לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אפילפסיה - תמיכה

ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע. 1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים. לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה. אנחנו כאן עם כולם. לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אפילפסיה - תמיכה

ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע. 1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים. לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה. אנחנו כאן עם כולם. לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
טלפונים של אפילפטולוגים                   שרשורי הנוירולוגית                     אתר אי``ל

המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
שרשורי הנוירולוגית     טלפונים חשובים
אתר אי``ל
המשך >>

לצפיה ב-'חידוש ביטוח ורישיון'
חידוש ביטוח ורישיון
04/09/2016 | 10:45
84
שלום לכולם
ברצוני לדעת פרטים על חידוש ביטוח ועדכון משרד הרישוי על הרשיון שברשותי
בשנה האחרונה ברוך ה' אני מאוזנת ללא התקפים
רציתי לדעת את ההליך.
ובנוסף הבנתי שיש צורך בהתערבות וחתימת עו"ד אשמח להמלצות.
תודה וחודשש טוב
טלי.
לצפיה ב-'לוותרים והשמנה'
לוותרים והשמנה
27/08/2016 | 21:16
58
היי לכולם/ן,
שאלונת למי שנוטל לוותרים - לפני כמה חודשים התחלתי ליטול לוותרים (2,000 מ"ג) במקום טופמקס, האם נתקלתם בהשמנה כתופעת לוואי?

תודה ושבוע שקט ושליו,
ענת

לצפיה ב-'חיפוש רופא מוחה באפילפסיה ורופא תעסוקתי שאינו תלוי'
חיפוש רופא מוחה באפילפסיה ורופא תעסוקתי שאינו תלוי
22/08/2016 | 20:27
1
91
שלום רב,
איפה אני יכולה למצוא רופא מומחה באפילפסיה. אני גרה באשדוד, אבל מתאים גם מרכז וגם ירושלים וכו'. חשוב לי שיהיה רופא מומחה.
האם קיים רופא תעסוקתי שאינו קשור לקופת חולים. אני בעצמי עובדת בקופת חולים ועל רופא תעסוקתי שלנו הופעל לחץ רב מצד ההנהלה, עד כדי כך שהחליף החלטתו תוך שבוע ימים.
לצפיה ב-'יש רשימה של רופאים מומחים לאפילפסיה - אפילפטולוגים בראש הדף'
יש רשימה של רופאים מומחים לאפילפסיה - אפילפטולוגים בראש הדף
18/09/2016 | 13:36
39
לצפיה ב-'מחקר על המחלה'
מחקר על המחלה
16/08/2016 | 19:14
130
שלום,
אני ושותפי חוקרים את השפעת הקנאביס הרפואי על מחלת האפילפסיה.
אנו מאוד נשמח אם יזדמן לאחד מכם ליצור איתנו קשר בנושא, גם באופן אנונימי, על מנת שנוכל לחקור את העניין מנקודת מבט של האוכלוסייה עצמה.
מיכל- 0503060754
לצפיה ב-'טיסה לחו"ל'
טיסה לחו"ל
12/08/2016 | 14:45
1
93
שלום לכולם
אני נוסעת הסוף ספטמבר והייתי שמחה לקבל פרטים על צעדים שעליי לנקוט.ולמי יש להודיע לגבי מצב בריאותי,
אשמח לתגובה
תודה
שבת שלום.
לצפיה ב-'אני לא יודע אם זה חד משמעי '
אני לא יודע אם זה חד משמעי
19/08/2016 | 17:26
73
מה שכן-ביטוח שמכסה מחלות כרוניות-יקר יותר אבל שקט נפשי,אפשר גם דרך קופ"ח.
לגבי למי להודיע-אני מניח שתלוי כמה מצבך יציב,באיזה מסגרת תהיי וכן הלאה.
טיילתי לא מעט בעולם ולמעט מקרה יוצא דופן-רפטינג (לפני שמצבי היה יציב לגמרי אבל בטוח די הצורך) לא עדכנתי איש.לא מצאתי צורך. היום לא הייתי מעדכן.
אם את רוצה מקדם ביטחון-צמיד רפואי-אישית לא השתמשתי מעולם באחד מסיבותי.
כדאי לחלק את התרופות-לקחת כמות כפולה-בין תיק היד למטען במטוס,למקרה אבדן אחד.אני גם מחזיק בכיס ל-5 ימים ומרשם באנגלית לא יזיק לעולם.
לצפיה ב-'סיווג ביטחוני.'
סיווג ביטחוני.
08/08/2016 | 23:41
68

בעבודה ביקשו אותי למלא טפסים לצרכי קביעת התאמה ביטחונית ולרבות כתב ויתור על סודיות רפואית וסודיות המידע.
למה צריכים הויתור הזה? למי יכולים עכשיו לעביר מידע על מצב בריאותי?
האם עובדה שיש לי אפילפסיה יכולה להשפיע על תוצאות של הבדיקה?

תודה מראש.
לצפיה ב-'תעסוקה עם אפילפסיה.'
תעסוקה עם אפילפסיה.
08/08/2016 | 23:25
5
140
תעסוקה עם אפילפסיה.

שלום!
אין לי התקפים יותר מעשר שנים, אבל כל הזמן כאשר אני מתקבל לעבודה חדשה הפחד שלי הכי גדול שביום הראשון בעבודה יכריחו אותי למלא הצהרת בריאות ואם אני אכתוב שיש לי אפילפסיה לא יקבלו אותי לעבודה.
או שיעשו לי ביטוח בריאות בעבודה ואז או שאני אשקר שאין לי אפילפסיה או שאני אהגיד  את אמת ואז יזרקו אותי מעבודה.

השאלה שלי מי קובע האם חולה  לאפילפסיה יכול להיות מועמד לתפקיד כלשהו?

האם אני חייב להודיע למעביד שלי שיש לי אפילפסיה?
האם אני עושה ביטוח בעבודה אני חייב להודיע שיש לי אפילפסיה בכל מקרה אפילו אם לא שואלים אותי על כך?

האם אני חותם על ויתור סודיות על מצב בריאותי מי אמור לדעת על מחלה שלי - מנהל ישיר שלי, מנכ"ל, מנהל כספי  או שכל אחד מהעובדים?
תודה מראש.
לצפיה ב-'בדיוק באותו נושא'
בדיוק באותו נושא
12/08/2016 | 14:48
91
גם אני אשמח לקבל פרטים בנושא הנשאל.
נמצאת בדיוק באותו מצב כמוך.
תודה
לצפיה ב-'אני לא אמרתי כשהתחלתי'
אני לא אמרתי כשהתחלתי
09/09/2016 | 12:41
61
כשעשו לי ביטוח בעבודה הייתי רק אם הנציגה של הביטוח ואמרה שהכל חסוי אז אמרתי לה.
אחרי 3 שנים וקצת המנהלים שלי ידעו כי היינו בטיול בחו"ל ומישהו דחף אותי לבריכה כשאני בהריון שבוע לפני חודש שישי, אני לא יודעת אנגלית אז המנהלת שלי תירגמה אז לא היה לי ברירה.
וזה לא הפריע להם....עוד חיכו לי בציפייה לאחר החופשת לידה הארוכה שלקחתי, 7 חודשים
לצפיה ב-'תעסוקה'
תעסוקה
09/10/2016 | 21:44
2
34
חובה להודיע. במקרה תאונה לא יהיה ביטוח. הסבירי על המחלה. אני שרתתי 31 שנה במשטרה.
לצפיה ב-'תעסוקה'
תעסוקה
09/11/2016 | 19:52
1
14
לי נאמר מפורשות שלא חובה לדווח על כלום, אבל אם לא דיווחתי, אכן אין ביטוח ולא אוכל לתבוע על אירוע בעבודה.

אני עובדת בעבודה משרדית ולכן לא דיווחתי מעולם. יש לי התקפים כל הזמן ואני לוקחת אחריות להתמודד איתם גם בעבודה
לצפיה ב-'דיווח'
דיווח
13/11/2016 | 23:53
5
לא התכוונתי כאן על חובה חוקית. אבל כאמור לא יהיה לך ביטוח, והחשוב מכל, הסובבים אותך ייבהלו, לא ידעו מה קורה איתך, ועלולים אף לגרום נזק. חבל.
לצפיה ב-'הורשת אפילפסיה'
הורשת אפילפסיה
06/08/2016 | 12:04
1
120
שלום יש לי שאלה. 
שמי מאי בת 28, הכרתי בחור בן 43. 
לי יש אפילפסיה פרונטו טמפורלית והתקפי גרנד מל. הוא סיפר לי שבילדותו עד גיל 10 היה לו פטיט מל, והיה מטופל בווליום, וזה עבר, אך ה-EEG לא מראה פעילות אפילפטית אצלו אך ה-EEG עדיין לא ממש כמו שצריך לדבריו. אצלי ב-EEG במרבית המקרים יש פעילות אפילפטית, ואני מאוזנת עם כדור אחד כבר 12 שנה ללא התקפים. 
שאלותיי הן- 
1. מה סיכויי ההורשה במקרה כזה של אפילפסיה כשלשני הצדדים יש אפילפסיה? הוא אומר שבמשפחה שלו אין אפילפסיה ואצלי אולי לסבא מצד אבא יש.
מה סיכויי ההורשה כשלצד אחד יש אפילפסיה? באחוזים סיכויי ההורשה. 

2. מה הסיכוי שבמידה ויש את האפילפסיה לשנינו אז האפילפסיה בילד תהיה חמורה יותר אפילו מהדרגה של שנינו? סיכוי גבוה, נמוך? צריך לקחת בחשבון שמעל 30 שנה הוא חופשי מהתקפים. 

3. לאיזו אפילפסיה יש נטייה יותר לעבור בתורשה- פטיט מל או פרונטו טמפורלית? 

4. האם אפשר לאבחן באולטרסאונד כיום ילד עם אפילפסיה לאתר את זה מראש וגם את דרגת האפילפסיה? 

שניני אנשים משכילים ועובדים, אבל נפגשנו דייטים ספורים לבינתיים. 

תודה, 
יום נעים. 
לצפיה ב-'הורשה'
הורשה
09/11/2016 | 20:00
12
מס' דייטים? קחי טויר. כשתרצו ילד, לכו לייעוץ גנטי. ולא נראה לי שיש דרך לאבחן אפילפסיה בהריון
לצפיה ב-'"לווטרים"- חברת "תרימה"'
"לווטרים"- חברת "תרימה"
03/08/2016 | 17:16
1
51
היי,
במשך 11 שנה הייתי מטופלת בתרופת "למיקטל" בשיא הגעתי ל175 מ"ג בבוקר ו-175 מ"ג בערב, לאחר ייעוץ עם רופא מומחה הוחלט שאני אחליף תרופה "לקפרה"- בגלל שעדיין יש לי תנועות לא רצוניות בידיים.
כאמור קיבלתי "לווטרים" שהיא תחליף ולא המקור..
האם מישהו לוקח את התרופה הזאת? היא עוזרת?
האם עדיף לקחת את התרופה המקורית?
תודה

לצפיה ב-'תמיד עדיף לקחת את התרופה המקורית'
תמיד עדיף לקחת את התרופה המקורית
05/08/2016 | 20:04
41
ההבדל הוא לא בחומר הפעיל, שהוא זהה בשתי התרופו, כי אם בציפוי. לפעמים ההבדל בציפוי גורם לפעולה שונה קצת של התרופה.
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:14
9
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'מידע לגבי רשימת הרופאים המומלצים למבוגרים'
מידע לגבי רשימת הרופאים המומלצים למבוגרים
03/08/2016 | 10:14
1
56
שלום רב,

ידוע לכם אילו מהרופאים מקבלים מטופלים חדשים? שואל מכיוון שיש כאלו שלא מוכנים לקבל ובאגודת אייל כל המספרים לא עובדים על מנת לברר את המידע.
לצפיה ב-'יש רשימה של רופאים בראש הדף עם מספרי טלפון'
יש רשימה של רופאים בראש הדף עם מספרי טלפון
04/08/2016 | 09:29
22
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:58
8
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:57
3
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'מחשב כטריגר'
מחשב כטריגר
17/07/2016 | 14:10
3
72
הי. אחרי שנים שחשבתי שהאויב שלי הוא העייפות והמחסור בשינה הוא הטריגר העיקרי נוכחתי לדעת שאחרי 3 שנות נטולות התקף ,כשהתחלתי לעבוד בעבודה משרדית שהיא נטו מול מחשב קיבלתי התקפים בזה אחר זה 4 פעמים בחודש.לא הבנתי את ההקשר עד אשר עזבתי את העבודה.כמובן שמאז טפו טפו שקט בגזרה הזו.אך זה הופך לבעיה מיום ליום-כמעט כל עבודה שאני מוצאת כוללת מחשב. לעסוק בהנהלת חשבונות שזה העיקר אצלי אני כבר לא עוסקת אך ורק בגלל זה. השאלה שלי האם יש מישהו עם אותו הטריגר שכ מצליח לשלב עבודה מול מחשב,יש תאורה מסוימת שיכולה למזער/תוכנות מסוימות שפחות מרצדות? אני מיואשת-הפסדתי כל כך הרבה מקומות בשל הבעיה הזו.זו אשכרה הפכה להיות נכות. לעבוד במפעלים מן הסתם אי אפשר בגלל הפסים הנעים ומשמרות לילה גם לא באות בחשבון בגלל השעות שינה(זה גם בעבר גרם לי להתקפים). אני מפחדת לעבוד עם ילדים ואפילו קורסים מסוימים שרציתי ללמוד אולצתי לוותר בגלל לימוד על מחשב. מייאש כל כך. אני תמיד אמרתי שהמחלה הזו יש בה גם יתרונות זה די מאלץ אותך לחיות בריא ולישון טוב בלי אלכוהול עם תזונה מסוימת,אבל כל כך הרבה מגבלות. בקיצור חפרתי אבל אני כבר ממש מתוסכלת-יש עוד מישהו פה שיש לו את אותה הבעיה עם מחשבים?
לצפיה ב-'זה מוזר. בזמנו הייתה באמת בעיה עם מחשבים כשהמסכים היו '
זה מוזר. בזמנו הייתה באמת בעיה עם מחשבים כשהמסכים היו
20/07/2016 | 14:07
1
59
מהבהבים. היופ עם מסכי ה LCD לא צריכה להיות בעיה. אבל אם יש לך אז זה באמת קשה.
לצפיה ב-'לצערי יש לי את אותה הבעיה, הכדורים לעולם לא הצליחו להשתלט על'
לצערי יש לי את אותה הבעיה, הכדורים לעולם לא הצליחו להשתלט על
03/08/2016 | 08:44
58
 הטריגר הזה לאורך זמן על שאר הסימפטומים הם כן שולטים פחות או יותר. 

בעולם שלנו לא ניתן להימנע ממחשב אז זו בעיה דיי רצינית!

לצפיה ב-'יש לי את אותה בעיה בדיוק'
יש לי את אותה בעיה בדיוק
13/09/2016 | 16:37
25
אחרי 20 דקות מול מסך מחשב כבר הראש מתחיל לכאוב.
אז אני לא יכולה לעבוד בעבודה נורמאלית. וכן, זה מחורבן.
כל כך מבינה אותך.
לצפיה ב-'לייזר'
לייזר
19/07/2016 | 12:13
4
41
אני חולה אפילפסיה לשעבר היו לי 5 התקפים וכיום אני 7 שנים נקי מהתקפים. מטופל בלמיקטל.
אני רוצה לשאול לגבי טיפולי לייזר לחידוש העור האם טיפולי לייזר עלולים להחזיר את המחלה?
https://www.youtube.com/watch?v=2LMOKsLqefg

כמו גם לגבי הסרת שיער בלייזר בגוף האם מותר לעשות? הנורולוג בעבר אישר לי לעבור הסרת שיער בלייזר אבל בסוף לא עשיתי כי המכוני הסרת שיער לא אישרו (מפחדים מתביעות כנראה)אבל הנורולוג כן אישר ונראה לי ששמעתי שעוד חולים לשעבר עברו הסרת שיער בלייזר. מה אתם אומרים מותר לי? תודה...
לצפיה ב-'למרות שאין בעיה עם טיפול בלייז רלהסרת שיער המכונים לא מוכנים'
למרות שאין בעיה עם טיפול בלייז רלהסרת שיער המכונים לא מוכנים
20/07/2016 | 14:04
3
129
לעשות את זה. זה כסת"ח טהור.
לצפיה ב-'מה זה "כסת"ח "'
מה זה "כסת"ח "
26/07/2016 | 02:12
1
19
והאם ראוי לשקר בשאלון הרפואי כי במילא כנראה אין סיכון?
לצפיה ב-'כסת"ח זה-סליחה על הביטוי-כיסוי תחת.דאגה לעצמי'
כסת"ח זה-סליחה על הביטוי-כיסוי תחת.דאגה לעצמי
27/07/2016 | 16:31
14
לצפיה ב-'אני הבנתי שאסור ולא בקטע של כסתח'
אני הבנתי שאסור ולא בקטע של כסתח
29/07/2016 | 00:02
22
הבנתי שלייזר עובד על העצבים ולכן לא עושים כי האפילסיה זה על העצבים.

כמו שלא תורמים דם בגלל שהתרופה נמצאת בדם וזה יכול לגרום לשיבוש ולגרום להתקף.

תמיד היה חשוב לי לדעת למה אסור/מונעים
לצפיה ב-'רופאים מומלצים'
רופאים מומלצים
19/07/2016 | 18:04
2
88
שלום, אני נתן בן 22 מאובחן כבר שנתיים עם אפילפסיה
היום אני מטופל בקפרה ולצערי הרב יש לה תופעת לוואי שנויה במחלוקת (החלה עוד מלפני הקפרה) - רמת הטסיות בדם שלי נמוכה בצורה משמעותית מהמומלץ. עם תזונה נכונה אני יכול יחסית להחליק את זה, אבל לפי ההמטולוג אין לדעת מה יהיו התופעות לוואי.
ברמת העיקרון אני שוקל להחליף את התרופה, וכדי לעשות את זה חכם אני מעוניין לעבור אצל כמה רופאים, כדי שלא ידחפו לי תרופה שתרע את המצב.
אז בקיצור הייתי רוצה לדעת אם יש לכם שמות של רופאים מומלצים, כאלו שאפשר לדבר איתם, ועדיפות לאזור המרכז
תודה
לצפיה ב-'יש בראש הדף רשימה של רופאים מומלצים ומספרי הטלפון שלהם'
יש בראש הדף רשימה של רופאים מומלצים ומספרי הטלפון שלהם
20/07/2016 | 14:05
42
לצפיה ב-'רופא מומלץ לאפילפסיה'
רופא מומלץ לאפילפסיה
01/08/2016 | 17:01
69
דר' מאג'ו ניקולה - רופא הכי טוב לאפילפסיה! מקבל בקרית אונו במרכז רופאים אופק מדיקל. 
לצפיה ב-'אפילפסיה רולנדית התקף שני'
אפילפסיה רולנדית התקף שני
14/07/2016 | 15:06
1
89
שלום
בני בן השמונה וחצי חווה התקף בפעם השניה. כשעה אחרי שהתעורר בבוקר. אנחנו מטופלים במרפאה הנוירולגית של בית החולים דנה. קיבל טיפול תרופתי אוספולט.
מבקשת קצת תמיכה וטיפים בנושא.. לגבי שעות שינה כמה שעות הוא צריך לישון בלילה? אחרי ההתקף השני הוא קצת יותר בחרדות ופחדים. נא עזרתכם מניסיונכם.
תודה
meirker
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
17/07/2016 | 08:12
41
הכלל הוא שחולי אפילפסיה צריכים לישון לפחות 8 שעות בלילה.
הפחדים מוכרים ולא חביבים. הדרך היחידה היא לתמוך בו ולהרגיע שגם עם התקפים אפשר לחיות חיים רגילים ככל האפשר. אם יצליחו לאזן אותו בתרופות, וזה יכול לקחת קצת זמן, הרי שהוא יוכל לחיות חיים רגילים לגמרי. כמובן שיצטרך להמשיך לישון כמה שצריך ולהימנע מאלכוהול שפוגע ביעילות התרופות.
לצפיה ב-'למסירה חפיסת וימפט 100 מ"ג סגורה'
למסירה חפיסת וימפט 100 מ"ג סגורה
08/07/2016 | 12:02
2
51
ימסר רק כנגד הוכחת של שימוש קבוע.

לצפיה ב-'יש עמותה שאוספת תרופות'
יש עמותה שאוספת תרופות
29/07/2016 | 09:12
18
לצפיה ב-'VIMPAT'
VIMPAT
16/08/2016 | 13:36
17
שלום דרור
יש מישו שלא משיג את התרופה ,זה עדיין רלוונטי
תודה רבה
הפלאפון שלי 0504139035
לצפיה ב-'נסיעה לחו"ל'
נסיעה לחו"ל
07/07/2016 | 15:28
2
45
הי לכם,
אני חולה באפילסיה של ניתוקים.
ברצוני לטוס לחו"ל, אך חברות הביטוח לא מעונינות לבטח אנשים במצבי.
רציתי לדעת אם למישהו יש ידע בנושא ויוכל לעזור,אודה לו מאוד.
תודה רבה.
לצפיה ב-'אני תמיד מבטח דרך קופת חולים ומשלם סכום גדול יותר כחולה '
אני תמיד מבטח דרך קופת חולים ומשלם סכום גדול יותר כחולה
10/07/2016 | 22:53
38
כרוני
מצבי יציב אבל גם כשלא היה לא קרה שלא טסתי מבוטח.
לצפיה ב-'אני עושה דרך הקופ"ח (במכבי זה דרך כלל)'
אני עושה דרך הקופ"ח (במכבי זה דרך כלל)
29/07/2016 | 00:22
19
כשאני מתקשרת אני אומרת שיש לי שואלים אם היה החמרה בחצי שנה האחרונה (אצלי אישית מאוזנת שנתיים בערך ), בפעם הראשונה שטסתי עשיתי דרך חברה אחרת ועלה לי ממש יקר ולא היו לי התקפים באותו זמן.

לצפיה ב-'בדיקות בהריון'
בדיקות בהריון
06/07/2016 | 09:07
3
46
שלום 
רציתי לדעת פרטים לגבי בדיקות ופעולות שיש לעשות כאשר מעוניינים להכנס להריון או אם מגלים הריון? חשוב לי לציין כי בתחילת קבלת הטיפול לאחר גילוי האפילפסיה נטלתי טריליפטין אשר גרמה לי פתאום לפרכס גם בזמן ערות. לכן הוחלפו לי הכדורים כעת נוטלת למיקטל במינון של 100 מ"ג בבוקר ו100 מג בערב
וכמובן חומצה פולית 5 מ"ג בבוקר
ברוך ה' אני כמעט שנה בלי פרכוסים.(עכשיו מתחילה גם לסדר את כל עיניין במשרד הרישוי לסידור הרישיון והביטוח, אם יש למשהו להמליץ על עו"ד אשמח.צריך לחתום ולאשר את הבחנת הנורולוג)
חשוב לי לדעת פרטים כי אנחנו מאוד רוצים להרחיב את המשפחה.עברתי גם ייעוץ גנטי שבמהלכו ביצעתי מספר בדיקות כדי לבדוק גנים מסויימים.
אשמח לפרטים 
תודה

לצפיה ב-'קודם כל מזל טוב'
קודם כל מזל טוב
28/07/2016 | 23:32
2
19
בנוגע להיריון, כל ממליצים לגשת לנורולוג לפני אבל אני לא ניגשתי אלא רק אחרי שנקלטתי.
בהריון הייתי מטופלת אצל רופא היריון בסיכון (המפגשים יותר צמודים מהרגיל).
הבדיקות אותן בדיקות, עושים גם אקו לב לעובר, תהיי במעקב עם הנורולוג תצטרכי כל חודש לבדוק את רמת התרופה בדם(כלי הדם מתרחבים בהיריון -אני ברגיל מקבלת 150 בבוקר וגם בערב, בהיריון הגעתי ל600 ביום).

בנוגע לרישיון, אני נגשתי למשרד הרישוי עם הטופס ירוק העבירו את הטופס לרופא שלהם התקשרו אליי ביקשו אישור מהנורולוג שאני כשירה לאחר שבועיים בערך משהבאתי את האישור התקשרו אליי והודיעו לי שאני יכולה ללמוד.
לא הבאתי שום מסמך מעו"ד
לצפיה ב-'תודה על תגובתך מורי'
תודה על תגובתך מורי
31/07/2016 | 14:31
1
20
שלום מורי
תודה על העזרה והתשובות לגבי הריון(וכמו שרשמתי אנחנו בנסיונות..חח.)
600 זה לא המון בהריון זה לא מסכן אותי או את העובר? אני כרגע לוקחת למיקטל 100 מ"ג בבוקר ו100 בערב?
ולגבי הרשיון אני צריכה לגשת ולעשות פעולות אחרות כי ברשותי כבר רשיון נהיגה
לכן ההתנהלות לגביי שונה משלך.
תודה

לצפיה ב-'בהצלחה עם הרישיון '
בהצלחה עם הרישיון
31/07/2016 | 23:32
18
לגבי המינון, זה הרבה בכללי אבל מכיוון שכלי הדם מתרחבים אז המינון עולה כדי להשפיע כמו המינון הנמוך.
הסיכון יותר גדול הוא לקבל התקף מאשר השפעות הכדור

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום ניתוחי חזה
פורום ניתוחי חזה
ליאת גורדון  -עורכת דין
ליאת גורדון - עורכת דין
ד
ד"ר רון טנצר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה