לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78247,824 עוקבים אודות עסקים

פורום אפילפסיה - תמיכה

ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע. 1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים. לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה. אנחנו כאן עם כולם. לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אפילפסיה - תמיכה

ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע. 1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים. לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה. אנחנו כאן עם כולם. לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
טלפונים של אפילפטולוגים                   שרשורי הנוירולוגית                     אתר אי``ל

המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
שרשורי הנוירולוגית     טלפונים חשובים
אתר אי``ל
המשך >>

לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
21/06/2017 | 12:36
6
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
18/06/2017 | 10:36
2
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
15/06/2017 | 13:05
3
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
07/06/2017 | 13:51
3

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'חברים לדרך(תרופה) - קבלת רישיון נהיגה'
חברים לדרך(תרופה) - קבלת רישיון נהיגה
05/06/2017 | 07:34
1
75
בוקר טוב,
הכל החל לפני 16.5 שנה עם התקף אפילפסיה לאחר שהתעוררתי מניתוח מוח.
לאחר מס' שנים בודדות הורידו אט-אט את התרופה כי ראו שהכל "יציב".

לפני כשנה בדיוק קיבלתי התקף ברכבת והתקף נוסף תוך כדי בדיקת ה-EEG.
אני מניח שאני מאוזן ("מניח" משום שבדיקת הדם נעשתה לתוך מבחנה לא נכונה ולכן לא נבדקה). הבדיקה התבצעה כחלק ממכלול בדיקות לרגל ביקורת אצל נירולוג עם שנה מאז אותם התקפים.

1. במידה ויראו שהכל יציב מבחינת התרן]ה - יחזירו את הרישיון?
2. אם יחזירו(פליז!!!) - האם כנראה אצטרך לעבור את "המסכת הבירוקרטית" במכון לבטיחות בדרכים ברחוב הארבעה שבת"א?

אודה לתשובותיכם בהקדם.
שיהיה יום נעים ובריאות שלמה!
לצפיה ב-'עידכון'
עידכון
05/06/2017 | 17:58
49
הביקורת היתה מוצלחת.
אני מאוזן (טפו טפו טפו...)

הרופא אמר לי לגשת למכון לבטיחות בדרכים ולבקש שני טפסים -
אחד להחתמת עו"ד והשני להחתמתו.

מה המשמעות של חוו"ד של הנירולוג שלי במכון הזה? (או עד כמה כובד משקל יש לה)

האם ניתן להשיג את הטפסים המדוברים באינטרנט? לא מצאתי באתר המכון לבטיחות בדרכים.

תודה!
לצפיה ב-'לבחורה שעברה בעיה בבדיקה MRI '
לבחורה שעברה בעיה בבדיקה MRI
03/06/2017 | 00:46
65
אשמח אם תוכל לצור אתי קשר פייסבוק שלי eliran Gibli יש לי תמונה עם משקפיים אני חייב לספר לך משהו 
לצפיה ב-'מחפשים דחוף KETOCAL 4:1'
מחפשים דחוף KETOCAL 4:1
28/05/2017 | 15:17
37
בקופת חולים כללית יש מחסור וזהו המזון היחיד של ילדה בת 6 שמוזנת דרך פתח ישירות לקיבה. אולי למישהו יש עודף פחיות בבית וניתן לרכוש ממנו עד שהמלאי בקופת חולים יתחדש...
לצפיה ב-'דפלפט כרונו'
דפלפט כרונו
25/05/2017 | 07:16
78
היי אני לוקחת דפלפט כרונו 750 מג בוקר ו1000 מג ערב. אם לקחתי בטעות בבוקר 1000, קודם כל האם אני זה מסוכן וכן האם לקחת 1000 גם בערב? יש לציין שאני מטופלת בתרופה תקופה ארוכה מאוד. 
תודה
לצפיה ב-'רופאים מומלצים'
רופאים מומלצים
14/05/2017 | 11:49
4
116
שלום פורום יקר,

אני חולה אפילפסיה, התקף פעם בחודש. רציתי לשאול על המלצות/דיס המלצות על רופאים, גם בפרטי, לא רק בקופות חולים.

לצפיה ב-'הרופאים שלי'
הרופאים שלי
17/05/2017 | 09:45
3
115
דוקטור בלט - רופא מעולה, שמרו, מקבל ברעננה.
פרופסור נויפלד - ציבורי באיכילוב, פרטי בת"א (אני הלכתי פרטי לשניהם) - אם יש אפשרות היא ממליצה על אופציה ניתוחית, עובדת במרכז האפילפטולוגי באיכילוב.
לצפיה ב-'נויפלד עדיין מקבלת?'
נויפלד עדיין מקבלת?
17/05/2017 | 14:41
2
82
אמרו לי שהיא יצאה לפנסיה.
לצפיה ב-'הרבה זמן לא הייתי אצלה'
הרבה זמן לא הייתי אצלה
18/05/2017 | 10:40
63
חזרתי לבלט. אולי באופן פרטי היא עדיין עובדת. בכל מקרה המכון האפילפטולוגי באיכילוב הוא נקודת פתיחה טובה, בעיקר למי שסובל מאפילפסיה שאינה מאוזנת באמצעות תרופות.
לצפיה ב-'כן היא יצאה לפנסיה אבל עדיין מקבלת באופן פרטי בביתה'
כן היא יצאה לפנסיה אבל עדיין מקבלת באופן פרטי בביתה
24/06/2017 | 19:10
21
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
15/05/2017 | 12:31
7
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'לווותרים בהריון'
לווותרים בהריון
11/05/2017 | 18:38
3
61
אני מנסה להיכנס להריון מטופלת בלוותרים 1000 מ"ג פעמיים ביום ומאוזנת
בנוסף מזה 4 חודשים לוקחת חומצה פולית 5 מ"ג ליום.

מה הסיכון של לוותרים בהריון ווהשפעה על העובר (ניסיתי למיקטל שהבנתי שבטוח יותר אך לא התאים לי)

לצפיה ב-'לווותרים בהריון'
לווותרים בהריון
13/05/2017 | 14:44
2
53

היי דנה,
אני בדיוק מחפשת תשובה להריו בסיכון בגלל אפילפסיה,
אל תחליפי תרופות בלי הנוירולוג, ואל תכנסי להריון בזמן שאת מנסה החלפת תרופות. חשוב מאוד להיות מאוזנת הרבה זמן (שנה-שנתיים). 
אני בדקתי עם הנוירולוג שאני מטופלת אצלו. הוא אמר כי אין בעיה להכנס להריון עם הלוותרים, התרופה אינה משפיעה על העובר וגם לא מזיקה לאחר מכן בהנקה.
הסיבה מאוד פשוטה- זו תרופה שנעלמת ממחזור הדם מהר.
מה שכן הוא ציין שיש לו שתי מטופלות שרק לאחת מהן היה התקף לפני הלידה זאת מכיוון שהיה לה חסך מצטבר בשינה. 
הדגשים שלו היו לקחת חומצה פולית מוגברת (לא התמיכה הרגילה של ה5 מ"ג)
להקפיד על שינה טובה (8 שעות) ולהמנע ממתח נפשי. 
כמו כן הוא גם ציין שייתן ותהיה העלאה של המינון של התרופה, זאת רק בהתאם למשקל הגוף והמינון היומי. 
(אני אישית על 2000 מ"ג, ועל משקל 45 וזה נחשב המון, אבל ברוך השם אני מאוזנת). 
הוא גם אמר שאפילפסיה נחשבת להריון בסיכון ולכן יש לפנות לרופא/ת נשים להריון בסיכון. קחי בחשבון שהתורים ארוכים ואין הרבה רופאים (במרכז שבו 8 רופאי נשים תמצאי אחד או שניים לסיכון). 

אם היית כבר במרפאה לסיכון- אני אשמח לדעת מה הפרוצדורה. 
לצפיה ב-'אני בהריון רביעי'
אני בהריון רביעי
17/05/2017 | 09:43
50
מטופלת בקפרה - מעלה מינון עם העלייה במשקל. התרופה בטוחה בהריוו, לא לחלוטין ידועות השפעותיה בהנקה (עוד אין מחקר ארוך טווח, אני הנקת, גם הנקה מלאה, בהמלצתה ובאישורה של פרופסור נויפלד), לוקחת חומצה פולית ברצף לאורך כל שנות הפוריות.
בהצלחה לשתיכן!
לצפיה ב-'לוותרים'
לוותרים
21/05/2017 | 12:22
32
מה זאת התרופה הזאת?
והאם זה ניתן לכל סוגי האפילפסיה?
לצפיה ב-'דפלפט כרונו רעד'
דפלפט כרונו רעד
09/05/2017 | 21:57
70
שלום
אבי כבן 70 לוקח את הכדורים כבר כמעט כשנתיים ומאז לא חזר לו ההתקף
אך הרעד מתגבר לאחורנה בגלל שהרופא העלה את המינון שיהיה רמה גבוהה בדם.
האם משהו פה שלוקח יש לו רעד ? הרופא הציע כדור כדי למנוע ?
מה דעתכם ? האם למשהו יש ניסיון עם כדור נוסף או להתעלם שחוץ מזה שזה נראה לא טוב ,זה לא מפריע לו .
לצפיה ב-'אחת שאובחנה השבוע. '
אחת שאובחנה השבוע.
06/05/2017 | 11:38
1
101
שלום לכולם.
אני אשאר ברשותכם על תקן ה"סתםאחת". בת 24, אובחנתי השבוע.
אני מבינה בדיעבד שהייתי בהכחשה בימים הראשונים, ורק עכשיו אני מתחילה לעכל.
אשמח לשמוע מכם איך אתם הגבתם על עצמכם, ואיך אתם היום עם השם המפוצץ הזה "אפילפסיה", עד כמה זה השפיע על חייכם.
סוף שבוע מקסים לכולם!
לצפיה ב-'אובחנתי בגיל 19, בטירונות'
אובחנתי בגיל 19, בטירונות
06/05/2017 | 19:46
80
הייתי בטוח שזה חד פעמי כי מעולם לא קרה ואין במשפחתי.הורי קיבלו את זה קשה ממני.אחרי שנים רבות של חוסר יציבות ואפיזודות רבות שחלקן קשות מאד שלמדתי איכשהו לחיות איתן התייצבתי לפני כעשור ותופעות לוואי מהתרופות שהטרידו מאד בעבר-במיוחד בעיות ראייה-נעלמו.
למדתי לקבל את זה,זו עובדה,נתון שאינני יכול לשנות.זה לא מגדיר אותי.
גם לא שקעתי בהרהורים 'למה אני/מה עשיתי', זה לא מוביל לשום מקום.
ולא הנחתי לזה להגביל אותי כולל ספורט אתגרי ואמנויות לחימה-כי רציתי ולא להוכיח שאני מסוגל.מטייל הרבה.
לצפיה ב-'רישיון נהיגה'
רישיון נהיגה
01/05/2017 | 16:07
81
מישהו יודע אם הוצאת רישיון נהיגה פוגעת בקצבה של ביטוח לאומי
לצפיה ב-'תמיכה '
תמיכה
27/04/2017 | 00:47
53
לצפיה ב-'זכאויות רפואיות והשוואה בין קופות החולים - חשוב לדעת!!'
זכאויות רפואיות והשוואה בין קופות החולים - חשוב לדעת!!
26/04/2017 | 10:55
94
אתר כל הבריאות מעניק שירות חינמי בנושא זכאויות רפואיות והשוואה בין קופות החולים במגוון נושאים, כגון: אפילפסיה, הריון ולידה, תרופות, בדיקות, טיפולים, בריאות הנפש, בריאות השן ועוד.
האתר כולל את נתוני סל הבריאות הממלכתי והשב"נים (ביטוחי הבריאות של הקופות) ויש בו כ - 8,000 ערכי זכאות (!)
מומלץ וחשוב מאוד שתבדקו מה מגיע לכם! 
http://call.gov.il/infocenter/index?page=home
לצפיה ב-'איך עושים רישיון'
איך עושים רישיון
21/04/2017 | 16:12
1
56
צהריים טובים
אני אפילפטי כבר 12 שנה, ובשנתיים האחרונות בלי פרכוס.
אני רוצה להוציא רישיון נהיגה (אני בן 28). עד לפני שנתיים לא יכולתי לחשוב על רישיון, בגלל פרכוס אחת לשנה.
מה הטפסים שאני צריך לשלוח למכון הלאומי לבטיחות בדרכים (משרד הבריאות)?
רק את הטופס הירוק ממולא על ידי הרופא משפחה ואת המכתב מהנוירולוג שאני מאוזן ויכול להוציא רישיון? לא צריך להוציא הצהרה חתומה שאני מאוזן ושתהיה חתומה על ידי עו"ד?  אני יודע שבסוכרת כן צריך לחתום על הצהרה בפני עו"ד שהמצב מאוזן (כן כן, בנוסף לאפילפסיה אני סוכרתי )
לצפיה ב-'רישיון וטופסיאדה'
רישיון וטופסיאדה
13/05/2017 | 14:58
30
בתור את שעברה את ההליכים האלה מס' פעמים:
1. נוירולוג+ בדיקת EEG תקינה ועדכנית. + תוצאות MRI CT, שהיו בעבר,
רישום מלא של היסטוריית התקפים ואיזון תרופתי.
2. טופס ירוק חתום ע"י רופא משפחה.
3. המכון הרפואי לבטיחות בדרכים כנראה ישלח לך הצהרת בריאות עלי התצטרך לגשת לחתימת נוטריון בית משפט לתת הצהרה והוא/היא יחתמו לך.

צפה בקישור, פנה אליהם טלפונית שישלחו לך את מה שצריך.
http://www.health.gov.il/Services/Citizen_Services...
כשתשלים את הטפסים - אני מציעה להגיע אליהם להגיש הכל ולבדוק שדבר לא חסר.
לוקח להם כשלושה חודשים עד חצי שנה לאשר.

לצפיה ב-'צריכה לפרוק :('
צריכה לפרוק :(
13/04/2017 | 20:18
3
168
אני בת 23 ויש לי אפילפסיה.
היה לי התקף ראשון בגיל 18 והכאב לב שהכי זכור לי מאותם ימים זה היום שבו הלכתי למשרד הרישוי שבוע לפני שנגמר לי המלווה ופשוט לקחו לי את הרישיון.
אני מודה שתקקופה ארוכה מרדתי בהכל. "נלחמתי במחלה" וניסיתי להתנהג כאילו זה לא קרה, לא לקחתי את התרופות, שתיתי כרגיל ולא דיברתי על זה. כי אולי אם לא נדבר על זה זה יעלם?
בסוף נכנעתי וחזרתי לקחת למיקטל כי זה היה התנאי בשביל להחזיר לי את הרישיון.
עברתי הכל שוב, עשיתי כמה שיעורים, עברתי תיאוריה וטסט שוב.
אני תמיד מרגישה שאני צריכה להסביר לכולם מה הרישיון מסמל בשבילי ואני חושבת שמי שאין לו אפילפסיה ומי שלא יודע מה זה להרגיש שונה מהאחר לא יכול להבין את זה.
אבל אני מאמינה שפה כולם יבינו. שרישיון זה הרבה מעבר. זה סוג של ניצחון וזו עצמאות ובשבילי לנהוג זה פשוט מרגש כל פעם מחדש. אני אוהבת להסיע חברים שלי הביתה, אני אוהבת להביא את עצמי ממקום למקום מבלי להיות תלויה באף אחד ואני פשוט אוהבת לנהוג. מקווה שתבינו. היה לי סך הכל 2 התקפים וההתקף השני היה כי זלזלתי שוב בכדורים ושתיתי ולא ישנתי וסוג של "מרדתי". אבל אחרי שזה קרה קיבלתי את הכאפה שלי ומאז אני לא מפספסת אפילו לא כדור אחד. אני בחיים לא עולה על ההגה אם אני עייפה/לא מרגישה במיטבי. אני מאוזנת ויש לי רישיון.
העניין הוא בן הזוג שלי. הוא היה עד להתקף השני שלי. לפני כמה ימים נסעתי עם אמא שלי ואחותי באוטו לבית של משפחה בצפון. זו נסיעה של שלוש-ארבע שעות בפקקים והיה לי ברור שאני אנהג את הנסיעה הזו. גם כדי לצבור ביטחון כי אני לא נוהגת הרבה וגם כי זו נסיעה יפה ובמשך שנים דמיינתי את עצמי עושה את הנסיעה הזו בעצמי. לא יודעת למה, אבל כל פעם שחשבתי על הרישיון דמיינתי את עצמי עושה את הנסיעה הזו.
ולפני כמה ימים זה נהגתי לשם לראשונה והיה לי מדהים והתרגשתי וכולם התרגשו איתי. בדיוק כשהגענו חבר שלי צלצל אליי וסיפרתי לו בהתרגשות והוא פשוט יצא עליי ואמר לי שלדעתו אם יש מישהו באוטו עדיף שאני לא אנהג. נפגעתי מאוד והיה ריב מאוד קשה שנמשך כבר כמה ימים. ואנחנו כל פעם מנסים לדבר בטלפון (גרים רחוק אחד מהשני) בשביל לפתור את זה ומרגיש לי שהוא פשוט לא מצליח ולעולם לא יצליח להבין מה הנסיעה הזו סימלה בשבילי ומה אני עברתי בשביל לקבל את הזכות לנהוג. והוא פשוט אטום וכל שיחה מסתיימת בצרחות ואני פשוט מתוסכלת. מבחינתו חולה אפילפסיה צריך לנהוג רק אם ממש אין ברירה ומבחינתו אני עושה דווקא לעולם וחושבת רק על עצמי. כואב לי שהבן אדם שהכי קרוב אליי לא מבין אותי. אני באמת טועה שאני לוקחת את זה ככה? יש פה מישהו שלרגע יכול להזדהות עם מה שאני מרגישה ולהגיד לי שאני לא משוגעת? אני מתוסכלת ומרגיש לי שאף אחד לא יבין.

לצפיה ב-'רישיון ובן זוג'
רישיון ובן זוג
14/04/2017 | 12:30
118
הי,
נכנסת לפה כדי לקבל תגובה,אז אתן לך אותה ואני מקווה שתקחי את זה למקום חיובי. נתחיל מזה שאני מבינה אותך מאוד.לא קל להתמודד עם המחלה הזו על כל ההשלכות שלה,בין היתר ניידות.זו מחלה שבמובנים שונים פוגעת בתפקוד ובתחושת העצמאות ומאוד קשה להשלים עם זה. אני חושבת שזה גם פונקציה של גיל ובשלות.הייתי מציעה לך להסתכל על חצי הכוס המלאה.את מאוזנת ויש לך רישיון נהיגה.זה לא מובן מאליו.בטח לא לאפילפטים.יחד עם זאת,לא כדאי שתתגרי במזל שלך.כשהתקף מגיע אין לנו שליטה על זה. את יכולה להעמיד בסכנה גם את עצמך וגם את הסביבה ובטוח שלא היית רוצה להגיע למצב כזה.לדעתי את צריכה להעריך את בן הזוג שלך שאוהב אותך ודואג לך.הוא בטוח מבין גם את הקושי שאת מתמודדת איתו,אבל לפעמים אנחנו צריכים להרים ידיים ולהודות על מה שיש. נראה שבסך הכל המצב שלך יחסית קל. נהגת את הדרך הזו כפי שרצית ועברת אותה בשלום. לא הייתי ממליצה לך לנסוע נסיעות רצופות של מספר שעות. זו התעלמות והכחשה של המצב.אני מאמינה שהזמן יגרום לך להבין את זה בעצמך.הרי בסופו של דבר את נוהגת וזה הניצחון הקטן שלך. תהני ממנו. גם אני לא הייתי מוותרת על הנהיגה אבל הייתי עולה על הכביש רק כשאני מרגישה טוב ולנסיעות קצרות. והמסר הכי חשוב שיש לי אלייך-תהיי מאושרת בחלקך.לכל אחד יש את החבילה שלו בחיים וצריך להתמודד עם מה שיש.תעלי על האוטו רק כשאת מרגישה טוב.מקווה שתוכלי להסתפק בנסיעות קצרות למענך ולמען האחרים. אושר,בריאות ושלווה
לצפיה ב-'מבין אותך'
מבין אותך
21/04/2017 | 12:40
59
אצלי זה התחיל כשהייתי מבוגר בשנה מאשר אצלך.
כמוך "מרדתי" לעתים עם תרופות וזה לעולם לא הסתיים בטוב.
וגם הרגשתי שהרשיון מסמל הרבה מעבר למה שהוא ונאבקתי שנים כדי לקבלו.
והאבסורד הוא שאני לא אוהב לנהוג ולמעשה ויתרתי על הרשיון-מרגיש לא בטוח בנהיגה ולא בגלל המצב הרפואי אלא פשוט בגלל אילוצי תחבורה,הצורך לשים לב להמון דברים, סוג של לחץ ואני מעדיף בלי. לעומת זאת אין לי בעייה לעשות ועשיתי ספורט אתגרי.
בן זוגך היה עד להתקף וברור שזה משפיע וכנראה הכניס אותו לחרדה-המחשבה שזה יכול לקרות כשאת ליד ההגה.אני מאמין שזה בא ממקום של דאגה ולא בהכרח אטימות.
בעבר הרחוק הכרתי בחור בגילי שגם לוקה במחלה וכשסיפרתי לו שאני עושה סנפלינג-לא עשיתי בגלל צורך להוכיח כלום אלא כי רציתי וחיכיתי מעל שנה לדעת שאני יציב-יצא עלי ב"אתה מטורף, איך אתה מסתכן ככה?" והסברתי לו שאין סיכון אמיתי  כי אמצעי האבטחה הם כאלה שגם אם אאבד הכרה בין שמיים וארץ לא אפול.ואם יש בן אדם שקול והגיוני זה אני.
בנהיגה אבדן הכרה של שניות יכול להיות קריטי לא רק לך.
את לא משוגעת ובן הזוג חרד לך.

לצפיה ב-'כל כך מזדהה איתך!'
כל כך מזדהה איתך!
06/05/2017 | 11:30
36
יקירתי, ליבי איתך. כל מילה שנכנתב, הרגשתי כאילו היא יצאה ממני.. 
כל מי שמכיר אותי יודע שאני והאוטו שלי הולכים ביחד, והתחושה הזו שזה נלקח ממך נוראית ומתסכלת.

לגבי הבן זוג- אני חושבת שהוא סך הכל דואג לך.. אנשים סביבנו לא יודעים כל כך איך לאכול את זה. בכל מקרה,, תמיד טוב לפתוח את הלב ולשתף אותו בהרגשות שלך. יכול להיות שזו אי הבנה אחת גדולה.

תעדכני 3>
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
09/04/2017 | 17:02
5
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'אפילפסיה'
אפילפסיה
22/03/2017 | 14:54
3
188
שמי מוריה מורן אני בת 34 עם אפילפסיה רבת צורות וגוונים אתמול מזה 3 שנים ללא התקף גרנד מאל חוויתי אחד מאד גדול וארוך ביותר שהיה לי מאז שחליתי נשכתי את הלשון והלחיים מבפנים הדבר היחיד שמנחם אותי זו הידיעה על בואו של ההתקף ועל זה ששהיתי במיטה בזמן שזה קרה חשבתי בשלב מסוים שאני מחזירה את נשמתי לבורא הייתי רוצה לקבל המלצה על מומחה בתחום שאולי יוכל לתת לי מענה לחרדות שיש לי מאז אתמול, הפחד ותחושת חוסר האונים שלי ושל בעלי הייתה קשה מנשוא ואני מרגישה כאילו חיי חזרו אחורה לתקופות בהן לא הייתי מאוזנת כל  חיי חוויתי התקפים קלים שונים אולם התחלתי עם התקפים גדולים עד שנמצא איזון יחסי שהפחית את ההתקפים הגדולים אני לא גרה בישראל אך בשביל טיפול הולם אני מוכנה לשוב ארצה כי כאן בהולנד לא עשו לי כלום שחררו אותי באותו יום לאחר שיחה עם נירולוג שאמר לי תפני לנירולוג שמטפל בך להמשך טיפול החרדות ופחדים תפסו מקום בחיי אחרי שמזה שנים למדתי להתמודד בבקשה רבה אשמח למענה 
לצפיה ב-'שלום מוריה'
שלום מוריה
05/04/2017 | 15:33
1
109

אני ממליץ להיכנס לאתר של אלונה טוט ולשלוח את הטופס באתר.
אלונה תחזור אליך לשיחת ייעוץ ללא התחייבות.

תודה וחג שמח. 
לצפיה ב-'פרסום סר טעם ומיותר, דווקא פה'
פרסום סר טעם ומיותר, דווקא פה
08/04/2017 | 13:16
53
לצפיה ב-'חבל שאת מהולנד ולא מארה"ב...'
חבל שאת מהולנד ולא מארה"ב...
27/04/2017 | 15:53
53
אחרת הייתי מפנה אותך לנירולוג המדהים שלי.
אני בספק אם יקבל אותך אם את מהולנד האמת...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית
פורום אוטיזם- גישה ביו רפואית
היכנסו לפורום
יאיר סמוגורה- משרד עורכי דין
יאיר סמוגורה- משרד עו"ד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה