לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1589415,894 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסים והחזרי מס

ברוכים הבאים לפורום!
תוכלו להתייעץ ולקבל תשובות בכל הנוגע למיסים והחזרי מס.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסים והחזרי מס

ברוכים הבאים לפורום!
תוכלו להתייעץ ולקבל תשובות בכל הנוגע למיסים והחזרי מס.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ***היעוץ שניתן הוא כללי ואינו מהווה יעוץ משפטי או יעוץ חשבונאי או תחליף ליעוץ מקצועי. לקבלת יעוץ מומלץ להפנות את מלוא הפרטים העובדתיים ליועץ מס חבר לשכת יועצי המס בישראל.
המשך >>

לצפיה ב-' כאן המקום לשאול ולהתעניין בתחום הפרעות בתקשורת '
כאן המקום לשאול ולהתעניין בתחום הפרעות בתקשורת
21/11/2018 | 15:18

שם כולל להפרעות שפה, דיבור, שמיעה ותקשורת למיניהן, שהוא תחום עבודתם של קלינאי התקשורת. התקשורת האנושית היא צורך חיוני הנחוץ לאדם כמעט כמו אוויר לנשימה... אנו מדברים זה עם זה כדי להעביר מסרים, רעיונות, רגשות ומחשבות, ועושים זאת מבלי לחשוב לרגע עד כמה מופלאה ומורכבת היא יכולת התקשורת...

אנו שמחים לבשר על פתיחתו של פורום טיפול בשפה ודיבור

המשך גלישה מהנה 
לצפיה ב-'מימוש יחידות RSU ותאום מס בני זוג'
מימוש יחידות RSU ותאום מס בני זוג
21/11/2018 | 12:34
3
שלום רב,
במהלך שנת 2018 אשתי עבדה כ- 4 חודשים בלבד (כתוצאה ממעבר בין עבודות). 
אני שכיר ועבדתי במהלך כל השנה.

ברשותי יחידות RSU הניתנות למימוש.

שאלתי - האם קיימת כדאיות למימוש היחידות כעת ולביצוע תיאום מס מאוחד בעבור שנת 2018 ? או שבכל מקרה חישוב שעור המס נעשה לכל אחד מבני הזוג בנפרד ולכן אין לכך חשיבות.

נקודה נוספת - אנו מחייבים להגיש דיווח בכל שנה במסגרת טופס 1301 בעבור הכנסות נוספות (סכום ההכנסה הינו מזערי).

תודה מראש
לצפיה ב-'זכוי/נכוי קופת גמל'
זכוי/נכוי קופת גמל
20/11/2018 | 09:37
2
הבת שלי בת 37 שנים ,נמצאת בחופשה ללא תשלום ,האם אני יכול לשלם עבורה לקופת הפנסיה ולדווח על נכוי /זיכוי לגמל בדוח השנתי שלי עבור תשלומים לקופת הפנסיה ? אם כן כיצד טכנית  עושים זאת בדוח השנתי שלי מול פקיד השומה?תודה מראש 
לצפיה ב-'עוסק מורשה'
עוסק מורשה
19/11/2018 | 21:41
1
שלום אני שכיר ובנוסף לכך עצמאי
כעצמאי היו לי השנה הכנסות רק במחצית הראשונה של השנה ורואה חשבון הגיש לי את הדוחות כשהיו לי הכנסות
מחודש יולי אין לי הכנסות כעצמאי
יש לי עדיין הוצאות למרות העדר הכנסות כעצמאי
למשל אני קונה מכשור מקצועי או נוסע לכנס מקצועי בחו"ל
לפיכך חשבתי שאם אני לא אסגור את התיק שלי כעצמאי (עקב העדר הכנסות), אוכל בסוף השנה לקבל החזרי מס על ההוצאות שלי שעדיין קיימות

בינתיים אני מדווח כל חודשיים 0 הכנסות למע"מ ומס הכנסה

אין לי רואה חשבון קבוע

האם אני עושה טעות?
בדו"ח של המע"מ מילאתי בכל השדות 0 ש"ח
אבל כן היו לי הוצאות (כנס, טיסות, ציוד מקצועי וכדומה). האם הייתי אמור לרשום אותם בדו"ח מע"מ (ואז בעצם יוצא מס שלילי, לא?)

שאלות:
1. האם אני צודק שלא סגרתי את תיק עוסק המורשה כדי לקבל החזרי מס בסוף השנה על ההוצאות שיש לי במחצית השניה של השנה, למרות העדר ההכנסה כעצמאי?
2. האם אוכל פשוט לקחת יועץ מס בסוף השנה שיעשה לי סדר בבלאגן? בינתיים אני מדווח בדו"ח מעמ ומס הכנסה 0 שקלים בכל מקום (כי אין לי הכנסות, אבל כן יש לי הוצאות). האם זו טעות?

תודה
הזקוק לייעוץ
לצפיה ב-'מס על תשלום מבג"צ (?)'
מס על תשלום מבג"צ (?)
19/11/2018 | 13:20
2
4
האם כסף שקיבלתי מבג"צ בעקבות עתירה נחשב להכנסה?
האם חייב במס הכנסה?
ביטוח לאומי?

לצפיה ב-'בגין מה ניתן הפיצוי? '
בגין מה ניתן הפיצוי?
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2018 | 20:31
1
4
דין הפיצוי כדין הפרצה שבא למלא, אם הפיצוי ניתן בגין אובדן הכנסה , אז יחול חיוב במס, אם הפיצוי ניתן במישור הפרטי אז לא .
מאוד תלוי בגין מה ניתן הפיצוי.

התשובה ניתנה על ידי ג'נט סורי, יועצת מס.
ממונת תחום מקצועי בפורום המיסים של לשכת יועצי המס.

**היעוץ שניתן הוא כללי ואינו מהווה יעוץ משפטי או יעוץ חשבונאי או תחליף ליעוץ מקצועי. לקבלת יעוץ מומלץ להפנות את מלוא הפרטים העובדתיים ליועץ מס חבר לשכת יועצי המס בישראל.

לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
19/11/2018 | 21:03
1
בפסיקת בג"ץ נרשם כך: המשיבים יישאו בהוצאות העותרים בסך...
לצפיה ב-'שווי רכב'
שווי רכב
17/11/2018 | 22:07
1
11
אני עבדתי במקום עבודה 3.5 חודשים.
אני הייתי עובד שעתי וקיבלתי רכב מהיום הראשון שהתחלתי לעבוד.
אני היחידי שהשתמשתי ברכב.
בחודש האחרון החזרתי את הרכב למעביד בתאריך 15.11.18
לאחר שהתפטרתי מעבודה .
ביקשתי מהמעביד שינכה לי רק חצי חודש עבור שווי רכב.
המעביד מסרב בהחלט והודיע לי שינכה ממשכורתי האחרונה
שווי רכב מלא.
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2018 | 20:41
2
אם הרכב הוחזר ב- 15/11 אתה צריך להיות מחוייב בשווי לאותה תקופה ולא לחודש מלא. 

לצפיה ב-'מס רכישה - הקפאה מול תשלום - דירה יחידה'
מס רכישה - הקפאה מול תשלום - דירה יחידה
18/11/2018 | 19:21
1
6
ברשותי היתה דירה א.
רכשתי דירה ב וביקשתי הקפאת של מס הרכישה למשך שנה וחצי עד שאמכור את דירה א.
עכשיו עוה"ד אמר לי שאם אני רוצה לרשום את דירה ב במשרדי רישום מקרקעין עליי לשלם את מס הרכישה וכשאמכור את דירה את אקבל את מס הרכישה בחזרה.

השאלות
1. האם חייבים לשלם את מס הרכישה לצורך הרישום של דירה ב?
2. בהנחה שאקח הלוואה לצורך תשלום מס הרכישה, האם כשאקבל את החזרי מס הרכישה, אקבל אותם צמודים למדד פלוס 4% או ריבית אחרת?

תודה
לצפיה ב-'חישוב מס נפרד או מאוחד לזוג נשוי.'
חישוב מס נפרד או מאוחד לזוג נשוי.
14/11/2018 | 13:30
1
11
בני זוג עם 5 ילדים 
הגיעה דרישה ממס הכנסה המחייב להגיש דוח 2016-2017
בשנת 2016 לבעל היו הכנסות של 66,000 (שנתי)
לאישה 200,000 (שנתי) - 8.25 נקודות זיכוי
בסימולטור של מס הכנסה בחישוב נפרד יוצא חבות של 11,400 ש"ח מס.
האם כדאי במצב כזה לבקש חישוב מאוחד?
תודה
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2018 | 20:19
36
ניתן להגיש חישוב מאוחד, רק יש לשים לב כי הכנסת הבעל תצטרף להכנסת האישה וסביר להניח שזה לא ישתלם כי הכנתה גבוהה.
תנסו בסימולטור לערוך חישוב מאוחד ותראו מה יצא.

לצפיה ב-'הפרשות לקופת גמל וקרן השתלמות'
הפרשות לקופת גמל וקרן השתלמות
15/11/2018 | 09:23
1
13
שלום לכם.

אני גם שכיר במשרה מלאה וגם עצמאי.
בתור שכיר, יש לי הפרשות כחוק לפנסיה וקרן השתלמות.
בתור עצמאי (הכנסה עיקרית) אני רוצה להפריש גם.
מה החוק?
יש לי רואה חשבון, אבל משהו מוזר בתשובה שלו.
אני מעוניין להפריש את המקסימום. אשמח להבין מהוא

תודה מראש לעונים
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2018 | 20:17
7
עצמאי שהוא גם שכיר, המפקיד לקרן השתלמות 18,240 ₪ לשנה, ובנוסף המעסיק מפקיד לו גם כן לקרן השתלמות על תקרת השכר בסך 15,712 ₪ לחודש , רק חלק מההוצאה כעצמאי תותר בניכוי. לדוגמא אם הכנסתך המזכה ,הינה 261,000 ₪, יש להפחית ממנה את ה"משכורת קובעת" בגינה הפקיד המעסיק לקרן ההשתלמות כשכיר, סך 188,544 ₪ לשנה, ועל היתרה בסך 72,456 ₪ לשנה, תקבל ניכוי על הפקדה בשיעור 4.5% (כך שהניכוי יחול על 3,261 ₪, ולא 11,745 ₪). שווי הניכוי הוא כשיעור המס השולי שלך, שכן ההפקדות המותרות בניכוי מקטינות את ההכנסה החייבת, לפני חישוב המס.

לעניין הפקדה פנסיה - 
הטבת המס כשכיר : ניתן לקבל זיכוי ממס על הפקדה של 7% מהשכר המבוטח .
הטבת מס כעצמאי : זכאי להטבת מס מופחתת מכיוון וניצלת חלק מהתקרה כשכיר ולכן תהיה זכאי להטבה מתקרת הפקדה לעצמאי פחות התקרה שניצלת כעובד שכיר. והכל כפוף לתקרת הפקדה שנתית של הכנסה של 208,800 כפול 16.5%= 34,452 הפקדה מקסימלית שנתית.

ממליצה לך לפנות ליועץ פנסיוני עם הכנסותיך משכר וכן כעצמאי לצורך ניצול מלוא הטבות המס המגיעות לך.

**היעוץ שניתן הוא כללי ואינו מהווה יעוץ משפטי או יעוץ חשבונאי או תחליף ליעוץ מקצועי. לקבלת יעוץ מומלץ להפנות את מלוא הפרטים העובדתיים ליועץ מס חבר לשכת יועצי המס בישראל.

לצפיה ב-'ישראלי שעובד בחול למי עליו לשלם מס?'
ישראלי שעובד בחול למי עליו לשלם מס?
15/11/2018 | 00:54
1
78
אני אזרח גרמני וישראלי, מתעתד לעבוד באירופה (לאו דווקא גרמניה, לצורך הדיון נניח צרפת)
1. למי אני צריך לשלם מס הכנסה? לישראל? לגרמניה? לצרפת?  
2. אני מתכוון גם לסחור בבורסה, למי עלי לשלם מס רווחי הון?
אם יש הבדל בשיעור המס בין המדינות השונות, אני משלם את המס הגבוה/נמוך ביותר?

תודה רבה
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2018 | 19:59
7
שאלה קצרה שהתשובה עליה לא כך פשוטה ובכל זאת אנסה לעזור:)
קיימת אמנה למניעת כפל מס בין ישראל לגרמניה וצרפת . כך שמס ששולם בגרמניה או צרפת על הכנסה שחייבת קודם כל במדינות אלו, תחוייב גם בישראל ותוכל לקבל את המס ששולם שם כזיכוי מס זר בישראל. שים לב כי, הפקת הכנסה מחו"ל מחייבת אותך בהגשת דוח בישראל.
אם יש הבדלים במס, נניח על הכנסה ממשכורת המס בגרמניה יכול להגיע עד 45% ואילו בישראל עד 47% ועוד 3% מס יסף, בישראל תקבל זיכול על מה ששולם בחול ותצטרך לעשות השלמה ל- 50% בישראל.
לעניין רווחי הון, לפי האמנה עם גרמניה, מס רווחי הון חייב קודם בישראל ויהיה פטור בגרמניה כל עוד אתה לא גם לתושב גרמניה.
לעניין ביטוח לאומי, קיימת גם אמנה בין ישראל לגרמניה וצרפת, ולכן לא תחוייב בדמי ביטוח לאומי אלא רק בדמי בריאות בשיעור של 5%. יהיה עליך לעדכן את ביטוח לאומי בטרם נסיעתך לחול.

שים לב במידה ואתה שוקל להתגורר בחו"ל על דרך קבע, יתכן וכדאי לך לשקול לנתק את התושבות שלך לצורכי מס ולשם כך יהיה עליך להגיש דוח ניתוק תושבות באותה שנה בה אתה עוזב את ישראל וכך לא תהיה חייב להגיש דוחות למס הכנסה בשנים בהם אתה מתגורר בחו"ל.
הייתי ממליצה לך לפנות לייעוץ פרטני אצל מומחה במיסוי בינלאומי כך תמנע מ"תאונות מס" !

לצפיה ב-'לאחרונה יש עיכוב גדול בהחזרי מס-האם יש הגבלה בזמן?'
לאחרונה יש עיכוב גדול בהחזרי מס-האם יש הגבלה בזמן?
13/11/2018 | 16:10
1
14
למה מעכבים?והאם החוק מגביל בזמן שלא יהיה עיכוב יתר?
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2018 | 20:22
8
אם אתה חייב בהגשת דוח, ותוצאת המס הייתה החזר, מס הכנסה מחוייב לשחרר את ההחזר תוך 90 יום מיום ההגשה. 
אם הגשת דוח להחזר מס, כאן בהחלט יתכן עיכוב , כי אין הנחיה ספציפית וזה גם תלוי במס הכנסה אליו אתה שייך.

לצפיה ב-'איך קובעים פגישת ייעוץ אצל דן שפרינצק?'
איך קובעים פגישת ייעוץ אצל דן שפרינצק?
13/11/2018 | 14:17
8
יש אתר אינטרנט?
לצפיה ב-'הבנת המושג שומת מס'
הבנת המושג שומת מס
13/11/2018 | 11:30
1
12
שלום רב,
אשמח לעזרת בהבנת חישוב השומה.
במידה ואני מתגורר במדינת אמנה (בריטניה לצורך העניין) והמס השנתי על ההכנסה שלי מעבודה כשכיר בבריטניה ( אחרי המרת המטבע) הוא 70000 שקלים, בעוד המס בישראל לאותה הכנסה הוא 71000 שקלים , האם השומה לתשלום בישראל ( ונגזרת התשלום לביטוח לאומי) היא על 71000 שקלים או על 1000 שקלים (אחרי קיזוז המס ששולם בבריטניה בהתאם לאמנה)? 
מקווה שהצלחתי להסביר בפשטות.
תודה,
אייל
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2018 | 19:40
6
שאלתך לא כל ברורה... 
אנסה להסביר בגדול ... קיימת אמנה למניעת כפל מס בין ישראל לבריטניה . כך שמס ששולם בבריטניה על הכנסה שחייבת שם קודם כל תחוייב גם בישראל ותוכל לקבל את המס ששולם שם כזיכוי מס זר בישראל. שים לב כי, הפקת הכנסה מחו"ל מחייבת אותך בהגשת דוח בישראל.
לעניין ביטוח לאומי, קיימת גם אמנה בין ישראל לבריטניה, ולכן לא תחוייב בדמי ביטוח לאומי אלא רק בדמי בריאות בשיעור של 5%. יהיה עליך לעדכן את ביטוח לאומי בטרם נסיעתך לחול.

שים לב במידה ואתה שוקל להתגורר בחו"ל על דרך קבע, יתכן וכדאי לך לשקול לנתק את התושבות שלך לצורכי מס ולשם כך יהיה עליך להגיש דוח ניתוק תושבות באותה שנה בה אתה עוזב את ישראל וכך לא תהיה חייב להגיש דוחות למס הכנסה בשנים בהם אתה מתגורר בחו"ל.
הייתי ממליצה לך לפנות לייעוץ פרטני אצל מומחה במיסוי בינלאומי כך תמנע מ"תאונות מס" !

לצפיה ב-'קיזוזי מס'
קיזוזי מס
13/11/2018 | 10:46
1
13
שלום,

להבנתי, לא ניתן לקזז הכנסות מריבית אג"ח מהפסדי הון.

אם נקנה תעודות סל המשקיעות באג"ח כן ניתן לקזז מהפסדי הון (בזמן המכירה)?

תודה
בוני

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2018 | 19:29
13
הפסד הון שוטף כלומר, הפסד הון מניירות ערך שנוצר בשנה השוטפת (ולא מועבר משנים קודמות) ניתן לקיזוז גם כנגד הכנסות מריבית ודיבידנד מניירות ערך ששיעור המס עליהן לא עולה על 25%. 
לא ניתן לקזז הפסדי הון שוטפים כנגד הכנסות מריבית פקדון.

לצפיה ב-'החזר מס'
החזר מס
12/11/2018 | 20:30
1
15
שלום,
אני סטודנטית ולאחרונה התחלתי לשלב בין 2 משרות חלקיות.
ראיתי שאצל המעסיק החדש הורידו לי סכום של 344 ש"ח מתוך 580 בסה"כ של המשכורת- למס הכנסה. (אלה שעות עבודה בודדות)
ביצעתי עכשיו תיאום מס כאשר למעשה מדובר בחודש עבודה 1 נוסף מלבד זה שחלף ואז כבר מתחלפת השנה. איך מגישים בקשה להחזר של הסכום שירד מהתלוש הראשון? האם התיאום יבוצע רטרואקטיבית או שאני צריכה לדרוש זאת? תודה רבה!!!
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2018 | 19:26
3
יש לתת למעסיק את התיאום מס שערכת וכך תוכלי לקבל את המס שנוכה בחזרה כבר  במשכורת הבאה ולא תצטרכי להגיש דוח להחזר מס.
את יכולה לעשות זאת כל עוד השנה לא הסתימה.

לצפיה ב-'מיסוי בעקבות משיכת פיצויים'
מיסוי בעקבות משיכת פיצויים
12/11/2018 | 08:44
29
שלום,

אני עוזב את מקום עבודתי ומעוניין למשוך פיצויים מקרן הפנסיה עד גובה תקרת הפטור ממס הכנסה.

אשמח לדעת מהן ההשלכות של פעולה זו מבחינת גודל הטבת המס שאהיה זכאי לה בפרישה (בהתייחס לתיקון 190)? האם יש לכך השלכות מיסוי נוספות?

פרטים שאולי רלוונטים: בחור צעיר עם 40 שנות עבודה פוטנציאליות, עובד בהייטק, חתום על סעיף 14.

תודה רבה!
לצפיה ב-'מיסוי על רכב במשרת שטח'
מיסוי על רכב במשרת שטח
08/11/2018 | 19:47
2
12
מה גובה המס על רכב במשרת שטח? 
לצפיה ב-'שאלתך לא ברורה'
שאלתך לא ברורה
( לעמוד שלי בתפוז )
09/11/2018 | 10:58
1
7
לצפיה ב-'אני אמור להתחיל תפקיד '
אני אמור להתחיל תפקיד
09/11/2018 | 14:51
7
שמוגדר כמשרת שטח.
אני מתנייד בין בתי עסק וכמעט ואיני במשרד.
הרכב משמש אותי לעבודה  (אפשר להקביל את זה לרכב טכנאים של יס למשל). האם יש מיסוי נמוך יותר?
לצפיה ב-'שאלה לגבי רכישת נדל"ן '
שאלה לגבי רכישת נדל"ן
07/11/2018 | 16:24
1
20

שלום רב,
אשמח לקבל עזרה בסיסית לגבי שתי סוגיות:
1. במידה ונרכש שטח נדל"ן המשמש לצורך עסקי של צד ג' - האם הגורם הרוכש את השטח יהיה מחויב לשלם מע"מ? (יצוין כי הגורם הרוכש הינו אדם פרטי המקבל הכנסה פסיבית מהשכרת הנכס לעסק הנ"ל- האם זה משנה מבחינת החוק?).

2. האם השכרת שטח הנדל"ן לצד ג' המפעיל עסק למשך תקופה של 24 שנים עלולה להוביל לאירוע מס (חובת תשלום מס שבח)?
יצוין כי צד ג' השוכר את שטח הנדל"ן הזה נמצא בהתקשרות כבר 7 שנים (משנת 2011) וכעת נשקלת האפשרות להרחיב את ההשכרה ל-24 שנים נוספות.  

תודה רבה מראש!
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
09/11/2018 | 10:57
9
שאלה 1 , יהיה חיוב במעמ ברכישה , וכדאי לך לפתוח תיק בכדי לקבל את המעמ בחזרה. לגבי ההשכרה , אולי אפשר עם חשבונית עצמית? אבל ברור שחל מעמ על ההשכרה.
שאלה 2- הסכם ל 25 שנה ויותר זה עסקה במקרקעין , לכאורה 24 שנה זה פחות .
לא כל כך ברור , מי היה בעל הקרקע בשבע השנים האחרונות?

מדובר בסוגיה המצריכה בדיקה יותר מעמיקה ולכן ממליצה לך לפנות יעוץ פרטני.

לצפיה ב-'מיסוי עובד ישראלי הגר בחול'
מיסוי עובד ישראלי הגר בחול
06/11/2018 | 18:53
1
36
האם ניתן לחברה להעסיק ישראלי הגר זמנית בחול ולשלם לו משכורת בארץ כולל תשלום מיסים בארץ?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
08/11/2018 | 19:11
10
כן זה אפשרי, אך שים לב שבמדינות מסויימות , שהות ארוכה עשויה להגדיר אותך כתושב ואז תהיה מחוייב להגיש דוח גם באותה מדינה ולשלם שם את המס ולקבל זיכוי ממס בישראל .

לצפיה ב-'מה הותק הנדרש בשתי עבודות כדי לעשות תיאום מס'
מה הותק הנדרש בשתי עבודות כדי לעשות תיאום מס
06/11/2018 | 09:12
3
25
פעם למיטב זיכרוני זה היה 3 חודשים. ולגופו של עניין - אם בן אדם רשום בחברת כוח אדם אחת והתחיל לעבוד דרך חברת כוח אדם אחרת, מסיים שם נניח תוך כמה ימים וחוזר לחברה הראשונה - האם במקרה כזה חייב למלא 116?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
08/11/2018 | 19:09
2
15

אין צורך בצבירת ותק בכדי לבצע תיאום מס, היום אפילו לפני שמתחילים לעבוד אפשר לעשות תיאום מס באינטרנט , צריך להצטייד במספר תיק ניכויים. 
בלי שום קשר , אם עובדים במקביל בשני מקומות עבודה יש לערוך תיאום מס. 

לצפיה ב-'מה זה אומר 2 מקומות במקביל?'
מה זה אומר 2 מקומות במקביל?
14/11/2018 | 14:00
1
8
אם עבדתי במקום X , עברתי למקום Y, עזבתי את מקום Y (כלומר אין כבר הכנסות ממקום Y) ואז חזרתי באותה השנה למקום X  - האם זה נחשב 2 מקומות במקביל?
לצפיה ב-'זה לא נחשב במקביל'
זה לא נחשב במקביל
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2018 | 20:23

מנהל/ת הפורום

אודות:
לשכת יועצי המס מהווה את הצומת המרכזית של מגזר העצמאים ובעלי העסקים הקטנים בישראל, כאשר הלשכה מייצגת את האינטרסים החיוניים של קהל לקוחותיה – העצמאיים ו
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

לשכת יועצי המס בישראל
להתייעצות עם מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו