לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
89248,924 עוקבים אודות עסקים

פורום אפילפסיה - תמיכה

ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע. 1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים. לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה. אנחנו כאן עם כולם. לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אפילפסיה - תמיכה

ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע. 1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים. לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה. אנחנו כאן עם כולם. לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
טלפונים של אפילפטולוגים                   שרשורי הנוירולוגית                     אתר אי``ל

המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
שרשורי הנוירולוגית     טלפונים חשובים
אתר אי``ל
המשך >>

לצפיה ב-'אפילפסיה וזוגיות'
אפילפסיה וזוגיות
18/09/2018 | 11:27
3
היי,

אני יוצאת עם מישהו שנה וחצי. בדייט הראשון סיפרתי לו על האפילפסיה, היה חשוב לי שיידע. בתקופה שהתחלנו לצאת, הייתי מאוזנת (6 שנים!) עם למיקטל.
9 חודשים אחרי שהתחלנו את הקשר קרה לי התקף (לא לידו). סיפרתי לו על זה והוא קיבל את זה.
הלכתי לרופאה והיא העלתה לי את המינון ל-200 מ"ג בוקר ו-200 מ"ג ערב (לפני זה לקחתי 150 מ"ג בוקר ו-150 מ"ג ערב). היא שלחה אותי לבדיקות ואמרה שבמידה והבדיקות לא יצאו טוב, ככל הנראה נצטרך להחליף תרופה ל"קפרה".
עברנו לגור יחד לפני מספר חודשים. במהלך החודשים האלה, קרה לי התקף פעמיים, בהפרש של חודש. היה לו קשה לראות את זה אבל הוא קיבל את זה.

לפני יומיים קמתי בבוקר והרגשתי שהלשון שלי נשוכה.
חשדתי שקרה לי התקף במהלך השינה אבל הוא לא אמר שומדבר ולא רציתי להעלות את הנושא.
מאותו יום שהרגשתי שהלשון שלי נשוכה, אני מרגישה שהוא התרחק. שלחתי לו אתמול הודעה בוואצפ. הוא תמיד עונה ישר אבל הפעם הוא ראה ולא ענה.
בנוסף, אני מרגישה שביומיים האחרונים אני זו שיוצרת יותר קשר.
זה כל כך מתסכל. אני יודעת שעליי לדבר איתו על זה (וזה גם מה שאעשה כדי להסיר את הספק) אבל אני מפחדת בתוך תוכי מהתגובה שלו.

השאלה שלי היא כזאת:
האם במהלך השינה אפשר לנשוך את הלשון (מלמטה, לא מלמעלה) מבלי שזה ייחשב להתקף? ולבנות שבזוגיות/ נשואות- איך בני הזוג שלכן הגיבו כשסיפרתן/ כשגילו על המחלה? והאם הם היו נוכחים בזמן התקף?

אשמח לתגובה או סתם להודעת תמיכה. קשה לי עם כל המצב הזה.

גמר חתימה טובה ובשורות טובות לכולנו.
חשוב לי לדעת.
לצפיה ב-'קפרה'
קפרה
12/09/2018 | 14:50
8
אני שנתיים אחרי ניתוח ראש להוצאת גידול לוקחת קפרה 1000 הגידול התגלה בעקבות פרכוס כרגע לוקחת קפרה בעקבות הצלקת במח וחשש לפירכוס חוזר
מאוד רוצה להפסיק הרופאים בגלל שלא יודעים מה יכול להיות טוענים שזה 50 אחוז לכאן או לכאן משאירים להחלטתי אשמח לשמוע אם למשו יש ניסיון בעינין
לצפיה ב-'טיפול בקפרה לאפילפסיה JME'
טיפול בקפרה לאפילפסיה JME
25/08/2018 | 18:14
37
היי,
האם למישהו יש ניסיון בטיפול בקפרה ל-JME?
אישתי בהיריון ואחרי שהלמיקטל לא עזר הומלץ לנו שימוש בקפרה.
האם למישהי יש ניסיון עם קפרה באופן כללי ובהיריון ספציפית?
אם כן באילו מינונים והאם לבד או עם עוד תרופה
תודה
לצפיה ב-'השפעה של למיקטל על נהיגה'
השפעה של למיקטל על נהיגה
12/08/2018 | 19:14
1
40
 היום במהלך נהיגה באור יום קרה לי משהו מפחיד שכבר קרה לי בעבר (גם בנהיגה).
• לרגע איבדתי ריכוז ומצאתי את עצמי זרוק בשולי כביש איילון מבולבל לגמרי. כשיצאתי מהרכב ראיתי כי הגלגל ניזוק בצורה משמעותית כאילו שנכנסתי באיזה מדרכה או משהו. אין ספק שזה אירוע אפילפטי לכל דבר אף על פי שלא היו פרכוסים. השאלה של היא למה דווקא זה קורה לי בנהיגה וביום יום הכל בסדר?
• אני מטופל בלמיקטל 200 בוקר, 250 ערב ולפי מה שקראתי התופעות לוואי שלו אכן גורמות לבלבול וחןסר ריכוז בנהיגה. מה שאני לא מבין אם אכן זה הגורם, מאיפה למוח לדעת שאני עולה על ההגה? מאיפה לו שאני לא מתיישב ליד הנהג? זה מוזר לחלוטין, מה אתם ממליצים לעשות?

לצפיה ב-'נהיגה'
נהיגה
30/08/2018 | 23:17
13
למה להסתכן ולנהוג. אני החזרתי את הרשיון. זה רשיון להרוג ןליהרג!!!
לצפיה ב-'רשיון נהיגה'
רשיון נהיגה
12/08/2018 | 15:17
44
שלום,

בהמלצת הנוירולוג שלי ניסיתי להפסיק לקחת את הלמיקטל (בהדרגה כמובן) אבל שהגעתי למינון ממש נמוך היה לי התקף אחרי שש שנים נקיות.
ההתקף היה לפני חודשיים ובינתיים חזרתי למינון המקורי של למיקטל.
השאלה שלי היא האם אני צריך לדווח על ההתקף למשרד הרישוי ולעבור עוד פעם את התהליך של פסילה וקבלת הרשיון לאחר שנה או שבגלל שההתקף קרה רק בגלל שהייתי ללא תרופות אין צורך?
לצפיה ב-'זיהוי פרכוס בזמן אמת'
זיהוי פרכוס בזמן אמת
05/08/2018 | 19:35
73
התחלתי לקחת ריטלין לפני חודשיים 
אני לוקח דפלפט 1500 ביום
ולמיקטל 300
עכשיו אני יושב בלימודים ומרגיש תחושת ריחוף, כמו אחרי או לפני פרכוס
אני אפילפטי מגיל צעיר
כבר עשר דקות מרגיש ''מרחף'' כמו אחרי או לפני פרכוס
יש מה לעשות עם כזה דבר?ֶ
אני לא מרגיש בד''כ, מאוזן וללא דברים מיוחדים 
אני מניח שאין ככ מה לעשות :)
לצפיה ב-'VNS'
VNS
03/08/2018 | 12:42
33
שלום
אני צריך מידע על ניתוח כזה ,לילדים.
אם מישהו עבר ניתוח כזה?
תופעות לוואי?

תודה
לצפיה ב-'אפילפסיה ושיכחה'
אפילפסיה ושיכחה
29/07/2018 | 04:35
71
השבוע תקף אותי התקף של מספר דקות שהרופאים הגדירו אותו כאפילפסיה. התחלי לקחת כדורים ושמתי לב שאני לא זוכרת מילים ספציפיות .
האם זה נובע מהאפילפסיה והאם יש לו טיפול
לצפיה ב-'מישהו מאובחן גם באפילפסיה וגם באירועים דמוי אפילפטים - המרה?'
מישהו מאובחן גם באפילפסיה וגם באירועים דמוי אפילפטים - המרה?
20/07/2018 | 14:02
58
מישהו מאובחן גם באפילפסיה וגם באירועים לא אפילפטים(דמוי אפילפטים)- המרה/קונברסיה?
מטופלת אצל דוקטור עזרא בסורוקה אשמח להתייעץ עם מישהו אובחן?
לצפיה ב-'אמא לילד עם ESES'
אמא לילד עם ESES
03/07/2018 | 21:00
3
1809
שלום לילד שלי גילו בגיל שלוש אפילפסיה עמידה פרכוסים בעיקר בשינה נקראתESES למישהו יש נסיון? המלצות לתרופות וטיפולים?
ניסינו סטרואידים חצי שנה ועכשיו IVIG למשך חצי שנה עדיין אין שיפור
גם קשה לו מאוד מאוד להתרכז ונמצא בחוסר שקט תמידי
אשמח לייעוץ

לצפיה ב-'מספר שאלות'
מספר שאלות
30/07/2018 | 18:49
32
שלום,
אני אב לילד עם אבחון זהה - מספר שאלות:
מה גיל הילד?
פרכוסים בעיקר בשינה - כיצד הם מתבטאים? (אם בכלל), האם יש פרכוסים בעירנות?
יש המון ילדים עם קושי בריכוז ו"חוסר שקט תמידי"... האם בוודאות זה קשור למחלה (יכול בקלות לנבוע ממניע ריגשי)?
איך אנו יודעים שהאבחון נכון? גם הליגה נגד האפילפסיה לא נעולה על האפיון של ESES...מדברים על 85% פעילות אפילפטית בEEG, אבל זהו נתון שלא מוסכם על כולם, וכד'..
האם קיימות בעיות בשינה?(שינה לא תקינה, התעוררות רציפה, לא יכול לישון לבד וכדומה)
האם יש איזושהי נסיגה קוגניטיבית?
האם אבני הדרך בהתפתחות הילד הושגו בזמן?
מי הרופא המטפל/ת?

נראה שהתרופות הללו לא עוזרות (חצי שנה זה המון לכל תרופה) - האם ניסיתם דיאטה קטוגנית? שווה נסיון עוד לפני תרופות לדעתי.. (אם המצב הפיזי של הילד לא חמור כמובן) 

בני גם אובחן בESES רק על רקע EEG. לא היו התקפים..הופנה לEEG אחרי שבוע של כאבי ראש שחלפו ולא שבו מאז.
אני די התנגדתי לתרופות (סטרואידים!) במשך מספר חודשים ונכנעתי לאחרונה ללחץ אימו, כך שהוא נוטל "אוספולות" שזו התרופה ה'קלה ביותר' מזה חודש.

מהרבה מחקר ברשת, הבנתי שהנושא הזה מאד לא ברור לרפואה.
גם מהתייעצות עם 3-4 רופאים שונים, תחושתי היא שהם לא ממש יודעים הרבה על הנושא, וכל שהם יכולים לומר זה "יכול להיות שתהיה נסיגה קוגניטיבית, יכול להיות שלא..יכול להיות שיהיו פרכוסים יכול להיות שלא..."

בכל אופן, מאד נפוץ שהתסמונת חולפת מעצמה בגיל 8-10.

אשמח לתשובות. מאחל החלמה מהירה ובהצלחה!
לצפיה ב-'גם בני עם ESES'
גם בני עם ESES
01/08/2018 | 08:36
1
18
גם בני עם ESES אובחן לפני 4 חודשים היה לו צפיפות תרשים של 50 אחוז וקבוע ESES לפי המצב החמרה בקשב וריכוז החמרה בבעיות בתנהגות אי שקט ירידה בלימודים . היינו על סטרואדים 3 חודשים עזר קצת  אנחנו על כמה תרופות מקווים שיעזור . למי יש ניסיון בזה ? מתי הם יוצאים מזה הקשב חוזר בעיות התנהגות קצת עוברות .

לצפיה ב-'מנסיוני'
מנסיוני
05/08/2018 | 15:46
45
האם תוכלו לפרט עוד קצת?
מי קבע ESES עם צפיפות תרשים של 50%?
בעיות בהתנהגות - אילו?
ירידה בלימודים - האם היו שינויים אחרים שיכלו לגרום לזה (בתאוריה)?

מתוך הרופאים שאני ביקרתי, קיויתי היא הכי לעניין - יש לה הרבה נסיון, ויותר מכל  - כנות ולא אגו מנופח.
בצד השני, שמרית אוליאל באיכילוב - לא הייתי נותן לה לשים לילד פלסטר..
שמעתי ממנה תשובות כמו "אני לא אלמד אותך לקרוא EEG", כאשר ניסיתי להבין מה בדיוק קורה לבני, או למה היא חושבת מה שהיא חושבת..
הייתי גם אצל טלי שגיא ואיילת זרם בוולפסון (ביחד), לא השרו בי הרבה בטחון...
לא היתה להם תשובה כאשר הפנתי לתשומת ליבם מאמרים בסגנון "האם לטפל או לא כאשר אין תופעות קליניות".
למשל, רופא בגרמניה שהתייעצתי אמר שאין שום סיבה לטפל תרופתית, כמו כן רופאה נוספת בספרד..

בכל אופן זה רק מנסיוני האישי - אולי אחרים יחשבו אחרת.
לצפיה ב-'רופאים מומלצים '
רופאים מומלצים
03/07/2018 | 07:39
1
105
שלום, אימי סובלת מאפילפסיה שנים ומטופלת תרוןפתית. לאחרונה התרופות הפסיקון לעזור. אני מח]פשת רופא מומלץ שנוכל ללכת אליו . אפילו פרטי עדיף מאזור המרכז.

תודה
לצפיה ב-'המלצה על רופא'
המלצה על רופא
28/07/2018 | 23:27
43
ד"ר אילן בלט
לצפיה ב-'האם חובה לקחת תרופות?'
האם חובה לקחת תרופות?
27/06/2018 | 20:54
1
116
בני בגיל 11 עבר מספר התקפות של פירקוסים בזמן השינה, נוירולוג ילדים אובחן אותו כאפילפסי, ורשם לו טיפול תרופתי. האם מישהו יודע אם חובה לקחת את התרופות או שאפשר לוותר, היות והבנתי שיש להם תופעות לואי, והיות וזה קרה רק בשינה. תודה.
לצפיה ב-'זו באמת החלטה רפואית'
זו באמת החלטה רפואית
08/07/2018 | 15:21
42
לצפיה ב-'צביקה היקר'
צביקה היקר
24/06/2018 | 15:07
54
מבין אותך מאוד
 רופאים לא תמיד מאבחנים נכון קל להם לשלוט באנשים חולים
בתרופות  ולא תמיד המצב המנטלי שיש לו תפקיד חשוב במחלה מקבל את החשיבות הראויה
על כל  מקרה התרופות שאתה לוקח כן יש להם  כן השפעה מרגיעה על הצד המנטלי
אינני יודע אם אובחנת בצורה נכונה או לא באפילפסיה
כפי שציינתי מהפוסט הקודם ממליץ לך לקבל אבחנה מדוייקת

סתם לאתגר אותך מספרים לא קטנים של חולי אפילפסיה הנוטלים שמן קאנביס
התקפיהם פסקו ואינם לוקחים תרופות נשאלת השאלה האם מחלת האפילפסיה הינה מחלה ניורולגית או נפשית

לצפיה ב-'התקפים ניתוקיים '
התקפים ניתוקיים
24/06/2018 | 13:33
91
בס"ד 
שלום לכולם
אני צריכה קצת תמיכה.  אני יודעת שיש דברים הרבה הרבה יותר קשים. אבל עדיין.
ראיתי שבתי בת החמש לפעמים בוהה. התחלנו ברור וכנראה שזה פטיט מאל או משהו כזה. ביום ראשון נדע יותר. אני בעצמי גם עם אפילפסיה מאוזנת שכן כללה התקפים גדולים אבל קשה לי עדיין. במיוחד שבמסיבת סיום יש איזה כמה שניות שהיא קופאת ואז חוזרת לשיר כרגיל כאילו כלום לא קרה. כואב לי הלב לראות את זה
אשמח לתמיכה 
לצפיה ב-'רשימת אפילפטולוגים בהסדר עם מכבי'
רשימת אפילפטולוגים בהסדר עם מכבי
07/06/2018 | 11:27
112
שלום,

התקשרתי למכבי כדי לשאול לגבי אפילפטולוגים שעובדים איתם בהסדר לטובת קבלת החזר לאחר ביקור פרטי.

נאמר לי שאין להם הסדר עם אף רופא אפילפטולוג/ניורולוג מומחה באפילפסיה.

במידה והנציג פשוט טועה, אשמח לקבל פרטים לגבי רופאים שכן נמצאים בהסדר,

במידה ולא, האם כדאי לעבור קופה בגלל מצב שכזה?
לצפיה ב-'הפסקת הטיפול התרופתי'
הפסקת הטיפול התרופתי
03/06/2018 | 21:43
114
היי, לפני 7 שנים היה לי התקף אפילפסיה אחד ואובחנתי עם אפילפסיית נעורים מיוקלונית. מאז לקחתי כדורי דפלפט עד ללפני שלושה שבועות. הייתי תקופה ממושכת בחול ולא הצלחתי להשיג את הכדורים. עכשיו כשיש לי כדורים, כדאי פשוט לחזור לקחת או אולי לנסות להפסיק ולבדוק מה קורה (כמובן שאזהר ואפסיק לנהוג).
לצפיה ב-'הפסקת טיפול בטופמקס ומעבר לקפרה'
הפסקת טיפול בטופמקס ומעבר לקפרה
03/06/2018 | 19:53
88
פתאום הטופמקס הפסיק להשפיע לאחר 8 שנים. והתחלנו טיפול בקפרה האם הזיכרון יחזור? למי יש נסיון עם החלפת טופמקס? 
לצפיה ב-'טיפול לקוי וגרוע'
טיפול לקוי וגרוע
29/05/2018 | 16:07
108
ברצוני למסור לכם על טיפול לקוי ולא מיקצועי של דר אילן בלאט נוירולוגיה. בבית חולים שיבא. 
לצפיה ב-'מעבר מלמיקטל לדפלפט אחרי שנים רבות של שקט - התייעצות'
מעבר מלמיקטל לדפלפט אחרי שנים רבות של שקט - התייעצות
10/05/2018 | 22:41
123
הי לכולם.
האפילפסיה אצלי היא משנית, טלאחר התקף ראשון טופלתי בדפלפט ואז עברתי ללמיקטל כיוון שהפרופיל שלו יותר בטוח להריונות. אחרי מעל 10 שנים, חזרו לי טעמים מתכתיים בפה, שזו הייתה האאורה שלי לפני ההתקף הראשון (שאז לא ידעתי שזה סימן מקדים) ולאחר שהעלאת הלמיקט מרמה של 200 מ"ג ל300 לא הועילה כלל הרופא החזיר אותי לדפלפט (אחרי שקפרה מתוך בחירה לא רצית) עם התייצבות המינון (משהו כמו חודש וחצי בסימנים המתכתיים מתחילים להפסיק לשמחתי.
אשמח לדעת מניסיונכם:
1. האם יכול להיות שאחרי 10+ שנים הלמיקטל הפסיקה להיות אפקטיבית? 
2. האם אחרי מס' שנים של שינוי תרופתי יכולים לחזור לאותה התרופה (פשוט הלמיקטל התאימה לי מאד עם מינימום תופעות לוואי).
3. אני מניחה שבמעבר לתרופה אחרת ההורדה של התרופה השניה אם וכאשר חלה התייצבות עשויה לקחת הרבה זמן. מה המשמעות של לרדת מ300 מ"ג למיקטל ל-0? כמובן שהדפלפט אמורה לתת כיסוי מלא. כעת אני לוקחת את שתיהן.
4. האם אכן הדפלפט גורמת להשמנה משמעותית גם אצל מי שאין לו נטיה להשמנה ? הכוונה זה אחד ל5 או עשר אנשים או שזו תופעה כ"כ שכיחה שממש כמעט כל המשתמשים עולים במשקל? חשוב לי לשמוע משכבת הגיל של 40+ שיותר מועדת להשמנה בגלל הגיל.

סליחה על אורך השאלה, כל תשובה תסייע לי מאד.

לצפיה ב-'קבוצת פייסבוק- אפילפסיה עמידה לטיפול תרופתי'
קבוצת פייסבוק- אפילפסיה עמידה לטיפול תרופתי
10/05/2018 | 21:07
2
150

אני לירז אלשך - אמא לעידו, חולה באפילפסיה. במשך שנים חווינו מעבר מתרופה לתרופה ללא כל הצלחה עד שהבנו שעידו מוגדר כחולה עמיד לטיפול תרופתי. הבנו שלמשפחות של חולים עמידים לטיפול תרופתי יש קשיים רבים, בעיות ובעיקר צורך לקבל מידע אמין ומקצועי על אפשרויות הטיפול וההתמודדות במחלה.
היום עידו בן 23 ובזכות טיפולים לא תרופתיים שקיבל הוא סוף סוף מאוזן יותר, מרגיש טוב יותר וחיינו השתנו לטובה באופן משמעותי. מתוך החוויה שלי ושל בני משפחתי, ומתוך כך שאני מרגישה שעם מודעות נכונה , חולים ומשפחות יכולים להגיע לפתרונות ראויים מהר יותר ולחסוך סבל רב, החלטתי להקים קבוצה שמטרתה : 1. להעלות מודעות לאפילפסיה עמידה לטיפול תרופתי. 2. לספק יותר תמיכה ומידע על פתרונות אפשריים לחולי אפילפסיה עמידים לטיפול תרופתי. 3. לשתף חוויות אישיות של חולים ומשפחות שנוגעות לנושא. על פי פרסומי משרד הבריאות , במדינת ישראל חיים כ-82,000 חולי אפילפסיה . כ-70% מהחולים מאוזנים תרופתית וכ-30% מהמטופלים מוגדרים עמידים לטיפול התרופתי.אני פונה לאותם 30% להצטרף לשיח בקבוצה
לצפיה ב-'אמא לילד עם אפלפסיה עמידה'
אמא לילד עם אפלפסיה עמידה
03/07/2018 | 20:47
40
היי גם לבננו אפילפסיה עמידה כיום מקבל חמישה תרופות ולא הצלחנו להגיע לאיזון אשמח אם תוכלי לספר מה הם דרכי טיפול לא תרופתיים שידועים לך . תודה !

לצפיה ב-'בהצלחה בנושא,באופן אישי לא מעוניין להצטרף לאף קבוצת פייסבוק'
בהצלחה בנושא,באופן אישי לא מעוניין להצטרף לאף קבוצת פייסבוק
24/07/2018 | 19:07
17
בנושא.
מבחינתי זה עניין פרטי שלי,גם אם לא הייתי מאוזן.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
מירב אשל משרד עו"ד
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
איתן שמואל יועד - נומרולוג
איתן שמואל יועד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה