לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83808,380 עוקבים אודות עסקים

פורום אפילפסיה - תמיכה

ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע. 1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים. לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה. אנחנו כאן עם כולם. לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אפילפסיה - תמיכה

ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע. 1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים. לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה. אנחנו כאן עם כולם. לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
טלפונים של אפילפטולוגים                   שרשורי הנוירולוגית                     אתר אי``ל

המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
שרשורי הנוירולוגית     טלפונים חשובים
אתר אי``ל
המשך >>

לצפיה ב-'טיסה לארה"ב'
טיסה לארה"ב
25/11/2017 | 10:21
1
66
הי,
שאלה לי...
טסה לארה"ב עוד כמה ימים ותהיתי אם אמורה לשנות משהו בזמני לקיחת התרופות. לוקחת טרילפטין 3 פעמים ביום ומאוזנת לחלוטין.
תודה רבה

לצפיה ב-'מנסיוני בטיסות כאלה אני לוקח בהדרגה לפי השעון המקומי '
מנסיוני בטיסות כאלה אני לוקח בהדרגה לפי השעון המקומי
11/12/2017 | 18:48
23
בשעות שאני רגיל (סביבות 10 בבוקר וערב)
בהדרגה מתאים לשעון המקומי
אפשר להזיז לכמה שעות פעמיים,לא נורא

לצפיה ב-'שבר בגב עקב פרכוס'
שבר בגב עקב פרכוס
22/11/2017 | 01:39
43
שלום.
האם למישהו קרה מקרה בו שבר חוליה בגב ו/או הגיע למצב של שבר דחיסה בעקבות פרכוס? 
אמנם אני מקווה שלא כי זה מ א ד  כואב ולא נעים אך אם מישהו עבר תופעות אלו אשמח לרעיונות מה עזר. שברתי חוליה בעמוד השדרה (בדיוק באמצע #5) פעמיים בערך כל שנתיים שלוש, ועכשיו זה הפך לשבר דחיסה (שזה בעצם החוליה שהיתה שבורה בעבר מעוכה כרגע בין 2 החוליות מעליה ומתחתיה) באינטרנט יש ככ הרבה חומר שכמובן כל אחד אומר דעתו והם לא תמיד אותו דבר (וגם לא ברור מה נכון וכדאי)  כך שאשמח לעזרה ממישהו שעבר זאת. 
חשבתי שהתרופות שאנינלוקחת (טרילפטין שהורידו מינון לפני כחושיים בגלל בעיות קשות בנתרן וקלונקס) כבר עוזרות כי לא פרכסתי כ8 חודשים ועכשיו בפתאומיות פרכסתי ושוב הגב...
אשמח לעזרה ורעיונות כי מרפאת הכאב מצליחה לעזור לכשבועיים-שלוש עם זריקות אפירורליות ואני מעדיפה לא ללכת לשם כל חודש אם יש אפשרות. (ניסיתי דיקור שלא עזר רק השאיר אותי עם כויות דרגה 2/3 ברגליים ודרגה 1 ביד בגלל חימום יתר כך שאני לא מחפת משהו ברפואה משלימה) אני מחפשת רעיונות לטווח ארוך שלא ישאירו אותי בבית.
כל עזרה ורעיון תתקבל בברכה.
(לפחות עד שאגיע לנוירולוגית שלי פרופ נויפלד שמשום מה אני לא תופסת). 
תודה מראש על כל עזרה ושיהיה לכולנו שבוע טוב, בריא ומוצלח.  חנה
לצפיה ב-'שלום אני חדשה כאן'
שלום אני חדשה כאן
16/11/2017 | 22:11
2
110
לא מאמינה שיש לי את זה לא שלמה ולא מוכנה לזה.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
19/11/2017 | 10:18
49
אף אחד מאתנו לא האמין שיש לו את זה וגם קשה לקבל.
כמה התקפים היו לך כבר והאם את מקבלת טיפול תרופתי?

לצפיה ב-'רובנו כך,גם עלי נחת במפתיע בגיל 19'
רובנו כך,גם עלי נחת במפתיע בגיל 19
23/11/2017 | 18:57
62
מתמודדים ככל האפשר.
מברך כיום את העובדה שיש תרופות שבעבר לא היו שמייצבות אותי ללא תופעות לוואי מזה עשור.
לצפיה ב-'פרופ נויפלד'
פרופ נויפלד
17/11/2017 | 10:52
98
בוקר טוב.
האם מישהו יודע אם פרופ נויפלד בארץ? אני מנסה להשיג אותה כבר מס שבועות ולא מצליחה. אני רוצה לקבוע תור. (כנראה אחרי 8 חודשים היה לי פרכוס ושברתי את הגב (קרה כבר פעם שניה מפרכוס) והאורטופד רוצה שאחזור אליה.  אולי המס שיש לי לא נכון.
אשמח לעזרה.
יום טוב וסופש נעים ורגוע.
לצפיה ב-'שמן קנאביס לעומת דרכי צריכה אחרות'
שמן קנאביס לעומת דרכי צריכה אחרות
13/11/2017 | 15:59
1
73

היי
יש לי במשפחה בן דוד עם רישיון שימוש בקנאביס רפואי(פרחים-תפרחת), הוא לא מסתדר עם הפרחים והעישון והגלגול וברצונו לעבור לצורת נטילה אחרת, אשמח לשמוע מה אתם חושבים על צורת נטילה אחרת ולאן צורת מטילה כדאי לעבור(יש שמן וקפסולות וכנראה שעוד? ועד כמה זה יעיל לעומת פרחים?

לצפיה ב-'אני לא מכיר, לשמחתי, את דרכי הנטילה של קנאביס רפואי'
אני לא מכיר, לשמחתי, את דרכי הנטילה של קנאביס רפואי
15/11/2017 | 11:38
31
ואיזו צורה יעילה יותר או פחות.

לצפיה ב-'מי שרוצה מידע כללי על אפילפסיה מוזמן לקרוא את הערך '
מי שרוצה מידע כללי על אפילפסיה מוזמן לקרוא את הערך
07/11/2017 | 07:08
129
בוויקיפדיה. הוא מקיף וממצה https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A4%D7%99%D...
לצפיה ב-'נימול בפנים עצבנית שותה קפרה 2000 מג ביום '
נימול בפנים עצבנית שותה קפרה 2000 מג ביום
03/11/2017 | 21:17
1
62
חייבת שרופא יענה לי בדחיפות לא רגועה כבר כמה ימים חזרו לי הכאבים לפנים אחרי אירוע של התקפים אחד אחרי השני שזה הגיע למצב שאני לא יכולה ללכת והעיין ימין ממצמצת אותה הרבה 
הביאו לי רוקסט פלוס בבית חולים הייתי שותה טיגרטול החליפו לי תכדורים כי לא עזרו לי כלל היתי כל חודש סובלת מהתקפים והיום שותה קפרה בלבד 2000 מג פעם אחת בוקר ופעם אחת בלילה וכיום חשה ברע מאז האירוע לפני חצי שנה שקיבלתי את כל ההתקפים מרגישה מוזר כאבים נימול בפנים כאבי ראש מפחידים עצבנית הרבה הלסת מאוד כואבת לי חשבתי כבר שינים מסתבר שלא המליצו לי סדר לילה יכול להיות שאני חוקחת שינים בלילה נתנו לי לשתות מוסקול פעמיים ביום במשך 14 יום ולפני כמה ימים הלכתי לרופאת אף אוזן גרון מומחית והבינה פחות או יותר יכול להיות שזה בעייה בעצבים משהו נפגע לי נתנה לי מרשם לאסיוול מפחדת מאוד לשתות או 5 מג וכיום בלי התקפים כמעט 3 חודשים מאוזנת עם הקפרה ובגלל שרוצה בע״ה הריון שותה גם חומצה פולית 5 מג ביום אבל הכאבים האלה לא עוזבים אותי בראש מזה טראומה חרדה כאבים שלא ניתן להסביר אותם לא יכולה לתפקד Hagaial@hotufi.net זההמייל האישי שלי אשמח שמישהו מכאן יעזור לי לדעת מה לעשות ולכוןן אותי אולי הקפרה לא מתאימה לי אולי צריך עוד כדור בבקשה אשמח לתשובה 
לצפיה ב-'על הבעיה שלך רק רופא יכול לענות. אין לנו רופאים בפורום'
על הבעיה שלך רק רופא יכול לענות. אין לנו רופאים בפורום
04/11/2017 | 20:10
11
לצפיה ב-'בדיקת רמת למיקטל בבאר שבע'
בדיקת רמת למיקטל בבאר שבע
02/11/2017 | 12:35
1
49
היי
אני גרה בבאר שבע ויש לי תור לד"ר לובצקי בירושלים.
אני צריכה לעשות רמת למיקטל והבנתי שרק באסף הרופא אפשר לעשות????
זה הזוי, יש לי ילדים קטנים ובעלי עובד...איך אני אמורה לעשות את הבדיקה?
מישהו יודע אם יש בבאר שבע אופצייה אחרת???
לצפיה ב-'לא מצאתי מקום בו עושים בדיקה כזאת בבאר שבע'
לא מצאתי מקום בו עושים בדיקה כזאת בבאר שבע
02/11/2017 | 19:21
21
תנסי באסותא באר שבע
לצפיה ב-'אבחון'
אבחון
24/10/2017 | 12:36
3
76
שלום.
האם מישהו מכיר את היחידה לנוירופסיכולוגיה ברחוב עמק רפאים בירושלים? הם עושים אבחונים נוירופסיכולוגיים (אצלי הבעיה העיקרית היא בזיכרון בגלל התרופות).
הם די יקרים כך שאני רוצה להיות בטוחה שהם בסדר.
אם מישהו מכיר מאבחן טוב באזור המרכז, אסע לשם.
תודה לכל העוזרים.
לצפיה ב-'אאל"ט האבחון הזה לא כל כך קשור לאפילפסיה'
אאל"ט האבחון הזה לא כל כך קשור לאפילפסיה
30/10/2017 | 13:50
2
36
לצפיה ב-'אבחון'
אבחון
30/10/2017 | 20:06
1
21
שלום. תודה על התגובה. לדעת 3 רופאים שונים הבעיה שיש לי בזיכרון קשורה באופן ישיר לאפילפסיה. גם לתרופות אבל גם בגלל שהיו ככ הרבה פרכוסים במשך זמן ככ רב. מבחינתי, כרגע אני יודעת שאני צריכה אבחון בנוגע לבעיית הזכרון די דחוף ומחפשת מישהו שמכירים. אשמח לעזרה. תודה.
לצפיה ב-'הגיוני שבעיית זיכרון קשורה לאפילפסיה '
הגיוני שבעיית זיכרון קשורה לאפילפסיה
30/10/2017 | 21:23
42
או בגלל ההתקפים או בגלל התרופות שמשפיעות על הזיכרון. אבל אבחון כזה לא עושה מי שעוסק אפילפסיה.
כאן יש רשימה (בסוף הערך) של מכונים שעוסקים באבחונים כאלה
לצפיה ב-'נוירולוגים בתל אביב'
נוירולוגים בתל אביב
18/10/2017 | 18:49
1
111
האם זה יתכן שכל הנוירולוגים בתא המומלצים מקבלים תוך כמה חודשים בלבד?
מה עושים אם יש משהו דחוף?
לצפיה ב-'לצערי זה הגיוני. אם יש משהו דחוף אפשר לטלפן '
לצערי זה הגיוני. אם יש משהו דחוף אפשר לטלפן
30/10/2017 | 13:51
44
לאחד הנוירולוגים המומלצים ולשאול איך אפשר לזרז
לצפיה ב-'דר בלאט טלפון מעודכן'
דר בלאט טלפון מעודכן
16/10/2017 | 12:48
2
83
כל מה שיש לא מעודכן
לצפיה ב-'הטלפון הזה 03-5302441 לא נכון? '
הטלפון הזה 03-5302441 לא נכון?
30/10/2017 | 13:54
12
זה מה שמופיע באתר של תל השומר
לצפיה ב-'דר בלט'
דר בלט
16/11/2017 | 22:23
37
דר בלט מקבל פרטי?כפתור הקרוב רק בפברואר
לצפיה ב-'זמן בין תרופות'
זמן בין תרופות
14/10/2017 | 20:21
1
100
ביתי לוקחת כל ערב קפרה, פריזום ואוספולט (ביחד עם B6)
עד הערב היא לקחה את התרופות כל ערב אחד אחרי השני ללא שום השהיה.
האם זה נכון? צריך לחכות בין התרופות? ואם כן כמה זמן ובין מי למי?
תודה
לצפיה ב-'כדאי שרוקח יענה על השאלה הזאת'
כדאי שרוקח יענה על השאלה הזאת
30/10/2017 | 13:52
15
לצפיה ב-'תופעות לוואי של תרופות'
תופעות לוואי של תרופות
11/10/2017 | 10:41
1
155
בוקר טוב וחג שמח,

יש לי אפילפסיה מאז 2010, אבל בעיקר "ניתוקים". אני לא יודעת אם יש לזה שם נפרד בתוך איזשהו ספקטרום של אפילפסיה. היו לי רק 2 התקפי פרסוכים (תוך יממה) לפני כמה שנים, אחרי שהפסקתי לקחת תרופה על דעת עצמי בגלל תופעות לוואי. אני לא יודעת האם זה מעיד שכן יש אפילפסיה יותר חמורה או שהמצב החמיר רק בגלל שהפסקתי עם התרופה (אם מישהי יודעת מה התשובה לכך, אשמח לשמוע).

בזמנו הפסקתי לקחתי מינון לא נמוך של טגרטול כי היא ממילא לא ממש עזרה, ותופעות הלוואי היו מתסכלות. היום אני לוקחת לוותרים\קפרה (מינון מקסימלי, 3000 מ"ג) ולמיקטל (250 מ"ג) ועדיין יש ניתוקים. קבעתי תור להתייעצות עם מומחה בבי"ח.

אני מרגישה שאני כבר לא יודעת מה תופעות לוואי של התרופות ואיך הייתי לפניהן. אשמח לשמוע מאחרות על העניין הזה.

אני הרגשתי שהיו לי בעיות זכרון חמורות לפני שהתחלתי לקבל תרופות. למעשה, בגלל זה הלכתי לאיבחון מלכתחילה - חברים אמרו שאני לא זוכרת שום דבר. אבל אולי זו רק היתה תוצאה של הניתוקים במועדים ספציפיים, שבזמנו עוד לא הבנתי את משמעותם? בשיחה עם הנוירולוגית לפני כמה חודשים, כשדיברתי על זה, היא אמרה שדווקא התרופות גורמות לבעיות זכרון, לא להיפך. זה היה לי ממש מוזר, התנגש לגמרי עם החוויה שלי.

חוץ מזה, כמובן שאני גמורה מעייפות כל הזמן, אני מרגישה שזה ממש דופק לי את החיים. אבל אני כבר מתחילה לפחד שאלה תירוצים ושאני סתם נרדמת בשיעורים ואין לי כח ללמוד בבית אז אני נרדמת על השולחן.
אחרי התקף הפרכוסים שהיה ב-2014, הזריקו לי אפנוטין לוריד וישנתי בבי"ח איזה יממה. קיבלתי מרשם לשבועיים וכמה ימים אח"כ טסתי לחו"ל לשבוע והייתי בו גמורה מעייפות. אני בקושי זוכרת משהו (שוב - לא יודעת האם זה בגלל התרופה או לא) אבל בן זוגי מספר שכל הזמן רק רציתי לחזור לחדר כדי לישון.
מצד שני, יש לי בעיות שינה רציניות. השינה שלי מאוד חלשה ואני מתעוררת מכל דבר, ואני לא זוכרת האם תמיד הייתי ככה או שזה מאז התרופות. לפני כמה שבועות הייתי בארה"ב והנחתי שיהיה לי ג'ט לג שיסתדר תוך כמה ימים אבל מאז בקושי ישנתי. העברתי לילות שלמים ערה, חלק התהפכתי במיטה במשך שעות ולפעמים פשוט ויתרתי וקמתי. ניסיתי בימים האחרונים תרופה ללא מרשם (סונגה נייט) והיא לא עזרה בכלל, עכשיו קיבלתי מרופאת משפחה מרשם לבוטילוזאם. האמת היא שבגלל זה הגעתי לפורום הזה - כי כתוב בעלון שלה שצריך להתייעץ עם רופא אם לוקחות תרופות נגד אפילפסיה. אין לי כרגע איך להשיג את הנוירולוגית כי ערב חג, חשבתי שאולי פה ידעו לומר לי משהו על זה.

וחוץ מכל זה - אני מרגישה כאילו יש לי הפרעות קשב וריכוז. לא שהייתי מפוקסת וחרוצה כל חיי, אבל לא היו לי הפרעות כאלה. אני כבר לא יכולה לדעת אם אני סתם עצלנית ורק מתמודדת עם זה לראשונה כי אני באוניברסיטה, או שבאמת יש לתרופה השפעה כזו. הלכתי לנוירולוגית וביקשתי הפניה לאיבחון, והיא אמרה לי שאם זה כדי לקבל ריטלין אז זה לא משנה, כי ממילא אי אפשר כי הוא מתנגש עם התרופות.

זהו, אז אני עייפה תמיד ולא מצליחה לישון מספיק, לא מצליחה להתרכז והזכרון שלי על הפנים.
אשמח לשמוע אם יש לכן נסיון דומה או שונה, אילו תופעות לוואי יש לכם ואם יש משהו לומר על כל הנושא הזה של תרופות שינה או התקף פרסוכים פעם אחת בלבד.

אשרה.
לצפיה ב-'ניתוקים רבים גורמים לאיבוד זיכרון. '
ניתוקים רבים גורמים לאיבוד זיכרון.
01/11/2017 | 07:19
57
גם הרופאה צודקת בזה שפעמים רבות תרופות אנטיאפילפטיות גורמות לבעיות זיכרון. בייחוד טופמקס אבל גם תרופות אחרות.
בכל מקרה נשמע לי הגיוני שאדם שיש לו הרבה התקפי ניתוק תהיה לו בעית זיכרון גם כי בזמן ההתקף הוא מתנתק ממה שקורה סביבו ואין לו זיכרון על פרק הזמן של הניתוק וגם כי התקפים מרובים פוגעים, לאט לאט במוח ובמיוד בזיכרון.
זה שאת עייפה עם התקפים רבים זה גם מובן.
ריטלין מתנגש עם תרופות אנטי אפילפטיות ולחולי אפילפסיה אסור לקחת אותו.
את לא עצלנית - יש לך לך אפילפסיה.

לצפיה ב-'שעתיים נסיעה לבסיס לכל כיוון'
שעתיים נסיעה לבסיס לכל כיוון
02/10/2017 | 10:18
1
84
שלום
האם מישהו יודע אם זה יכול להיות בעייתי ?
האם זה יכול לגרום להתקף ? להעלות את הסיכוי להתקף ?

לצפיה ב-'תלוי בתנאים'
תלוי בתנאים
07/10/2017 | 20:06
49
ואם יש טריגרים שאת מגיבה להם
כמו אורות מהבהבים או משהו בסוג זה
קרה לי לפני שנים רבות בחו"ל בנסיעה ממושכת לאורך שדרת עצים שהשמש הבזיקה ביניהם בקצב קבוע.פשוט להסתכל לכיוון אחר.
לצפיה ב-'קבוצת תמיכה'
קבוצת תמיכה
20/09/2017 | 16:49
3
99
שלום.
האם מישהו מכיר קבוצת תמיכה לאפילפטים בירושלים?
תודה.
לצפיה ב-'כדאי לפנות לאי"ל - אגודה ישראלית לאפילפסיה ‏02-5000283‏'
כדאי לפנות לאי"ל - אגודה ישראלית לאפילפסיה ‏02-5000283‏
30/10/2017 | 19:39
2
24
לצפיה ב-'פניה לאי"יל'
פניה לאי"יל
30/10/2017 | 20:09
1
24
ניסיתי לפנות לאגודה שאמרה לי שאין להם את  האינפו שאני מחפשת ולחפש בפורומים השונים
לצפיה ב-'הייתה קבוצה כזו לפני זמן רב לאי"ל אבל אין להם '
הייתה קבוצה כזו לפני זמן רב לאי"ל אבל אין להם
30/10/2017 | 21:17
16
תקציב.
לאחרונה התאוששו קצת אז קיוויתי שכבר יש להם אפשרות לפתוח קבוצה. מסתבר שטעיתי.
לצפיה ב-'אבחון נוירופסיכולוגי'
אבחון נוירופסיכולוגי
20/09/2017 | 16:47
71
שלום.
האם מישהו מכיר מאבחן/ת נוירופסיכולוגי/ת בירושלים והאזור? מאז תחילת האפילפסיה יש לי בעיות זיכרון ואני צריכה אבחון נוסף בכדי להשוות בין השניים.
תודה על העזרה.
לצפיה ב-'תרופות לאפילפסיה והנקה'
תרופות לאפילפסיה והנקה
17/09/2017 | 14:16
59
שלום רב

האם אני יכולה להניק אם אני לוקחת טרילפטין, קפרה וטופמקס ?
תודה
לצפיה ב-'זרונטין לטחפול באפילפסיה ניתוקית'
זרונטין לטחפול באפילפסיה ניתוקית
04/09/2017 | 22:50
70
ביתי בת 5 אובחנה לפני כחודשיים אפילפסיה ניתוקית . מטופלת בזרונטין סהכ ההתקפים פחתו מאוד וכמעט ולא מופיעים אך עדיין עייפות קיימת וחולשה . אני הייתי שמחה לשמוע תגובות מהורים שמטפלים בילדיהם עם זרונטין . וגם לקבל המלצה לנוירולוג ילדים שמתמחה באפילפסיה ניתוקית. אמא לא שקטה.
לצפיה ב-'טרילפטין-תופעות לואי'
טרילפטין-תופעות לואי
24/08/2017 | 22:00
79
שלום, איזה תופעות לואי יש לתרופה ?
מיועד לגיל 15
לצפיה ב-'ליווי צמוד לבחור בן 27 עם אפילפסיה יחסית קשה'
ליווי צמוד לבחור בן 27 עם אפילפסיה יחסית קשה
23/08/2017 | 22:54
84
יש משפחה שעשתה עליה מפנמה ומחפשים מסגרת לבחור בן 27 שעבר בגיל צעיר פרכוסי טוניק קלוניק, ויש לו התקפים לעיתים קרובות יחסית. הוא מתקשה ללכת מרחקים ארוכים וגם הדיבור נפגע. 
ההורים מחפשים מסגרת לאורך כל היום או לחלופין מטפל/ת צמוד/ה שישגיחו עליו באופן מלא ככל שאפשר. המגבלה הנוספת היא שהוא מדבר בעיקר ספרדית. 
מישהו יכול לתת עצה? יש מסגרת לאנשים כאלה? איך ניתן להשיג מטפל/ת?
תודה מראש!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אוטיזם- גישה ביו רפואית
היכנסו לפורום
פורום נזקי גוף
פורום נזקי גוף ותאונות
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה