לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1154711,547 עוקבים אודות עסקים

פורום מומחי IT

המטרה של הפורום היא לעסוק בנושאים מתחום IT בניסיון לרכז את מיטב המוחות של תעשיית מערכות מידע ולתת במה לדיונים בסוגיות מתקדמות של ניהול ואדמיניסטרציה של רשתות תקשורת ומחשבים, עזרה באיפיון תקלות ואיתור פתרון אופטימלי.משהו בסגנון:הסיסקו שלכם חולההנורטל שלכם משתוללה- IPSec חושב שהוא Kerberosה- Active Directory נראה כאילו תלשו לו חצי מהדפים802.11b מתיימר להיות 802.16כאשר אנחנו מדברים על תעשיית ה-IT , ברור לכולנו שאין דבר כזה "יודע הכל". כל אחד מכיר יותר טוב תחום מסויים שהוא עוסק בו ומין הסתם יכול לתרום מהידע שלו כאשר יצוצו שאלות בנושאים הרלוונטיים. מה לא היינו רוצים לראות כאן בפורום:הודעות בסגנון "גם אני", "אצלי זה עובד", "תזרוק את כל מה שעשית למים ותקח את X כפתרון הכי טוב". התשובות האלה לא תורמות לדיון ולא פותרות את הבעיה של השואל המקורי.flamewars כגון מלחמת הפצות, לינוקס נגד מייקרוסופט, cisco נגד juniper. פרסום אגרסיבי של שירותים שאתם מציעים ו/או מוצרים אותם אתם משווקים. אין פסול בלהציע פתרון מסוים למישהו, אך אנא, השתדלו להישאר מקצועיים ואובייקטיביים (כמו כן, קיימים לוחות לפרסום הנ"ל, אנא – השתמשו בו). אין לקלל, לשרוט, לירוק, למשוך באוזניים וכמובן להרביץ מתחת לחגורה.הכדור אצלכם, רבותיי וגבירותיי.let the show begin !

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מומחי IT

המטרה של הפורום היא לעסוק בנושאים מתחום IT בניסיון לרכז את מיטב המוחות של תעשיית מערכות מידע ולתת במה לדיונים בסוגיות מתקדמות של ניהול ואדמיניסטרציה של רשתות תקשורת ומחשבים, עזרה באיפיון תקלות ואיתור פתרון אופטימלי.משהו בסגנון:הסיסקו שלכם חולההנורטל שלכם משתוללה- IPSec חושב שהוא Kerberosה- Active Directory נראה כאילו תלשו לו חצי מהדפים802.11b מתיימר להיות 802.16כאשר אנחנו מדברים על תעשיית ה-IT , ברור לכולנו שאין דבר כזה "יודע הכל". כל אחד מכיר יותר טוב תחום מסויים שהוא עוסק בו ומין הסתם יכול לתרום מהידע שלו כאשר יצוצו שאלות בנושאים הרלוונטיים. מה לא היינו רוצים לראות כאן בפורום:הודעות בסגנון "גם אני", "אצלי זה עובד", "תזרוק את כל מה שעשית למים ותקח את X כפתרון הכי טוב". התשובות האלה לא תורמות לדיון ולא פותרות את הבעיה של השואל המקורי.flamewars כגון מלחמת הפצות, לינוקס נגד מייקרוסופט, cisco נגד juniper. פרסום אגרסיבי של שירותים שאתם מציעים ו/או מוצרים אותם אתם משווקים. אין פסול בלהציע פתרון מסוים למישהו, אך אנא, השתדלו להישאר מקצועיים ואובייקטיביים (כמו כן, קיימים לוחות לפרסום הנ"ל, אנא – השתמשו בו). אין לקלל, לשרוט, לירוק, למשוך באוזניים וכמובן להרביץ מתחת לחגורה.הכדור אצלכם, רבותיי וגבירותיי.let the show begin !
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום מומחי IT

אז מה קורה כאן ..?

בכל יום שלישי מתפרסם שרשור עזרה בחיפוש עבודה
יש לנו גם  עמוד פייסבוק
הפורום אינו מיועד למריבות.
מותר ואף רצוי להתווכח, אך באווירה נעימה ככל האפשר.
גם מתן ביקורת וגם קבלת ביקורת ייעשו בצורה ידידותית ככל האפשר,
אפילו אם מדובר בביקורת קטלנית.

הודעות על תקלות שאינן קשורות לפורום מומחי IT ימחקו ללא התראה מוקדמת.
אסור לפרסם על גבי הפורום ללא אישור.
הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה.

אם אתם רוצים לשאול שאלה עניינית ? -  בבקשה לקרוא את המאמר הבא

המשך >>

לצפיה ב-'שאלה בנוגע לאקטיבציה'
שאלה בנוגע לאקטיבציה
07/07/2019 | 16:33
55
שלום

קראתי קצת על אקציבציה בארגון תוך שימוש ב KMS או ב AD

כמו כן, קראתי שגרסת Datacenter מאפשרת AVMA - אקטיבציה אוטומטית של מכונות וירטואלית שהיא מריצה עליה ע"ג hyper-v או vmware

האם אפשר לשלב בין הפתרונות?

במילים אחרות, נגיד שיש שרת וירטואלי אחד או יותר שלא מקושרים לרשת המקומית (private network), שרצים ע"ג windows datacenter 2016 שבעצמו עבר אקטיבציה דרך KMS או AD

האם AVMA יעבוד במקרה כזה?
לצפיה ב-'visual stuio'
visual stuio
04/07/2019 | 23:33
41
שלום לכולם.
אני אשמח לעזרה ,
הורדתי את התוכנה ויזואל סטודיו קהילתי .
ושאני לוחץ להפעיל אותו ,
עולה חלונית קטנה ונעלם , ולא קורה כלום
אני אשמח לעוזרים ,
תודה רבה .
לצפיה ב-'כנס בנושא תקנות הגנת הפרטיות וGDPR'
כנס בנושא תקנות הגנת הפרטיות וGDPR
29/05/2019 | 12:13
79
האם האירגון שלכם מחזיק מידע על לקוחות, עובדים, ספקים, מטופלים, גולשים ואחרים?

בחודש יוני בתאריך 12/6/2019 (יום רביעי) תקיים חברת אודיט בקרה וביקורת, אשר מארחת את הרשות להגנת הפרטיות, כנס מקצועי בנושא תקנות GDPR ותקנות הגנת הפרטיות בהשתתפות ברי סמכא.

זה הזמן לבוא ולשמוע כיצד להיערך נכון ליישום חוקי הגנת הפרטיות, לקבל הנחיות וטיפים חשובים לאופן ניהולם והגנתם של מאגרי המידע שברשותכם לאור הכללים המחמירים והמחייבים החדשים.

האם הארגון שלכם ערוך נכון ליישום חוקי הגנת הפרטיות והמידע?

ההשפעה המכרעת של התקנות החדשות בנושא הגנת הפרטיות על פעילות ארגונים, מוסדות ועסקים, לצד רף האחריות שנקבע בהן, מחייב לימוד, היערכות ופעולות מידיות שכל ארגון מחויב ליישם.

נראה אותך? 
ההשתתפות בכנס היא ללא עלות, אך מחייבת הרשמה מראש בלינק הבא
https://lp.vp4.me/85ac

*מספר המקומות מוגבל*

לצפיה ב-'יש עדיין קבוצת טלגרם לפורום הזה? אם כן, אפשר קישור? תודה'
יש עדיין קבוצת טלגרם לפורום הזה? אם כן, אפשר קישור? תודה
27/03/2019 | 16:35
1
54
לצפיה ב-'יש >>>>>>>>>>>>'
יש >>>>>>>>>>>>
30/04/2019 | 16:53
67

"קצת" שקטה, אבל קייימת
לצפיה ב-'Deploy printers via GPO'
Deploy printers via GPO
27/03/2019 | 16:19
70
Hi everyone,
I've deployed a printer via GPO and all is well except i can only install\remove the printer via GPO.
I'd like to setup default printer via GPO and that is not possible via this method.
I have used the previous method of deploying printers via the User configuration->preferences->control panel settings->Printers.
If i set up both methods for deploying the same printer, which method will take precedence?
2008R2
לצפיה ב-'Commvault Live Sync'
Commvault Live Sync
25/03/2019 | 12:50
27
היי
לקוח שאני מקים עבורו אתר DR מבקש להשתמש בפתרון Live Sync של Commvault מכיוון שהמערכת כבר מוטמעת אצלו והוא רוצה לשמר השקעה.
למי מכם יצא כבר להשתמש בפתרון הזה לטובת רפליקציה של סביבות (אלפי שרתים ופטות של נתונים) בין אתרים על רשת WAN ?
אשמח לשמוע התרשמות ופידבקים לגבי האם מומלץ להשתמש בפתרון הזה או לחשוב על פתרונות מוצלחים יותר.
לצפיה ב-'קבוצות באקטיב דירקטורי'
קבוצות באקטיב דירקטורי
11/03/2019 | 19:07
3
102
שלום יש לי שאלה בקשר לקבוצות גלובל ויוניברסל

הבנתי שיוניברסל יכול להכיל כל קבוצה אחרת ביער ושגלובל יכול להכיל רק מאותו דומיין, וקראתי שבסביבה עם הרבה דומיינים הסדר צריך להיות משתמשים בתוך גלובל בתוך יוניברסל בתוך דומיין-לוקל,
אחרת אפשר לוותר על יוניברסל ולשים גלובל ישר בתוך דומיין-לוקל

אז יש משהו שכנראה אני מפספס
אם צריך להשתמש ביוניברסל כשיש יותר מדומיין אחד
ואין שום הבדל בין הסוגים עם משתמשים רק בדומיין אחד
אז למה בכלל צריך גלובל? איזה יתרון יש לו על יוניברסל?
לצפיה ב-'פספסת'
פספסת
13/03/2019 | 00:07
2
86
יש עוד הבדל בין G ל- U, והוא העובדה ש- U מאונדקס ב- GC לאורך כל היער.

A - U - G - DL - P
לצפיה ב-'תודה, אבל'
תודה, אבל
25/03/2019 | 02:01
1
45
קראתי שקבוצות יוניברסל רשומות בגלובל-קטלוג ככה שכל DC שהוא גם גלובל-קטלוג מכיר אותן יותר מהר ואני מניח שבגלל זה משתמשים ביוניברסל ביער עם הרבה דומיינים

אבל זה עדיין לא מסביר למה צריך קבוצות מסוג גלובל אם אפשר להסתדר רק עם דומיין-לוקל בדומיין יחיד ובשילוב עם יוניברסל ביער שלם

חוץ מזה אתה בטוח שהסדר הוא U בתוך G בתוך DL כי בספרים של מיקרוסופט ובכל האתרים שראיתי ממליצים על G בתוך U בתוך DL
לצפיה ב-'ביאור קבוצות'
ביאור קבוצות
30/04/2019 | 16:55
32
שיטת עבודה עם קבוצות בדומיין:

שיטה סטנדרטית לפיה יש לעבוד עם קבוצות כאלו היא A G DL P או :

Accounts->Global Groups->Domain Local->Permissions

הסבר קצר:

(A) צור חשבונות משתמש ושים אותם בתוך

(G) קבוצה גלובאלית. צרף את הקבוצה הגלובלית לקבוצה מסוג

(DL) דומיין לוקאל. תן להם

(P) הרשאות על האובייקט באמצעות אותה הקבוצה.

בסביבה בה יש יותר מדומיין אחד (וכולם בתצורת Native Mode ומעלה) ניתן לעבוד גם עם קבוצות מסוג Universal, או לפי הקיצור A G U DL P

Accounts->Global Groups->Universal->Domain Local->Permissions

הסבר קצר:

(A) צור חשבונות משתמש ושים אותם בתוך

(G) קבוצה גלובאלית בדומיין אחד. צרף את הקבוצה הגלובלית לקבוצה מסוג

(U) אוניברסאלית (לא משנה באיזה דומיין), שאותה תצרף לאחר מכן לתוך קבוצת

(DL) דומיין לוקאל. תן להם

(P) הרשאות על האובייקט באמצעות אותה הקבוצה.

אגב, את החלק הראשון - A G - ניתן לעשות בכל דומיין בנפרד, ואז לצרף את ה- G מכל דומיין אל U שמרכז אותן בדומיין הראשון. לאחר מכן ניתן את ה- U להכניס ל- DL בכל אחד מהדומיינים האחרים ביער.

שימו לב, ישנם כאמור הבדלים בין היכולות של הקבוצות להכיל קבוצות, או להיות מוכלות בקבוצה אחרת בתלות של מצב הדומיין, Native או Mixed. ניתן לקרוא את מאמר 318862, 231273 מתוך Knowledge base של Microsoft.
לצפיה ב-'מחפש עבודה ומתקשה למצוא'
מחפש עבודה ומתקשה למצוא
05/03/2019 | 14:07
3
146
היי חברים שמי אודי, בן 37, התחלתי בתחום כמו רובנו בתמיכה טכנית וטכנאות, אחר כך עברתי לצוות Tier3 בחברה גדולה ולאחר מכן התקבלתי בתור איש סיסטם החלק מצוות, בצוות יש כמה אנשים שכל אחד עוסק בנישה ספציפית, אחד גיבויים, אחד סטוראג', אחד שליטה ובקרה, אני קיבלתי על עצמי מערכת Nac, שנתנה לי גם ניסיון באבטחת מידע, בין השאר ב Powershell וגם ב sql ותקשורת ויצא לי גם נגיעה במערכת של שאר חברי הצוות, אני כרגע מחפש עבודה חדשה ופשוט לא מוצא את עצמי, אני בא לראיונות בתור איש סיסטם, מציע סכום לא קטן ואחרי כמה דקות רואים שלא עשיתי כל מיני דברים בסיסטם ופשוט הראיון מסתיים, אני לא יודע מה לעשות ואיך להציג את עצמי, אני מצג אחד כבר לא בוגר תמיכה טכנית מצד שני כן התחזקתי בנישות כמו תקשורת ו Powershell אבל זה עדיין לא מספיק למשרת איש סיסטם, כשאני רושם למשל בקורות חיים מערכת גיבוי Commvault, מצפים שאדע אותה ממש על בוריה,אבל אני יודע ממש את הבסיס, אנשים תעזרו לי, צריך כיוון כדי להתקדם, תודה
לצפיה ב-'זה יהיה אולי פחות נעים לשמוע, אבל...'
זה יהיה אולי פחות נעים לשמוע, אבל...
07/03/2019 | 23:15
783
משום מה לאנשים יש את הנטייה לאמץ טכנולוגיות שהם רק נגעו בהן, ומציגים את עצמם כמומחים באותה טכנולוגיה בקורות החיים שלהם. מצד אחד אפשר להבין את זה, כי יש דרישה והם רוצים להתברג למשרה. מצד שני, בנאדם לא יכול להגיד שהוא מומחה בלינוקס רק בגלל שהוא עבר בחדר השרתים ובמקרה פעם עשה איתחול לשרת או שהוא יודע להוציא כתובת IP משורת פקודה.

כשמציגים את עצמך כמבין בתחום מסויים, כדאי מאוד שזה יהיה נכון, כי אחרת ראיון העבודה יסתיים במפח נפש.

וגם אם לא, נניח שבאיזו דרך קסם התקבלת לעבודה, והשלב הבא יהיה להוכיח את עצמך. נו מה עכשיו? תגיד שהמומחיות שכתבת שיש לך ב- PS היא בכלל היכולת להריץ get-process וזהו, וזה שכתבת שאתה מומחה בסקריפטים זה רק בגלל שאתה יודע לעשות להם edit ב- Notepad?

אני יכול להציע לך לקחת כל רגע פנוי בחיים שלך ולשדרג את הידע שלך. יש היום המון קורסים אונליין, חלקם אפילו בחינם או בעלות ממש קטנה. יש מדריכים, יש יוטיוב, יש מעבדות, והכל זמין. מה שצריך להביא מהצד שלך זה תחת וזמן ורצון להיות טוב יותר.

קח את הנושאים שבהם אתה רוצה להתחזק, שב על התחת, ושדרג את הידע שלך.
לצפיה ב-'יש מקום להתגמש בשכר?'
יש מקום להתגמש בשכר?
21/03/2019 | 08:17
57
לצפיה ב-'פרסם את עצמך בקבוצת הפייס - כל חמישי יש פוסט'
פרסם את עצמך בקבוצת הפייס - כל חמישי יש פוסט
27/03/2019 | 11:16
48
לצפיה ב-'הקמת שרת DNS על שרת windows 2012R2'
הקמת שרת DNS על שרת windows 2012R2
08/02/2019 | 10:15
1
106
שלום רב,

אני מחפש מומחה שיוכל לעזור לי להתקין שרתי DNS מסוג windows 20012R2
העבודה היא מיידית ובתשלום כמובן. נא לפנות אליי באמצעות הטלפון למס'
0523875696 - רוני

אפשרות לפרויקטים נוספים  , בעתיד.
בברכה, ושבת שלום
לצפיה ב-'הסתדרת ?'
הסתדרת ?
27/03/2019 | 11:17
28
ג
לצפיה ב-'מחפש מומחה IT ל"פיינל"'
מחפש מומחה IT ל"פיינל"
24/01/2019 | 16:07
102
Description

We are looking for an all-around-player who will join an IT DevOps team performing variety of tasks including WAN/LAN infrastructure maintenance, Server side support (mainly Linux based servers) and Developing/Automating the IT infrastructure.

Responsibilities

Developing, applying, monitoring and enforcing best networking practices and policies
Maintaining the network's integrity including implementing new systems, troubleshooting and repairing network issues
Design and maintenance of new networks
Tier 3 and tier 4 troubleshooting and support
Supporting various development Departments for all IT aspects
Requirements
Strong background in ,at least, 2 of the following fields: networking, system, IT development
Expert in the operation of Ethernet LAN switching protocols and standards
Strong Linux skills
Scripting capabilities ( Python/Bash ) to automate network tasks
Vast background in designing and planning IT projects
Passion and curiosity to face tough technical challenges
Creativity and ability to solve complex problems
Excellent communication skills and team player

Advantages

Cloud infrastructure / HPC – OpenStack, Kubernetes
Virtualization – KVM, LXE
Storage – Ceph, Gluster, distributed file systems
Knowledge of monitoring systems – advantage
Profound knowledge of technological trends

if you know someone, please share his/her CVS, and send to:

omer.perry@gmail.com

Good luck and happy weekend!
לצפיה ב-'מעבד מרובה ליבות או שעדיף מהירות?'
מעבד מרובה ליבות או שעדיף מהירות?
24/01/2019 | 00:10
46
שרת טרמינל עם 80 משתמשים (כל אחד פותח מספר תוכנות).  האם עדיף מעבד  שהוא מרובה ליבות  נניח  8 ליבות אבל מהירות 2.1GHZ    (לדוגמא INTEL Xeon 4110 2,10GHz FC-LGA14 11MB )
או
דווקא מעבד נמוך ליבות  4 אבל מהירות 2.6GHZ  לדוגמא  INTEL Xeon 4112 2,60GHz FC-LGA14 8,25MB    
שני המעבדים הם באותה העלות.. ממשפחת  Scalable  או שעדיף  כיוון אחר?   
תודה מראש!!

לצפיה ב-'עזרה עם pihole על raspberry pi'
עזרה עם pihole על raspberry pi
18/01/2019 | 10:10
43
היי,
יש לי רספברי פיי שעליו מותקן pihole. הכל עבד כשורה עד שהראוטר נשרף והחלפתי אותו.
עכשיו כשאני מגדיר את הרספברי כ-DNS בראוטר אז א' הראוטר חונק אותו עם שאילתות (תמונה pihole_log_with_pihole_as_dns) וב' אין אינטרנט.
  • בתמונה router_using_internet_provider_dns רואים איך בראוטר מוגדר לו לקבל את ה-DNS מספק האינטרנט 
  • בתמונה router_using_pihole_dns רואים איך מוגדר לו לקבל את ה-DNS מהרספברי פיי.
אם אני מגדיר את הראוטר שישתמש ב-DNS של הספק ומגדיר ידנית במחשב שלי להשתמש ברספברי כ-DNS הכל בסדר. רק אם אני מגדיר בראוטר את הרספברי כ-DNS מתחילות הבעיות.

אני משתגע מזה!! מישהו יכול לעזור?
לצפיה ב-'שאלה מסובכת בבקשה עזרה'
שאלה מסובכת בבקשה עזרה
11/01/2019 | 20:26
105
האם עובד IT יכול לשנות תאריך של פתיחת מסמך במשתמש מסויים כך שייחתם שניפתח בתאריך אחר במערכת? האם יכולים לעלות עליו אם עשה זאת (נעשה לי ואני חושד שזה מישהו בחברה).
לצפיה ב-'DR '
DR
07/01/2019 | 11:44
70
Hi everyone!
I have a new business and a lot of the data are in my computer. I need a really good backup so that I will never lose these data or else my business is done. Could you please recommend a good relieble data center disaster recovery
Tnx

לצפיה ב-'חיבור Beats X של Apple לטלויזיה (LG)'
חיבור Beats X של Apple לטלויזיה (LG)
03/12/2018 | 21:39
31
היי,

קניתי אוזניות Beats X של אפל.

יש לי מתאם של bluetooth שאני שומע באמצעותו דרך אוזניות אלחוטיות אחרות את השמע של הטלויזיה (LG).

אני מנסה לשמוע את הטלויזיה דרך ה Beats X ללא הצלחה.
זה לא אפשרי כי הטלויזיה היא לא מכשיר של אפל או שאני מפספס משהו וזה אפשרי?

תודה,
שי
לצפיה ב-'תופעה מוזרה\מטרידה בג'ימייל'
תופעה מוזרה\מטרידה בג'ימייל
20/11/2018 | 10:39
1
78
יש לי מספר משתמשים שדיווחו על תופעה מוזרה בג'ימייל שלהם.
לאחר שהם מוחקים מייל, ובמקרים רבים הם גם רוקנו את סל האשפה, המייל, באופן מוזר "חוזר" לinbox שלהם.
מישהו נתקל בתופעה כזאת? יש רעיונות?
לצפיה ב-'https://productforums.google.com/forum/#!msg/gmail/rlW4qtqEG'
https://productforums.google.com/forum/#!msg/gmail/rlW4qtqEG
19/01/2019 | 07:55
29
לצפיה ב-'שיתוף תיקייה ווינדוס 10 עם ווינדוס XP'
שיתוף תיקייה ווינדוס 10 עם ווינדוס XP
18/11/2018 | 12:30
51
שלום רב

בבית היה לי מחשב עם ווינדוס 7 והגדרתי שיתוף לתיקייה ואז מחשב עם ווינדוס XP הגיע לתיקייה ויכל לעשות גם שינויים
התקנתי במחשב חדש ווינדוס 10 עשיתי שיתוף לתיקייה ומחשב ווינדוס 7 מגיע לשיתוף של ווינדוס 10 אבל מחשב XP לא מגיע לתיקייה המשותפת בווינדוס 10
יש פינגים בין כל המחשבים
כולם נמצאים ב workgroup
ביטלתי חומת אש בווינדוס 10

כל רעיון יתקבל בברכה
לצפיה ב-'בקשה לחו"ד לעבוד בחברה המספקת שירותי סיסטם ו IT'
בקשה לחו"ד לעבוד בחברה המספקת שירותי סיסטם ו IT
08/11/2018 | 21:24
1
123
מברר בשביל חבר...
מה דעתכם על צורת העסקה לאיש סיסטם ומנהל רשת בחברה
המספקת שירותים אלו לעסקים קטנים ובינוניים (שאין להן יחידת מחשוב)- זה מאין אאוטסורס.
אשמח לשמוע דעות וחוויות
תודה מראש
לצפיה ב-'מישהו ?'
מישהו ?
18/11/2018 | 17:55
26
לצפיה ב-'שתי משרות IT מעולות !'
שתי משרות IT מעולות !
05/11/2018 | 07:13
162
היי היי,
פיינל ישראל, מהחברות המובילות בעולם בתחום האלגו-טריידינג, משתמשת במנגנון חיזוי משלה וביכולות מדהימות לעיבוד ביג-דאטה, מגייסת שני מומחי IT. יושבת בהרצליה פיתוח ומונה כ150 עובדים.
חברה נהדרת, מקום מצויין לעבוד ולגדול בו, מומלץ - מוזמנים לקרוא ולראות אם מתאים...
אם כן, מוזמנים לשלוח קורות חיים - omer.perry@gmail.com

https://www.comeet.co/jobs/final/C0.009/technology...

https://www.comeet.co/jobs/final/C0.009/network-en...

בהצלחה!
לצפיה ב-'התקנת MFA'
התקנת MFA
30/10/2018 | 18:02
61
אני מעוניין להתקין מאמת MFA בטלפון עבור AWS.
היה לי בפלאפון הישן. לא ממש זוכר איך התקנתי - אשמח לעזרה.

כן, יש לי חשבון AWS, שהוא קצת רדום ואני לא רוצה לבטל - פשוט להקפיא (וגם למחוק את כל ה-resources שמחוייבים בתשלום). אוכל להיכנס אליו, אחרי שיהיה לי MFA (אפשר להקפיא בלי כניסה עם login ל-AWS של multi factor authentication עם MFA CODE?)

אשמח לעזרה.

תודה.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

פורומים

בעלי מקצוע

פורום דיני מס הכנסה ומע
חייבים למס הכנסה?
דוד אפרים משרד עורכי דין
ייעוץ וייצוג משפטי
עו
עו"ד אילנה ספקטור

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן