לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אפילפסיה - תמיכה

ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע. 1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים. לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה. אנחנו כאן עם כולם. לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אפילפסיה - תמיכה

ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע. 1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים. לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה. אנחנו כאן עם כולם. לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
טלפונים של אפילפטולוגים                   שרשורי הנוירולוגית                     אתר אי``ל

המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
שרשורי הנוירולוגית     טלפונים חשובים
אתר אי``ל
המשך >>

לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:47
14
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'EEG'
EEG
08/01/2017 | 19:13
87
שלום אני כבר מאובחנת באפילפסיה 3 סוגים 2 פעילים- אבסנס ומיוקלונוס.
עשיתי בדיקת EEG בערנות.
ממצאים: תרשים ערנות מראה רקע סימטרי,סדיר, מורכב מאלפא 8-12 מ/ש מעורב בביטא קדמיים.
נרשמו מספר התפרצויות כלליות של גלים איטים כלקם מחודדים וחלקם בטווח דלטא שנמשכו 1-3 שניות.
סיכום: התפרצויות כלליות של גלים חדים ואיטיים.

בבדיקות הקודומות שעשיתי לא היה רשום ככה. רציתי לדעת אם מישהו מבין את הכתוב ומה ההבדל בין זיז גל לכתוב.
תודה
לצפיה ב-'תנועות בשינה'
תנועות בשינה
06/01/2017 | 18:14
1
77
שלום לחברי הפורום. אישתי אושפזה לפני כחודשיים בעקבות התקף אפילפסיה ראשון - טוני קלוני בזמן שינה. מאז היא מטופלת בקפרה 2X500 והמצב לפחות בינתיים נראה יציב.
עניין אחד מטריד אותי בעיקר והוא תנועות שהיא מבצעת בשינה. כאן הזזת יד, שם הזזת רגל. מין תנועות מהירות וחדות כאלה (יחסית) שלא נראות כתנועות רגילות של אדם ישן. לא זכור לי גם תנועות כאלה אצלה לפני ההתקף... 
האם תנועות כאלה מקובלות אצל חולי אפילפסיה הנמצאים בטיפול? מה לדעתכם עלי לעשות?
עניין שולי יותר שאשמח להתייעץ לגביו... קבעו לה פגישת מעקב בבית החולים לעוד כחודש. סה"כ כשלושה חודשים מאז האירוע. האם יש צורך בפגישות תכופות יותר במסגרת גוף של קופת חולים / רופא פרטי? האם בכלל קיים גוף מעקב כזה שאיננו בית חולים?
אשמח לעצתכם!
תודה
לצפיה ב-'אני טופלתי באופן פרטי'
אני טופלתי באופן פרטי
26/01/2017 | 22:05
45
ממליצה מאד על ד"ר אילן בלט מרעננה אם רלוונטי לאיזור מגוריכם, הוא אפילפטולוג מומחה, אדם אדיב, נעים ומקצועי מאד, המחירים שלו הגונים ואפשר להשיג תור די קרוב.
את השאלה לגבי התנועות החדות כדאי שתפנה לרופא.
לגבי תדירות הביקורים אצל הרופא - באמת מקובל להיפגש מעט, אם אתה דואג הייתי הולכת קודם.
חשוב שתיפגשו עם אפילפטולוג ולא עם נוירולוג. ההבדל שמיים וארץ.
לצפיה ב-'טופמקס והריון..'
טופמקס והריון..
01/01/2017 | 01:15
2
45
שלום,
כמה שאלות לגבי טופמקס והריון אם אפשר-
א. מפורסמים כל מיני מאמרים לגבי טופמקס כמעלה סיכון גבוה לחך שסוע ושפה שסועה. אך אני לא הבנתי- הוא מעלה סיכון באחוזים ניכרים למומים של חך ושפה שסועה אך מה קורה עם מומים אחרים (לב, היפוספאדיאס, עמוד השדרה ועוד)-האם הוא מעלה באחוז ניכר גם כאן את הסיכוי למומים אחרים או אחוז ההיתכנות של המומים האחרים שווה ערך לתרופות האפילפטיות האחרות?או גבוה רק במקצת?

ב. בנוסף לא ממש הבנתי- יש אתרים הממליצים להשתמש בחומצה פולית 5 מ"ג חודש לפני כניסה להריון ויש שמדברים על 3 חודשים חומצה פולית 5 מ"ג. האם חודש זה פרק זמן מספיק או חודשיים? או רצוי להסתפק בשלושה? כי ראיתי שישנם מאמרים שכבר מדברים על כך שרמה גבוה של חומצה פולית עשויה להעלות סיכון לאוטיזם. ובאתר עצמו של משרד הבריאות רשום שאפשר להשתמש בחומצה פולית 5 מ"ג כחודש לפני ההריון.. אז מה מומלץ?

ג. הבנתי שלמיקטל יורדת בצורה די דרסטית בהריון ולכן דורשת ניטור קפדני, ולכן יותר נשים חוות התקפים עם למיקטל. אך מה עם טופמקס, גם היא דורשת ניטור קפדני ויורדת בצורה דרסטית בהריון? ומה עם התרופה החדשה קפרה גם היא דורשת ניטור ויורדת דרסטית בהריון?

ד. האם למינון של הטופמקס יש משמעות כלשהי מבחינת המומים? כי אני נמצאת על מינון של 200 מ"ג ליום..זה נחשב נמוך/בינוני/גבוה? כי לפי מה שקראתי המומים יכולים לקרות בכל מינון של תרופה, שלא כמו למיקטל ששם יש פחות מומים במינון של עד 300 מ"ג למשל.

ה. האם נמצא כי העובדה כי ישנו קשר חזק יוצר בין טופמקס לחך ושפה שסועים עשוי להיות מקושר לגורמים סביבתיים אחרים ( כגון נמצא שאצל נשים שגם נטלו טופמקס וגם עישנו היה יותר חך או שפה שסועה, או נשים עם רקע של חך ושפה שסועה מהמשפחה-רקע גנטי)?
תודה!
לצפיה ב-'חומצה פולית 5 מ"ג לפחות 3 חודשים לפני כניסה להריון'
חומצה פולית 5 מ"ג לפחות 3 חודשים לפני כניסה להריון
26/01/2017 | 21:56
13
עדיף ליטול ברצף לאורך שנות הפוריות (אין בה נזק)
לצפיה ב-'למיטב הבנתי כל התרופות יורדות בצורה די דרסטית כי אותו המינון'
למיטב הבנתי כל התרופות יורדות בצורה די דרסטית כי אותו המינון
26/01/2017 | 22:01
20
מתחלק על משקל הרבה יותר גבוה, לכן את צריכה מעקב ושינוי מינון בהתאם לעליה במשקל.
לצפיה ב-'ניתוח להסרת מוקד אפילפטי'
ניתוח להסרת מוקד אפילפטי
25/12/2016 | 19:06
114
שלום,
רציתי לשאול אם מישהו עשה ניתוח להסרת מוקד אפילפטי ויהיה מוכן לשתף ולספר על זה כי אני מתלבטת מאוד.שאלה נוספת,האם אדם שעבר את הניתוח בהצלחה מוגדר כאדם בעל בריאות תקינה על פי חוק, בקבלה לעבודה במשטרה או במוסדות ביטחוניים למשל? תודה וחג שמח!
לצפיה ב-'חנוכה שמח לכולם והרבה בריאות'
חנוכה שמח לכולם והרבה בריאות
24/12/2016 | 20:14
23
לצפיה ב-'פיתוח חדשני לחולי אפילפסיה'
פיתוח חדשני לחולי אפילפסיה
17/12/2016 | 16:02
1
166
שלום רב! אנחנו קבוצת תלמידים וכחלק מפרוייקט מיוחד בסימן מנהיגות טכנולוגית מטעם חברת ״נס טכנולוגיות״ אנו עובדים על פיתוח מיוחד עבור חולי אפילפסיה. לשם כך אנו מעבירים סקר בעל חשיבות רבה,
אם את/ה חולה באפילפסיה נשמח מאוד אם תוכל/י להשיב עליו ברצינות- סקר קצר!  
כל המידע חסוי ולא יועבר לאף אחד
https://goo.gl/forms/FMkda56WdZk0LjQ42
תודה רבה על שיתוף הפעולה ��
לצפיה ב-''
24/12/2016 | 20:16
5
לצפיה ב-'תרופת איפנוטין '
תרופת איפנוטין
12/12/2016 | 20:06
56
האם איפנוטין  מעלה רמת הסוכר
לצפיה ב-'רופא מומחה באזור הדרום'
רופא מומחה באזור הדרום
10/12/2016 | 16:39
2
50
שלום לכולם.
שמתי לב שישנה רשימה של רופאים המפורסמת בדף.
כל הרופאים הם מאזור המרכז.
האם מישהו מכיר רופא טוב באזור הדרום?

לצפיה ב-'ראשית בשביל רופא טוב כדאי לנסוע גם למרכז'
ראשית בשביל רופא טוב כדאי לנסוע גם למרכז
25/12/2016 | 17:08
36
ולעניין עצמו כדאי לשאול במרכז חינוך  לאפילפסיה https://hospitals.clalit.co.il/soroka/he/med-units...
לצפיה ב-'הרופאים בדרום הם במרכז...'
הרופאים בדרום הם במרכז...
17/01/2017 | 19:47
16
כל השנים שגרנו בדרום נסענו למומחים במרכז - אסף הרופא וולפסון
לצפיה ב-'EEG לילד בחסך שינה'
EEG לילד בחסך שינה
10/12/2016 | 08:40
59
הבן שלי תכף בן 6, סובל כנראה מהתקפי אבסנס אבל בדיקה כזו לפני שנתיים לא הראתה כלום וגם אחרי אירוע טוני קלוני קשה שנמשך 25 דקות, ה EEG לא הראה שום דבר, כמובן שגם תודה לאל ב MRI  היה תקין.מחר שוב יש לנו EEG בחסך שינה, מה הסבירות שילד שסובל מהבעיה הזו לא ימצאו כלום בבדיקה? 
לצפיה ב-'ילדתי! '
ילדתי!
30/11/2016 | 00:16
6
120
שלום לכולםן,

אתחיל ברקע- בת 32, אפילפסיה מסוג ניתוק מגיל 10, נוטלת טגרטול, בסך הכל חיה בשלום עם האפילפסיה.
שלשום ילדתי בן חמוד ובריא, כשבמהלך כל ההריון המשכתי ליטול טגרטול ולקראת הסוף הועלה המינון בעקבות כמה התקפים.

אני מנסה להניק (לכן מלכתחילה נשארתי עם הטגרטול, שנחשב בטוח להנקה). ומלבד הקושי בהנקה (שזה כבר לפורום אחר), רציתי לשאול לגבי הערות בלילה.. איך מתמודדים עם זה?
מה לעשות?
האם הפיתרון היחידי הוא שהבעל קם בלילות ואני צריכה לשאוב חלב או שהוא נותן תחליף חלב?

בבקשההה שמישהו יענה.. כל כך חבל על הפורום הזה...

תודה ולילה טוב
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
30/11/2016 | 17:15
1
58
מזל טוב ושיש הרבה בהצלחה! 
אני בתהליכי כניסה להיריון כך שלצערי אין לי איך לעזור לך ...חולקת את אותן דילמות עוד לפני שהגעתי לשם..
שמתי לב שיש לא מעט שאלות בפורום בנושא היריון ולידה וכו' אבל מעט תשובות. 
אולי מנהלי הפורום או הנשים בו יוכלו להפנות למקום אחר שבו ניתן לקבל יותר מידע/תמיכה בנושא? 
האם יש קבוצות תמיכה של אימהות אפילפטיות?

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
04/12/2016 | 08:46
39
אני לא מכירה פורום של אמהות עם אפילפסיה, לצערי... ולא בטוחה שקיים אחד כזה. גם בפייסבוק חיפשתי..

מאחלת לך המון הצלחה עם הכניסה להריון ובהריון עצמו. אם תרצי איזושהי התייעצות או סתם להתלונן ולקטר- אני פה :) 
לצערי נראה, כמו שאמרת, שיש יותר שאלות מתשובות בפורום הזה וחבל.. 

בהצלחה!
לצפיה ב-'מזל טוב. '
מזל טוב.
24/12/2016 | 20:20
19
תנסי ותראי אם את מצליחה לישון בין הנקות. אם זה קשה לך כדאי באמת שבעלך ייתן לו מה ששאבת כדי שתוכלי לנוח. גם בלי הנקות קשה. הבת שלי ילדה לפני חודש. עכשיו אסור לה להניק משום שעברה בדיקת MRI (לא קשור לאפילפסיה) אז בעלה נותן מה שהיא שואבת.
לצפיה ב-'ליולדת'
ליולדת
24/12/2016 | 20:59
2
45
היי,
קודם כל הרבה מזל טוב!!!איזה אושר גדול זה. המצב שלנו מאוד דומה-אני בת שלושים ואחת,עם התקפים של ניתוק, נוטלת טגרטול ויש לי ילד בן שנה וחודשיים עוד מעט. העיצה שאני יכולה לתת לך היא קודם כל לסמוך על עצמך,את מכירה את הגוף שלך ויודעת מתי את מועדת יותר לקבל את ההתקף. השתדלי להימנע מטריגרים להתקפים עד כמה שניתן במצב הנוכחי. אני יודעת. זה קשה אבל אפשרי. השתדלי להיעזר בבני משפחה וחברים קרובים, וכמובן גם בבעלך.הוא יאלץ להירתם יותר מאחרים והוא בודאי גם מודע לזה.תישני בכל הזדמנות אפשרית שיש לך ותאגרי כוחות. תשתדלי גם לדאוג לעצמך ולא רק לילד ולאכול טוב. אני הנקתי עם התרופה עד גיל חצי שנה בשילוב עם תמ"ל. יש לי ילד מקסים,פעלתן וסקרן ואני ובעלי לא ישנו בארבעה חודשים הראשונים לפחות עד שלאט לאט זה התחיל להסתדר.היינו עושים בינינו תורנויות עד כמה שזה נשמע אבסורד.בעלי היה מטפל בילד בשעות הערב המוקדמות עד תשע בלילה. ככה שהתאפשר לי לישון איזה שעתיים שלוש ואז קמתי בתשע והייתי עם הילד ערה עד שלוש לפנות בוקר.אז בעלי היה קם ומשגיח עליו עד שש בבוקר.זו היתה תקופה קשה מאוד,אבל היא עוברת.יותר מהר ממה שנדמה לך.השתדלי בעיקר להיות קשובה לעצמך ולגוף שלך ואל תתביישי לבקש עזרה מהסביבה הקרובה,גם אם זה מסתכם בארוחות ומטלות הבית. ואם אין לך מספיק עזרה,תעשי סדרי עדיפויות, קודם הטיפול בילד ובך,אח"כ כל היתר, עבודות הבית יכולות לחכות לסופ"ש. שיהיה לך הרבה נחת והצלחה בגידול הילד, מקווה שהצלחתי לעזור איכשהו. את מוזמנת לפנות אלי בכל שאלה נוספת שתהיה לך :)
לצפיה ב-'אהלן, אני אמא אפילפטית לשלושה ילדים'
אהלן, אני אמא אפילפטית לשלושה ילדים
26/01/2017 | 21:54
1
37
אני עם קפרה שעדיין אין מספיק נתונים לגביה בהנקה, אבל בהמלצתה החמה של פרופ' נויפלד (רכזת המחקר לעניין בטיחות בהנקה עם קפרה בישראל) שאמרה שיש אלפי מחקרים על יתרונות ההנקה - הנקתי את שלושתם 3-6 חודשים כל אחד.

בלילות בעלי נתן בקבוק לשני הגדולים, את השלישית הצלחתי להניק מלא לחלוטין חצי שנה.

את מוזמנת לשאול כל שאלה שתרצי.
לצפיה ב-'היא גם הרופאה של בעלי'
היא גם הרופאה של בעלי
28/02/2017 | 22:59
9
הוא גם כן מטופל באיכילוב וגם הוא עם קפרה בין כל שאר התרופות (טגרטול, פריזיום ווימפט) במינון גבוה. איך הסתדרת עם הגידול של הילדים כשהם היו קטנים? לא פחדת שכשתחזיקי אותם יהיו לך התקפים? חס וחלילה לא שואלת כדי להעליב או לפגוע בך ואם את נפגעת אני מראש מתנצלת אני פשוט רוצה לדעת.
לצפיה ב-'אפילפטולוג דרך מכבי '
אפילפטולוג דרך מכבי
30/11/2016 | 17:10
76
שלום,
אני מחפשת בדחיפות אפיפטולוג/ית שמקבל דרך מכבי באיזור גוש דן, לשם ליווי בנושא היריון.
הרשימה שמפורסמת באי"ל כוללת בעיקר רופאים פרטיים/כאלה שאינם מקבלים דרך מכבי (יש שם רופאה אחת ממכבי- ד"ר גנדלמן- ולצערי אין אליה תורים בזמן הקרוב).

אשמח לשמות של רופאים
תודה רבה
לצפיה ב-'אפילפסיה ומאכלים עם אלכוהול '
אפילפסיה ומאכלים עם אלכוהול
30/11/2016 | 08:20
90
היי,
ידוע לי ששתיית אלכוהול לא מומלץ לחולי אפילפסיה, אך מה לגבי מאכלים מבושלים עם אלכוהול?  כמו רטבים למיניהם, אגסים ביין...  
תודה לעונים
לצפיה ב-'אבחון אפילפסיה'
אבחון אפילפסיה
28/11/2016 | 20:26
1
111

שלום. עקב חשד לאפילפסיה נשלחתי לבדיקת eeg וct מוח.
בדיקת הctיצאה תקינהובeeg יצא איטיות כללית. האם קיים דבר כזה? Ct תקין ואפילפסיה?
ראוי לציין שעדיין לא הייתי אצל נויורולוג.
תודה מראש על העזרה.
לצפיה ב-'יכול בהחלט להיות. בדיקת CT היא לא הכי מדויקת'
יכול בהחלט להיות. בדיקת CT היא לא הכי מדויקת
25/12/2016 | 13:00
25
בכל השנים שעשיתי בדיקות EEG לא מצאו שום דבר. CT לא רחוק מ EEG באי דיוק
לצפיה ב-'התקפים סביב מחזור'
התקפים סביב מחזור
23/11/2016 | 09:12
81
פרכוסים כלליים מעטים ובעיקר התקפים מסוג חלקי מורכב. בבדיקת EEG
מוקד אפילפטי טמפוראלי שמאלי. ב CT ו- MRI אנגיומה מסויידת פריאטלית שמאלית. גם ה CT וגם הMRI התאימו לקוורנומה.
כיוון שההתקפים הקיימים כיום הם בעיקר סביב תקופת המחזור וזוגתי בת 49 עלתה האפשרות לבצע כריתת שחלות/רחםבכדי להימנע מהתקפים עתידיים שמשבשים את מהלך החיים התקין.
ההתקפים הקיימים כיום בעיקר סביב תקופת המחזור וכוללים בהייה. ערפול מחשבה ואי יכולת לענות מילולית, הבנה חלקית, למשך 10 שניות. התדירות: מספר פעמים לחודש בערנות. יותר סביב תקופת המחזור. היו גם התקפים
ליליים: פקיחת עיניים, השמעת קול. בעבר היו התקפים מוקדיים מוטוריים ביד ימין, אין זה שנים.

לצפיה ב-'שאלה דחופה!!'
שאלה דחופה!!
20/11/2016 | 19:58
95
אני מקבל קיצבה מביטוח לאומי אם אני יוציא רשיון יקחו לי תקצבה?
לצפיה ב-'רופא מומחה לאפילפסיה'
רופא מומחה לאפילפסיה
17/11/2016 | 14:22
177
היי, הסתכלתי ברשימה של הנוירולוגים שיש למעלה, אך לא רשום איפה הם מקבלים ודרך איזו קופת חולים... יש אופציה לעדכן את זה?
לצפיה ב-'נטילת כדורים כפולה'
נטילת כדורים כפולה
25/10/2016 | 16:37
2
112
תגידו מה אתם עושים אם אתם לא זוכרים עם לקחתם את הכדור או לא?
מצד אחד אם לא לקחתי אני צריך לקחת להמנע מהתקפים אבל מצד שני אם כבר לקחתי אז לקיחת כדורים כפולה יכולה לגרום לנזק...
מה אתם עושים?
מה לקיחת כדורים כפולה יכולה לעשות? (אני לדוגמא לוקח טגרטול 800 בוקר וערב)
לצפיה ב-'לא לוקח -אם זה מדי פעם ופעם ביום אני בסדר'
לא לוקח -אם זה מדי פעם ופעם ביום אני בסדר
25/10/2016 | 16:57
84
גם אם אני מגלה ששכחתי

לצפיה ב-'תזכורת?'
תזכורת?
30/11/2016 | 00:21
23
אולי כדאי שתעשה לך סימן כלשהו בכל פעם שאתה נוטל את הכדור?
סימון יכול להיות הכי טיפשי, למשל כל פעם כשאתה לוקח-תמעך את איפה שהיה כדור, אחרי כל לקיחה לשים בצד אחר את חבילת הכדורים, תזכורת בטלפון וכו..
לצפיה ב-'פרופ' ברוריה בן זאב'
פרופ' ברוריה בן זאב
05/10/2016 | 21:01
2
329
אשמח לשמוע על נסיון שלכם עם פרופ' ברוריה בן זאב. תודה
לצפיה ב-'ממליצים בחום'
ממליצים בחום
06/10/2016 | 11:48
157
היתה הרופאה של החצי. רופאה מצוינת.
לצפיה ב-'פרופ' בן זאב'
פרופ' בן זאב
09/11/2016 | 19:44
103
רופאה מצוינת ואישה מקסימה. עזרה לי הרבה גם איתי וגם עם הבת שלי
לצפיה ב-'חזרתי לעדכן '
חזרתי לעדכן
05/10/2016 | 23:09
145
שלום לכולם חזרתי לעדכן אתכם חזרתי מניטור וידאו EEG באיכילוב סבלתי מניתוקים לכמה שניות ביום ופרכוסים רק בשינה עברתי תאונה ליפני שנתיים משם הכל התחיל בהתחלה נתנו לי דפלט כרונו שעזרה רק לפרכוסים אבל הניתוקים נשארו ביום יום ניתוקים ממש קצרים של גג 4-5 שניות וזה הרס לי את שגרת החיים ממש ככה הכדורים גרמו לי לעייפות ממש חזרתי היום מניטור וידאו החליפו לי תכדורים לטרילפטין עושה רושם שהיא ממש עוזרת לניתוקים והכל אני ממליץ על התרופה הזאת למי שעדיין לא ניסה וגם סובל מניתוקים לי היא עוזרת בכל אופן לא בטוח שלכל אחד היא תתאים וזהו שיהיה לכולם בריאות טובה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
פורום אלצהיימר
להתייעצות עם מנהל הפורום
ליאת גורדון  -עורכת דין
ליאת גורדון - עורכת דין

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה