
לאחר שממלאים את הדוח ומשדרים באופן מקוון יש צורך להגיש בנוסף גם דוח פיזי. עם איזה דוח צריך לגשת למשרדי השומה?  האם מדובר בתדפיס הקצר שיוצא בתוצאת החישוב בדוח אותו משדרים באופן מקוון?  או האם צריך למלא בנפרד בטופס הרגיל של הדוח השנתי ליחיד את כל הפרטים ולהגיש אותו?
לצפיה ב-'אחרי שאתה משדר אתה צריך להדפיס את הטופס 1301 + נספחים'
אחרי שאתה משדר אתה צריך להדפיס את הטופס 1301 + נספחים
24/05/2020 | 17:50
6
מדובר במינימום 4 עמודים. (ואף יותר אם יש לך: נספח רווח הון מניירות ערך, הכנסות מחו"ל וכו').
לזה אתה מצרף את כל האסמכתאות: טופסי 106, אישור על ריביות מהבנק (אם יש), דוח רווח והפסד מעסק וכו וכו'. ואת כל זה מגיש למס הכנסה. עליך להביא לשם שתי עותקים. אחד אתה מגיש ואחד אתה שומר לעצמך ותדאג שיחתמו גם העותק שנשאר אצלך כדי שיש לך הוכחה שהגשת.
לצפיה ב-'חבות במס לפי הסימולטור'
חבות במס לפי הסימולטור
21/05/2020 | 09:13
11
שלום.
אישתי עובדת במספר מקומות עבודה וגם כעוסק פטור.
תמיד מוציאה תיאומי מס בזמן ומגישה למעסיקים השונים.
כיוון שהיא עוסק פטור אנחנו חייבים להגיש דו"ח 1301. זה המצב כבר 3-4 שנים והגשנו ותמיד קיבלנו החזרים בעיקר בגלל תרומות.
השנה השתמשתי בסימולטור של מס הכנה לפני שאני ממלא את הדו"ח כדי לראות שהכל תקין ויצא לי שאנחנו חייבים למס הכנסה כסף.
האם זה הגיוני למרות שהיא עשתה תיאומי מס בזמן וכל המעסיקים נהגו בהתאם לרשום בתיאום המס? 
אשמח לעזרה.
לצפיה ב-'קיבלתי הודעה על החזר מס אבל...'
קיבלתי הודעה על החזר מס אבל...
17/05/2020 | 22:57
14
שלום לכולם
לא מזמן קיבלתי הודעה על החזר מס עם תאריך מודפס מה- 17/3/2020
מצורף צילום מסך של ההודעה.
לא הצחתי להבין אם מגיע לי איזשהוא סכום
ואם כן, למה הוא עדיין לא הועבר אלי.
אשמח לעזרתכם
**מצאתי תשובה אין צורך לענות.
לא יודע איך מוחקים את השאלה כאן...
לצפיה ב-'החזרי מס מהפסדים בשוק ההון'
החזרי מס מהפסדים בשוק ההון
16/05/2020 | 11:23
15
שלום לכולם ..
אז אחרי כעשור מוצלח של רווחים, הגיעה לה הקורונה והשמידה לי לא מעט
ואני מופסדת השנה ...
השאלה היא לגבי מונה רווחים הפסדים בבנק. אני לא ממלאת דוח הבנק מקזז אוטומטית רווחים מול הפסדים.
עשור הקודם מונה הרווחים תמיד היה ב+  כלומר מכרתי מניה מורווחת שילמתי מס רווח הון מיידי, עם מכרתי מופסדת - קיבלתי החזר לפי קיזוז.
עכשיו שמונה המס -  שלילי חזק ...  נניח מופסד 70000 ש"ח .
וכל המניות (פרט ל2 שאני לא אמכור בקרוב) מופסדות ואם אני מוכרת מניה מופסדת, אני לא מקבלת החזר/קיזוז כמו בעבר, איך אני יכולה לקבל החזרים על ההפסדים של השנה ?  איך הכי מומלץ לעשות זאת ?  מונה ההפסדים ימחק ב31.12.2020  .   האם כדאי ב2021  לבקש מחברה לעשות תיאומי מס ?
או שיש דרך עדיפה ?  
ושאלה אחרונה - מופסדת כ70000 ש"ח,  כמה לדעתכם אוכל לקבל מהם חזרה מס? (בערך) ...
תודה רבה !!!!!
לצפיה ב-'מאוד אשמח לקבל עזרה'
מאוד אשמח לקבל עזרה
14/05/2020 | 12:22
3
21
השנה אני מעוניינת להגיש דוח1301 לרשות המיסים.
ונספח ג שהינו טופס 1322מחולקים ההכנסות מניירות ערך לשני קבוצות, 1 רווח הון 2. ריבית ודיבידנד.
בטופס 1301 שאני מנסה להעביר את הנתונים קצת הסתבכתי כלומר ריבית בשדה 067
ולא הסתדרתי כל הכנסה עם אחוז ריבית תואמת לאיזה שדה להעתיק
תודה רבה
לצפיה ב-'רשום בטופס שקיבלת מהבנק/בית השקעות מה האחוז מס'
רשום בטופס שקיבלת מהבנק/בית השקעות מה האחוז מס
14/05/2020 | 17:45
2
8
לצפיה ב-'שאלתי'
שאלתי
15/05/2020 | 11:42
1
9
בטופס 1301
באיזה מקום לרשום,
גם אם שניהם 25% מס, אבל ההגדרה שונה, ריבית בנפרד וכן דיבידנד וכן רווח הון בנפרד,
היכן רושמים כל דבר?
תודה
לצפיה ב-'כאן'
כאן
15/05/2020 | 23:57
8
לצפיה ב-'החזר מס לשכירים על תקופה בין 2 עבודות'
החזר מס לשכירים על תקופה בין 2 עבודות
12/05/2020 | 09:55
4
22
שלום,

היייתי מועסק בשנה שעברה ב2 עבודות עם הפרש של כמה חודשים ביניהן. על חלק קטן מהתקופה בה ישבתי בבית קיבלתי גם דמי אבטלה.
רציתי להגיע לפקיד השומה עם 2 טפסי ה106 כדי לבקש החזר מס. בגלל הקורונה אין קבלת קהל והמענה הטלפוני לא זמין אף פעם.

כמה זה מסובך להגיש בעצמי בקשה להחזר?
האם אני צריך איש מקצוע בשביל זה?
לצפיה ב-'מומלץ לקחת איש מקצוע,זה יכול לחסוך זמן וכאב ראש אבל לא חייב '
מומלץ לקחת איש מקצוע,זה יכול לחסוך זמן וכאב ראש אבל לא חייב
12/05/2020 | 16:22
3
14
זה עניין של עלות מול תועלת, יכול לקחת לך שבוע להכין את ההחזר מס ויכול לקחת לך גם שעתיים. תבדוק מחירים.
לצפיה ב-'מה התהליך כולל?'
מה התהליך כולל?
14/05/2020 | 20:04
2
17
אם זה רק תלושי שכר \ אבטלה ו106?
האם דמי שכירות שאני מקבל מדירה בבעלותי (פחות מהמינימום למס) - אצטרך להצהיר עליהם. ויותר גרוע האם כאשר אצהיר עליהם אצטרך מעתה והלאה לשלם עליהם מס - כי הם נוספים על הכנסה מעבודה?
האם ניירות ערך בבעלותי שערכם השתנה במהלך השנה, אצטרך להצהיר או לתת אסמכתאות?
ככל שהתהליך יותר מסובך אעדיף לערב איש מקצוע
לצפיה ב-'החזר מס'
החזר מס
15/05/2020 | 11:30
11
כדי לקבל החזר מס צריך להגיש דוח שנתי למס הכנסה. מילוי הדוח די פשוט,
אני פניתי ליועץ מס, עלה לי 600 שח + מעמ. תעשה את החשבון אם שווה לך.
לצפיה ב-'צריך להצהיר על דמי שכירות בכל מקרה (גם אם לא מבקשים החזר)'
צריך להצהיר על דמי שכירות בכל מקרה (גם אם לא מבקשים החזר)
16/05/2020 | 00:05
7
בגדול כשמגישים דוח צריך להצהיר על כל ההכנסות שלך.
לגבי מיסוי הכנסות שכירות למגורים, מדובר בהכנסה שלא קשורה למשכורת. זה לא נוסף על ההכנסה מעבודה מבחינת מס. יש כמה מסלולים שאפשר לדווח על הכנסות שכירות. אבל בכל מקרה צריך לדווח. אי דיווח על הכנסות שכירות (אפילו אם הן פטורות) הוא נגד החוק.
לצפיה ב-'למה לרופאים (כמעט) תמיד מגיע החזר מס?'
למה לרופאים (כמעט) תמיד מגיע החזר מס?
20/02/2020 | 09:47
2
236
מבנה מערכת הבריאות היחודי הקיים בישראל מפריד בין הגורם המממן – קופות החולים וחברות הביטוח, הגורם החוקר – בתי החולים האוניברסטאיים והאוניברסיטאות עצמן, והגורם המטפל – בתי החולים בבעלות הקופות השונות ואלה שבבעלות המדינה או העיריות.

המבנה המפוזר גורם לכך שרופא ממוצע עובר בחייו דרך מספר רב של מעסיקים ולרוב אף מקבל את שכרו החודשי ממספר מקומות עבודה במקביל. לרוב יקבל הרופא משכורת בסיס מהמעסיק העיקרי (בדרך כלל קופת החולים), תורנות בבית חולים בבעלות עירייה כמו איכילוב או כרמל תזכה אותו בתלוש משכורת נוסף כעובד מדינה או עירייה, עבודה בהוראה באוניברסיטאות תזכה בתלוש שכר נוסף מהאוניברסיטה ורופאים ברי מזל יקבלו מימון מגופים אחרים כמו קרנות מחקר או מענקים של עידוד מעבר לפריפריה ממשרד הבריאות.

מה הבעיה בצורת התהליך הזו עבור הרופאים?
כידוע, מס הכנסה מנוכה מהשכר החודשי. החישוב של גובה המס מתבצע ע"י מערכת השכר של המעסיק ולפי חישוב זה מתבצע ניכוי המס בצורה אוטומטית. הבעיה מתחילה בכך שמערכות השכר של מעסיקים שונים אינן מסונכרנות ביניהן. במצב של מחסור במידע המערכת תעדיף לחייב את העובד במס עודף.

מצב נוסף בו למערכות השכר חסר מידע לטובת חישוב המס הוא אי רציפות תעסוקתית; למשל הפסקת עבודה לטובת בחינות, חופשת לידה, מילואים וכו'. גם במקרים אלה למערכת השכר אין את המידע המלא על מנת לחשב בצורה מדויקת את ניכוי המס החודשי ולכן קורה לרוב שהמס המחושב גבוה משמעותית מזה שהמועסק צריך היה לשלם.

זה לא הכל
סיבה נפוצה נוספת להחזרי מס במקצועות הרפואה הינה הקלות מס בגין תואר אקדמי בדמות נקודות זיכוי שנתיות. נקודות זיכוי בשל לימודים אקדמיים מחושבות באופן הבא: עם סיום תואר ראשון האקדמאי מקבל נקודת זיכוי אחת למשך שלוש שנים, סיום תואר שני מזכה את האקדמאי בחצי נקודה למשך שנתיים, ותואר שלישי לא מזכה בנקודות זיכוי כלל. למרות זאת, מסלול ישיר לדוקטורט מזכה את הדוקטור בחצי הנקודה של התואר השני עם סיום הדוקטורט וזאת מאחר שלא סיים תואר שני.

המסלול ברפואה נחשב לכאורה כמסלול ישיר לדוקטורט. אולם, פקודת מס הכנסה מתייחסת בצורה שונה לרופאים (וגם לרופאי שיניים). מאחר ולרופא לא הייתה הזדמנות אפילו לסיים את התואר הראשון, עם סיום הלימודים הוא מקבל גם את נקודת הזכות של התואר הראשון, למשך שלוש שנים, וגם את חצי הנקודה של התואר השני, למשך שנתיים נוספות. כאן מגולם יתרון לרופא – בעוד שבוגרי תואר ראשון לרוב מתחילים לעבוד בשכר נמוך שבקושי מחויב במס ולכן לא מנצלים את נקודת הזכות שלהם, נקודת הזכות שהרופא מקבל אכן חוסכת לו תשלומי מס רבים.

אבל זה עדיין לא הכל. הרופא זכאי להטבה שלא רבים מודעים אליה: כל מקצוע שמפוקח ע"י המדינה (רופא, רו"ח, עו"ד, אדריכל וכו') מחייב את הרוצה לעסוק בו בתקופת התמחות – סטאז'. לרוב בזמן הסטאז' המשכורת נמוכה ואף נמוכה עוד יותר בראייה שנתית עקב אי רציפות תעסוקתית הנגרמת מיציאה לבחינות, המתנה למקום התמחות וכו'. המחוקק הכיר בקושי זה ונתן למתמחים הזדמנות לדחות את קבלת ההטבה של נקודות זיכוי בגין תואר אקדמי לאחרי מועד ההתמחות, אז לרוב המשכורת גבוהה יותר.

כפועל יוצא הרופא יכול לדחות את הטבות המס שלו לאחר ההתמחות וכך לקבל הטבה במשך 5 שנים בזמן שהוא מועסק בשכר גבוה יותר.
היכנס עוד היום ובצע בדיקת זכאות להחזר בחינם
לצפיה ב-'לגבי זיכוי נקודות לתארים: לא שינו את החוק החל מ-2014?'
לגבי זיכוי נקודות לתארים: לא שינו את החוק החל מ-2014?
20/02/2020 | 13:22
40
לצפיה ב-'מי הטיפש שכתב את השטויות במיץ האלה'
מי הטיפש שכתב את השטויות במיץ האלה
23/04/2020 | 18:51
24
ומי האוויל שפרסם אותן בעמוד הראשי??

עובד בשתי עבודות ומעלה? תתכבד ותגיש למעסיק שלך תיאום מס שיקבע כמה כל מעסיק צריך לנכות.
לא הגשת? המעסיק חנכה 30 אחוז בלי לשאול אותך (וזה הרבה).
לא הצהרת בטופס 101 שיש עוד מעסיקים (כדי שהמעסיק לא ידרוש תיאום מס)? עברת עבירה פלילית

יש לך מספר מקומות עבודה, וזה כנראה בעיקר רופאים בכירים שמרוויחים הרבה, אז או שהם גם ככה מאוגדים כחברה, או שעוברים את תקרת הפטור מדיווח, ומחוייבים  להגיש דוח השנתי.

נקודות זיכוי? גם רופאים, כמו רוב בוגרי התארים, לא מרוויחים המון כסף בשנים הראשונות (גם אחרי סטאז), ולכן מלכתחילה חבות המס, אם בכלל תהיה נמוכה. ד.א, זה מסתכם רק בסביבות 2000 שקל בשנה...

לצפיה ב-'תקבולי ביטוח לאומי עקב פשיטת רגל'
תקבולי ביטוח לאומי עקב פשיטת רגל
12/05/2020 | 08:40
2
7
בתי קיבלה סכום כלשהו מביטוח לאומי בגין שכר שלא שולם על ידי חברה פושטת רגל.
נתקבל מכתב מביטוח לאומי שמציין את הסכום ששולם.
איך מדווחים על סכום זה בדוח לשנת 2019 שמוגש למס הכנסה?
תודה
לצפיה ב-'נראה לי שדה 194'
נראה לי שדה 194
12/05/2020 | 16:07
1
6
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/05/2020 | 21:45
לצפיה ב-'דווח על עובדים לביטוח לאומי'
דווח על עובדים לביטוח לאומי
10/05/2020 | 07:53
1
11
פתחתי עסק חדש מסעדה שנסגר בנתיים עקב הקורונה דווחתי עבור ניכויים לעובדים באתר שרות המיסים על ידי קוד שקיבלתי  נאמר לי שצריך לדווח לביטוח לאומי טופס 126 היכן מדווחים ואיזה קוד אשתמש אין לי קוד עיסקי לביטוח לאומי יש לי קוד אישי, אציין כי אני גם עובד כשכיר אשמח לסיוע
לצפיה ב-'מדווחים באתר ביטוח לאומי, הקוד לביטוח לאומי זה המספר פנקס. '
מדווחים באתר ביטוח לאומי, הקוד לביטוח לאומי זה המספר פנקס.
10/05/2020 | 14:22
4
זה רשום על הפנקס שקיבלת מביטוח לאומי. אם אין לך את הפנקס תכתוב להם ותבקש את המספר פנקס.
לצפיה ב-'איך לרשום עסק של סככה על שני דונם'
איך לרשום עסק של סככה על שני דונם
09/05/2020 | 02:18
2
שלום
איך לרשום עסק של סככה על שני דונם: חברה, מורשה או השקעה?

אם מורשה, אזי המס יהיה לפי שכירות והוא גבוה מאוד.

אם חברה, אזי המס המקסימלי הוא 25%

מה הכוונה להשקעה שיכולה להיות עם הרבה פחות מס?

לצפיה ב-'זכות קניינית וחוזית ומעמ על אדמה '
זכות קניינית וחוזית ומעמ על אדמה
09/05/2020 | 02:13
2

חברה שמתעסקת באדמות חקלאיות מציעה את הדבר הבא:

קניית אדמה בזכות חוזית והחברה משכירה אותה למשך ארבע שנים:
אם רוצים טאבו בהתחלה (זכות קניינית) משלמים מעמ
אם בוחרים טאבו בסוף התהליך (2024) - לא משלמים מעמ

האם זה נשמע חוקי? למה יכול להיות אפשרי לא לשלם מעמ בסוף החוזה !
לצפיה ב-'החזר מס הכנסה בגין קביעת נכות זמנית מביטוח לאומי'
החזר מס הכנסה בגין קביעת נכות זמנית מביטוח לאומי
07/05/2020 | 16:17
7
לאחר ועדה של ביטוח לאומי קיבלתי נכות של 100% למשך שנה וההחלטה הועברה לרשיות המס.
האם אני צריך להגיש טופס כל שהוא לרשויות המס או להמתין עד לקבלת הודעה מהם ?

בתודה מראש

מנהל/ת הפורום

אודות:
"פינאפ "הינה החברה הגדולה בישראל בתחום החזרי מס לשכירים והגשת דוחות מקוונים. החברה הוקמה בשנת 2015 כחברת סטארט אפ אשר מעניקה אפשרות לשכירים לבצע בדיקה
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

finupp-מנהל פורום מיסים והחזרי מס
להתייעצות עם מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו