לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
87268,726 עוקבים אודות עסקים

פורום אפילפסיה - תמיכה

ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע. 1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים. לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה. אנחנו כאן עם כולם. לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אפילפסיה - תמיכה

ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע. 1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים. לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה. אנחנו כאן עם כולם. לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
טלפונים של אפילפטולוגים                   שרשורי הנוירולוגית                     אתר אי``ל

המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
שרשורי הנוירולוגית     טלפונים חשובים
אתר אי``ל
המשך >>

לצפיה ב-'ESES'
ESES
23/01/2018 | 13:56
1
90
מישהו יודע להסביר האם ESES יכול לעבור ???? הבנתי שזה עובר בגיל ההתבגרות ? האם אני טועה? מדברת על ילדה בריאה לחלוטין חרוצה וספורטאית עם חשד ל ESES
בת 12
לצפיה ב-'ההתקפים נפסקים, בדרך כלל, בבגרות'
ההתקפים נפסקים, בדרך כלל, בבגרות
02/02/2018 | 19:24
74
לצפיה ב-'אוספלוט תרופה '
אוספלוט תרופה
23/01/2018 | 13:39
1
80
למישהו יש בבקשה נסיון עם התרופה אוספלוט? האם יעילה ? בבקשה עזרה 
לצפיה ב-'יש לי ניסיון איתה'
יש לי ניסיון איתה
25/04/2018 | 09:18
16
הי,
מבחינת תופעות הלוואי היא קצת הזכירה את טופמקס ודומה בתופעות הלוואי אלי אם כי הם מופחתות בכל הקשור לקוגניציה (שני התרופות בדיוק כמו זוניסמיד שייכות לאותה משפחת תרופות מסוג סולפינמידים).

התרופה אמורה להיות יעילה לתסמונות שאליהן היא רשומה, בדרך כלל מביאים אותה לחולים עם אפילפסיה רולנדית של גיל הילדות שכן היא דיי אפקטיבית במקרים הללו.

מבחינת יעילות התרופה ותשובה זו תקפה לכל תרופה אפילפטית, הכל תלוי במטופל. יש מטופלים שמגיבים טוב יותר, יש כאלה שפחות ויש כאלה שעמידים לטיפול למרות שהוכח כטיפול המתאים ביותר לאותו סוג אפילפסיה.

מקווה שזה יבוא לעזר.

לצפיה ב-'מפתח מתכת -לאפילפסיה'
מפתח מתכת -לאפילפסיה
20/01/2018 | 12:42
1
135
עדות מקורית של בן משפחה מבוגר...   לאמו היתה אפילפסיה וכל פעם שהיה לה התקף היו תוחבים (מכניסים) מפתח מתכת לכף ידה וגורמים לכף היד ולאצבעות לחפון ולאחוז טוב במפתח וההתקף היה נפסק עוד בתחילתו..הוא מתאר שזה היה לפני 40 שנה.. לא היה אז טיפול בכדורים וכך הם טיפלו בהתקפים.
בשורות טובות ורפואה שלמה
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
24/01/2018 | 21:07
29
לצפיה ב-'אפילפסיה רולנדית ילד בגיל 12 מטופל באוספלוט '
אפילפסיה רולנדית ילד בגיל 12 מטופל באוספלוט
10/01/2018 | 20:04
162
שלום 
רציתי לשאול אם יש כאן אנשים שיכולים לתת לי מידע מנסיונם על אפילפסיה רולנדית מעבר למה שקראתי בגוגל , משהו מנסיון אישי .. האם זה באמת עובר אחרי גיל ההתבגרות?
ולגבי האוספלוט - מישהו התנסה בתרופה זו ? עד כמה היא יעילה ?? תופעות לוואי ??
אמא מודאגת :(
לצפיה ב-'תסמונת דרווה'
תסמונת דרווה
04/01/2018 | 17:00
1
147
שלום, מישהו ממכם שמע על תסמונת דרווה ? איך התחילה? איך מתמודדים? ומה הפרוגנוזה? אשמח לשוחח עם מישהו שנתקל במחלה שישתף אותי עם ההתמודדות ,יש לי תינוקת בת 10 חודשים עם חדש לתסמונת הנל בעקבות פרכוסי חום רבים.
לצפיה ב-'יש ערך בוויקיפדיה שאני תרגמתי מאנגלית'
יש ערך בוויקיפדיה שאני תרגמתי מאנגלית
07/01/2018 | 10:29
57
לצפיה ב-'eses'
eses
02/01/2018 | 17:53
58
איך אפשר ליצור איתך קשר בדחיפות?
לצפיה ב-'האם יש קבוצות תמיכה להורים של ילדים שחולים באפילסיה'
האם יש קבוצות תמיכה להורים של ילדים שחולים באפילסיה
02/01/2018 | 12:38
1
87
האם יש קבוצות תמיכה להורים של ילדים חולי אפילפסי באזור המרכז
אשמח לשמוע תודה
לצפיה ב-'לא עד כמה שידוע לי'
לא עד כמה שידוע לי
07/01/2018 | 13:52
31
לצפיה ב-'איך נראה הניתוק'
איך נראה הניתוק
28/12/2017 | 01:31
1
151
הניתוק נראה שאותו אדם פשוט "מתנתק" מהעולם לכמה דקות או אפילו לכמה שניות אותו אדם לא מודע לניתוק הזה לא משנה אם תפני אליו או תגעי בו הוא לא ירגיש את זה מעבר לזה לאחר הניתוק הבן אדם ישכח על מה דיברתם ויקי לו קצת זמן לזכור על מה הנושא.צריך להבין את הבן אדם הזה עם כמה שהוא שונה ממך הוא גם דומה לך.
לצפיה ב-''
28/12/2017 | 21:21
30
לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:15
20

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'מחלת אפילפסיה'
מחלת אפילפסיה
20/12/2017 | 00:08
1
222
האם אמא חולת אפילפסיה(נתקים בלבד) , יש חוק כלשהוא שאוסר עליה לגדל את ילדיה(עקב גירושין) והעברת המשמורת ממנה אל האב.
לצפיה ב-'אני לא משפטן. לא נשמע לי הגיוני שאא לא תוכל '
אני לא משפטן. לא נשמע לי הגיוני שאא לא תוכל
23/12/2017 | 23:09
60
לגדל את הילדים שלה גם אם יש לה אפילפסיה. אני מכיר הרבה אמהות שיש להן אפילפסיה פעילה והילדים מאושרים וגם האמהות.
לצפיה ב-'ריח רע'
ריח רע
17/12/2017 | 15:07
1
142
היי
בעלי סובל מאפילפסיה הוא מאוזן על ידי כדורים
לעתים רחוקות התקפי הזיות של חזיונות ודמיונות
הפעם היה לו התקף מוזר הוא הרגיש טעם מוזר בפה
וגם הריח גוף שלו היה מוזר
הוא הרגיש ממש ריח של נבלה
מה עושים?
צריך ללכת לרופא במקרה הזה?
או כדור שינה על מנת לאזן?

תודה רבה
לצפיה ב-'הריח שהוא מרגיש זה בעצם סוג של התקף '
הריח שהוא מרגיש זה בעצם סוג של התקף
23/12/2017 | 23:11
87
היות ומוקד ההתקף הוא באזור חוש הריח במוח אז הוא מריח. לא נראה לי שרופא יוכל לטפל בזה. אפשר לנסות לטפל בהתקפים
לצפיה ב-'מאהל הנכים בקפלן 2 בירושלים ליד הכנסת'
מאהל הנכים בקפלן 2 בירושלים ליד הכנסת
16/12/2017 | 00:44
42
כי הכסף קיים, ויש הרבה מאוד  נכים שלא יכולים לעבוד, ולא יכולים לשרוד מפחות משכר המינימום. ואם נתעורר ונגיע למחאה ונמלא את המאהל נוכל להשיג את המטרה.
חנוכה הוא חג של ניסים, בוא נאפשר את הנס הכי חשוב, הנס של החיים עצמם. כי הנכים זקוקים לקצבה שתאפשר להם מחייה והישרדות.
לצפיה ב-'רופא תעסוקתי'
רופא תעסוקתי
10/12/2017 | 00:23
1
92
שלום.
האם מישהו מכיר רופא תעסוקתי בירושלים (אני במאוחדת אך אלך פרטי אם יש צורך). נפצעתי בעבודה ולא ברור אם זה בגלל פרכוס. כנראה שלא אך לא ברור. תוצאות האיאיג'י האחרונה (אני בת 42 ויש לי אפילפסיה שלוש וחצי שנים) הראה שהכל תקין למעט איטיות קלה. כתוב בתוצאות גם מקצב אחורי דומיננטי בתדירות 8 הרץ. סימטרי. ראקטיבי לפקיחת עיניים ופעילות בטא קדמית נראו בעירנות. אני לא מבינה מה שכתוב אך נשמע ונראה תקין. אני לוקחת טרילפטין וקלונקס (העלו בקיץ לאחר בדיקת וידיאו איאיג'י). 
בקיצור, אני צריכה ללכת לרופא תעסוקתי כי נפצעתי בעבודה וכמובן שהדבר הראשון שאומרים שזה בגלל האפילפסיה. (לכן אמרו לי שאני צריכה להגיע לעבודה עד שיש תוצאות שמסתבר בדיעבד שכנראה היה טעות. ישבתי ובקושי עבדתי אבל הגעתי) .אני מחפשת רופא אכפתי שיקח גם אותי והמצב הכללי שלי רציני ויקשיב. לכן אם יש צורך ללכת פרטי אעשה זאת. 
בבקשה, אעריך כל עזרה ואינפורמציה שתוכלו לתת לי. 
תודה ושבוע טוב ומוצלח.
חנה
לצפיה ב-'אני לא מכיר.'
אני לא מכיר.
23/12/2017 | 23:12
14
לצפיה ב-'אמא לילד חולה אפילפסיה'
אמא לילד חולה אפילפסיה
27/11/2017 | 20:39
3
214
שלום לכולם.
חדשה כאן.
אני אמא לילד בן 12 מאובחן חולה אפילפסיה.
לפני שלוש שנים הופיעו מספר ניתוקים מועט ביום, שהתגבר .
התייעצתי עם רופא פרטי, עשינו א.א.ג. והוא אובחן.
לאחר כחודש מהאבחון התחיל לקבל דפלפט וכעבור חודשיים קיבל התקף אפילפסי ראשון.
לאחר אישפוז של כמה ימים ובדיקות שוחררנו עם מעבר לקפרה.
כיום כבר שנתיים אחרי ללא שום התקף אפילפסי.
השמנת יתר מחרידה מאוד .
המינון הוא 750 בבוקר ו750 בערב.
אנחנו נמצאים במסגרת של דיאטנית, פעם בשלושה שבועות ולמרות שהוא מאוד רוצה אין ירידה במשקל.
הנורולוגית אומרת באופן מוחלט שאין שום השפעה של התרופה על המשקל.
האם ייתכן?
לצפיה ב-'בתור אחת שלקחה קפרה'
בתור אחת שלקחה קפרה
29/11/2017 | 22:06
229
דבר ראשון, הקפרה משמינה. אם את מאיזור הצפון, ממליצה על ד"ר משה הרשקוביץ - הוא נוירולוג מומחה באפילפסיה.
דבר שני, לי גילו אפילפסיה בגיל 11 (אני בת 31), ויש לי 4 סוגים. לקחתי קפרה 4 שנים, עד שגילו (הייתי בחו"ל 6.5 שנים אז לא הייתי במעקב נוירולוגי) שכל פעם שאני בלחץ נפשי המצב הנפשי שלי נהיה קשה יותר ויותר - הגעתי לנסיונות לחתוך את עצמי ואפילו לנסיונות לדקור את אמא שלי. הייתי בדיכאון קשה 4 שנים, והכל בגלל התרופה. בנוסף, הייתה לי חרדת שינה קשה וגם בעיות שינה. הרופא הורה מיד על הפסקת התרופה.
אני ממליצה מאוד על דיאטה בשם "דיאטה קטוגנית". זו דיאטה שמיועדת בעיקר לילדים, גורמת להרזיה ובמקרים רבים מאוד להורדה של 50-90% בכמות הפרכוסים (אני רוצה לנסות למרות הגיל, בתור אחת עם 100% נכות שמפרכסת כמה פעמים ביום), ולפעמים אף להפסקת תרופות. שווה לקרוא!
לצפיה ב-'לוקחת קפרה'
לוקחת קפרה
27/12/2017 | 12:30
131
אני לוקחת קפרה כבר חמש שנים, ואני במצב הפוך של תת משקל, כך שקשה לי להאמין שזה רק בגלל התרופה. לפני שהתחלתי עם התרופה הזו, ניסינו כמה תרופות שונות, והיא היחידה שעזרה למנוע את הההתקפים (כבר חמש שנים ללא פרכוסים), בדקו היטב.
לצפיה ב-'השמנה כתוצאה מקפרה'
השמנה כתוצאה מקפרה
12/05/2018 | 11:07
9
שלום,
כותבת לך אמא לילדה בת 11+ . בגלל ניתוקים היא קבלה זרונטין וכצאתה מכך התחילו גם התקפים הכלליים. בבית חולים נתנו לה קפרה. קפרה לא עזרה וגרמה להשמנה ובעיות התנהגות חריפות. זה אכן משפיע. הרופאים מעדיפים לא לגלות את הכל.

לצפיה ב-'אפילפסיה'
אפילפסיה
29/11/2017 | 21:17
2
220
אני חולת אפילפסיה מזה כשלש עשרה שנים בת ששים ושש לאחרונה התגלה שיש לי גם פרקינסון ולכן הוחלפה לי הדפלאפט שלקחתי לקפרה נתבקשתי ע" י הרופא המטפל לעשות בדיקת דם למצב קפרה ביקשתי באיכלוב שם אני מטופלת ובקשתי לעשות באיכילוב נדחתה ע" י הכללית מה לעשות
לצפיה ב-'לבקש עוד פעם עד שיסכימו'
לבקש עוד פעם עד שיסכימו
23/12/2017 | 23:13
69
לצפיה ב-'בדיקת רמת תרופה של קפרה'
בדיקת רמת תרופה של קפרה
27/12/2017 | 12:35
102
גם אני בבעיה דומה, לוקחת קפרה כבר חמש שנים, כרגע אני בהריון וכל חודש צריכה לבצע בדיקה של רמות תרופה (לאחר הלידה אצטרך אפילו בדחיפות גדולה יותר), והבדיקה הזו מתבצעת כרגע רק באסף הרופא, אין לי מושג מה לעשות. אמרו לי שאפשר לקחת דם בירושלים, אבל הבדיקה צריכה להגיעה לאסף הרופא תוך עשרים דקות, מה שכמובן לא הגיוני בכלל. ואין לי מושג מה לעשות. גם אני בכללית
לצפיה ב-'וימפט'
וימפט
29/11/2017 | 19:50
1
153
שלום לכולם,
מתחיל עם כדור חדש וימפט למישהו יש נסיון?
תופעות לואי?
תודה לעונים
לצפיה ב-'זאת תרופה די חדשה'
זאת תרופה די חדשה
23/12/2017 | 23:17
94
יש בוויקיפדיה ערך לא רע שכולל פרק גם על תופעות לוואי 
לצפיה ב-'אפילפסיה וציפרלקס'
אפילפסיה וציפרלקס
25/11/2017 | 13:58
1
136
שלום רב
אני בן 38. מזה כ18 שנים לא סבלתי מהתקף גראנד מל. היו לי 4 התקפים סך הכל עד לפני 18 שנים הראשון בגיל 14.5. כולם גראנד מל. אני נוטל למיקטל 200 מג ליום. לפני מספר חודשים היה לי סטרפטוקוק קיבלתי מוקסיפן וחוויתי התקף אלרגיה לא פשוט והגעתי למדא שם הזריקו חי והרגיעו את התקף האלרגיה. הייתי בלחץ גדול מאוד ובזמן שהותי שם החלו טיקים בגוף בעיקר בחזה (כלליים לא בראש). שאלתי מומחה גדול אלרגןלוג אמר שטיק יכול להיות סימפטום של התקף אלרגי גם אולי בגלל הלחץ אךרגולוג אחר אמר שסביר שזה אפילפטי. אציין כי באותו רגע ביקשתי אסיוול וזה נרגע אחרי 20 דק בערך. לא יודע מה זה.
השאלה שלי היא לגבי ציפרלקס. אני נמצא לעיתים מדי מספר שנים בתקופות משבריות של חרדה שיוצר גם דכאון וקושי תפקודי. אני שוקל לנסות ציפרלקס ( אחרי שניסיתי אמצעים רבים) כדי לבחון אולי ייטיב עימי לפחות לתקופה זמנית.
מה שמפחיד אותי שקראתי שזה יכול לעורר או לגרום להתקפים אפילפטיים וזה בקטגוריה של תופעות לווואי בשכיחות לא ידועה. לאור הרקע האישי שלי כפי שתיארתי ובהקשר הציפרלקס האם תוכלו לומר לי שבאמת התרופה בעייתית ולא מומלצת לחולי אפילפסיה גם אם הם מאוזנים? האם יש תחליף טוב אחר שידוע לך לחולי אפילפסיה ? מאוד חשוב לי לתת הזדמנות לתרופה שעשתה שינוי חיובי להרבה אנשים אבל החשש לאור מה שאני קורא. אודה לתשובתכם איתן

לצפיה ב-'היי'
היי
29/11/2017 | 21:58
63
אני בת 31 ויש לי אפילפסיה מגיל 11.
תופעות הלוואי של כל תרופה אנטי-אפילפטית הן דיכאון וחרדה. אני יודעת גם מנסיון אישי (מאוד מאוד) שכל תרופה פסיכיאטרית הופכת אותך לזומבי, מסממת אותך וממש לא לוקחת ממך את החרדה והדיכאון אלא בדיוק להפך (לקחתי 4 תרופות אנטי-דיכאוניות שונות, ציפרלקס ביניהן).
לקחתי ציפרלקס רק כתרופה אנטי-דיכאונית עד עכשיו, אבל זה לא עבד טוב בכלל עם הקפרה שלקחתי באותו זמן ורק הגביר את התופעות השליליות, אז שים לב מאוד עם איזה תרופה אנטי-אפילפטית אתה לוקח...עם קפרה אני הגעתי למצב של 4 שנות דיכאון עד תרופות פסיכיאטריות וולאחר לקיחת הציפרלקס, הגעתי לתופעות הקיצון בקפרה, שהן נסיונות התאבדות עד שעלינו שזה נופע מהתרופה והשילוב (כמובן שהכל הופסק)...

כמו שאמרתי, אני באופן כללי לא ממליצה על תרופות פסיכיאטריות, אבל אם אתה חייב, תבדוק עם איזה תרופה קבועה אתה לוקח...

לצפיה ב-'טיסה לארה"ב'
טיסה לארה"ב
25/11/2017 | 10:21
1
94
הי,
שאלה לי...
טסה לארה"ב עוד כמה ימים ותהיתי אם אמורה לשנות משהו בזמני לקיחת התרופות. לוקחת טרילפטין 3 פעמים ביום ומאוזנת לחלוטין.
תודה רבה

לצפיה ב-'מנסיוני בטיסות כאלה אני לוקח בהדרגה לפי השעון המקומי '
מנסיוני בטיסות כאלה אני לוקח בהדרגה לפי השעון המקומי
11/12/2017 | 18:48
42
בשעות שאני רגיל (סביבות 10 בבוקר וערב)
בהדרגה מתאים לשעון המקומי
אפשר להזיז לכמה שעות פעמיים,לא נורא

לצפיה ב-'שבר בגב עקב פרכוס'
שבר בגב עקב פרכוס
22/11/2017 | 01:39
61
שלום.
האם למישהו קרה מקרה בו שבר חוליה בגב ו/או הגיע למצב של שבר דחיסה בעקבות פרכוס? 
אמנם אני מקווה שלא כי זה מ א ד  כואב ולא נעים אך אם מישהו עבר תופעות אלו אשמח לרעיונות מה עזר. שברתי חוליה בעמוד השדרה (בדיוק באמצע #5) פעמיים בערך כל שנתיים שלוש, ועכשיו זה הפך לשבר דחיסה (שזה בעצם החוליה שהיתה שבורה בעבר מעוכה כרגע בין 2 החוליות מעליה ומתחתיה) באינטרנט יש ככ הרבה חומר שכמובן כל אחד אומר דעתו והם לא תמיד אותו דבר (וגם לא ברור מה נכון וכדאי)  כך שאשמח לעזרה ממישהו שעבר זאת. 
חשבתי שהתרופות שאנינלוקחת (טרילפטין שהורידו מינון לפני כחושיים בגלל בעיות קשות בנתרן וקלונקס) כבר עוזרות כי לא פרכסתי כ8 חודשים ועכשיו בפתאומיות פרכסתי ושוב הגב...
אשמח לעזרה ורעיונות כי מרפאת הכאב מצליחה לעזור לכשבועיים-שלוש עם זריקות אפירורליות ואני מעדיפה לא ללכת לשם כל חודש אם יש אפשרות. (ניסיתי דיקור שלא עזר רק השאיר אותי עם כויות דרגה 2/3 ברגליים ודרגה 1 ביד בגלל חימום יתר כך שאני לא מחפת משהו ברפואה משלימה) אני מחפשת רעיונות לטווח ארוך שלא ישאירו אותי בבית.
כל עזרה ורעיון תתקבל בברכה.
(לפחות עד שאגיע לנוירולוגית שלי פרופ נויפלד שמשום מה אני לא תופסת). 
תודה מראש על כל עזרה ושיהיה לכולנו שבוע טוב, בריא ומוצלח.  חנה
לצפיה ב-'שלום אני חדשה כאן'
שלום אני חדשה כאן
16/11/2017 | 22:11
2
158
לא מאמינה שיש לי את זה לא שלמה ולא מוכנה לזה.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
19/11/2017 | 10:18
74
אף אחד מאתנו לא האמין שיש לו את זה וגם קשה לקבל.
כמה התקפים היו לך כבר והאם את מקבלת טיפול תרופתי?

לצפיה ב-'רובנו כך,גם עלי נחת במפתיע בגיל 19'
רובנו כך,גם עלי נחת במפתיע בגיל 19
23/11/2017 | 18:57
96
מתמודדים ככל האפשר.
מברך כיום את העובדה שיש תרופות שבעבר לא היו שמייצבות אותי ללא תופעות לוואי מזה עשור.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ