לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום אפילפסיה - תמיכה
ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע. 1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים. לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה. אנחנו כאן עם כולם. לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אפילפסיה - תמיכה

ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע. 1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים. לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה. אנחנו כאן עם כולם. לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
טלפונים של אפילפטולוגים                   שרשורי הנוירולוגית                     אתר אי``ל

המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
שרשורי הנוירולוגית     טלפונים חשובים
אתר אי``ל
המשך >>

דעות לגבי השתלת קוצב וגאלי
11/04/2016 | 12:06
1
40
אף תרופה לא עובדת, גם נסיון עם קנאביס. מבקשת לשמוע דעות על התקנת קוצב ( בבקשה תענו רק לשאלה בלי עצות אחרות)
קוצב וגאלי זה כמו כל תרופה אחרת. הרבה פעמים הוא עוזר
20/04/2016 | 07:29
15
אבל זה לא תרופת פלא.
זה עוזר הרבה פעמים ויש לזה תופעות לוואי, כמו לכל תרופה. הקוצבים הוגאליים של עכשיו הם משוכללים יותר מאלה שהיו עד לא מזמן ויש להם יכולת לזהות התקף מתקרב ולמנוע אותו, ברוב המקרים.
כדאי להתייעץ עם אפילפטולוג.
בקשת עזרה
07/04/2016 | 10:04
42
שלום! יש לי חבר בשנות העשרים בעל אפילפסיה. אבחנו אצלו את המחלה כבר מגיל 10 ומאז הוא לקח אותה תרופה במשך שנים,שלא הצליחה למנוע את ההתקפים ורק הצליחה לצמצם אותם לשעות הלילה. לאחרונה התרופה הפסיקה להשפיע,מה שגרם להתקפים יותר דחופים וגם בשעות היום. לכן הלכנו לבי"ח לבדיקות וקיבלנו תרופה חדשה, אותה הוא צריך לקחת יחד עם התרופה הקודמת. הרופאים הסבירו לו שכל שבוע הוא צריך לשנות את המינון מכל תרופה והסבירו כמה. השאלה שלי היא, האם זה הגיוני בכלל לשנות מינונים של תרופות כה חזקות בצורה כזו שהמטופל צריך לבד על סמך הנחיה ראשונית כל שבוע להוריד ולהוסיף מכל תרופה? כבר קרה מקרה שבגלל "אי הבנה" במינון נגרמו התקפים קשים מאוד. ובנוסף הוא חווה תופעות לוואי,תשישות והתקפים קצרים גם עכשיו.
האם יש מרפאה בה מטופל יכול להיות במעקב רופא בעת השינוי מתרופה לתרופה והוא זה שנותן את ההנחיות כל פעם מתי וכמה מהכדורים לקחת? או האם כדאי לא לשנות את המינון כל שבוע כפי שאמרו הרופאים אלא לחכות עד פגישה עם נוירולוג שינחה כל שלב בהחלפת המינון? כידוע לך מפגש עם נוירולוגים הוא כזה שצריך לחכות לו זמן רב והתורים נקבעים הרבה זמן מראש.
אשמח לעזרה.

אפילפטולוג ילדים מומלץ עם ראיה התפתחותית
05/04/2016 | 14:19
1
37
שלום לכולם.
אשמח לעזרה בחיפוש אחר אפילפטולוג תותח, מישהו חד שמבין עניין, בעל ראיה רחבה של הילד, גם מנקודת מבט התפתחותית וגם עם מחשבה על השפעת התרופות בהיבט הוליסטי.
אני מחפשת נואשות כזה. ממש אודה לכל מידע בנושא!!
כל האפילפטולוגים ברשימה מומלצים
06/04/2016 | 07:06
32
פירכוס רק מתוך שינה
05/04/2016 | 01:46
4
110
שלום לכולם אני בן 30 מעולם אפילו לא הייתי אצל רופא בריא לחלוטין ללא רקע משפחתי על אפילפסיה עברתי תאונה ליפני שנה בערך קבלתי מכה חזקה בראש ללא פגיעה תוך גולגולתי אפילו דם לא ירד לי אני הייתי הנהג הכל היה בסדר גמור אפילו המשכתי לנהוג אחרכך אחרי מספר שבועות היה לי פירכוס מתוך שינה הזמינו לי אמבולנס לבית לקחו אותי לאישפוז בבילינסון עשיתי CT ראש שהיה תקין אחרי זה מיד MRI שגם היה תקין וEEG שגם היה תקין אחרכך EEG בחסך שינה גם תקין ואז וידאו EEG אישפוז של חמישה ימים עם מצלמה מעליך שגם הוא יצא תקין בקיצור הכל תקין קבלתי מיד דיפלפט 1500 מ"ג הפירכוסים הפסיקו חשוב לי לציין שזה היה רק מתוך שינה בחיים לא היה לי דבר כזה הכל התחיל מהפגיע מהתאונה כרגע אני עדיין עם הכדורים אך עדיין יש לי 4-5 פעמים ביום ניתוקים כאלה לא יודע ממש איך להסביר את זה כנראה שזה האורה הזה משו בא לכמה שניות והולך זה יכול לקרות לי בכל מקום אף אחד לא יבחין בזה רציתי לישמוע הצעות שלכם אם יש סיכוי שכמו שזה בא לי זה יעבור לי תודה רבה
ברוך הבא
05/04/2016 | 10:56
3
45
לצערי אם הפרכוסים התחילו כתוצאה ממכה בראש הסיכוי שהם יעברו לבד הוא קטן. אני מקווה שהתרופה תאזן אותך ולא יהיו יותר פרכוסים. גם האפילפסיה שלי מקורה במכה בראש בגיל 4 ואני כבר בן 64 על תרופות כל החיים. זה לא מפריע לי.
גם הפירכוסים שלך הם רק מתוך שינה?
05/04/2016 | 11:20
2
245
גם הפירכוסים שלך הם רק מתוך שינה ורציתי לדעת אם אצלך גילו משהו בMRI או בEEG והכל שאר הבדיקות תודה
אני כבר מאוזן הרבה שנים. הפרכוסים שלי היו התקפי טוני-קלוני
05/04/2016 | 14:13
48
זה שנופלים על הארץ ומפרכסים בכל הגוף. הם היו אצלי רק במשך היום. אצלך יש ניתוקים, לפי מה שהבנתי. זה סוג אחר של אפילפסיה. יש 40 סוגים של אפילפסיה עם תופעות שונות בכל סוג.
כדור טגרטול
25/04/2016 | 12:49
20
שלום רב.בת 57 מכיל 4 אפילפסיה התקפים בלילה גדלתי והתאזנתי עם תרופות.קופצת קצת בזמן.לאחרינה כבכ 18 שנה נוטלת טגרטול 200 מג בבוקר ובערב כדוג וחצי זא 300 מג.בעשוכ האחרון הג ה  עיות במפרקים לעחאחנה כבכ חצי שנה ים בעיה בקרסול שמאל.ב mri האחרון קראו לזה כבר בשם אוסטטופורוזיס נודדת. מישהו יכול להגיד לי האם זה קשור לכדור טגרטול.
אני ללא התקפים שנים.מית לנת יש כמי יקיצות מבוהלות בלילה.אננ יודעת שזה קשור.לא יודעת מה עושים ואיך אפשר להפסיק עם הכדורים האלה אולי כדור אחר.מה כל החיים אקח אותם די מתוסכלת האם למישהו יש עצה או פתרון האם יכולים להמליץ לי על רופא טוב בתחום.
בבקדה עזרה
חוה
בדיקת זכאות בתחום האפילפסיה - אתר כל הבריאות של משרד הבריאות
04/04/2016 | 11:15
6
102
באתר "כל הבריאות" של משרד הבריאות, קיימים כ-8,000 ערכים לבדיקה חינמית של זכאויות וזכויות רפואיות. כנסו ובדקו זכאותכם בתחום האפילפסיה בקופה שלכם ובהשוואה לקופות האחרות. 

***חשוב***
תוכלו  להדפיס מכתב רשמי של משרד הבריאות ולהגישו לקופה במידת הצורך. (המכתב מודפס עם חותמת רישמית של משרד הבריאות).

בריאות טובה לכולם!

04/04/2016 | 12:33
5
17
בשמחה! אשמח אם תכניסו הודעה זו להודעות הנבחרות, כדי...
19/04/2016 | 11:11
4
23
כדי להעניק לכל תושב ו/או חולה, את המידע באופן פשוט ויעיל ובשקיפות המירבית.
מאחלת חג שמח ובריאות טובה לכולם/ן.

הוספתי
20/04/2016 | 07:32
3
15
תודה רבה!
20/04/2016 | 12:29
2
5
משום מה הלינק מעבער אותי לדף הראשי של תפוז...למה?:)
טעות שלי. מזמן כבר לא הוספתי משהו להודעות נבחרות
20/04/2016 | 12:49
1
9
אפשר בהודעות נבחרות לתת לינק רק להודעה בתוך תפוז ולא חיצונית. תיקנתי ושמתי לינק להודעה שלך.

יופי - זה שם! תודות!
20/04/2016 | 13:10
16
אשמח להמלצה לנוירולוג לאבחון ראשוני
01/04/2016 | 08:07
2
379
בוקר טוב,
סוף סוף סיימנו עם סבב הבדיקות ועכשיו אנחנו מחפשים נוירולוג מומחה בתחום שנוכל לקחת אליו את כל הבדיקות לצורך אבחון ובמידת הצורך - טיפול.
נשמח לשמוע המלצות לרופאים באזור המרכז ו/או השפלה.
תודה רבה.1
בראש הדף יש רשימה של אפילפטולוגים - נוירולוגים המתמחים
01/04/2016 | 12:54
1
34
באפילפסיה. כולם מומלצים
תודה
02/04/2016 | 20:18
5
אמא לילדה עם אפילפסיה
30/03/2016 | 10:44
3
67
היי כולם
נעים להכיר אני אמא לילדה בת 4 שמאובחנת עם אפילפסיה.
אנחנו כבר שנה וחצי ללא התקפים מטופלת עם 2 תרופות ביום.
בגיל שנה התחילו ההתקפים - המון התקפים כל יום, ורק בגיל שנתיים היא אובחנה עם אפילפסיה.
אמנם אנחנו מאוזנים אבל יש המון משקעים התפתחותיים ונפשיים שהאפילפסיה השאירה על כולנו ובפרט עליה.
אני מרגישה שזאת מיחלה שאינה מדוברת, לא מוצאת מקום שבו יש הורים במצבי שניתן לדבר איתם, וגם לא ילדים שעוברים את מה שהבת שלי עברה ועוברת.
אשמח שתכוונו אותי לקבוצת הורים כזאת או לפורומים כאלו שבו יש מקום לשיח להורים שבמצבי.
מקווה שהגעתי למקום הנכון, תודה על ההקשבה.
ברוכה הבאה
30/03/2016 | 11:57
29
את יעולה לפנות לאי"ל - האגודה הישראלית לאפילפסיה
הי
11/04/2016 | 12:31
9
האם מצאת משהו?
ניסיתי גם לגשש ללא הצלחה בחיפוש אחר קבוצה דומה..
בתי (שנה וחצי) עם אפילפסיה כמעט מלידה.. 
אנחנו כאן
19/04/2016 | 00:00
12
אנחנו עוד לא קבוצה, אבל אנחנו הורים לילד בן 3.5, עם מה שהתחיל כאפילפסיה, התווסף לו קשיי ויסות חושי, עיכוב התפחותי, בקרוב גם תקשורת...

אנחנו ביום לא פשוט היום...
גרים בתל אביב, פתוחים לשוחח עם מי שרוצה, 
תוכלו לפנות בפרטי.

פענוח בדיקת eeg ילדה בת 4
28/03/2016 | 17:16
1
38
פעילות רקע:בלתי סדירה אך סימטריתץ
במחצית קדמית:ניראת פעילות ביתא מהירה נמוכת מתח מלווה בתנועות עיניים ופעילות שריר.
במחצית האחורית:ניראת פעילות אלפא של 8-7 מ/ש באמפליטורה בינונית הנראית בזמן עצימת עיניים.נראית פעילות איטית מסוג תטא של 4/6 מ/ש באמפילטורה בינונית.
סיכום eeg:ללא פעילות קונבולסיבית.
תרשים שינה:נראית האטה כללית מלווה בפעילות מהיאה וכישורי שינה..עם העמקת שינה נראת האטה והגבהה נוספים ברישום.
תודה.
אין לנו הידע לפענוח ממצאי בדיקת EEG
29/03/2016 | 08:57
18
רק נוירולוג מוסמך לענות על השאלה.
חדשה כאן
26/03/2016 | 20:38
4
44
האמת שחדשה בתחום בכלל ואשמח לעצות וטיפים.
בעלי נמצא בסבב ארוך של בדיקות בשל 2-3 התקפים של איבוד הכרה ופרכוסים באמצע הלילה. כרגע לא ידוע מה הגורם ואם זה בכלל אפילפסיה ולכן גם לא ניתן שום טיפול אבל חשבתי שבכ"ז זה המקום הנכון להתייעץ.
איך אפשר להתמודד עם זה כבת זוג? 
אני פוחדת להשאיר אותו לבד עם הילדים, בעיקר בלילות וככל הנראה בזמן הקרוב יהיה בכך צורך (כי אני צריכה ללדת ומן הסתם אהיה מאושפזת בבית חולים מס' לילות).
אין מישהו מהמשפחה המורחבת שיכול לבוא לישון אצלנו בזמן הזה והילדים שלנו לא מספיק גדולים בשביל להתמודד עם אבא באמצע התקף.
האם יש לכם טיפים או עצות להתנהלות נכונה במקרה כזה?
תודה מראש ורק בריאות לכולם.
ברוכה הבאה
27/03/2016 | 07:43
2
21
נקלעתם למצב לא קל. גם לידה קרובה (שיהיה בהצלחה) וגם פרכוסים שמקרם אנו ידוע.
כבת זוג את צריכה רק לתת גב מוראלי לבעלך. זה הכי חשוב. שיידע שאת אתו בכל מה שקורה.
לגבי הילדים בזמן שתלדי, אולי כדאי לשלוח אותם למישהו מהמשפחה המורחבת בזמן שתהיי בבית החולים.
תודה על התגובה + שאלה
28/03/2016 | 09:41
1
18
חשבתי באמת לשלוח את הילדים לישון אצל מישהו במקרה כזה, אבל האם זה נכון להשאיר אותו לבד?
איך באמת מתמודדים עם התקף כשנמצאים לבד בבית? מה הוא יכול לעשות אם בכלל?
שוב תודה על המענה!
אם ההתקפים שלו לא נמשכים יותר מ- 2 עד 3 דקות
28/03/2016 | 12:31
24
אין לך הרבה מה לעזור לו בזמן ההתקף. זה עובר ואחרי זה ישנים. אם אלה התקפי טוני-קלוני. בסוגים אחרים לא ישנים בדרך כלל אחרי ההתקף.
אם אתם חוששים הוא יכול, אולי, לעבור להוריו או לחברים בזמן שתהיי בבית החולים.
הייתה, בזמנו בפורום אמא לתאומים שטיפלה בהם גם בזמן שהאפילפסיה שלה הייתה פעילה. היא הקפידה לטפל בהם על שטיח על הרצפה ומסביבה כריות כדי שלא יקרה להם משהו. יש הרבה הורים עם אפילפסיה שמגדלים ילדים. אם האפילפסיה מאוזנת הרי ממש אין בעיה. אם לא אפשר לנקוט אמצעי זהירות כמו שתיארתי.
הי...
09/05/2016 | 21:31
קראתי את שכתבת, ומאוד הבנתי אותך, אני נמצאת בתוך מערכת יחסים כזו אם כי אני זו שסובלת מאפילפסיה, ואני יכולה לספר לך מתוך הנסיון שלנו (בכל אופן יש לנו פור של 7-8 בתחום וילדים ברקע),
אשמח לשוחח איתך אם תרצי, 
מה את רוצה לדעת? או מה היית רוצה לדעת? טיפים ? כלים?
 את מוזמנת לפנות אלי גם לתיבה הפרטית אם תרצי.
googit
לרגל היום הסגול - יום המודעות לאפילפסיה מתפרסם מאמר
27/03/2016 | 07:38
1
31
בוויינט עם התמודדות עם המחלה
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4782574,00...
עוד כתבה בוויינט לרגל היום הסגול - החיים עם בת אפילפטית
28/03/2016 | 12:22
14
כניסת מנהל חדש לפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
27/03/2016 | 14:29
13
אנו מברכים את חייםלוי עם כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים  
התקף ללא טריגר
25/03/2016 | 22:52
1
41
היי לכולם,

לצערי השבוע היה לי התקף נוסף, השלישי במספר מאז אובחנתי לפני כשלוש שנים. בניגוד לפעם הקודמת שבה נתקעתי בלי תרופות בסופ"ש ולא ישנתי כל כך טוב (מתכון מושלם להתקף), הפעם אין שום טריגר מובהק. לקחתי את התרופות שלי כרגיל וישנתי בסה"כ לא רע.

מהניסיון והידע שלכם, התקפים קורים גם ללא טריגר ברור ועל אף טיפול תרופתי?
אגב, אתם יודעים מה המינון המקובל של למיקטל? אני לוקח כעת 200 מ"ג פעם ביום לפני השינה. התקף כזה ללא טריגר מסמן שהטיפול התרופתי הנוכחי לא יעיל וצריך לשנות אותו ע"י שינוי מינון ו\או הוספת תרופה?

תודה ורפואה שלמה,
אמיר
לצערנו התקפים יכולים לקרות גם ללא טריגר וגם עם טיפול תרופתי
27/03/2016 | 11:54
31
קרוב לוודאי שתצטרך להעלות מינון התרופה. אאל"ט 200 מ"ג בלמיקטל זה מינון די נמוך. בכל מקרה צריך לדווח לנוירולוג המטפל.
תרופה חדשה אנטי אפילפטית בשוק האמריקאי על בסיס מריחואנה
25/03/2016 | 11:10
3
86
ברוך השב
25/03/2016 | 14:47
2
90
איך קוראים לתרופה?
Epidolex
25/03/2016 | 18:58
1
32
שלום חיים ידידי הותיק מה שלומך..........

קבלתי מסר מידיד מארה"ב על תרופה חדשה מאושרת אפידולקס
זוכר את הטענה המופרכת על השימוש במריחואנה כתרופה המסייעת
ועכשיו סגרתי מעגל בעניין המריחואנה אכן טובה לאפילפסיה
ומי יודע אולי תחליף את כל התרופות האחרות לאפילפסיה

תהנו לכם מפורים שמח

http://www.abc.net.au/news/2016-01-24/cannabis-based-drug-to-be-made-available-to-nsw-epiliepsy-kids/7110234
אני בהחלט זוכר את התמיכה הנמרצת במריחואנה כטיפול
26/03/2016 | 00:03
39
התרופה epidiolex נמצאת עדיין בשלבי ניסוי. אני מאוד מקווה שהיא תוכיח את עצמה ותתקבל.
אני לא בטוח שזה יפתור את כל בעיות האפילפסיה ולו בגלל המגוון הרחב מאוד של סוגי אפילפסיה והמקומות השונים במוח המהווים מוקדים אפילפטיים או שאין מוקד בכלל.
בכל מקרה כל תרופה שתוכל לעזור לעוד אנשים שקודם אי אפשר היה לעזור להם היא מבורכת.
נפתח פורום שי חי
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2016 | 16:25
13
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
פרישת מנהלת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2016 | 10:52
1
38
אנו מודים ל na8 על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים
תודה וחבל מאוד
23/03/2016 | 15:01
14
בקשת עזרה
14/03/2016 | 20:18
59
שלום רב, 
הנך מוזמן/ת להשתתף במחקר העוסק בתקשורת רופא- חולה ובמסירת אבחנה רפואית.
שמי גלי אליאן ואני סטודנטית לתואר שני במגמה לפסיכולוגיה רפואית במכללה האקדמית תל אביב יפו.
במסגרת עבודת הגמר, אני עורכת מחקר שמטרתו לבחון תפיסות מטופלים באשר למסירת אבחנה רפואית על ידי הרופא.
השאלון הינו אנונימי והמידע שבו ישמש לצורכי מחקר בלבד.
השאלון מיועד לכל מי שקיבל אבחנה רפואית על קיומה של מחלה כרונית (לדוגמא: סוכרת, אפילפסיה, טרשת נפוצה) או מחלה מאיימת חיים (לדוגמא: סרטן, מחלות לב) במהלך השנה האחרונה.
הזמן המשוער למילוי השאלון הוא כרבע שעה. הינך חופשי/ה להפסיק בכל עת השתתפותך במחקר.
במידה ותסכימו להשתתף במחקר, הקישור למחקר בלינק הבא:
https://mta.eu.qualtrics.com/SE/?SID=SV_07C05p4xYyzVXs9
אודה לכם מאוד על הקדשת זמן והשתתפות במחקר.
גלי

זימון למשרד התחבורה
13/03/2016 | 09:03
60
שלום, בעקבות התקף שהיה לי לפני פחות משנה, משרד הבריאות שלח לי טפסים עם פניות לכמה רופאים שימליצו מה לעשות לגבי המשך הרישיון.
לבנתיים זימנו אותי לפגישה במשרד התחבורה, כמובן לפני שהטפסים הספיקו להגיע למשרד הבריאות. למישהו זה קרה בעבר? יודעים להגיד לי מה הפרוצדורה? יקחו לי לבנתיים את הרישון עד התשובות?
תודה רבה!
הורות ואפילפסיה?
06/03/2016 | 13:41
2
81
היי, אני כבר כמה חודשים ארוכים מתחבטת עם עצמי- האם אני אצליח לגדל ילד\ה?
החלום הכי גדול שלי הוא להקים משפחה ושיהיו לי ילדים, אבל איך מתמודדים עם החודשים הראשונים, כשאר התינוק קם כל לילה כמה פעמים, וישנים מעט מאוד.
אנשים בלי מחלות פשוט סוחבים איתם את העייפות איכשהו, אבל כשאני לא ישנה לפחות 7 שעות רציפות בלילה יש לי התקפים בבוקר שיכולים להיגרר גם כמה שעות...
איך חיים ככה? אני שונאת את ההתקפים האלו, שונאת שבלי התראה מוקדמת נופל לי משהו מהיד או שבזמן צחצוח שיניים אני פשוט "זורקת" את המברשת.
אשמח לטיפים ולחיזוקים מנשים שלמרות המחלה מגדלות ילדים.
כי כרגע אני מיואשת רק מהרעיון...
אני אמא לשלושה והרביעי בתכנון
12/03/2016 | 19:57
53
הטריק שלי הוא לתת לבעלי את כל משמרות הלילה ולקחת לעצמי את משמרות היום....
תזכרי שעושים ילדים אחד אחד, ויש הרבה זמן להסתגל למעבר להורות, כולל הקושי בלילות.
בת כמה את? בן כמה בן זוגך? אולי יש לך יותר זמן ממה שנדמה לך. את מוזמנת לשאול כל שאלה. וכמובן - בהצלחה!
הי...
29/04/2016 | 11:06
7
אין כמו חווית הריון וגידול הילדים, מי שלא חווה את זה לא יוכל להזדהות עם זה, עם כל הקשיים בכך.
אף אחד לא אמר להביא 5-6 ילדים, אני הבאתי 2 ילדים (תאומים) הריון מדהימים, היה מעקב צמוד ולווי צמוד של הרופאים המתבקשים בכך, אם יש לך אפשרות לגייס עזרה אם זה מהמשפחה ואם זה כספית תנצלי את זה, אל תוותרי על זה.
אני מנותחת לב, מושתלת קוצב לב וסובלת מאפילפסיה ובכל זאת לא ויתרתי על הבאת הילדים, ילדתי זוג תאומים מדהימים ומציתי, נכון לא היה קל גם אחרי הלידה, היתה הדרדרות במצב הבריאותי אבל, יש לי משפחה שתמכה ועזרה וכשהיה צריך לקחתי גם מטפלת/ בייביסטר, 
זו דעתי, השקפתי, כמשהי שעמדה במצב ובכל זאת הלכה לכיוון וכן הביאה ילדים.
בהצלחה,
לשאלות את מוזמנת לפנות גם בפרטי.
googit
שלום לכולם אני צריך המלצה רופא לייעוץ
28/02/2016 | 20:14
1
85
אני סובל מבלבולים על בסיס כמעט יומי , לא יודע בדיוק להסביר את התופעה אבל זה בערך התחושה של רגע לפני ההתקף, הכדורים שני לוקח מונעים את ההתקפים הגדולים וכך נשארתי "רק" עם הבלבולים אבל זה מטריף
אשמח לעזרה ו/או לשמוע אם מישהו/י מכיר את התופעה
תודה
שרון
"בלבולים"
29/02/2016 | 11:37
56
שלום לך, ספר קצת מה האבחנה שלך, מה אתה מרגיש ברגע של הבלבול, מה אתה מאחריו? באיזה תרופות אתה מטופל?
חדשה כאן עם שאלות
22/02/2016 | 17:11
2
88
היי אז אצלי זה נקרא אפילפסיית נעורים  שהתפרצה בגיל 15  מאז אני מטופלת בדפלפט 700 מ"ג   וטפו טפו טפו הכח תקין    .. היום אני בת 29 ורוצה להקים משפחה    אך לצערי דפלפט היא תרופה שמאוד מזיקה לעובר ....   אתמול הלכתי לייעוץ אצל פרופסור    והאופציות הן או לשנות בהדרגה לתרופה הנקראת קפרה ,תרופה יחסית חדשה עם תופעות לוואי ולא מבטיח לי שלא אקבל התקף.. או להוריד מינון מהכדורים שלי  במקום 700 ל 500  ולהתפלל שכשאכנס להריון העובר יהיה בסדר...  קצת קשה להכיל את כל הדבר הזה  בתור בחורה צעירה שרוצה להקים משפחה  ....    מה לעשות????? 
קפרה וילודה
23/02/2016 | 20:45
62
היי, גם אני עם אפילפסיה נעורים מגיל 6, שחלפה וחזרה בשנות העשרים, לוקחת 3000 מג קפרה ביום, 3 הריונות תקינים, 3 ילדים מתוקים.
לפני כן הייתי מטופלת בפנוברביטון שהיא טרטוגנית, ולקראת הקמת המשפחה עברתי ללמיקטל + טרילפטין שלא איזנו אותי ובסוף הגעתי לקפה.
אגב, עדיין אין מספיק מחקר על קפרה והנקה, אני בחרתי להניק את כל ילדיי לפרק זמן של כחצי שנה כל אחד, לא היו תופעות לוואי.
אצל מי את מטופלת?
קפרה
25/02/2016 | 10:31
59
הי חדשה,

בשני ההריונות טופלתי בקפרה + טגרטול ולמרות שהיו התקפים, הילדות בסדר.. עד כמה שידוע לי הקפרה לא כ"כ חדשה.. הכל יחסי כמובן. אני איתה כבר 4.5 שנים.

לדעתי אם את יודעת שהדפלקט מזיקה לעובר תחליפי. חוץ מזה במהלך ההריון את אמורה להיות במעקב ב"הריון בר סיכון" כל חודש ויש מלא בדיקות.

גילוי נאות - אני לא מאוזנת עם הקפרה, אבל היא לא החמירה את התדירות ואת ההתקפים עצמם. 

שיהיה הרבה בהצלחה ורק בריאות.
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Cancer Hope
Cancer Hope- יש תקווה
ד
להתגבר על פחד קהל
מרקמן את טומשין
מרקמן את טומשין
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום