לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86638,663 עוקבים אודות עסקים

פורום אפילפסיה - תמיכה

ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע. 1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים. לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה. אנחנו כאן עם כולם. לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אפילפסיה - תמיכה

ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע. 1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים. לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה. אנחנו כאן עם כולם. לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
טלפונים של אפילפטולוגים                   שרשורי הנוירולוגית                     אתר אי``ל

המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
שרשורי הנוירולוגית     טלפונים חשובים
אתר אי``ל
המשך >>

לצפיה ב-'מעבר מלמיקטל לדפלפט אחרי שנים רבות של שקט - התייעצות'
מעבר מלמיקטל לדפלפט אחרי שנים רבות של שקט - התייעצות
10/05/2018 | 22:41
44
הי לכולם.
האפילפסיה אצלי היא משנית, טלאחר התקף ראשון טופלתי בדפלפט ואז עברתי ללמיקטל כיוון שהפרופיל שלו יותר בטוח להריונות. אחרי מעל 10 שנים, חזרו לי טעמים מתכתיים בפה, שזו הייתה האאורה שלי לפני ההתקף הראשון (שאז לא ידעתי שזה סימן מקדים) ולאחר שהעלאת הלמיקט מרמה של 200 מ"ג ל300 לא הועילה כלל הרופא החזיר אותי לדפלפט (אחרי שקפרה מתוך בחירה לא רצית) עם התייצבות המינון (משהו כמו חודש וחצי בסימנים המתכתיים מתחילים להפסיק לשמחתי.
אשמח לדעת מניסיונכם:
1. האם יכול להיות שאחרי 10+ שנים הלמיקטל הפסיקה להיות אפקטיבית? 
2. האם אחרי מס' שנים של שינוי תרופתי יכולים לחזור לאותה התרופה (פשוט הלמיקטל התאימה לי מאד עם מינימום תופעות לוואי).
3. אני מניחה שבמעבר לתרופה אחרת ההורדה של התרופה השניה אם וכאשר חלה התייצבות עשויה לקחת הרבה זמן. מה המשמעות של לרדת מ300 מ"ג למיקטל ל-0? כמובן שהדפלפט אמורה לתת כיסוי מלא. כעת אני לוקחת את שתיהן.
4. האם אכן הדפלפט גורמת להשמנה משמעותית גם אצל מי שאין לו נטיה להשמנה ? הכוונה זה אחד ל5 או עשר אנשים או שזו תופעה כ"כ שכיחה שממש כמעט כל המשתמשים עולים במשקל? חשוב לי לשמוע משכבת הגיל של 40+ שיותר מועדת להשמנה בגלל הגיל.

סליחה על אורך השאלה, כל תשובה תסייע לי מאד.

לצפיה ב-'קבוצת פייסבוק- אפילפסיה עמידה לטיפול תרופתי'
קבוצת פייסבוק- אפילפסיה עמידה לטיפול תרופתי
10/05/2018 | 21:07
36

אני לירז אלשך - אמא לעידו, חולה באפילפסיה. במשך שנים חווינו מעבר מתרופה לתרופה ללא כל הצלחה עד שהבנו שעידו מוגדר כחולה עמיד לטיפול תרופתי. הבנו שלמשפחות של חולים עמידים לטיפול תרופתי יש קשיים רבים, בעיות ובעיקר צורך לקבל מידע אמין ומקצועי על אפשרויות הטיפול וההתמודדות במחלה.
היום עידו בן 23 ובזכות טיפולים לא תרופתיים שקיבל הוא סוף סוף מאוזן יותר, מרגיש טוב יותר וחיינו השתנו לטובה באופן משמעותי. מתוך החוויה שלי ושל בני משפחתי, ומתוך כך שאני מרגישה שעם מודעות נכונה , חולים ומשפחות יכולים להגיע לפתרונות ראויים מהר יותר ולחסוך סבל רב, החלטתי להקים קבוצה שמטרתה : 1. להעלות מודעות לאפילפסיה עמידה לטיפול תרופתי. 2. לספק יותר תמיכה ומידע על פתרונות אפשריים לחולי אפילפסיה עמידים לטיפול תרופתי. 3. לשתף חוויות אישיות של חולים ומשפחות שנוגעות לנושא. על פי פרסומי משרד הבריאות , במדינת ישראל חיים כ-82,000 חולי אפילפסיה . כ-70% מהחולים מאוזנים תרופתית וכ-30% מהמטופלים מוגדרים עמידים לטיפול התרופתי.אני פונה לאותם 30% להצטרף לשיח בקבוצה
לצפיה ב-'המלצה לנירולוגים'
המלצה לנירולוגים
01/05/2018 | 22:05
1
51
שלום רב,
אשמח לקבל המלצה מנסיונכם לנירולוג המתמחה באפילפסיה באזור הצפון. אנחנו כרגע עם טיפול תרופתי שלא עוזר התקפים כמעט כל יום,
וממש אובדי עצות. 
תודה
לצפיה ב-'אינני יודע אבל שמעתי על טיפול חדשני כשתרופות לא עוזרות'
אינני יודע אבל שמעתי על טיפול חדשני כשתרופות לא עוזרות
04/05/2018 | 13:12
34
באיכילוב או תל השומר אם אני זוכר,לא בטוח אבל במרכז.
משהו פורץ דרך.לא זוכר פרטים
לצפיה ב-'רשיון נהיגה'
רשיון נהיגה
23/03/2018 | 21:24
2
97
שלום לכולם.
לפני כשלוש וחצי שנים בגיל 39 התפרצה אצלי האפילפסיה. כיום, לאחר ניסיון של תרופות רבות, מצאו את ה"קוקטייל" שעוזר ואני כשנה בלי התקפים (ממה שהוסבר עי מס רופאים ההתקפים כנראה בעקבות תרופה שקיבלתי דרך הוריד בטרמ לאחר התיבשות=פראמין דרך הוריד. מסתבר שהתרופה ידועה כגורמת להתקפים. כך נאמר לי בהדסה ובארה"ב) אין לאף אחד במשפחה התקפים (יש לי תאומה זהה ואין לה או לילדיה התקפים משום סוג). מכיוון שאוטוטו יהיה שנה ללא התקפים אני רוצה את הרשיון שלי חזרה. 
אשמח לאינפורמציה מה עלי לעשות, למי לפנות וכיו"ב. וכמה זמן לוקח התהליך. 
אשמח לכל עזרה ואינפורמציה!! תודה לכל מי שיכול לעזור!!
סופשבוע נעים לכולם!! חנה
לצפיה ב-'מזיכרון לפני שנים רבות'
מזיכרון לפני שנים רבות
20/04/2018 | 18:46
1
46
זה עובר דרך "המכון הרפואי לבטיחות בדרכים" בתל אביב
אחרי שנה אם אני זוכר את יכולה להגיש בקשה ותזומני לוועדה.
זה עכ"פ מה שאני זוכר אבל כאמור חלפו שנים רבות.
לצפיה ב-'רשיון נהיגה'
רשיון נהיגה
15/05/2018 | 22:58
9
שלום.  תודה על התגובה!!
לאחר זמן רב סופסוף היום קיבלתי תשובה מה עושים כדי לקבל רשיון חזרה. (אני כבר 4 שנים מתחילת ההתקף הראשון שהתחיל בגיל 38) 
יש צורך לחכות שנה ללא התקפים כלל כדי להתחיל את התהליך אבל...
עד שנתיים יוצרים קשר עם המרבד. אם עברו מעל שנתיים; לדוג' אני עכשיו לאחר 4 שנים מההתקף הראשון ועכשיו עברה שנה ללא התקפים. ולכן יש לפנות קודם למשרד הרישוי. שם מקבלים טפסים למילוי. אחכ חוזרים עם הטפסים המלאים והניירת וכיוב חזרה למשרד הרישוי. לאחר מכן הטפסים נשלחים למרבד והם יזמנו לבדיקה לתאוריה וטסט. 
אם מישהו עבר את התהליך במרבד (תאוריה מחודשת וטסט) אשמח לשמוע פרטים. 
תודה חג שמח ובהצלחה לכלם.
לצפיה ב-'אפילפסיה אחרי טראומה בדרום לבנון '
אפילפסיה אחרי טראומה בדרום לבנון
22/03/2018 | 21:26
7
62
אני הייתי חייל קרבי ובעת שירותי בדרום לבנון ב 1993 נפגעתי פגיעת ראש קשה ואף אנושה.
הייתי חוסר הכרה והתעוררתי אחרי 3 וחצי חודשים.
בקצרה היו לי התקפי GRANDMAL (גם אחד בחוסר הכרה וגם מעט יחסית לאחר מכן) והתקף אחרון היה לי בסביבות 2001.
מאז מאוזן בטגרטול CR ....ובודק בדיקות דם כל חצי שנה כמו שעון שוויצרי עם רמה בין 8-10 (של התרופה כמובן) משך 17 שנה.
לפני שאני רץ לאיכילוב לרופאה שהיא פרופסור מירי נויפלד, האם יש מצב אפשרי לדבר איתה על הורדת המינון ?
כרגע המינון הוא 1200 מ"ג ליום.

לצפיה ב-'זו החלטה רפואית'
זו החלטה רפואית
29/03/2018 | 15:49
4
302
המינון הוא פונקציה של גורמים שונים.
אם אתה מאוזן מדוע לחשוב על שינוי?

לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
29/03/2018 | 16:13
3
46
אני שואל ברמת העיקרון:
אני מאוזן 15 שנה פלוס.
הייתי בבית חולים לוינשטיין והנוירולוגית שם הציעה לבדוק אפשרות של הורדה במינון.
ברור שאני אחכה לספטמבר לתור באיכילוב אצל מנהלת המחלקה הפרופסורית.
עד אז אני רק רוצה לדעת האם יש מקום להורדה במינון שוב באופו עקרוני.
אני לא אשנה דבר אלא רק אחרי שהמנהלת תדבר איתי אישית ותדבר על הנושא.
לצפיה ב-'אני לא יודע ולא רוצה להמר'
אני לא יודע ולא רוצה להמר
29/03/2018 | 19:50
2
37
אני קיבלתי שנים רבות מינוני תרופות זהים.
מבחינתי לא היה לחץ לשנות אם עובד ,כל מקרה לגופו.
תור לספטמבר נשמע לי רחוק מאד.
מה שיהיה-בהצלחה.
לצפיה ב-'לא בוער לי'
לא בוער לי
29/03/2018 | 22:22
1
26
בדיקות הדם מצוינות ובעיקר אנזימי הכבד.
אגיע לרופאים יאשרו לי בדיקות CT ו EEG ואז אוכל להגיע למנהלת המחלקה עם הפנייה של משרד הביטחון, פגיעת הראש קרתה בשירות הצבאי.
בכל מקרה, חג שמח וכל טוב לכולם וגם..... תודה.
צביקה
לצפיה ב-'חג שמח'
חג שמח
30/03/2018 | 09:46
16
לצפיה ב-'חזרת התקפים אחרי זמן רב'
חזרת התקפים אחרי זמן רב
10/05/2018 | 22:56
1
25
הי,
לי חזרו סימנים אפילפטיים אחרי מעל לעשור.
צריך מאד להיזהר, אם הפגיעה היא קבועה הפסקת הטיפול בהחלט עשויה להחזיר את ההתקפים.
צריך לקחת זאת בחשבון. לעיתים עדיף לקחת תרופה במינון סביר תוך בדיקות תקופתיות כפי שציינת ולהיות מכוסים . שכן חזרה של התקפים, שכהחליים בהקשר זה חזרו פחות או יותר לקדמותם זה לא פשוט.
כמובן תתיעץ עם הרופאה, אך תמיד יהיה כאן עניין של ניסוי ותהיה, ובתקופה זו תהיה חשוף להתקף... אני באופן אישי לא יודעת אם הייתי מפסיקה.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
10/05/2018 | 23:22
7
אני לא בעד להוריד מינון, מה עוד שאני נוהג אם לא ציינתי.
יש לי תור לבדיקות באיכילוב.....CT.....EEG.
ואז אגיע לרופאה שהיא פרופסורית עם ניסיון מכאן ועד ......
אשמע מה יש לה לומר ואחליט עם רעייתי.
תודה לך והרבה בריאות בלי התקפים.
צביקה
לצפיה ב-'רמות למיקטל'
רמות למיקטל
18/03/2018 | 14:11
2
71
קרה למישהו שרמות הלמיקטל בדם ירדו ללא סיבה לאחר שימוש של 5 שנים (ובעקבות כך התרחש התקף). אני לא לוקחת שום תרופות קבועות אחרות, משקל לא השתנה, תזונה לא השתנתה...
למה זה קורה ואיך אני יכולה למנוע את זה מבעוד מועד? (לעשות בדיקות דם מן הסתם, אבל חוץ מזה, אולי בכל זאת כן עשיתי משהו לא בסדר שבגללו הרמות ירדו?)
אשמח לשמוע ממטופלים אחרים בלמיקטל

לצפיה ב-'לא ידעתי שבודקים את זה'
לא ידעתי שבודקים את זה
29/03/2018 | 15:46
30
10 שנים בערך עם למיקטל (למודקס) ובשליטה מעולה.
מעולם לא בדקתי רמות, הבנתי שאי אפשר-משהו עם גרף התרופה.
מעבר לזה אינני רוצה להסתכן בהשערות,מקווה שמצבך ישתפר.
לצפיה ב-'למיקטל '
למיקטל
10/05/2018 | 22:51
8
הי. 
לי קרתה תופעה דומה, אומנם אחרי 10 שנים + ועליה במשקל.
ובכל זאת, הבנתי שאחרי מס' שנים אפקטיביות התרופה עשויה לרדת ואז יש צורך בהחלפת התרופה. אני במעבר מלמיקטל לדפלפט ומאד מבואסת, אך כשחוויתי אאורה שהיתה בזמנו סימן מקדים להתקף היא חזרה ובאה מס' ימים, למרות שהעלו לי את מינון הלמיקטל, מה שהראה שהלמיקטל כבר לא משפיעה. וכשבנינו את המעבר לדפלפט התופעות לא לאט מפסיקות. זה מאד חבל לי לעזוב את הלמיקטל, אך אני שמחה שעשיתי זאת ובכך ככל הנראה הצלחתי למנוע התקף GRAND MALL Tותו חוויתי כאמור לפני מס' שנים.

לצפיה ב-'קשר להזעות קיצוניות'
קשר להזעות קיצוניות
17/03/2018 | 14:05
44
שלום
מישהו מכיר תופעה של הזעת יתר רק בלילה ?אני בניתוקים 
לורחת וימפט ,טרילפטין,למיקטל ופריזיום..
תודה
לצפיה ב-' אפילפסיה '
אפילפסיה
05/03/2018 | 12:15
143
למי שיש אפילפסיה פעילה אין תרופה הלוואי שהיו מוצאים משהו יש לי ילדה שיש לה קוצב ניתוח ראש קנביס תרופות שום דבר לא עוזר אז מחכים אולי יהיה איזה רופא שיוכל לעזור .......ב"ה
לצפיה ב-'אשמח להמלצה על פסיכולוגית התנהגותית'
אשמח להמלצה על פסיכולוגית התנהגותית
05/03/2018 | 00:12
52
הי ,  די חדשה פה ואשמח להמלצה לפסיכולוגית שמטפלת בילדים עם בעיות  התנהגות. באזור תל אביב . 
שאלתי לפני מספר ימים על ניסיון של הורים לילדים עם אפלפסיה ובעיות התנהגות ולא זכיתי לתגובה ... אשמח במידה ויש פה כאלו ��
לצפיה ב-'עזרה דחוף - תינוק בן שנה מקבל לוותרים'
עזרה דחוף - תינוק בן שנה מקבל לוותרים
03/03/2018 | 16:32
55
נותנת לו את זה בתוך התמ"ל... הוא חולה עכשיו ולא מוכן לקחת את התמל שכבר שמתי בו את התרופה. מקבל 4 CC בתוך 60 תמ"ל. שתה קצת פחות מחצי. מה עושים?
לצפיה ב-'בקשה חשובה-אפילפסיה וקונצרטה'
בקשה חשובה-אפילפסיה וקונצרטה
27/02/2018 | 16:40
74
שלום לכולם,
קצת קשה לי לדבר על זה בטח ובטח שכאן אז אנסה לקצר ואקווה שתוכלו לעזור לי.

לפני 11 שנים התחלתי ליטול קונצרטה לבעיות קשב וריכוז, נטלתי את הכדור פעמיים בשבוע בלבד בזמן לימודים והתחלתי להרגיש זרמים, ולאחר כ4 חודשים את ההתקף הראשון בחיים שלי.
כעת אני בתביעה מול הביטוח הלאומי על רשלנות רפואית מסיבות של מינון לא נכון
וכי התלוננתי על תופעות הלוואי לפני ההתקף הראשון והרופא אף הגביר את המינון.
לאחר שנתיים הם מסרבים להכיר ברשלנות בטענה שקונצרטה וריטלין לא גורמים לאפילפסיה באנשים בריאים אלא רק מגבירים מקרים קיימים, מה שלא נכון ויש לי מחקרים שמוכיחים את זה.

אני מבקש עזרה בכל דרך, אם המקרה שלכם דומה, מכירים מישהו עם מקרה דומה, יש לכם מחקר או חומר כלשהו שאספתם או נוירולוג שמכיר את תופעת 
הלוואי הנוראית הזאת שאמנם לא מתרחשת הרבה אך בהחלט מתועדת.

כל עזרה תתקבל בברכה...
תודה וחג שמח :)
לצפיה ב-'האם יש מבין חברי הפורים הורים לילדים עם בעיות התנהגות ?'
האם יש מבין חברי הפורים הורים לילדים עם בעיות התנהגות ?
26/02/2018 | 13:17
44
ביתי בת 12 .מחפשת מידע
לצפיה ב-'אפילפסיה עקב הפלגה'
אפילפסיה עקב הפלגה
25/02/2018 | 10:35
87
הבן שלי עבר ניתוח מוח קשה לפני 4 שנים, נפגע בתלמוס . מקבל למיקטל מכיוון שעבר כמה התקפים אפילפטים. אני מעוניינת לרשום אותו לחוג שיט פעם בשבוע כשעתיים הפלגה בסירת מפרש. יש מצב שזה יכול לעורר אצלו התקפים אפילפטים?
לצפיה ב-'בדיקה'
בדיקה
06/02/2018 | 16:58
96
נידרש טופס 17ואישור רופא מחוזי  בדיקה מיוחדת נישלח למעבדה באיכלוב בלבד 
לצפיה ב-'הפליקרים ללא בקרה אסון במסיבות - מקרה פרטי ,מה עושים למנוע'
הפליקרים ללא בקרה אסון במסיבות - מקרה פרטי ,מה עושים למנוע
23/01/2018 | 09:12
2
101

התקף אפילפטי לאחר מסיבה                                                                   01/12/15
לא קל לי להעלות על הכתב ולחזור בזכרונות אחורה לאירוע שמבחינתינו טראומתי ,אבל חשוב לי שהמידע יגיע למקומות הנכונים ואולי ייעשה משהו בנושא:
ביתי בריאה לחלוטין, היתה לפני 5 שנים במסיבה בה היו אורות פליקרים ללא הפסקה, כמו כן היתה  בעירנות שעות רבות ברצף לפני המסיבה ועד 4 לפנות בוקר. לאחר המסיבה היא הלכה לישון אצל חברה ולאחר כשעתיים החברה התעוררה בבהלה  לאחר שהמיטה רעדה בחוזקה וראתה את ביתי מפרכסת.
היא כמובן לא הבינה מה קורה והעירה מיד את הוריה שכמובן יצרו עימנו קשר והזעיקו במקביל אמבולנס, ביתי פונתה לבית החולים העמק שם נבדקה ,ביתי לא שתתה  אלכוהול כלל ,גם הבדיקות הראו זאת (ידוע לנו שכלל לא הוגשו במסיבה משקאות אלכוהולים ).
נאמר לנו שכנראה חסך בשינה בשילוב האורות יצר את ההתקף. לגבי האורות היו חילוקי דיעות כמה השפעה היתה להם שכן ההתקף קרה רק כמה שעות לאחר המסיבה ,אולם אחד הרופאים אמר שמאד יתכן שהמוח המשיך לעבד את זיכרון הריצוד האינסופי שהיה חשוף לו זמן רב, זו הנקודה שחשוב לי להדגיש כי לדעת רופא זה וגם לדעתינו זה הגורם המכריע.
בבית החולים, אחות אמיצה אחת אמרה לי בשקט שיש הרבה מאד מקרים של מתבגרים בריאים, תלמידים טובים שלא שותים ומעשנים שמגיעים בעיקר בסופי שבוע לאחר התקף אפילפטי במסיבה או לאחריה.
נאמר לנו שעל ביתנו לשמור על שנת לילה רציפה ולא להחשף לאורות מרצדים וכמובן שתקופה ארוכה ישנו לידה ואחר כך השארנו מזרון ליד המיטה למקרה של התקף.   היא הקפידה מאד על שנת לילה טובה לפחות בשנה הראשונה לאחר ההתקף.
לשמחתינו לא היה התקף נוסף, בדיקת הMRI   היתה תקינה ואנחנו נחשבים בסטטיסטיקה למקרה חד פעמי .
לאחר שנה ללא אירועים אישרו את גיוסה לצבא, היא עשתה שנת שירות
אחר כך שירתה  כתצפיתנית בשירות משמעותי  והכל טוב.
אני מאד מעוניינת שהמקרה שלנו ייכנס לאיזשהו ריכוז מקרים כדי שיוכלו להוכיח את הקשר הכל כך חזק בין פליקרים להתקפים ואולי יום אחד תהיה תקנה שלא מאפשרת שימוש כל כך חסר אחריות
ללא כל מגבלת זמן רצוף של הפעלת מכונות הפליקרים במסיבות.
בברכה
תרצה 

לצפיה ב-'אורות מהבהבים ללא בקרה במסיבות '
אורות מהבהבים ללא בקרה במסיבות
23/01/2018 | 13:37
1
79
קראתי את שכתבת וגם אני כמוך חושבת שזה ממש מחדל שאין פיקוח או מודעות לעניין האורות המהבהבים במסיבות , גם לי כאדם בריא ללא אפילפסיה האורות הללו מאוד מפריעים על אחת כמה וכמה לאחרים הרגישים לנושא .
מפחיד לשלוח את הילדים למסיבות וזה משהו שאין לי מושג כיצד ניתן לטפל בו ??!! זו חוסר התחשבות וחוסר מודעות לסיכון שיכול להיווצר ולעגמת הנפש לאנשים מסוימים .
יש למישהו רעיון כיצד אפשר לאכוף את תופעה הזו ?
לצפיה ב-'זה יכול לגרום להתקף גם למי שאינם לוקים במחלה'
זה יכול לגרום להתקף גם למי שאינם לוקים במחלה
24/01/2018 | 21:06
62
לי קרה כלוקה במצב פעמים ספורות-שמש שהבזיקה בין עצים בנסיעה ארוכה בקצב קבוע ופעמיים כשמיקדתי מבט בכדור פינג פונג כשחברים שיחקו זמן רב.
מצבי יציב הרבה זמן ובכל זאת-במצבים כאלה אני מסיט את המבט הצידה או פשוט נמנע מהם מלכתחילה.
לצפיה ב-'ESES'
ESES
23/01/2018 | 13:56
1
81
מישהו יודע להסביר האם ESES יכול לעבור ???? הבנתי שזה עובר בגיל ההתבגרות ? האם אני טועה? מדברת על ילדה בריאה לחלוטין חרוצה וספורטאית עם חשד ל ESES
בת 12
לצפיה ב-'ההתקפים נפסקים, בדרך כלל, בבגרות'
ההתקפים נפסקים, בדרך כלל, בבגרות
02/02/2018 | 19:24
67
לצפיה ב-'אוספלוט תרופה '
אוספלוט תרופה
23/01/2018 | 13:39
1
71
למישהו יש בבקשה נסיון עם התרופה אוספלוט? האם יעילה ? בבקשה עזרה 
לצפיה ב-'יש לי ניסיון איתה'
יש לי ניסיון איתה
25/04/2018 | 09:18
6
הי,
מבחינת תופעות הלוואי היא קצת הזכירה את טופמקס ודומה בתופעות הלוואי אלי אם כי הם מופחתות בכל הקשור לקוגניציה (שני התרופות בדיוק כמו זוניסמיד שייכות לאותה משפחת תרופות מסוג סולפינמידים).

התרופה אמורה להיות יעילה לתסמונות שאליהן היא רשומה, בדרך כלל מביאים אותה לחולים עם אפילפסיה רולנדית של גיל הילדות שכן היא דיי אפקטיבית במקרים הללו.

מבחינת יעילות התרופה ותשובה זו תקפה לכל תרופה אפילפטית, הכל תלוי במטופל. יש מטופלים שמגיבים טוב יותר, יש כאלה שפחות ויש כאלה שעמידים לטיפול למרות שהוכח כטיפול המתאים ביותר לאותו סוג אפילפסיה.

מקווה שזה יבוא לעזר.

לצפיה ב-'מפתח מתכת -לאפילפסיה'
מפתח מתכת -לאפילפסיה
20/01/2018 | 12:42
1
125
עדות מקורית של בן משפחה מבוגר...   לאמו היתה אפילפסיה וכל פעם שהיה לה התקף היו תוחבים (מכניסים) מפתח מתכת לכף ידה וגורמים לכף היד ולאצבעות לחפון ולאחוז טוב במפתח וההתקף היה נפסק עוד בתחילתו..הוא מתאר שזה היה לפני 40 שנה.. לא היה אז טיפול בכדורים וכך הם טיפלו בהתקפים.
בשורות טובות ורפואה שלמה
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
24/01/2018 | 21:07
25
לצפיה ב-'אפילפסיה רולנדית ילד בגיל 12 מטופל באוספלוט '
אפילפסיה רולנדית ילד בגיל 12 מטופל באוספלוט
10/01/2018 | 20:04
153
שלום 
רציתי לשאול אם יש כאן אנשים שיכולים לתת לי מידע מנסיונם על אפילפסיה רולנדית מעבר למה שקראתי בגוגל , משהו מנסיון אישי .. האם זה באמת עובר אחרי גיל ההתבגרות?
ולגבי האוספלוט - מישהו התנסה בתרופה זו ? עד כמה היא יעילה ?? תופעות לוואי ??
אמא מודאגת :(
לצפיה ב-'תסמונת דרווה'
תסמונת דרווה
04/01/2018 | 17:00
1
123
שלום, מישהו ממכם שמע על תסמונת דרווה ? איך התחילה? איך מתמודדים? ומה הפרוגנוזה? אשמח לשוחח עם מישהו שנתקל במחלה שישתף אותי עם ההתמודדות ,יש לי תינוקת בת 10 חודשים עם חדש לתסמונת הנל בעקבות פרכוסי חום רבים.
לצפיה ב-'יש ערך בוויקיפדיה שאני תרגמתי מאנגלית'
יש ערך בוויקיפדיה שאני תרגמתי מאנגלית
07/01/2018 | 10:29
50

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
עו
נפגעת מרשלנות רפואית?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה